PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Habi, felvettelek PSN -re 1 hete, de még mindig nem fogadtad el!Little Jarry
jogos!
bocsi, nem volt bedugva a net a ps-be mostanában. sorry.
holnap visszajelöllek!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
CIV V elvarázsolt, nem is készülök rendesen az órákra 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
WRC Fia World Rally Championshipről vélemények? 😊Asbee
nekem a demo nagyon tetszik, bár nem kormánnyal próbáltam, mindenképp beszerzem majd, ha lesz zseton a PES meg a GT5 után (utóbbiban is van WRC!)
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
WRC Fia World Rally Championshipről vélemények? 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Három kérdésem lenne még a beállításokhoz a Fifában. A saját játékos szöktetését melyik konzolos jelre tudom beállítani?
Valamint az automata mentést hogyan lehet kibuherálni?
És az utolsó, hogy a tekert lövést mivel lehet kivitelezni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Habi, felvettelek PSN -re 1 hete, de még mindig nem fogadtad el!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megvettem én is a fifát divat úgyhogy ma elkenlek ha jó neked 😛Joci
én vettem meg neked, de mképpen várom a nagy Krasicodat 😀Divat
ma 4 körül Krasic alázni fog 😛

legyél majd msn-en


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
megvettem én is a fifát divat úgyhogy ma elkenlek ha jó neked 😛Joci
én vettem meg neked, de mképpen várom a nagy Krasicodat 😀

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megvettem én is a fifát divat úgyhogy ma elkenlek ha jó neked 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat
le tudná valaki írni hogy a többi cucc mit takar? csak mert a sprintet nem tudom beállítani billetyűzetre, pedig 3 éve először leszedtem a fifat és tetszeneharomt
RT=sprint

vki pc-n fifa11?

|
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Xboxrasuperbrutal88
http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=73621 😕

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Divat
le tudná valaki írni hogy a többi cucc mit takar? csak mert a sprintet nem tudom beállítani billetyűzetre, pedig 3 éve először leszedtem a fifat és tetszene
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát én ma kipróbáltam a Pes demót Ps3mon, de nem tudom
nekem nem tetszik, bár ez talán túl kemény, a nekem túl fura talán nyerőbb
a hangok olyan cuppanósok, stadion élettelen, furcsa is nekem, bár fifához vagyok szokva
viszont a passzolások bejönnek, de a hangok nagyot szednek le rajta
a licenceket nem nézem, bár ez nálam is fontos dolog, de erre hivatkozni nem éri, plusz meg lehet oldani
biztos sokaknak a Pes tetszik jobban, tiszteletben tartom őket, de nálam nem veheti fel a versenyt a Fifa-val


JT Daniels fan
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Hello!

Madden 08-hoz fellelhető ilyen endzone a Jaguars-hoz? http://forum.jaguars.com/uploads/gallery/1285595422/med_gallery_157_281760.jpg Előre is kösz!

Üdv.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LJ köszönöm szépen 😊
megcsináltam a profimat nagyon csúúúúnyára 😀Habi
nincs mit, ha tényleg nem vagy önző akkor tuti beférsz 😉

amúgy miért nem csinálsz gameface -t? vagy már nincs?Little Jarry
ti pc-n v boxon nyomjátok?Divat
PS3
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Xboxra
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A demo lehet jobb de a FIFA akkor is jobb mert nincs benne semmi névtorzitás meg normális csapatnevek lesznek benne ebben sokkal jobb a FIFAsuperbrutal88
Építő jellegű kritika...egy 5 mega-s patch segít rajtad...ezt hozni fel a PES ellen,tipikus!!

nem kell győzködni egyik tábort sem...tavaly még nagy ívben leszaroztam a Fifa-t idén nem teszem mert maradandó élmény az is...akinek meg nehezére esik egy "brutálisan" nehéz patch-et feltenni,2 nappal megjelenés után,az ne PESezzen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A demo lehet jobb de a FIFA akkor is jobb mert nincs benne semmi névtorzitás meg normális csapatnevek lesznek benne ebben sokkal jobb a FIFA
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Vélemények a FIFA 11 vs. PES 11 ügyben?Sebii
egyértelműen a PES a jobb... a FIFAban ugyan több bajnokságban kipróbálhatod magad, de a grafika, és a játékélmény miatt én a PES-t választanám....eaglesmcnabb
Nállam is a PES a nyerő a Fifa idén télleg nagyon magasra tette a lécet,de a PES ismét túlszárnyalta...igazi fociSZIMULÁTOR mint azt már leírták...igaz várni kell a patchekre de sztem naon megéri!!!

De,superbrutal88 véleményére is lehet alapozni!! 😂 Már értem miért szereti a "fifaát" 😀 😂M_ViCk
Most próbáltam ki a PES demo-t hát iszony durva :o :cool: ,fifa demo ment is a kukába,pes megrendelésre került 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyértelműen a PES a jobb... a FIFAban ugyan több bajnokságban kipróbálhatod magad, de a grafika, és a játékélmény miatt én a PES-t választanám....eaglesmcnabb
Nállam is a PES a nyerő a Fifa idén télleg nagyon magasra tette a lécet,de a PES ismét túlszárnyalta...igazi fociSZIMULÁTOR mint azt már leírták...igaz várni kell a patchekre de sztem naon megéri!!!

De,superbrutal88 véleményére is lehet alapozni!! 😂 Már értem miért szereti a "fifaát" 😀 😂M_ViCk
hát az utóbbi időben egyértelműen PES-t hoztam volna ki győztesnek a 2 közül...de így h végre nextgen-es lett a fifa hááát nemtom, egész jó lett az is...kell még pár meccs mind2-el, de az biztos, h most szoros lesz a végeredmény a 2 között.Divat
ez teljesen igaz....az utóbbi évekbe ahogy kijött a PES egyből letettem a Fifa-t(ugye az mindig hamarabb jött ki) de idén ez nem történt meg...mind2-t szoktuk ütni....nagy respekt az EAnek...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vélemények a FIFA 11 vs. PES 11 ügyben?Sebii
egyértelműen a PES a jobb... a FIFAban ugyan több bajnokságban kipróbálhatod magad, de a grafika, és a játékélmény miatt én a PES-t választanám....eaglesmcnabb
Nállam is a PES a nyerő a Fifa idén télleg nagyon magasra tette a lécet,de a PES ismét túlszárnyalta...igazi fociSZIMULÁTOR mint azt már leírták...igaz várni kell a patchekre de sztem naon megéri!!!

De,superbrutal88 véleményére is lehet alapozni!! 😂 Már értem miért szereti a "fifaát" 😀 😂M_ViCk
hát az utóbbi időben egyértelműen PES-t hoztam volna ki győztesnek a 2 közül...de így h végre nextgen-es lett a fifa hááát nemtom, egész jó lett az is...kell még pár meccs mind2-el, de az biztos, h most szoros lesz a végeredmény a 2 között.

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vélemények a FIFA 11 vs. PES 11 ügyben?Sebii
egyértelműen a PES a jobb... a FIFAban ugyan több bajnokságban kipróbálhatod magad, de a grafika, és a játékélmény miatt én a PES-t választanám....eaglesmcnabb
Nállam is a PES a nyerő a Fifa idén télleg nagyon magasra tette a lécet,de a PES ismét túlszárnyalta...igazi fociSZIMULÁTOR mint azt már leírták...igaz várni kell a patchekre de sztem naon megéri!!!

De,superbrutal88 véleményére is lehet alapozni!! 😂 Már értem miért szereti a "fifaát" 😀 😂
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
Vélemények a FIFA 11 vs. PES 11 ügyben?Sebii
egyértelműen a PES a jobb... a FIFAban ugyan több bajnokságban kipróbálhatod magad, de a grafika, és a játékélmény miatt én a PES-t választanám....

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vélemények a FIFA 11 vs. PES 11 ügyben?Sebii
A pes egy nagy sz.r lesz benne megint kb 10 bajnokság mig a Fifaába több mint 35 meg grafikára is jobbnak tűnika fifa.superbrutal88
Nem bántásként, de tőled annyira ilyen véleményt vártam. 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vélemények a FIFA 11 vs. PES 11 ügyben?Sebii
A pes egy nagy sz.r lesz benne megint kb 10 bajnokság mig a Fifaába több mint 35 meg grafikára is jobbnak tűnika fifa.