PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Hogy kell xbox-on madden 11-be saját playt csinálni?superbrutal88
bekerülsz a programozói stábba
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Valaki játszik vagy játszott a Mirror's Edge első részével?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hogy kell xbox-on madden 11-be saját playt csinálni?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Red Alert 2! 😀 ott már az egységek sem szétfolyó pixelpacák 😛konqueror
Viszont az 1 az igazi. 😊

Másik nagyon durva játék a Plants vs Zombies. Egyszerűen nem tudom abba hagyni... 😀
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én ma találtam egy kosárlabda manager játékot (World Basketball Manager). Igaz 2008as, de ha minden igaz van benne magyar bajnokság is. Nagyon kíváncsi leszek rá. Valakinek esetleg van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de mellé még Hearts of Iron 2 Armageddon és Europa Universalis. Bár ezek más félékharomt
sztem a Hoi3 is nagyon ott van, csak szükséges egy jó hetet rászánni a megértésére+ a paradox gameknél nem az alap a fontos hanem milyen patcheket adnak ki hozzá, amik igen sokat javítanak rajtuk, pl. az EU 3 in nomine is igen jó
apropó Theocracy esetleg valaki?-nosztalgiázni támadt kedvem csak nem találom sehol semmilyen formában, megszerezhető állapotbansapka
majd valamikor tesztelem. Még a régi gépemen kipróbáltam a HOI3-at de annyira lassú volt hogy élvezhetetlen, így hagytam a picsbe,

Most megtaláltam az agybaszó játékomat, a TW PGA 08 képében 😀
Rettenetesen idegesítő dolgokat csinál és nagyon nehéz
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
fallout: new vegas vki? 😀.brk
Nekem tetszik, de mivel alig van időm, így egy kicsit hanyagolom. Plusz most települ a Force Unleashed 2 szóval azzal játszok majd inkább, bár ahogy hallotam nagyon rövidChevy
nem tudom, nekem szünetem volt a héten és játszottam vele olyan 12 órát, főküldetésben direkt nem haladtam, de vhogy mindig találkoztam vele. most jól áll a szénám, simán el tudom képzelni, hogy ha pár esetben másképp döntök, akkor másfele folyt volna a történet. mindenesetre nem sietem el a végjátékot.
lényeg a lényeg, ha ki akarod játszani, akkor rövid, de ha falloutozni akarsz akkor kurvajó.brk
nekem most lesz szünet, szóval majd nekiesek 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
fallout: new vegas vki? 😀.brk
Nekem tetszik, de mivel alig van időm, így egy kicsit hanyagolom. Plusz most települ a Force Unleashed 2 szóval azzal játszok majd inkább, bár ahogy hallotam nagyon rövidChevy
nem tudom, nekem szünetem volt a héten és játszottam vele olyan 12 órát, főküldetésben direkt nem haladtam, de vhogy mindig találkoztam vele. most jól áll a szénám, simán el tudom képzelni, hogy ha pár esetben másképp döntök, akkor másfele folyt volna a történet. mindenesetre nem sietem el a végjátékot.
lényeg a lényeg, ha ki akarod játszani, akkor rövid, de ha falloutozni akarsz akkor kurvajó
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
de mellé még Hearts of Iron 2 Armageddon és Europa Universalis. Bár ezek más félékharomt
sztem a Hoi3 is nagyon ott van, csak szükséges egy jó hetet rászánni a megértésére+ a paradox gameknél nem az alap a fontos hanem milyen patcheket adnak ki hozzá, amik igen sokat javítanak rajtuk, pl. az EU 3 in nomine is igen jó
apropó Theocracy esetleg valaki?-nosztalgiázni támadt kedvem csak nem találom sehol semmilyen formában, megszerezhető állapotban

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
fallout: new vegas vki? 😀.brk
Nekem tetszik, de mivel alig van időm, így egy kicsit hanyagolom. Plusz most települ a Force Unleashed 2 szóval azzal játszok majd inkább, bár ahogy hallotam nagyon rövid
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Most pedig azthiszem előkotron a Red Alert 1-emet. 😊süti
Red Alert 2! 😀 ott már az egységek sem szétfolyó pixelpacák 😛
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
fallout: new vegas vki? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért nem lehet kivégezni? 😀JC6
Mert mindig feltámad. Másképpen fogalmazva az újrajátszási értéke végtelenhez konvergál.

Körökre osztottból a Panzer General I-II stratégiai szinten, a Steel Panthers a kedvencem, bár elég antik játékok.vadibandi
sajna a PG1 nem nagyon megy élvezhető módon már XP-n sem. Win7-en meg se mertem próbálni

de mellé még Hearts of Iron 2 Armageddon és Europa Universalis. Bár ezek más félék
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért nem lehet kivégezni? 😀JC6
Mert mindig feltámad. Másképpen fogalmazva az újrajátszási értéke végtelenhez konvergál.

Körökre osztottból a Panzer General I-II stratégiai szinten, a Steel Panthers a kedvencem, bár elég antik játékok.vadibandi
És valami új, esetleg? Nem voltam most képben az utóbbi időben...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Miért nem lehet kivégezni? 😀JC6
Mert mindig feltámad. Másképpen fogalmazva az újrajátszási értéke végtelenhez konvergál.

Körökre osztottból a Panzer General I-II stratégiai szinten, a Steel Panthers a kedvencem, bár elég antik játékok.




több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Miért nem lehet kivégezni? 😀 Amúgy úgy értem, játszottam minden résszel, napokat 😀 😀 😀

Minden jöhet, csak tudjak benne harcolni, sokat 😀

szerk.: köszi süti 😊JC6
Nincs mit. Egyébként érdemes utána nézni Total War modoknak is. Én a Gyűrűk Urás moddal játszottam nagyon sokat.
Körökre osztott és real-time stratégia a Warhammer 40k Dark Crusade jó még. Eszméletlen mennyit trancsíroztam annó benne.

Most pedig azthiszem előkotron a Red Alert 1-emet. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudna valaki ajánlani nekem jó stratégiai játékokat? Háborúsakat főleg. Ókor, VH-k, stb.

Pl.: Kivégeztem az összes Total War-t, az nagyon tetszett.JC6
A Total War-t nem lehet kivégezni.
Milyen irányban érdeklődsz? RTS vagy körökre osztott? Valami újdonság vagy jöhet régi is?vadibandi
Miért nem lehet kivégezni? 😀 Amúgy úgy értem, játszottam minden résszel, napokat 😀 😀 😀

Minden jöhet, csak tudjak benne harcolni, sokat 😀

szerk.: köszi süti 😊
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tudna valaki ajánlani nekem jó stratégiai játékokat? Háborúsakat főleg. Ókor, VH-k, stb.

Pl.: Kivégeztem az összes Total War-t, az nagyon tetszett.JC6
Company of heroes, Heart of iron, World in conflict, Civ sorozat, Blitzkrieg, Close Combat. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tudna valaki ajánlani nekem jó stratégiai játékokat? Háborúsakat főleg. Ókor, VH-k, stb.

Pl.: Kivégeztem az összes Total War-t, az nagyon tetszett.JC6
A Total War-t nem lehet kivégezni.
Milyen irányban érdeklődsz? RTS vagy körökre osztott? Valami újdonság vagy jöhet régi is?




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudna valaki ajánlani nekem jó stratégiai játékokat? Háborúsakat főleg. Ókor, VH-k, stb.

Pl.: Kivégeztem az összes Total War-t, az nagyon tetszett.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nálatok sem lehet challengelni maddenben? 😐

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
zseniális egy játék ez az F1 😊 imááááádom
bár van rajta 1-2 javítanivaló, de nagyon ott van a szeren 😊Habi
Azért túlzásokba nem esnék, de valóban jó játék lett. Mondjuk már a 4. bajnokságomat nyerem, kezd kicsit unalmassá válni. 😊
Viszont most először sikerült nyerni, sőt pontot szerezni Monte Carloban, igaz mázlim volt, mert végig esett az eső az edzésen és a futamon is, emiatt tudtam csak jól menni. 😀 Szárazon simán rám vernek 1-2 másodperceket, esőben viszont mindig, mindenhol jobb vagyok a többieknél.
Az viszont zavar, hogy továbbra is vicc szinten mindig csak engem büntetnek meg, ha olyan eset van, illetve az sem tetszik, hogy sose esik ki senki, hozzászoktam már a régebbi F1-ekhez, amikor azért gyakori az is, hogy 12-14-en fejezik csak be a versenyt. Meg a motor se füstöl el, mint a 2006-ban, vagy töröm a kocsit, vagy defektet kapok és szevasz.Stez
milyen segítségekkel tolod?Divat
csík, ami az ideális ívet mutatja

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
zseniális egy játék ez az F1 😊 imááááádom
bár van rajta 1-2 javítanivaló, de nagyon ott van a szeren 😊Habi
Azért túlzásokba nem esnék, de valóban jó játék lett. Mondjuk már a 4. bajnokságomat nyerem, kezd kicsit unalmassá válni. 😊
Viszont most először sikerült nyerni, sőt pontot szerezni Monte Carloban, igaz mázlim volt, mert végig esett az eső az edzésen és a futamon is, emiatt tudtam csak jól menni. 😀 Szárazon simán rám vernek 1-2 másodperceket, esőben viszont mindig, mindenhol jobb vagyok a többieknél.
Az viszont zavar, hogy továbbra is vicc szinten mindig csak engem büntetnek meg, ha olyan eset van, illetve az sem tetszik, hogy sose esik ki senki, hozzászoktam már a régebbi F1-ekhez, amikor azért gyakori az is, hogy 12-14-en fejezik csak be a versenyt. Meg a motor se füstöl el, mint a 2006-ban, vagy töröm a kocsit, vagy defektet kapok és szevasz.Stez
milyen segítségekkel tolod?

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Habi:

sajna Phillék klubjába Top az egyetlen menedzser ő meg nem válaszol az üzeneteimre, nyugodtan csatlakozz egy másik klubhoz majd értesítelek ha lesz egy normális klubom! Meg amúgy is lassan jön a Football Manager 2011, ilyenkor sosem fifázok 1 hónapig, most is az FM 2010 -el játszom... 😊Little Jarry
wirágboltba már elérhető 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
zseniális egy játék ez az F1 😊 imááááádom
bár van rajta 1-2 javítanivaló, de nagyon ott van a szeren 😊Habi
Azért túlzásokba nem esnék, de valóban jó játék lett. Mondjuk már a 4. bajnokságomat nyerem, kezd kicsit unalmassá válni. 😊
Viszont most először sikerült nyerni, sőt pontot szerezni Monte Carloban, igaz mázlim volt, mert végig esett az eső az edzésen és a futamon is, emiatt tudtam csak jól menni. 😀 Szárazon simán rám vernek 1-2 másodperceket, esőben viszont mindig, mindenhol jobb vagyok a többieknél.
Az viszont zavar, hogy továbbra is vicc szinten mindig csak engem büntetnek meg, ha olyan eset van, illetve az sem tetszik, hogy sose esik ki senki, hozzászoktam már a régebbi F1-ekhez, amikor azért gyakori az is, hogy 12-14-en fejezik csak be a versenyt. Meg a motor se füstöl el, mint a 2006-ban, vagy töröm a kocsit, vagy defektet kapok és szevasz.