PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hirtelen ötlettől vezérelve FIFA 10ben indítottam ilyen Be A Pro szart, rákaptam 😛 előbb vertem ötöt a Zetének 😀 és már válogatottba is behívtak 😛 csak nem bírok vele sokat játszani mert frusztrál a gép balfaszsága 😛konqueror
Én is megkezdtem csak a PESes változatával,alá is írtam a Heraclés-hoz,persze egyből kezdő vagyok 😛 2. meccsen játszottunk valami favágókkal,asszem Utrecht,lerugtak 14!!! hétre 😕 :mad:JoeyPorter
Én a St. Pauliban tolom, de vissza kellett tennem professionalra, mert egyszerűen nem ment top playeren. 😕

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
hirtelen ötlettől vezérelve FIFA 10ben indítottam ilyen Be A Pro szart, rákaptam 😛 előbb vertem ötöt a Zetének 😀 és már válogatottba is behívtak 😛 csak nem bírok vele sokat játszani mert frusztrál a gép balfaszsága 😛konqueror
Én is megkezdtem csak a PESes változatával,alá is írtam a Heraclés-hoz,persze egyből kezdő vagyok 😛 2. meccsen játszottunk valami favágókkal,asszem Utrecht,lerugtak 14!!! hétre 😕 :mad:

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
hirtelen ötlettől vezérelve FIFA 10ben indítottam ilyen Be A Pro szart, rákaptam 😛 előbb vertem ötöt a Zetének 😀 és már válogatottba is behívtak 😛 csak nem bírok vele sokat játszani mert frusztrál a gép balfaszsága 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kapcsold be a másik joyt is 😀 Egyébként előbb fel kell,hogy ismerje,szóval az usb töltőt is dugd bele mikor bekapcsoltad és hagyd benne amíg abba nem hagyja a villogást és ki nem villan a 2es szám fenn a kontrolleren 😊 nekem egyébként működik minden most néztemJoeyPorter
ezt nem vágom... enyhén tudatlan vok, szal én úgy akarok játszani hogy én az én laptopomról, tesóm meg az övéről meg ellenem... akkor mit hogyan kell beállítani? 😀
azért kérdem mert lakótársammal ment a FIFAn ugyanez, itt meg vmi gebasz van...eaglesmcnabb
LOL,azt hittem PSről van szó 😀 laptophoz fogalmam nincsen,szerintem sehogy nem tudjátok megoldani max egy joypaddal és akkor joy+bill egy laptoponJoeyPorter
na sebaj azért köszi szépen 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
néztem a p1vs p2őt és kiírta hogy "for games between users, 2 controllers are required"
és innen nem enged tovább lépni...eaglesmcnabb
Kapcsold be a másik joyt is 😀 Egyébként előbb fel kell,hogy ismerje,szóval az usb töltőt is dugd bele mikor bekapcsoltad és hagyd benne amíg abba nem hagyja a villogást és ki nem villan a 2es szám fenn a kontrolleren 😊 nekem egyébként működik minden most néztemJoeyPorter
ezt nem vágom... enyhén tudatlan vok, szal én úgy akarok játszani hogy én az én laptopomról, tesóm meg az övéről meg ellenem... akkor mit hogyan kell beállítani? 😀
azért kérdem mert lakótársammal ment a FIFAn ugyanez, itt meg vmi gebasz van...eaglesmcnabb
LOL,azt hittem PSről van szó 😀 laptophoz fogalmam nincsen,szerintem sehogy nem tudjátok megoldani max egy joypaddal és akkor joy+bill egy laptopon

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
a netes cuccot majd holnap megnézem,aztán írom,hogy mit hogyan csinálj 😊JoeyPorter
néztem a p1vs p2őt és kiírta hogy "for games between users, 2 controllers are required"
és innen nem enged tovább lépni...eaglesmcnabb
Kapcsold be a másik joyt is 😀 Egyébként előbb fel kell,hogy ismerje,szóval az usb töltőt is dugd bele mikor bekapcsoltad és hagyd benne amíg abba nem hagyja a villogást és ki nem villan a 2es szám fenn a kontrolleren 😊 nekem egyébként működik minden most néztemJoeyPorter
ezt nem vágom... enyhén tudatlan vok, szal én úgy akarok játszani hogy én az én laptopomról, tesóm meg az övéről meg ellenem... akkor mit hogyan kell beállítani? 😀
azért kérdem mert lakótársammal ment a FIFAn ugyanez, itt meg vmi gebasz van...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
tenkjú veri a macskát orrba szájba, kössz szépen... egy francia drukkertől mondjuk nem vár rosszat az ember 😛eaglesmcnabb
a netes cuccot majd holnap megnézem,aztán írom,hogy mit hogyan csinálj 😊JoeyPorter
néztem a p1vs p2őt és kiírta hogy "for games between users, 2 controllers are required"
és innen nem enged tovább lépni...eaglesmcnabb
Kapcsold be a másik joyt is 😀 Egyébként előbb fel kell,hogy ismerje,szóval az usb töltőt is dugd bele mikor bekapcsoltad és hagyd benne amíg abba nem hagyja a villogást és ki nem villan a 2es szám fenn a kontrolleren 😊 nekem egyébként működik minden most néztem

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Exhibiton/P1 vs P2 😀 a select sides-nál meg be tudod állítani ki legyen hazai pályán illetve vendégként 😊JoeyPorter
tenkjú veri a macskát orrba szájba, kössz szépen... egy francia drukkertől mondjuk nem vár rosszat az ember 😛eaglesmcnabb
a netes cuccot majd holnap megnézem,aztán írom,hogy mit hogyan csinálj 😊JoeyPorter
néztem a p1vs p2őt és kiírta hogy "for games between users, 2 controllers are required"
és innen nem enged tovább lépni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Srácok én vagyok balf@sz, vagy tényleg nincs a PESben LAN játék?...
mert így halott vok, mert tesóm nem hajlandó FIFAzni... az a netes meg hogy működik, mert nekem mindig kiírt valami hibát amikor regelni akartam...eaglesmcnabb
Exhibiton/P1 vs P2 😀 a select sides-nál meg be tudod állítani ki legyen hazai pályán illetve vendégként 😊JoeyPorter
tenkjú veri a macskát orrba szájba, kössz szépen... egy francia drukkertől mondjuk nem vár rosszat az ember 😛eaglesmcnabb
a netes cuccot majd holnap megnézem,aztán írom,hogy mit hogyan csinálj 😊

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Megjött a psp-m,feltettem rá pár játékot:
Fifa 11:Botrány a grafika és az irányítás is 2perc után delete,ennél még a PES6 is jobb volt pspre pedig az 5 évvel ez előtti :/
Madden11:Nagyon jó lett grafikailag is és irányításban is ott van.
Asassin's Creed:Sztem all time top 5ös játék
SW Battlefront:Elmegy kategória,ha már nagyon unom a többit

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Srácok én vagyok balf@sz, vagy tényleg nincs a PESben LAN játék?...
mert így halott vok, mert tesóm nem hajlandó FIFAzni... az a netes meg hogy működik, mert nekem mindig kiírt valami hibát amikor regelni akartam...eaglesmcnabb
Exhibiton/P1 vs P2 😀 a select sides-nál meg be tudod állítani ki legyen hazai pályán illetve vendégként 😊JoeyPorter
tenkjú veri a macskát orrba szájba, kössz szépen... egy francia drukkertől mondjuk nem vár rosszat az ember 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Ps2-n tolom az NCAA 11et, hatalmas, felelinges játék, nagyon bejön!! Még a mascotok is nyomhatnak egymás ellen meccseket. Viszont az nem találom a játékmódók között, ahol egy szezon lehetne lejátszani, nincs ilyen?
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
én is játszok természetesen 😀JJ Tiller
ment is a friend request 😀shawnka
ez amúgy miféle játék?Habi
facebookos
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ha coinért akarsz nagyobb területet, akkor kell. de vehetsz papírpénzért is, csak annak nem látom értelmét 😀 ha kell friend, akkor jelölj be 😀shawnka
én is játszok természetesen 😀JJ Tiller
ment is a friend request 😀shawnka
ez amúgy miféle játék?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Srácok én vagyok balf@sz, vagy tényleg nincs a PESben LAN játék?...
mert így halott vok, mert tesóm nem hajlandó FIFAzni... az a netes meg hogy működik, mert nekem mindig kiírt valami hibát amikor regelni akartam...eaglesmcnabb
Exhibiton/P1 vs P2 😀 a select sides-nál meg be tudod állítani ki legyen hazai pályán illetve vendégként 😊

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
én nyomom vele eszméletlen nagy játék szerintem 😀 és nincs szükség hozzá szomszédokra....vagy még nem jutottam el arra a szintre?EaRl
ha coinért akarsz nagyobb területet, akkor kell. de vehetsz papírpénzért is, csak annak nem látom értelmét 😀 ha kell friend, akkor jelölj be 😀shawnka
én is játszok természetesen 😀JJ Tiller
ment is a friend request 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
ESPN College Town-al tolja még valaki? 😀shawnka
én nyomom vele eszméletlen nagy játék szerintem 😀 és nincs szükség hozzá szomszédokra....vagy még nem jutottam el arra a szintre?EaRl
ha coinért akarsz nagyobb területet, akkor kell. de vehetsz papírpénzért is, csak annak nem látom értelmét 😀 ha kell friend, akkor jelölj be 😀shawnka
én is játszok természetesen 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mindjárt kijön a new vegas.
csakjöjjönmár 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ESPN College Town-al tolja még valaki? 😀shawnka
én nyomom vele eszméletlen nagy játék szerintem 😀 és nincs szükség hozzá szomszédokra....vagy még nem jutottam el arra a szintre?EaRl
ha coinért akarsz nagyobb területet, akkor kell. de vehetsz papírpénzért is, csak annak nem látom értelmét 😀 ha kell friend, akkor jelölj be 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lassan már egy hete tesztelem az NBA 2K11-et. Valóban a legjobb sportjáték amivel nyomtam. Kár hogy a sliderekkel sokat kell baszakodni, mire élvezhető lesz a cucc.
És majdnem full grafikán meg sem mukkant a gépem, szóval az igényei sem brutálisak.
Rohadt hangulatos.
valóban szimulátor, nem arcade mint a nba live sorozat volt. Nincsenek 5 kilóméteres zsákolások és hasonlók. 10/10
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
ESPN College Town-al tolja még valaki? 😀shawnka
én nyomom vele eszméletlen nagy játék szerintem 😀 és nincs szükség hozzá szomszédokra....vagy még nem jutottam el arra a szintre?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Srácok én vagyok balf@sz, vagy tényleg nincs a PESben LAN játék?...
mert így halott vok, mert tesóm nem hajlandó FIFAzni... az a netes meg hogy működik, mert nekem mindig kiírt valami hibát amikor regelni akartam...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pontosan.
Madden 10-hez ps3-ra nem lehet leszedni friss, 2011-es rostereket?
Felmentem online, de semmi, ami rohadt idegesítő így a 6. héten.Stez
valószínűleg a Madden 11 miatt nincs...Little Jarry
mert kit izgat a madden 11? ha megjelenik az új madden, akkor meghal a madden 10-en minden, rostert sem frissítenek többé hozzá? tényleg eladom a csába akkor a madden 10-em 😀Stez
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Madden 10-hez ps3-ra nem lehet leszedni friss, 2011-es rostereket?
Felmentem online, de semmi, ami rohadt idegesítő így a 6. héten.Stez
valószínűleg a Madden 11 miatt nincs...Little Jarry
mert kit izgat a madden 11? ha megjelenik az új madden, akkor meghal a madden 10-en minden, rostert sem frissítenek többé hozzá? tényleg eladom a csába akkor a madden 10-em 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ESPN College Town-al tolja még valaki? 😀