PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Leszedtem a Madden NFL 11-hez (XBOX 360) a legújabb roster updatet és Burnett, a Packers rookie safetyje egyszerűen eltűnt...Másnál is, vagy csak én vagyok ennyire vak?SIpetya
tényleg azt hogy lehet rátolni az Xbox-ra?Laki
Ha fent van az áprilisi update, akkor Xbox által megformált USB-vel, amúgy meg transfer kittel.


több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
haverommal megvettük ps3 ra a madden 11et. írjon már vki pls egy tök alap gyorstalpalót h mi merre hogyan...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Amúgy ha ki van chippelve az Xboxom akkor eredeti játékkal tudok vele neten játszani?? :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Leszedtem a Madden NFL 11-hez (XBOX 360) a legújabb roster updatet és Burnett, a Packers rookie safetyje egyszerűen eltűnt...Másnál is, vagy csak én vagyok ennyire vak?SIpetya
tényleg azt hogy lehet rátolni az Xbox-ra?Laki
Én úgy szoktam, hogy a játék főmenüjében rámegyek az online opcióra, ott van olyan, hogy Depth Chart, és ha arra rámegyek akkor automatikusan felajánlja a frissítést. De ehhez kell egy Xbox Live Silver "előfizetés" ami ingyenes.SIpetya
És ha chippelt a cucc?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Leszedtem a Madden NFL 11-hez (XBOX 360) a legújabb roster updatet és Burnett, a Packers rookie safetyje egyszerűen eltűnt...Másnál is, vagy csak én vagyok ennyire vak?SIpetya
tényleg azt hogy lehet rátolni az Xbox-ra?Laki
Én úgy szoktam, hogy a játék főmenüjében rámegyek az online opcióra, ott van olyan, hogy Depth Chart, és ha arra rámegyek akkor automatikusan felajánlja a frissítést. De ehhez kell egy Xbox Live Silver "előfizetés" ami ingyenes.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Leszedtem a Madden NFL 11-hez (XBOX 360) a legújabb roster updatet és Burnett, a Packers rookie safetyje egyszerűen eltűnt...Másnál is, vagy csak én vagyok ennyire vak?SIpetya
miért meguntad a PCM-et? 😮eaglesmcnabb
Most az nfl-nek van a szezonja(:
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Leszedtem a Madden NFL 11-hez (XBOX 360) a legújabb roster updatet és Burnett, a Packers rookie safetyje egyszerűen eltűnt...Másnál is, vagy csak én vagyok ennyire vak?SIpetya
tényleg azt hogy lehet rátolni az Xbox-ra?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Leszedtem a Madden NFL 11-hez (XBOX 360) a legújabb roster updatet és Burnett, a Packers rookie safetyje egyszerűen eltűnt...Másnál is, vagy csak én vagyok ennyire vak?SIpetya
miért meguntad a PCM-et? 😮

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Leszedtem a Madden NFL 11-hez (XBOX 360) a legújabb roster updatet és Burnett, a Packers rookie safetyje egyszerűen eltűnt...Másnál is, vagy csak én vagyok ennyire vak?
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
aki szokott játszani a Hearts of Iron 3-mal. Attól kérdezném. Van már hozzá normális patch? És ha van akkkor melyik.
mert találtam egy ilyen csak nem tom jó-eharomt
Asszem 1.4 a legutolsó.
De tedd fel a Semper Fi kiegészítőt is, annak 2.03 a legújabb verziója.Delete
thxharomt
De én a helyedben hagynám a fenébe, nem egy jól sikerült játék. Az Arsenal of Democracy szerintem sokkal jobb, lényegében egy továbbfejlesztett Hearts of Iron 2, és még magyar mod is van hozzá.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aki szokott játszani a Hearts of Iron 3-mal. Attól kérdezném. Van már hozzá normális patch? És ha van akkkor melyik.
mert találtam egy ilyen csak nem tom jó-eharomt
Asszem 1.4 a legutolsó.
De tedd fel a Semper Fi kiegészítőt is, annak 2.03 a legújabb verziója.Delete
thx
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
aki szokott játszani a Hearts of Iron 3-mal. Attól kérdezném. Van már hozzá normális patch? És ha van akkkor melyik.
mert találtam egy ilyen csak nem tom jó-eharomt
Asszem 1.4 a legutolsó.
De tedd fel a Semper Fi kiegészítőt is, annak 2.03 a legújabb verziója.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
aki szokott játszani a Hearts of Iron 3-mal. Attól kérdezném. Van már hozzá normális patch? És ha van akkkor melyik.
mert találtam egy ilyen csak nem tom jó-e
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Divat

köszi szépen!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sziasztok!

Madden Nfl 08 pc-verzióban, Onside kicket hogy lehet rúgni?GhostLead
ahol sima kickoff playt hívod, ott tovább mész és van squib kick és onside kick is.

|
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Sziasztok!

Madden Nfl 08 pc-verzióban, Onside kicket hogy lehet rúgni?GhostLead
kiválasztod a "special team" playeknél
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok!

Madden Nfl 08 pc-verzióban, Onside kicket hogy lehet rúgni?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
köszi, megoldódott 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
leszedtem az NBA 2K11-t, deamonba beraktam telepítettem. ahova települt egy .rep fájl van semmi más, ezzel mit kell csinálni?braxa88
nekem is ezt csinálta,sőt amikor indítani próbáltam a DVD meghajtóban, újra a setup-ot ajánlotta...
viszont a start-->minden program---> 2ksportsnál ott van én is onnan indítom el...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki szeretne PS3 NBA 2K11 magyar online ligában játszani, az keresse a HUNGARY NBA ligát! Eddig foglalt csapatok: Cavaliers, Celtics, Kings, Trail Blazers.szelim
tervezem valamikor ps3-ra az NBA 2K11-et, ha meglesz, akkor érdekelne, főleg Heattel vagy Oklahoma Cityvel

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
leszedtem az NBA 2K11-t, deamonba beraktam telepítettem. ahova települt egy .rep fájl van semmi más, ezzel mit kell csinálni?braxa88
Ott valami galádság lesz, mert papíron nem csak 1 fájlnak kell lennie. Próbáld meg uninstall után, újratenni úgy, hogy a C:\ a gyökér ... jobbat nem tok.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
leszedtem az NBA 2K11-t, deamonba beraktam telepítettem. ahova települt egy .rep fájl van semmi más, ezzel mit kell csinálni?
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Aki szeretne PS3 NBA 2K11 magyar online ligában játszani, az keresse a HUNGARY NBA ligát! Eddig foglalt csapatok: Cavaliers, Celtics, Kings, Trail Blazers.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Leszedtem nba 2k11-t, felraktam, minden jó, egy kivétellel: nincs hang. Úgy abszolút.szaba
kapcsold be a hangszórót v vedd le a némítást... 😀Divat
Ezek mellett talán egy DirectX frissítést érdemes megpróbálni.F.Schleck
Nálad a pont, thx.
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
JoeyPorter

köszi szépen az infót!