PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Sziasztok!

Amiért nincs ( legalábbis én nem találtam Madden témát ) ide írom a problémámat. Letöltöttem az alábbi rostert, de a játékosok portréja össze van keveredve. D. Garrarad-nak például T. Brady portréja van. Hogy ez a hiba ne legyen mit kell tenni? Orvosolható valahogyan? Előre is köszönöm a segítséget! Íme a roster: http://football-freaks.com/forums/index.php?download=3147

Üdv.


több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tudom, hogy nem apróhirdetés, de eladó X360-ra Fifa 10 (magyar nyelvű), és GTA: Episodes from Liberty City. Ha érdekel valakit pm.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
klubbra igen
imádok passzolni, főleg a demoban nagyon mennek az indítások, plusz vágom az angolt is eléggé jó szinten
ha van már gondolatod arról, hogy melyik pozícióba kellhet ember akkor szólj és arra csinálom a profitHabi
Pozíció? hát valószínűleg középpályásból vagy szélsőből lesz hiány, de még nem tudok semmit sem, majd ha meg lesz a játék szólok! 😉Little Jarry
kp faszás, de a szélső is jó, szóval csak szólj
ma hívtak 576-tól, holnap jön a játék 11 rugóért, pedig 14ért rendeltem 😀
ásztá de várom 😀Habi
holnap? akkor amerikai verziót kapsz? náluk ma jelent meg...

enyém szerintem 8. -án lesz meg a WRC -vel együtt 😉
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Valaki tud Madden 08-hoz mostani rostereket?Sebii
http://football-freaks.com/forums/index.php?dlcategory=39konqueror
Valamiért nem akar működni. Bemásoltam a rosters mappába, mégsncs semmi változás.Sebii
a játékban is be kell töltened. jobb alul a főmenüben van olyan hogy file, ott asszem rosters, és kiválasztod
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Valaki tud Madden 08-hoz mostani rostereket?Sebii
http://football-freaks.com/forums/index.php?dlcategory=39konqueror
Valamiért nem akar működni. Bemásoltam a rosters mappába, mégsncs semmi változás.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Valaki tud Madden 08-hoz mostani rostereket?Sebii
http://football-freaks.com/forums/index.php?dlcategory=39
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
klubra gondolsz?
az biztos lesz, az a lényeg ne legyél önző és tudj valamennyire angolul 😉Little Jarry
klubbra igen
imádok passzolni, főleg a demoban nagyon mennek az indítások, plusz vágom az angolt is eléggé jó szinten
ha van már gondolatod arról, hogy melyik pozícióba kellhet ember akkor szólj és arra csinálom a profitHabi
Pozíció? hát valószínűleg középpályásból vagy szélsőből lesz hiány, de még nem tudok semmit sem, majd ha meg lesz a játék szólok! 😉Little Jarry
kp faszás, de a szélső is jó, szóval csak szólj
ma hívtak 576-tól, holnap jön a játék 11 rugóért, pedig 14ért rendeltem 😀
ásztá de várom 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Üdv! A PC-és madden 08 után most kezdtem el az xbox-os madden11-et, jó pár évnyi változás kimaradt és van pár dolog ami vagy megszűnt, vagy olyan hülye vagyok, hogy nem találom!
- a játékosok testalkatát nem tudom változtatni (Peyton Hillis olyan gebe mint egy WR)
- nem találom a formation-subs menüpontot, ahol belehet állítani, hogy bizonyos felállásoknál kik legyenek a pályán
van több is csak ezek jutottak eszembe 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Valaki tud Madden 08-hoz mostani rostereket?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Little Jarry lesz idén fifa11ben saját netes csapatod? beszállnék szívesen a profimmalHabi
klubra gondolsz?
az biztos lesz, az a lényeg ne legyél önző és tudj valamennyire angolul 😉Little Jarry
klubbra igen
imádok passzolni, főleg a demoban nagyon mennek az indítások, plusz vágom az angolt is eléggé jó szinten
ha van már gondolatod arról, hogy melyik pozícióba kellhet ember akkor szólj és arra csinálom a profitHabi
Pozíció? hát valószínűleg középpályásból vagy szélsőből lesz hiány, de még nem tudok semmit sem, majd ha meg lesz a játék szólok! 😉
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Vegyetek fel PSN-re!

HUN: szelim43
USA: theSzelim
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor azon is tolod a játékokat, nem?szelim
persze, arra a profilomra mentek mindent
ha lesz magyar, akkor lehet (sőt inkább biztos) hogy regelek egy magyartHabi
De a trófeák attól még megmaradnak vagy elvesznek?szelim
gondolom elvesznek, mert más profilnál még mentést sem lehet betölteni


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
F1 2010 nem rossz 😉


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
nemsokára lesz magyar ps store is ha jók az értesüléseim, addig nem lehet magyarra regelni
én speciel amerikaira regeltem, a bostoni Logan reptér címére 😛 😀Habi
Akkor azon is tolod a játékokat, nem?szelim
persze, arra a profilomra mentek mindent
ha lesz magyar, akkor lehet (sőt inkább biztos) hogy regelek egy magyartHabi
De a trófeák attól még megmaradnak vagy elvesznek?
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egyébként Ti magyar vagy külföldi címre vagytok regelve? Csak mert magyar címen nem enged be a PS Store-ba.szelim
nemsokára lesz magyar ps store is ha jók az értesüléseim, addig nem lehet magyarra regelni
én speciel amerikaira regeltem, a bostoni Logan reptér címére 😛 😀Habi
Akkor azon is tolod a játékokat, nem?szelim
persze, arra a profilomra mentek mindent
ha lesz magyar, akkor lehet (sőt inkább biztos) hogy regelek egy magyart


JT Daniels fan
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Egyébként Ti magyar vagy külföldi címre vagytok regelve? Csak mert magyar címen nem enged be a PS Store-ba.szelim
nemsokára lesz magyar ps store is ha jók az értesüléseim, addig nem lehet magyarra regelni
én speciel amerikaira regeltem, a bostoni Logan reptér címére 😛 😀Habi
Akkor azon is tolod a játékokat, nem?
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Egyébként Ti magyar vagy külföldi címre vagytok regelve? Csak mert magyar címen nem enged be a PS Store-ba.szelim
nemsokára lesz magyar ps store is ha jók az értesüléseim, addig nem lehet magyarra regelni
én speciel amerikaira regeltem, a bostoni Logan reptér címére 😛 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Little Jarry lesz idén fifa11ben saját netes csapatod? beszállnék szívesen a profimmalHabi
klubra gondolsz?
az biztos lesz, az a lényeg ne legyél önző és tudj valamennyire angolul 😉Little Jarry
klubbra igen
imádok passzolni, főleg a demoban nagyon mennek az indítások, plusz vágom az angolt is eléggé jó szinten
ha van már gondolatod arról, hogy melyik pozícióba kellhet ember akkor szólj és arra csinálom a profit


JT Daniels fan
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Egyébként Ti magyar vagy külföldi címre vagytok regelve? Csak mert magyar címen nem enged be a PS Store-ba.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Little Jarry lesz idén fifa11ben saját netes csapatod? beszállnék szívesen a profimmalHabi
klubra gondolsz?
az biztos lesz, az a lényeg ne legyél önző és tudj valamennyire angolul 😉
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
engem is fel lehett venni PS3masok!
HUNhabi
fifa10,11 (az majd jövő héten)
assassin's creed 2
uncharted 2
cod4
battlefield bad company 2

meg ha majd kijött szépen az nhl11 akkor megveszem a 10et olcsóért 😀

Little Jarry lesz idén fifa11ben saját netes csapatod? beszállnék szívesen a profimmal


JT Daniels fan
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nem tud véletlen valaki viszonylag olcsón flashelt psp-t?
Vaterán láttam egyet ami elég korrekt 25ért két 1gigás +egy 8 gigás kártyával,de gondoltam azért rákérdezek itt is 😊

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
én szivesen felveszlek 😊 milyen játékaid vannak?EaRl
Madden 11, MLB 10 The Show, NHL 10, NHL 2K8, Fight Night Round 4, Resistance 1-2, Haze, meg még egy pár.

Ezek közül neked megvan valamelyik? 😊szelim
nekem csak a fáit náit van meg ezek közülLittle Jarry
hát nekem igazából csak a madden van meg ezek közül, viszont azzal meg vmi gáz van multi téren, neked szükséged volt erre a regisztrációs kódra h tudj multizni? mert nekem nem kapcsolódik a nethez a játék...pedig nagyon multizhatnékom van már 😀

tényleg, ps3 ra tervezi valaki megvenni a forma1-et? mert akkor azt a személyt kihívom egyből 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van aki játszik PS3-on online? Ha igen, az felvehetne, hogy toljunk pár játékot. Elég rugalmas vagyok. 😊szelim
én szivesen felveszlek 😊 milyen játékaid vannak?EaRl
Madden 11, MLB 10 The Show, NHL 10, NHL 2K8, Fight Night Round 4, Resistance 1-2, Haze, meg még egy pár.

Ezek közül neked megvan valamelyik? 😊szelim
nekem csak a fáit náit van meg ezek közül
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Van aki játszik PS3-on online? Ha igen, az felvehetne, hogy toljunk pár játékot. Elég rugalmas vagyok. 😊szelim
én szivesen felveszlek 😊 milyen játékaid vannak?EaRl
Madden 11, MLB 10 The Show, NHL 10, NHL 2K8, Fight Night Round 4, Resistance 1-2, Haze, meg még egy pár.

Ezek közül neked megvan valamelyik? 😊