NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
eladó XBOX 360 Arcade, eredeti Madden 10-el, akit érdekel PM!

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
a fórumról valaki míveli a minecraft nemes művészetét?favre
Én magam nem játszok vele, de unokatesóm és osztálytársam már mutatták. Beteg egy játék... 😀
több mint 13 éve
favre Green Bay Packers 125
a fórumról valaki míveli a minecraft nemes művészetét?

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
valaki tudja hogy mit kell leszedni academyhez hogy menjen a multi és ne omoljon össze az indítás után?Joci
Nekem sima patch-el ment a multi.vassadi27
írtam privátot


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
valaki tudja hogy mit kell leszedni academyhez hogy menjen a multi és ne omoljon össze az indítás után?Joci
Nekem sima patch-el ment a multi.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem bug, hanem skill 😛shawnka
elég overpower

Boba & Jango pedig megölhetetlen, mert Boba is az volt a JA végén. cserébe én nemtom hogy lehet velük jetpackelni

meg van 1-2 túl erős karakter, pl egy sima jedi hunter Aura Singg nevű picsa, meg Outcast ellenség Desann. utóbbit úgy nyomtam le, hogy belöktem a vízbe naboon és megfulladt 😀konqueror
DeSean is benne van? 😀shawnka
ő az. (igen, jól látjátok, dínófeje van)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
valaki tudja hogy mit kell leszedni academyhez hogy menjen a multi és ne omoljon össze az indítás után?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
KOTF-ban meg Vader ellen fura lenni, igazából nem nehéz ellenfél, de valami bug miatt ha gripel, azonnal meghalok 😕 konqueror
nem bug, hanem skill 😛shawnka
elég overpower

Boba & Jango pedig megölhetetlen, mert Boba is az volt a JA végén. cserébe én nemtom hogy lehet velük jetpackelni

meg van 1-2 túl erős karakter, pl egy sima jedi hunter Aura Singg nevű picsa, meg Outcast ellenség Desann. utóbbit úgy nyomtam le, hogy belöktem a vízbe naboon és megfulladt 😀konqueror
DeSean is benne van? 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
KOTF-ban meg Vader ellen fura lenni, igazából nem nehéz ellenfél, de valami bug miatt ha gripel, azonnal meghalok 😕 konqueror
nem bug, hanem skill 😛shawnka
elég overpower

Boba & Jango pedig megölhetetlen, mert Boba is az volt a JA végén. cserébe én nemtom hogy lehet velük jetpackelni

meg van 1-2 túl erős karakter, pl egy sima jedi hunter Aura Singg nevű picsa, meg Outcast ellenség Desann. utóbbit úgy nyomtam le, hogy belöktem a vízbe naboon és megfulladt 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
KOTF-ban meg Vader ellen fura lenni, igazából nem nehéz ellenfél, de valami bug miatt ha gripel, azonnal meghalok 😕 konqueror
nem bug, hanem skill 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ha legközelebb átpattansz, akkor ps2-n elvandálkodhatsz vele 😀shawnka
BAZMEG ÉS NEM MONDTAD HOGY VAN AZIS? áááá, hát én szanaszét vágnékvillámoznékdobálnék minden nemű fajú ellenfelet maximális sötéterővel

Starkiller rulezkonqueror
csak a force gripbriareos
academyben kedvelt taktikám az egér jobb gombjára tenni a gripet, és random szakadékokba dobálni vele a velem egyenlő erejű, de kevésbé sötét kamu Sitheket, másodpercek alatt megoldva a problémákat

KOTF-ban meg Vader ellen fura lenni, igazából nem nehéz ellenfél, de valami bug miatt ha gripel, azonnal meghalok 😕 viszont ha nem fojtogat akkor levágom. néha Palpatine is csinál ilyet. tegnap vakarcs Yoda meg felbaszta az agyam, alig lehet eltalálni, kurva gyors, és mindig feltölti az életét, rá is untam epikus csatánkra
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
én várok míg az amatőr tömegekből kiemelkedik egy méltó ellenfél 😛

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
mindenki rakja fel az academyt és nyomjuk multiba 😀Joci
call. szétvágok mindenkit 😛 😀 emlékszem anno neked is én ajánlottam, aztán lelkesedésedben Anakin avatarral dolgoztál msn-en is. rakjad fel a Knights of the Forceot, megérikonqueror
movie duels2-t nyomom

tusken camp-attack on the jedi temple-assassination on mustafar-battle of the heroes

ezeket orrba szájba játszom újra meg újra 😀
többi duel is benne van de azokat hanyagolom

ki van benne az academy multiba??Joci
tehét a 3 legkönnyebb, és a legfaszább pályát 😀

Multiban ott a helyem.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mindenki rakja fel az academyt és nyomjuk multiba 😀Joci
call. szétvágok mindenkit 😛 😀 emlékszem anno neked is én ajánlottam, aztán lelkesedésedben Anakin avatarral dolgoztál msn-en is. rakjad fel a Knights of the Forceot, megérikonqueror
movie duels2-t nyomom

tusken camp-attack on the jedi temple-assassination on mustafar-battle of the heroes

ezeket orrba szájba játszom újra meg újra 😀
többi duel is benne van de azokat hanyagolom

ki van benne az academy multiba??


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
Havonta fizetős, azt nyilatkozták.tenorx
shit. akkor marad majd jövő hónaptól az AC:Brotherhood.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 388 — StuG Life
ha már SW és hentelés. Force Unleashedet gondolom nem kell bemutatni. na én nem azzal nyomuluk 😀 konqueror
Ha legközelebb átpattansz, akkor ps2-n elvandálkodhatsz vele 😀shawnka
BAZMEG ÉS NEM MONDTAD HOGY VAN AZIS? áááá, hát én szanaszét vágnékvillámoznékdobálnék minden nemű fajú ellenfelet maximális sötéterővel

Starkiller rulezkonqueror
csak a force grip

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mindenki rakja fel az academyt és nyomjuk multiba 😀Joci
call. szétvágok mindenkit 😛 😀 emlékszem anno neked is én ajánlottam, aztán lelkesedésedben Anakin avatarral dolgoztál msn-en is. rakjad fel a Knights of the Forceot, megéri
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából a Kotorok miatt várom ennyire a SW:TOR, ez ugye a The Old Republic, egy interjú szerint a Kotor 3-17nek felel meg, mert kb. minden class storyja felér egy Kotor játékkal. Ez nyilván csak reklámfogás, de mindenképp érdekesnek tűnik.
Itt van egy gameplay a korai Sith Inquisitor storyból: http://rutube.ru/tracks/3694894.html?v=8e8ad071eb83fdcd956fd0d4f47e7c15&autoStart=true&bmstart=1000tenorx
ez havonta fizetős lesz mint a WoW, vagy elég lesz egyszer megvenni, és mehet a kockulás áramszünetig?shawnka
Havonta fizetős, azt nyilatkozták.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
Igazából a Kotorok miatt várom ennyire a SW:TOR, ez ugye a The Old Republic, egy interjú szerint a Kotor 3-17nek felel meg, mert kb. minden class storyja felér egy Kotor játékkal. Ez nyilván csak reklámfogás, de mindenképp érdekesnek tűnik.
Itt van egy gameplay a korai Sith Inquisitor storyból: http://rutube.ru/tracks/3694894.html?v=8e8ad071eb83fdcd956fd0d4f47e7c15&autoStart=true&bmstart=1000tenorx
ez havonta fizetős lesz mint a WoW, vagy elég lesz egyszer megvenni, és mehet a kockulás áramszünetig?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mindenki rakja fel az academyt és nyomjuk multiba 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mindkét rész elérhető a birodalmamban.shawnka
elég a kulcs a kéróhoz, te nem is kellesz 😛konqueror
a DVD-k nálam vannak 😂shawnka
shame on YOU!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
BAZMEG ÉS NEM MONDTAD HOGY VAN AZIS? áááá, hát én szanaszét vágnékvillámoznékdobálnék minden nemű fajú ellenfelet maximális sötéterővel

Starkiller rulezkonqueror
mindkét rész elérhető a birodalmamban.shawnka
elég a kulcs a kéróhoz, te nem is kellesz 😛konqueror
a DVD-k nálam vannak 😂
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ha legközelebb átpattansz, akkor ps2-n elvandálkodhatsz vele 😀shawnka
BAZMEG ÉS NEM MONDTAD HOGY VAN AZIS? áááá, hát én szanaszét vágnékvillámoznékdobálnék minden nemű fajú ellenfelet maximális sötéterővel

Starkiller rulezkonqueror
mindkét rész elérhető a birodalmamban.shawnka
elég a kulcs a kéróhoz, te nem is kellesz 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából a Kotorok miatt várom ennyire a SW:TOR, ez ugye a The Old Republic, egy interjú szerint a Kotor 3-17nek felel meg, mert kb. minden class storyja felér egy Kotor játékkal. Ez nyilván csak reklámfogás, de mindenképp érdekesnek tűnik.
Itt van egy gameplay a korai Sith Inquisitor storyból: http://rutube.ru/tracks/3694894.html?v=8e8ad071eb83fdcd956fd0d4f47e7c15&autoStart=true&bmstart=1000
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
ha már SW és hentelés. Force Unleashedet gondolom nem kell bemutatni. na én nem azzal nyomuluk 😀 konqueror
Ha legközelebb átpattansz, akkor ps2-n elvandálkodhatsz vele 😀shawnka
BAZMEG ÉS NEM MONDTAD HOGY VAN AZIS? áááá, hát én szanaszét vágnékvillámoznékdobálnék minden nemű fajú ellenfelet maximális sötéterővel

Starkiller rulezkonqueror
mindkét rész elérhető a birodalmamban.