PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Igazából a Kotorok miatt várom ennyire a SW:TOR, ez ugye a The Old Republic, egy interjú szerint a Kotor 3-17nek felel meg, mert kb. minden class storyja felér egy Kotor játékkal. Ez nyilván csak reklámfogás, de mindenképp érdekesnek tűnik.
Itt van egy gameplay a korai Sith Inquisitor storyból: http://rutube.ru/tracks/3694894.html?v=8e8ad071eb83fdcd956fd0d4f47e7c15&autoStart=true&bmstart=1000tenorx
ez havonta fizetős lesz mint a WoW, vagy elég lesz egyszer megvenni, és mehet a kockulás áramszünetig?shawnka
Havonta fizetős, azt nyilatkozták.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Igazából a Kotorok miatt várom ennyire a SW:TOR, ez ugye a The Old Republic, egy interjú szerint a Kotor 3-17nek felel meg, mert kb. minden class storyja felér egy Kotor játékkal. Ez nyilván csak reklámfogás, de mindenképp érdekesnek tűnik.
Itt van egy gameplay a korai Sith Inquisitor storyból: http://rutube.ru/tracks/3694894.html?v=8e8ad071eb83fdcd956fd0d4f47e7c15&autoStart=true&bmstart=1000tenorx
ez havonta fizetős lesz mint a WoW, vagy elég lesz egyszer megvenni, és mehet a kockulás áramszünetig?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mindenki rakja fel az academyt és nyomjuk multiba 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mindkét rész elérhető a birodalmamban.shawnka
elég a kulcs a kéróhoz, te nem is kellesz 😛konqueror
a DVD-k nálam vannak 😂shawnka
shame on YOU!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
BAZMEG ÉS NEM MONDTAD HOGY VAN AZIS? áááá, hát én szanaszét vágnékvillámoznékdobálnék minden nemű fajú ellenfelet maximális sötéterővel

Starkiller rulezkonqueror
mindkét rész elérhető a birodalmamban.shawnka
elég a kulcs a kéróhoz, te nem is kellesz 😛konqueror
a DVD-k nálam vannak 😂
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ha legközelebb átpattansz, akkor ps2-n elvandálkodhatsz vele 😀shawnka
BAZMEG ÉS NEM MONDTAD HOGY VAN AZIS? áááá, hát én szanaszét vágnékvillámoznékdobálnék minden nemű fajú ellenfelet maximális sötéterővel

Starkiller rulezkonqueror
mindkét rész elérhető a birodalmamban.shawnka
elég a kulcs a kéróhoz, te nem is kellesz 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Igazából a Kotorok miatt várom ennyire a SW:TOR, ez ugye a The Old Republic, egy interjú szerint a Kotor 3-17nek felel meg, mert kb. minden class storyja felér egy Kotor játékkal. Ez nyilván csak reklámfogás, de mindenképp érdekesnek tűnik.
Itt van egy gameplay a korai Sith Inquisitor storyból: http://rutube.ru/tracks/3694894.html?v=8e8ad071eb83fdcd956fd0d4f47e7c15&autoStart=true&bmstart=1000
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ha már SW és hentelés. Force Unleashedet gondolom nem kell bemutatni. na én nem azzal nyomuluk 😀 konqueror
Ha legközelebb átpattansz, akkor ps2-n elvandálkodhatsz vele 😀shawnka
BAZMEG ÉS NEM MONDTAD HOGY VAN AZIS? áááá, hát én szanaszét vágnékvillámoznékdobálnék minden nemű fajú ellenfelet maximális sötéterővel

Starkiller rulezkonqueror
mindkét rész elérhető a birodalmamban.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ha már SW és hentelés. Force Unleashedet gondolom nem kell bemutatni. na én nem azzal nyomuluk 😀 konqueror
Ha legközelebb átpattansz, akkor ps2-n elvandálkodhatsz vele 😀shawnka
BAZMEG ÉS NEM MONDTAD HOGY VAN AZIS? áááá, hát én szanaszét vágnékvillámoznékdobálnék minden nemű fajú ellenfelet maximális sötéterővel

Starkiller rulez
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
kotorok kurva nagyok.
jedi academy is nagy kedvenc volt annó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nekem a Force Unleashed nagyon ellaposodott a végére, a 2t még nem próbáltam. Viszont a Jedi Academyvel mennyit játszottam régen, kurvanagy játék 😀
De SW játékból a Kotor 1-2 nálam az etalon.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ha már SW és hentelés. Force Unleashedet gondolom nem kell bemutatni. na én nem azzal nyomuluk 😀 konqueror
Ha legközelebb átpattansz, akkor ps2-n elvandálkodhatsz vele 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
én legjobban ME3, Rage és TDU2 triót várom, Dio3 sztem nem jön idén.Divat
ahány éve várok D3-ra egy év ide vagy oda nem számít már 😀
amint bejelentik veszem az új vasat

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én legjobban ME3, Rage és TDU2 triót várom, Dio3 sztem nem jön idén.

|
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ha már SW és hentelés. Force Unleashedet gondolom nem kell bemutatni. na én nem azzal nyomuluk 😀 nekem az nem fut el. viszont jó öreg jedi academyt felraktam, és végignyomtam újra. utána felraktam ezt hozzá http://www.youtube.com/watch?v=P0GikL0R21c

csoda dolgokat művelek, hála az editornak 😀 most azon vacillálok felpakoljam-e az outcastet. visszatart az, hogy lehet német nyelven van meg, abból meg csak érettségim van, igazi tudás annyira nincs 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jah ezt megértem, van akinek bejön, van akinek nem. Megvan a feelingje azért annak, amikor 24 másik embernek és neked is tökéletesen kell kivitelezni egy boss-fightot, hogy sikerüljön a server-first, esetleg eu top25.

Egyébként én most ezt várom, mindenképp ki fogom próbálni, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyi embert tud elszipkázni a WoW 13 millió előfizetőjéből: http://swtor.com/
A Bioware csinálja, pár cím, amit ők követtek el: Baldur's Gate játékok, Neverwinter Nights, Mass Effect 1-2, Jade Empire, Dragon Age.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
mondjuk tény, én nem szeretem a MMO-kat, jobban szeretek magam hentelni, ritkán pár hasonló hardcore arccal együtt.
wow meg nagyon nem adta

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
nem ellened te 😀
odaállnék egy 99-es palával 😀
nem szeretem a PvP-t
multiban teamben, én tankolok, te cipekedsz 😀briareos
Én multiban mindig healelek, minden egyes szar játékban. Utálom nézni, ha valaki szar csinálja (mondjuk D2vel nem toltam sokat neten, sőt. Inkább WoW és egyéb MMOk)tenorx
jó kis közelharcos kari ll/ml kombóval és nem kell healer sem.
pfff
azok a szép idők amikor már végigtoltad a gémet, és több ezer baalrunt tolsz h kimaxold a karit 😀briareos
D2ben lehet, de MMOkban nem lehet. És én alapvetően azért nem csináltam dpst, csak maximum 3-4. altnak, mert utálom, ha olyan ember healel/tankol aki szar.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
nem ellened te 😀
odaállnék egy 99-es palával 😀
nem szeretem a PvP-t
multiban teamben, én tankolok, te cipekedsz 😀briareos
Én multiban mindig healelek, minden egyes szar játékban. Utálom nézni, ha valaki szar csinálja (mondjuk D2vel nem toltam sokat neten, sőt. Inkább WoW és egyéb MMOk)tenorx
jó kis közelharcos kari ll/ml kombóval és nem kell healer sem.
pfff
azok a szép idők amikor már végigtoltad a gémet, és több ezer baalrunt tolsz h kimaxold a karit 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
nem ellened te 😀
odaállnék egy 99-es palával 😀
nem szeretem a PvP-t
multiban teamben, én tankolok, te cipekedsz 😀briareos
Én multiban mindig healelek, minden egyes szar játékban. Utálom nézni, ha valaki szar csinálja (mondjuk D2vel nem toltam sokat neten, sőt. Inkább WoW és egyéb MMOk)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
nem ellened te 😀
odaállnék egy 99-es palával 😀
nem szeretem a PvP-t
multiban teamben, én tankolok, te cipekedsz 😀briareos
az csapat 😀 HoF sidekick 😂konqueror
jó hát én mindig magatalálósban tolom, és akkor bizony kell idő, míg egy kari komoly lesz.
ehh. vizsgák után indítok is egy új HC karit

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem ellened te 😀
odaállnék egy 99-es palával 😀
nem szeretem a PvP-t
multiban teamben, én tankolok, te cipekedsz 😀briareos
az csapat 😀 HoF sidekick 😂
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
nem ellened te 😀
odaállnék egy 99-es palával 😀
nem szeretem a PvP-t
multiban teamben, én tankolok, te cipekedsz 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nekem volt német mi micsodám is 😛
gladiátoros és szamurájos alap.

konq, nyomhatunk egy kis d2-őt multiban, ha bírod a nonstop hentelést 😀
igaz újra kéne raknom, mert már jó ideje csak modolt verziókkal nyomombriareos
nekem meg mint említettem nincs igazán számottevő game experiencem szóval elég harmatos ellenfél lennék 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
nekem volt német mi micsodám is 😛
gladiátoros és szamurájos alap.

konq, nyomhatunk egy kis d2-őt multiban, ha bírod a nonstop hentelést 😀
igaz újra kéne raknom, mert már jó ideje csak modolt verziókkal nyomom