PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hétfőn mek venni f1 2010-et 5000Ft-ért mert annyit levisz a pes10 az árából remélem jó lesz
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megszeváltam f1 2010-et, így első próbára nem rossz, mondjuk Lotussal elkezdtem karriert, aztán már az első pályán Bahreinben lazán legjobb idővel 23. helyre tudtam bejönni 😀
Versenyen simán meglett volna a 16-18. hely, de megpördültem legalább 3x, ráadásul mikor két pördülés után feljöttem a 18. helyre, defektet is kaptam, aztán ott el is ment a verseny, bekullogtam utolsó helyen a célba. 😀
Nem egyszerű, pedig még csak easy módban kóstolgatom az ellenfeleket, meg IRL évek óta nem is nézem a f1-et, egyáltalán nem érzem még, mikor melyik gumit használjam, meg a beállításokat

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nektek sem engedi megváltoztatni a billentyű-konfigurációt a játékban? :/gerle
játékba nem is fogja, mivel ez csak egy xboxos átportolás...játék indítása előtt tudod beállítani(FIFA11\Game\fifasetup\fifaconfig.exe), melyik bill gomb melyik xbox controller gombot helyettesítse, itt egy ami a régi alap gombok alapján van beállítva:

|
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
nektek sem engedi megváltoztatni a billentyű-konfigurációt a játékban? :/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nálam a Fifa 11 a nyerő, végre!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
LJ köszönöm szépen 😊
megcsináltam a profimat nagyon csúúúúnyára 😀Habi
nincs mit, ha tényleg nem vagy önző akkor tuti beférsz 😉

amúgy miért nem csinálsz gameface -t? vagy már nincs?Little Jarry
ti pc-n v boxon nyomjátok?

|
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Madden NFL 08 Pc-s verzióhoz, tud nekem valaki linkelni új SCHEDULE-t?!
amit leszedtem a Football-freaks.com-ról az nem akar működni mert
db_Templates.dat.File00008.db formátumba van, ha bemásolom a játék mappájába akkor sem akar jó lenni! Help ME!GhostLead
Rakd fel a modot. http://football-freaks.com/forums/index.php?showtopic=33097&hl=
10-15 perc alatt simán megvan, ha meg nem jönne be egyszerűen le tudod törölni, nem kell hozzá az egész játékot leszedni.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Vélemények a FIFA 11 vs. PES 11 ügyben?Sebii
Szvsz a PES jobb lett, "szimulátorosabb" nagyon sokat fejlődött!
De meg kell említenem azt is, hogy a FIFA is nagyon jó lett! 😉Little Jarry
Én cask a FIFA-t próbáltam, azért kérdezem. Hosszú évek óta a legjobb FIFA! Talán a 2004 volt az utolsó ami tetszett.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vélemények a FIFA 11 vs. PES 11 ügyben?Sebii
Szvsz a PES jobb lett, "szimulátorosabb" nagyon sokat fejlődött!
De meg kell említenem azt is, hogy a FIFA is nagyon jó lett! 😉
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Vélemények a FIFA 11 vs. PES 11 ügyben?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LJ köszönöm szépen 😊
megcsináltam a profimat nagyon csúúúúnyára 😀Habi
nincs mit, ha tényleg nem vagy önző akkor tuti beférsz 😉

amúgy miért nem csinálsz gameface -t? vagy már nincs?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát szerintem azért ezekért a játékokért kapnál pénzt. Sőt. Mit kérnél a Maddenért és az NHLért? ez a 2 játék még érdekelne is. főleg az nhl.
LJ köszönöm szépen 😊
megcsináltam a profimat nagyon csúúúúnyára 😀Habi
szerezz nekem F1 2010-et és viheted őket 😂Stez
adnék inkább rá pénzmagot amihez ha hozzáteszel még egy keveset akkor meglesz az F1 2010 😀Habi
Az sincs ellenemre, írtam PM-et, folytassuk akkor ott.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
2-3 hónapig sem akarok várni. 😀
Most nem játszom jó ideje, de van 2-3 játékom, amivel már nem is akarok, így gondoltam, hogy talán becserélem őket és annyival is olcsóbban megkapom akkor a F1 2010-et, csak szerintem egyikért sem adnak 1-2K-nál többet, így ilyen 9-10-ért tudnám legolcsóbban megvenni.. (Madden 10, NHL 10, Dark Sector a 3 játék, amiket beadnék egyébként, meg mondjuk PES 09-et, de azért végképp nem adnak semmit.)Stez
hát szerintem azért ezekért a játékokért kapnál pénzt. Sőt. Mit kérnél a Maddenért és az NHLért? ez a 2 játék még érdekelne is. főleg az nhl.
LJ köszönöm szépen 😊
megcsináltam a profimat nagyon csúúúúnyára 😀Habi
szerezz nekem F1 2010-et és viheted őket 😂Stez
adnék inkább rá pénzmagot amihez ha hozzáteszel még egy keveset akkor meglesz az F1 2010 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
+1 😀
Angliában ahonnét rendelni szoktam, lehet 2-3 hónap múlva már olcsóbb lesz, de akkor szólokHabi
2-3 hónapig sem akarok várni. 😀
Most nem játszom jó ideje, de van 2-3 játékom, amivel már nem is akarok, így gondoltam, hogy talán becserélem őket és annyival is olcsóbban megkapom akkor a F1 2010-et, csak szerintem egyikért sem adnak 1-2K-nál többet, így ilyen 9-10-ért tudnám legolcsóbban megvenni.. (Madden 10, NHL 10, Dark Sector a 3 játék, amiket beadnék egyébként, meg mondjuk PES 09-et, de azért végképp nem adnak semmit.)Stez
hát szerintem azért ezekért a játékokért kapnál pénzt. Sőt. Mit kérnél a Maddenért és az NHLért? ez a 2 játék még érdekelne is. főleg az nhl.
LJ köszönöm szépen 😊
megcsináltam a profimat nagyon csúúúúnyára 😀Habi
szerezz nekem F1 2010-et és viheted őket 😂

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
F1 2010-et szerválhatna nekem valaki olcsóbban PS3-ra, nem akarok 12K-t kiadni érteStez
+1 😀
Angliában ahonnét rendelni szoktam, lehet 2-3 hónap múlva már olcsóbb lesz, de akkor szólokHabi
2-3 hónapig sem akarok várni. 😀
Most nem játszom jó ideje, de van 2-3 játékom, amivel már nem is akarok, így gondoltam, hogy talán becserélem őket és annyival is olcsóbban megkapom akkor a F1 2010-et, csak szerintem egyikért sem adnak 1-2K-nál többet, így ilyen 9-10-ért tudnám legolcsóbban megvenni.. (Madden 10, NHL 10, Dark Sector a 3 játék, amiket beadnék egyébként, meg mondjuk PES 09-et, de azért végképp nem adnak semmit.)Stez
hát szerintem azért ezekért a játékokért kapnál pénzt. Sőt. Mit kérnél a Maddenért és az NHLért? ez a 2 játék még érdekelne is. főleg az nhl.
LJ köszönöm szépen 😊
megcsináltam a profimat nagyon csúúúúnyára 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Habi!

holnap lehet jön az én fifám is!
beszéltem Philel azt mondta hogy szerinte lesz neked is hely! 😉
de nyugi ha nem, beszervezlek majd... :cool:
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
F1 2010-et szerválhatna nekem valaki olcsóbban PS3-ra, nem akarok 12K-t kiadni érteStez
+1 😀
Angliában ahonnét rendelni szoktam, lehet 2-3 hónap múlva már olcsóbb lesz, de akkor szólokHabi
2-3 hónapig sem akarok várni. 😀
Most nem játszom jó ideje, de van 2-3 játékom, amivel már nem is akarok, így gondoltam, hogy talán becserélem őket és annyival is olcsóbban megkapom akkor a F1 2010-et, csak szerintem egyikért sem adnak 1-2K-nál többet, így ilyen 9-10-ért tudnám legolcsóbban megvenni.. (Madden 10, NHL 10, Dark Sector a 3 játék, amiket beadnék egyébként, meg mondjuk PES 09-et, de azért végképp nem adnak semmit.)

több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Madden NFL 08 Pc-s verzióhoz, tud nekem valaki linkelni új SCHEDULE-t?!
amit leszedtem a Football-freaks.com-ról az nem akar működni mert
db_Templates.dat.File00008.db formátumba van, ha bemásolom a játék mappájába akkor sem akar jó lenni! Help ME!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
F1 2010-et szerválhatna nekem valaki olcsóbban PS3-ra, nem akarok 12K-t kiadni érteStez
adj ki,megéri


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kp faszás, de a szélső is jó, szóval csak szólj
ma hívtak 576-tól, holnap jön a játék 11 rugóért, pedig 14ért rendeltem 😀
ásztá de várom 😀Habi
holnap? akkor amerikai verziót kapsz? náluk ma jelent meg...

enyém szerintem 8. -án lesz meg a WRC -vel együtt 😉Little Jarry
1jén jön boltokba itt európában, de az előrendelők már most megkapták, nem amerikai verziót kaptam
egyszerűűűűen kurva jó a játék, és az általam nagyon hiányolt orosz liga is benne van már
karrier módban meg 3 választásod van: vagy csak játékos leszel, vagy csak manager (gondolom itt ilyen fifa manager szitu van) és egy játékosmanager ahol meg ugye kombinálva van a kettő, mint a szokásos régebbi manager módoknál
nagyon-nagyon jó lett a játék 😊Habi
Én a PES -t jobban várom, demo alapján jobb a fifánál 😊
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
F1 2010-et szerválhatna nekem valaki olcsóbban PS3-ra, nem akarok 12K-t kiadni érteStez
+1 😀
Angliában ahonnét rendelni szoktam, lehet 2-3 hónap múlva már olcsóbb lesz, de akkor szólok


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Pozíció? hát valószínűleg középpályásból vagy szélsőből lesz hiány, de még nem tudok semmit sem, majd ha meg lesz a játék szólok! 😉Little Jarry
kp faszás, de a szélső is jó, szóval csak szólj
ma hívtak 576-tól, holnap jön a játék 11 rugóért, pedig 14ért rendeltem 😀
ásztá de várom 😀Habi
holnap? akkor amerikai verziót kapsz? náluk ma jelent meg...

enyém szerintem 8. -án lesz meg a WRC -vel együtt 😉Little Jarry
1jén jön boltokba itt európában, de az előrendelők már most megkapták, nem amerikai verziót kaptam
egyszerűűűűen kurva jó a játék, és az általam nagyon hiányolt orosz liga is benne van már
karrier módban meg 3 választásod van: vagy csak játékos leszel, vagy csak manager (gondolom itt ilyen fifa manager szitu van) és egy játékosmanager ahol meg ugye kombinálva van a kettő, mint a szokásos régebbi manager módoknál
nagyon-nagyon jó lett a játék 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
F1 2010-et szerválhatna nekem valaki olcsóbban PS3-ra, nem akarok 12K-t kiadni érte

több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Sziasztok!

Amiért nincs ( legalábbis én nem találtam Madden témát ) ide írom a problémámat. Letöltöttem az alábbi rostert, de a játékosok portréja össze van keveredve. D. Garrarad-nak például T. Brady portréja van. Hogy ez a hiba ne legyen mit kell tenni? Orvosolható valahogyan? Előre is köszönöm a segítséget! Íme a roster: http://football-freaks.com/forums/index.php?download=3147

Üdv.J.Jaguars
Kell hozzá az UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat file is.
Azthiszem ami ebben van is megfelel: http://football-freaks.com/forums/index.php?download=3155

Egyébként tudom ajánlani az új modot is: http://football-freaks.com/forums/index.php?showtopic=33097&hl=
Igaz el kell vele tötymötyölni kicsit, de sokkal pontosabb a roster, ide schedule, edző portrék, practice squad stbstb...süti
Köszi sikerült. Bár még a Mod-ot nem próbáltam ki. Szerintem holnap leszedem és megnézem. Köszi még egyszer.


több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sziasztok!

Amiért nincs ( legalábbis én nem találtam Madden témát ) ide írom a problémámat. Letöltöttem az alábbi rostert, de a játékosok portréja össze van keveredve. D. Garrarad-nak például T. Brady portréja van. Hogy ez a hiba ne legyen mit kell tenni? Orvosolható valahogyan? Előre is köszönöm a segítséget! Íme a roster: http://football-freaks.com/forums/index.php?download=3147

Üdv.J.Jaguars
Kell hozzá az UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat file is.
Azthiszem ami ebben van is megfelel: http://football-freaks.com/forums/index.php?download=3155

Egyébként tudom ajánlani az új modot is: http://football-freaks.com/forums/index.php?showtopic=33097&hl=
Igaz el kell vele tötymötyölni kicsit, de sokkal pontosabb a roster, ide schedule, edző portrék, practice squad stbstb...