PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Van aki játszik PS3-on online? Ha igen, az felvehetne, hogy toljunk pár játékot. Elég rugalmas vagyok. 😊szelim
én szivesen felveszlek 😊 milyen játékaid vannak?
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Van aki játszik PS3-on online? Ha igen, az felvehetne, hogy toljunk pár játékot. Elég rugalmas vagyok. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amerikai megjelenés okt.28., szal 27-28 körül vszeg belehet szereznimiilann
szerintem szeptember az az október 😊Little Jarry
ja ofc, csak az okt 1 megzavart 😕 😊miilann
amúgy nem értem miért amerikában jelenik meg előbb egy SOCCER játék... a demo is egy nappal előbb jelent meg náluk :/
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Hivatalos megjelenés október 1., wirágboltban szerintem 1 héttel előtte.Hungarian Bill
amerikai megjelenés okt.28., szal 27-28 körül vszeg belehet szereznimiilann
szerintem szeptember az az október 😊Little Jarry
ja ofc, csak az okt 1 megzavart 😕 😊

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://ps3hungary.hu/news.php?extend.1527

:cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fifa 11 mikorra várható? KöszönömJC6
Hivatalos megjelenés október 1., wirágboltban szerintem 1 héttel előtte.Hungarian Bill
amerikai megjelenés okt.28., szal 27-28 körül vszeg belehet szereznimiilann
szerintem szeptember az az október 😊
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Fifa 11 mikorra várható? KöszönömJC6
Hivatalos megjelenés október 1., wirágboltban szerintem 1 héttel előtte.Hungarian Bill
amerikai megjelenés okt.28., szal 27-28 körül vszeg belehet szerezni

child please!
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Akit esetleg érdekel, van egy Madden NFL09 PS3-ra eladó.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Fifa 11 mikorra várható? KöszönömJC6
Hivatalos megjelenés október 1., wirágboltban szerintem 1 héttel előtte.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fifa 11 mikorra várható? Köszönöm
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
NCAA Football 11 - PS2-n tudom csak játszani sajnos, viszont még így is hatalmas élmény. A grafika hozza a ps2-től elvárható szintet, viszont a játék fizikája nekem nagyon bejön. Remek játék, csak sajnos a játékosneveket valamiért nem sikerült megszerezni.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Szintén Madden 11, xbox:

hogy tudok hidegben játszani, anélkül, hogy havazna? A Madden Momentsben vannak olyan meccsek (NE@DEN, DAL@KC), melyeken előfordul ez, és látszódik a játékosok lehellete, fel is vannak öltözve, meg minden, közben meg nem esik hó. Be lehet ezt valahol állítani, vagy marad a Live weather, ami meg hol jó, hol nem...?
több mint 13 éve
Beher Indianapolis Colts 38
Maddenben XBOXon hogyan lehet fair catch-et ill. hogy az irányító futás közben előre csússzon megcsinálni? Nem tudok rájönni...Beher
Lehet azért nem sikerült még a fair catch mert nem vagy éppen az elkapó játékosra váltva..... nekem is beletelt 1- meccsbe mire rájottem hogy miért nem jelzi mikor megnyomom az y-t. nyomd meg a B(piros) és akkor az Y-t .Big L
vagy már túl közel van a labda amikor nyomod és azért nem engedisuperbrutal88
Köszönöm a segítségeket, délután ki is próbálom.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Maddenben XBOXon hogyan lehet fair catch-et ill. hogy az irányító futás közben előre csússzon megcsinálni? Nem tudok rájönni...Beher
Lehet azért nem sikerült még a fair catch mert nem vagy éppen az elkapó játékosra váltva..... nekem is beletelt 1- meccsbe mire rájottem hogy miért nem jelzi mikor megnyomom az y-t. nyomd meg a B(piros) és akkor az Y-t .Big L
vagy már túl közel van a labda amikor nyomod és azért nem engedi
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Maddenben XBOXon hogyan lehet fair catch-et ill. hogy az irányító futás közben előre csússzon megcsinálni? Nem tudok rájönni...Beher
Lehet azért nem sikerült még a fair catch mert nem vagy éppen az elkapó játékosra váltva..... nekem is beletelt 1- meccsbe mire rájottem hogy miért nem jelzi mikor megnyomom az y-t. nyomd meg a B(piros) és akkor az Y-t .

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Maddenben XBOXon hogyan lehet fair catch-et ill. hogy az irányító futás közben előre csússzon megcsinálni? Nem tudok rájönni...Beher
Fair catch - yegozo
A becsúszás pedig az "X" de csak épphogy meg kell nyomni. Nekem aszem így sikerült.

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Maddenben XBOXon hogyan lehet fair catch-et ill. hogy az irányító futás közben előre csússzon megcsinálni? Nem tudok rájönni...Beher
Fair catch - y
több mint 13 éve
csillag13 Chicago Bears 26
Maddenben XBOXon hogyan lehet fair catch-et ill. hogy az irányító futás közben előre csússzon megcsinálni? Nem tudok rájönni...Beher
Nézd meg a kézikönyvben. 😀
több mint 13 éve
Beher Indianapolis Colts 38
Maddenben XBOXon hogyan lehet fair catch-et ill. hogy az irányító futás közben előre csússzon megcsinálni? Nem tudok rájönni...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a PES demó elképesztő iszonyat húhdek*rva jó!!!

most jön a Fifa teszt!!M_ViCk
nem tagadom naon sokat fejlődött a Fifa és sokkal de sokkal jobb mint a tavalyi de nállam idén is a PES viszi a prímet...!!!M_ViCk
PES-t nem töltöttem még le, de a Fifa az pirít nagyon
realisztikusabb lett sokkal mint tavaly, simán megy rá az előrendelés
PES-re nem hiszem , Fifa párti vagyok, tavalyi is sokkal jobban bejöttHabi
ez a Fifa télleg naon jó de nekem még mindig sokkal árkádabb mint a PES ami igazi szimulátor....
Én PES párti vagyok mióta világ a világ 😀 de sose vetettem meg a Fifát 😀
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
fúúújjj de várom 😀Habi
a PES demó elképesztő iszonyat húhdek*rva jó!!!

most jön a Fifa teszt!!M_ViCk
nem tagadom naon sokat fejlődött a Fifa és sokkal de sokkal jobb mint a tavalyi de nállam idén is a PES viszi a prímet...!!!M_ViCk
PES-t nem töltöttem még le, de a Fifa az pirít nagyon
realisztikusabb lett sokkal mint tavaly, simán megy rá az előrendelés
PES-re nem hiszem , Fifa párti vagyok, tavalyi is sokkal jobban bejött


JT Daniels fan
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
DOTA-t játszik valaki?Joci
http://www.youtube.com/watch?v=0OzWIFX8M-Y 😛
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Srácok!
Ferrari Virtual Academy-ben ,hogy tudom beállítani ,hogy előre-hátra-jobbra-balra legyen azírányítás és nem a-z-jobbra-balra??


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
holnap FIFA és PES demo :cool:Little Jarry
fúúújjj de várom 😀Habi
a PES demó elképesztő iszonyat húhdek*rva jó!!!

most jön a Fifa teszt!!M_ViCk
nem tagadom naon sokat fejlődött a Fifa és sokkal de sokkal jobb mint a tavalyi de nállam idén is a PES viszi a prímet...!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
holnap FIFA és PES demo :cool:Little Jarry
fúúújjj de várom 😀Habi
a PES demó elképesztő iszonyat húhdek*rva jó!!!

most jön a Fifa teszt!!