PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NBA 2k11-ben másnak is volt olyan My Playerben, hogy meccs végén rámész a quit-re és kidob az asztalra? Egy bizonyos meccsnél van ez, szal így nem tudok tovább menni :/
Tud vki erre vmilyen megoldást?

köszi előre isMattMiller
pont tegnap kezdtem ezt a módot és nincsharomt
ettől féltem
most azt olvastam, hogy majd a patch javítja amit kiadtak már mindenre, kivéve a PC-t.MattMiller
szerintem még az elején más volt a crackelt cucc. nekem az van fönn és így megy.
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
NBA 2k11-ben másnak is volt olyan My Playerben, hogy meccs végén rámész a quit-re és kidob az asztalra? Egy bizonyos meccsnél van ez, szal így nem tudok tovább menni :/
Tud vki erre vmilyen megoldást?

köszi előre isMattMiller
pont tegnap kezdtem ezt a módot és nincsharomt
ettől féltem
most azt olvastam, hogy majd a patch javítja amit kiadtak már mindenre, kivéve a PC-t.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
én az IL-2-ből a Forgotten Battles + Ace kiegészítővel toltam még most is, az 1946 az mennyiben más?Ork
Az 1946 alternatív történelembe megy át, és beleraktak egy csomó olyan gépet, ami valójában csak akkor repült volna, ha tényleg tart még '46-ban a háború. Pl. ruszkiknak is van sugárhajtásújuk, nincs már Me-262 egyeduralom. 😊

És emellé az összes régi cucc is benne van.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NBA 2k11-ben másnak is volt olyan My Playerben, hogy meccs végén rámész a quit-re és kidob az asztalra? Egy bizonyos meccsnél van ez, szal így nem tudok tovább menni :/
Tud vki erre vmilyen megoldást?

köszi előre isMattMiller
pont tegnap kezdtem ezt a módot és nincs
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
NBA 2k11-ben másnak is volt olyan My Playerben, hogy meccs végén rámész a quit-re és kidob az asztalra? Egy bizonyos meccsnél van ez, szal így nem tudok tovább menni :/
Tud vki erre vmilyen megoldást?

köszi előre is

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
én az IL-2-ből a Forgotten Battles + Ace kiegészítővel toltam még most is, az 1946 az mennyiben más?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Így hogy szóba került IL-2 Sturmovik egy nagyon király játék kár, hogy nincs egy ugyanolyan csak újabb verziója, nagyon élvezetes játék volt.Ork
Mondjuk a Sturmovik minden verzióját összegyúró 1946-on már nem nagyon tudom elképzelni hogy mit lehetne még hozzáadni, valami eszetlen hogy mennyi mindent beleraktak, a kicsit is fontosabb II. vh-s légi dolgok 99 %-a már benne van.

Én amúgy Joy nélkül toltam, billentyűn, kitartó voltam, bőszen erőlködtem a BF109 kampányokkal, de olyan kurvanehéz volt, hogy feladtam, és váltottam inkább a Stukás hadjáratokra, zuhanóbombázni billentyűvel is lehetett. Valamennyire. 😀 Azóta is tervezem hogyha egyszer újra sok szabadidőm lesz, akkor veszek egy fasza joyt, és ráállok normálisan.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Így hogy szóba került IL-2 Sturmovik egy nagyon király játék kár, hogy nincs egy ugyanolyan csak újabb verziója, nagyon élvezetes játék volt.

Én kiskoromban játszottam valami tengeralattjárós játékkal és nagyon szerettem de már semmire se emlékszem csak olyasmire, hogy az elején olyasmi beléptetés volt, hogy el kelett találni milyen hajó van a képen vagy ilyesmi 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi, ránézek valamelyik Silent Hunterre. Utoljára még az első részével játszottam ezelőtt vagy tíz éve, az tetszett. De volt valami modern tengeralattjárós is, Akula volt asszem benne. A címére nem emlékszem, nem lenne rossz ha annak is lenne valami újabb verziója.

A Panzer Elite legutolsóról meg azt írják hogy inkább arcade mint szimulátor, az nem érdekel... Én inkább IL-2 Sturmovik realitásban gondolkodom. 😊Döme
én a régit nyomtam. az szimulátor volt. mondjuk nem túl szép, cserében viszont geci nehéz. De király volt hogy lehetett kérni benne a tankból légicsapást meg tüzérséget 😊 viszont kb 2 pályát tudtam benne megcsinálni mert általában az volt a felállás, hogy 1 panzer III(én) a sivatagban vs 20 Cromwell/Sherman vagy akármilyen szövetséges tank.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Köszi, ránézek valamelyik Silent Hunterre. Utoljára még az első részével játszottam ezelőtt vagy tíz éve, az tetszett. De volt valami modern tengeralattjárós is, Akula volt asszem benne. A címére nem emlékszem, nem lenne rossz ha annak is lenne valami újabb verziója.

A Panzer Elite legutolsóról meg azt írják hogy inkább arcade mint szimulátor, az nem érdekel... Én inkább IL-2 Sturmovik realitásban gondolkodom. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Létezik valami aránylag újabb tank, ill. tengeralattjáró szimulátor? Akár II. vh-s, akár modern jöhet, megjött a kedvem most ezekhez. 😊Döme
panzer elite valamelyik része, mint tank szimulátor

sajnos nem találtam rendesen működőt belőle torrenten. de egy régi részével nyomtam és az nem volt rossz
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a tengeralattjáró szimulátor az a Silent Hunter sorozat nagyon sok hibája van, de mivel ez az egyetlen ilyen játék ezért nem erőltetik meg magukat mert úgyis csak ezzel lehet játszani 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Létezik valami aránylag újabb tank, ill. tengeralattjáró szimulátor? Akár II. vh-s, akár modern jöhet, megjött a kedvem most ezekhez. 😊
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok!
Help me, hogyan lehet felrakni a Madden NFL 08-hoz az FFx Mod-ot!?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Napoleon total war=überkirály


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!
Assassins Creed Brotherhood-hoz kérnék 1 kis helpet, igazából kijátszottam, csak nem értem miért lett az a vége, és most az akivel beszélsz az a nő az ki? Nem vagyok túl penge angolból mint ez kiderült, megkérnék valakit h PM-be küldje el h mi is a lényeg, nem baj ha AC2-ből is kiragad pár dolgot, csak h értsem végre 😀
Előre is köszi
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
shattered dimensions-re gondolsz? nekem nem jött be sohasem ez a cell shaded grafika, spiderman 3 óta nem volt jó játéka a franchise-nak.shawnka
igen. de akkor a grafikától eltekintve, játékélmény se nagy cucc?miilann
újítás nincs nagyon benne. ha pókemberezni akarsz mindenképpen, akkor Ultimate Spiderman vagy Spiderman 3.shawnka
nem a pókemberség miatt érdekel, csak gondoltam kipróbálom, mint új játék. meg olvastam, hogy hasonló játék, mint az x-men origins: wolverine, az tetszett.

child please!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
új spider-mant próbálta valaki?miilann
shattered dimensions-re gondolsz? nekem nem jött be sohasem ez a cell shaded grafika, spiderman 3 óta nem volt jó játéka a franchise-nak.shawnka
igen. de akkor a grafikától eltekintve, játékélmény se nagy cucc?miilann
újítás nincs nagyon benne. ha pókemberezni akarsz mindenképpen, akkor Ultimate Spiderman vagy Spiderman 3.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
új spider-mant próbálta valaki?miilann
shattered dimensions-re gondolsz? nekem nem jött be sohasem ez a cell shaded grafika, spiderman 3 óta nem volt jó játéka a franchise-nak.shawnka
igen. de akkor a grafikától eltekintve, játékélmény se nagy cucc?

child please!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
új spider-mant próbálta valaki?miilann
shattered dimensions-re gondolsz? nekem nem jött be sohasem ez a cell shaded grafika, spiderman 3 óta nem volt jó játéka a franchise-nak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az ncorehoz meghívó kell? Ha igen valaki tud nekem intézni?
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
új spider-mant próbálta valaki?

child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
belső memória-merevlemezDivat
Öcsémnek kéne szereznem egy ilyet karácsonyra de nemvágesz a témát. Egy ilyet ha megkap ezzel tud játszani vagy ehez még kell ez meg az? Meg ezt ugye lehet flasselni?
http://www.konzolvilag.hu/xbox360/xbox-360-arcade-jasper-alaplappal-/1478JayB
Játszani egyből tud. Azért egy vinyót vennék hozzá a helyetekben később, arról sokkal jobb játszani.

Viszont flasheltetni minek? Ha fizetnének sem csináltatnám meg. Ugrik a Live, online játék...Bálesz
otthoni pötyögésre kell csak
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Xbox 360-nál mit takar az hogy 4 giga vagy 250 giga?JayB
belső memória-merevlemezDivat
Öcsémnek kéne szereznem egy ilyet karácsonyra de nemvágesz a témát. Egy ilyet ha megkap ezzel tud játszani vagy ehez még kell ez meg az? Meg ezt ugye lehet flasselni?
http://www.konzolvilag.hu/xbox360/xbox-360-arcade-jasper-alaplappal-/1478JayB
Játszani egyből tud. Azért egy vinyót vennék hozzá a helyetekben később, arról sokkal jobb játszani.

Viszont flasheltetni minek? Ha fizetnének sem csináltatnám meg. Ugrik a Live, online játék...

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
http://www.youtube.com/watch?v=Kk9oa_PiXAk

őrült egy ötlet, kár, hogy csak egy mod, ha kijönne rendes játékként, vagy filmbe, én lennék az első aki megveszi az 100 😀