PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én a legutóbbi tekkent ajánlanám. én nagyon bírom/bírtam.
Köszönöm mindenkinek a segitséget, én inkább az ilyen pl Mortal Kombat tipusú verekedős játékokra gondoltam.Shadowt5
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Alakul!
http://www.youtube.com/watch?v=ClfAWjNZBnY




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én is nagy FM rajongó vagyok, de én jobban szeretem angolul az összes játékot.

Valami jó face- és logopack-et viszont ajánlhatnátok 😊
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Aki játszik a Football Manager 2011-gyel feltétlenül próbálja ki a magyarított meccskommentárt!!!
Hatalmas dumák vannak benne, egy szezon után még mindig jön új és állandóan röhögök :cool:

http://www.fmhungary.hu/hirek/fm2011_hun_100Egon bá
mondjuk nekem az nem tetszik benne, hogy pl jön valamelyik játékosom hozzám, hogy elégedettlen és jobb szerződést akar, akkor nincs olyan opció a beszélgetésen belül, ami az lenne, hogy persze adom neked, ezért ki is szoktam hagyni az ilyeneket. Igaz ez nem a magyarítás hibája sztem. btw jó játék, 3 generáció óta ez az egyetlen manager amivel most fejeztem be a 2. szezonomat, eddig 1 után meguntam


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki játszik a Football Manager 2011-gyel feltétlenül próbálja ki a magyarított meccskommentárt!!!
Hatalmas dumák vannak benne, egy szezon után még mindig jön új és állandóan röhögök :cool:

http://www.fmhungary.hu/hirek/fm2011_hun_100
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nekem valami ACE mega pack vagy mi van, sok közöm nincs hozzá. meg van valami directvobsub izé, mediaplayeren mikor nyomatom a videókat jobb alul előjön. ott tudom a képernyőt forgatni, hogy original vagy flipped, most flippeden van, de így van szinte minden rendesen. de pl mikor néztem a Scott Pilgrim filmet azt át kellett forgatnom, szerintem Fablenél is ez kellett volna

ma meg zene közben vettem észre, hogy a szám egyszer csak hangosabb lett, szerintem rosszaskodik a monitor (abból jön a hang is, van rajta valami hangszóró alul, mintha laptop lenne). szerintem a Fable is azért recsegett. de utána meg kipróbáltam zenékkel és az meg jól ment

legnagyobb gondom viszont az, hogy az újabb játékok nem futnak, mert a gép nem elég jó nekikkonqueror
Nem érdemes ilyen codec pakkokat használni. Csak összekavarodnak. Valójában 2-3 kodekre van szükséged, amit le tudsz tölteni akkor, mikor valamit nem játszik le neked.F.Schleck
szvsz semmien kodek nem kell...VLC or KMplayer simán visz mindent. 😉

|
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nekem valami ACE mega pack vagy mi van, sok közöm nincs hozzá. meg van valami directvobsub izé, mediaplayeren mikor nyomatom a videókat jobb alul előjön. ott tudom a képernyőt forgatni, hogy original vagy flipped, most flippeden van, de így van szinte minden rendesen. de pl mikor néztem a Scott Pilgrim filmet azt át kellett forgatnom, szerintem Fablenél is ez kellett volna

ma meg zene közben vettem észre, hogy a szám egyszer csak hangosabb lett, szerintem rosszaskodik a monitor (abból jön a hang is, van rajta valami hangszóró alul, mintha laptop lenne). szerintem a Fable is azért recsegett. de utána meg kipróbáltam zenékkel és az meg jól ment

legnagyobb gondom viszont az, hogy az újabb játékok nem futnak, mert a gép nem elég jó nekikkonqueror
Nem érdemes ilyen codec pakkokat használni. Csak összekavarodnak. Valójában 2-3 kodekre van szükséged, amit le tudsz tölteni akkor, mikor valamit nem játszik le neked.F.Schleck
nem magamtól raktam fel 😊 eddig kb nem is tudtam, hogy van, most néztem meg, mikor Terror X említette, hogy van-e ilyenem
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nekem valami ACE mega pack vagy mi van, sok közöm nincs hozzá. meg van valami directvobsub izé, mediaplayeren mikor nyomatom a videókat jobb alul előjön. ott tudom a képernyőt forgatni, hogy original vagy flipped, most flippeden van, de így van szinte minden rendesen. de pl mikor néztem a Scott Pilgrim filmet azt át kellett forgatnom, szerintem Fablenél is ez kellett volna

ma meg zene közben vettem észre, hogy a szám egyszer csak hangosabb lett, szerintem rosszaskodik a monitor (abból jön a hang is, van rajta valami hangszóró alul, mintha laptop lenne). szerintem a Fable is azért recsegett. de utána meg kipróbáltam zenékkel és az meg jól ment

legnagyobb gondom viszont az, hogy az újabb játékok nem futnak, mert a gép nem elég jó nekikkonqueror
Nem érdemes ilyen codec pakkokat használni. Csak összekavarodnak. Valójában 2-3 kodekre van szükséged, amit le tudsz tölteni akkor, mikor valamit nem játszik le neked.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nekem valami ACE mega pack vagy mi van, sok közöm nincs hozzá. meg van valami directvobsub izé, mediaplayeren mikor nyomatom a videókat jobb alul előjön. ott tudom a képernyőt forgatni, hogy original vagy flipped, most flippeden van, de így van szinte minden rendesen. de pl mikor néztem a Scott Pilgrim filmet azt át kellett forgatnom, szerintem Fablenél is ez kellett volna

ma meg zene közben vettem észre, hogy a szám egyszer csak hangosabb lett, szerintem rosszaskodik a monitor (abból jön a hang is, van rajta valami hangszóró alul, mintha laptop lenne). szerintem a Fable is azért recsegett. de utána meg kipróbáltam zenékkel és az meg jól ment

legnagyobb gondom viszont az, hogy az újabb játékok nem futnak, mert a gép nem elég jó nekik
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na ezt beszoptam, fejjel lefelé vannak az átvezetők, plusz recseg és szaggat a hang

így nem lesz játék 😕 marad a kaszálás Knights of the Forcebankonqueror
Ha van fent K-lite codec pack azt töröld le sürgősen.

Egyébként én meg full jó vagyok minden játékban 😀tenorx
nekem a K-lite évek óta fent van, és a Fable-el sem volt semmi gond.shawnka
Akkor szerencséd van, emlékszem amikor megjelent egyszerűen nem tudták, hogy mi a franctól fagy le rögtön. Aztán úgy egy hónap kellett, volt egy thread amiben mindenki összeírta, hogy mi van felrakva, és ott vették észre a K-liteot. Mondjuk azóta valszeg updatelték, és lehet már az újabb nem üti ki, de egy próbát megér.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
na ezt beszoptam, fejjel lefelé vannak az átvezetők, plusz recseg és szaggat a hang

így nem lesz játék 😕 marad a kaszálás Knights of the Forcebankonqueror
Ha van fent K-lite codec pack azt töröld le sürgősen.

Egyébként én meg full jó vagyok minden játékban 😀tenorx
nekem a K-lite évek óta fent van, és a Fable-el sem volt semmi gond.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na ezt beszoptam, fejjel lefelé vannak az átvezetők, plusz recseg és szaggat a hang

így nem lesz játék 😕 marad a kaszálás Knights of the Forcebankonqueror
Ha van fent K-lite codec pack azt töröld le sürgősen.

Egyébként én meg full jó vagyok minden játékban 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na ezt beszoptam, fejjel lefelé vannak az átvezetők, plusz recseg és szaggat a hang

így nem lesz játék 😕 marad a kaszálás Knights of the Forceban
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Fable nevű játékot ismeri valaki? must have, örök kedvencem, nagy fájdalmam volt, mikor elveszett a karakterem az újratelepítés miatt. most fontolgatom egyre inkább, hogy felrakom újra, de tartok tőle, hogy akkor teljesen rákattanok és elveszek Albionban 😀konqueror
Persze, alap. Alig várom a Fable 3 megjelenését jövőre 😊
Én is végigszoktam tolni évenete egyszer 😀tenorx
ó, az nekem sajnos nem fog futni. én még csak akkor egyszer nyomtam végig, aki ismer sejtheti hogy a jó avagy gonosz oldalt maxoltam ki 😛 kicsit tartok tőle, hogy nem sikerül újra olyan jó bekonfigurálni a billentyűzetet mint anno, aréna végén, vagy először Jack of Blades ellen elengedhetetlen volt az élettöltő gomb közelsége 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fable nevű játékot ismeri valaki? must have, örök kedvencem, nagy fájdalmam volt, mikor elveszett a karakterem az újratelepítés miatt. most fontolgatom egyre inkább, hogy felrakom újra, de tartok tőle, hogy akkor teljesen rákattanok és elveszek Albionban 😀konqueror
Persze, alap. Alig várom a Fable 3 megjelenését jövőre 😊
Én is végigszoktam tolni évenete egyszer 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Fable nevű játékot ismeri valaki? must have, örök kedvencem, nagy fájdalmam volt, mikor elveszett a karakterem az újratelepítés miatt. most fontolgatom egyre inkább, hogy felrakom újra, de tartok tőle, hogy akkor teljesen rákattanok és elveszek Albionban 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PES 10 PS3 eladó 3000HUF+posta,karcmentes,minden papírjával 😊

több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Még1x mindenkinek köszönöm az ajánlását. Let's play!

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Köszönöm mindenkinek a segitséget, én inkább az ilyen pl Mortal Kombat tipusú verekedős játékokra gondoltam.Shadowt5
Mortal Kombat vs. DC Universe
Király kis game 😊pc_x
na meg majd az új mortal lesz geci durva, csak jöjjön már.

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1 kis segítséget kérnék: Most kaptam XBox 360at és azt szeretném megtudni, hogy verekedős játékból mit ajánlotok? (más játékstílusokban jobban otthon vagyok, ott ismerem azért a fontosabb címeket).Shadowt5
Ha a boxot szereted, akkor Fight Night Round 4, bár ott is kell idő amíg belejön az ember. Most már a bolti ára is kezd lefelé menni (6-7 ezer körül van most kb), mivel 2009 végi a játék és elvileg jövőre valamikor jön az 5-ik rész.Dub
Március 1.
Fight Night Champion
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Köszönöm mindenkinek a segitséget, én inkább az ilyen pl Mortal Kombat tipusú verekedős játékokra gondoltam.Shadowt5
Mortal Kombat vs. DC Universe
Király kis game 😊


több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Köszönöm mindenkinek a segitséget, én inkább az ilyen pl Mortal Kombat tipusú verekedős játékokra gondoltam.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
1 kis segítséget kérnék: Most kaptam XBox 360at és azt szeretném megtudni, hogy verekedős játékból mit ajánlotok? (más játékstílusokban jobban otthon vagyok, ott ismerem azért a fontosabb címeket).Shadowt5
Ha a boxot szereted, akkor Fight Night Round 4, bár ott is kell idő amíg belejön az ember. Most már a bolti ára is kezd lefelé menni (6-7 ezer körül van most kb), mivel 2009 végi a játék és elvileg jövőre valamikor jön az 5-ik rész.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
1 kis segítséget kérnék: Most kaptam XBox 360at és azt szeretném megtudni, hogy verekedős játékból mit ajánlotok? (más játékstílusokban jobban otthon vagyok, ott ismerem azért a fontosabb címeket).Shadowt5
MMA. Haverom PS3án próbáltam ki, nagyon jó játék. Első látásra nem könnyű, de a tréningek valóban megtanítanak egy idő után a játékra.gyeek
WWE Smackdown vs. RAW 2011. A legkirályabb pankrátoros játék.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kedvenc hobbim legfontosabb idei eseményén van túl, a Mod of The Year választáson. Egy kicsit minden PR rajogó seggre ült amikor fény derült egy szavazási szabályra, miszerint helyezést csak akkor érhet el egy mo ha magasabban végez mint korábban, ez pedig a 2008as elsöprő siker miatt már nem volt lehetséges. "It is hard to knock a good mod down, that mod without a doubt this year is Project Reality. However being previous winner means Project Reality has reached the highest point, so they cannot place again. Thats just how good PR really is!"
Mod of the Year 2010 Players Choice - Mod of the Year


Ugyanakkor a kevéske promo anyag ellenére a franchise másik tagja, a PR:ARMA2 elnyerte a maga kategóriájában a címet.
Mod of the Year 2010 Players Choice - Upcoming Modification

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.