PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lefutattam a 3DMark03-at, de közbe nem volt semmi probléma (eltekintve a rendkívül alacsony fps-től).
Ha valamelyik hardver hibás lenne azt kimutatná nem? Túlmelegedés ezzel kizárható? Esetleg futassam le valamelyik frisebb 3DMarkot is?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Videokártya driverét frissítsd ha eddig nem tetted. Milyen fajta?gyeek
Ati 9600XT. Drivert próbáltam egészen a régiektől (5.4) egészen a legújabbig (10.2). A legkisebb változás senm történt így szerintem biztos nem az a baja.

Bruce: Köszi a tippet, holnap utána nézek a progiknak. VGA-ra gyanakszom, használtan kaptam és már művelt furcsaságokat, lehet most szállt el benne egy chip vagy valami hasonló. Régi kártyám még megvan majd vissza rakom azt is megnézni, azzal megy-e, bár azon meg a hűtű nem működik... 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Nekem hajszálrepedés volt a procin! Aztán kicserélték! De lehet még a memória is, hogy sokat hibázik, de ezeket tesztelgetni kell a megfelelő progikkal, úgyhogy nézd meg hogy milyen programokkal lehet megnézni a proci vagy a memória hibáit, vagy beviszed egy szerelőhöz és az megnézi!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Nekem csak ott volt, gondolom több memóriát használt akkor, vagyis nem értek hozzá 😀
De laptop-hütő beszerzése óta tolhatok bármilyen játékot, zenével, megnyitott böngészőkkel, CD-írással, semmi gáz.deny79
Rendszeresen használok 3ds max és hasonló szerkesztő programokat is, szerintem az is megterheli annyira a gépet mint a játékok, bár fene se tudja.
Mindenesetre belenéztem a gépbe, hogy funkcionálnak a ventillátorok, de egyiknél sincs probláma. VGA-n pedig külön vannak hűtőbordák is, így nagyon csodálkoznék ha tényleg túlmelegedne benne valami. :/

Még annyi, hogy mikor elkezdte csak a maddennel volt problémája, a HL2-t vitte simán, így először azthittem csak a maddennek van valami baja. Aztán ma felraktam a HL2 episode 1-et és azis ugyanúgy kihajigál...süti
Videokártya driverét frissítsd ha eddig nem tetted. Milyen fajta?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem csak ott volt, gondolom több memóriát használt akkor, vagyis nem értek hozzá 😀
De laptop-hütő beszerzése óta tolhatok bármilyen játékot, zenével, megnyitott böngészőkkel, CD-írással, semmi gáz.deny79
Rendszeresen használok 3ds max és hasonló szerkesztő programokat is, szerintem az is megterheli annyira a gépet mint a játékok, bár fene se tudja.
Mindenesetre belenéztem a gépbe, hogy funkcionálnak a ventillátorok, de egyiknél sincs probláma. VGA-n pedig külön vannak hűtőbordák is, így nagyon csodálkoznék ha tényleg túlmelegedne benne valami. :/

Még annyi, hogy mikor elkezdte csak a maddennel volt problémája, a HL2-t vitte simán, így először azthittem csak a maddennek van valami baja. Aztán ma felraktam a HL2 episode 1-et és azis ugyanúgy kihajigál...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Laptop? Mert nekem akkor csinálta ezt, amikor túlmelegedett.deny79
Asztali pc. Én is gondoltam túlmelegedésre, de akkor elvileg nem csak játékoknál kellene jelentkeznie. :/süti
Nekem csak ott volt, gondolom több memóriát használt akkor, vagyis nem értek hozzá 😀
De laptop-hütő beszerzése óta tolhatok bármilyen játékot, zenével, megnyitott böngészőkkel, CD-írással, semmi gáz.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Laptop? Mert nekem akkor csinálta ezt, amikor túlmelegedett.deny79
Asztali pc. Én is gondoltam túlmelegedésre, de akkor elvileg nem csak játékoknál kellene jelentkeznie. :/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kéne egy kis segítség.
Körülbelül 1 hete semmivel se tudok huzamosabb ideig játszani, ugyanis egy időután teljesen elsötétül a kép, kikapcsol a monitor vagy lefagy, elmegy a hang aztán pár másodperc után visszajön, de a kép nem.
Már rohadtul idegesít. Formáztam vinyót, kipróbáltam több ati drivert (5.4, 8.5, 10.2), directx9.0c is fentvan.

Valakinek nincs ötlete mi okozhatja?süti
Laptop? Mert nekem akkor csinálta ezt, amikor túlmelegedett.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kéne egy kis segítség.
Körülbelül 1 hete semmivel se tudok huzamosabb ideig játszani, ugyanis egy időután teljesen elsötétül a kép, kikapcsol a monitor vagy lefagy, elmegy a hang aztán pár másodperc után visszajön, de a kép nem.
Már rohadtul idegesít. Formáztam vinyót, kipróbáltam több ati drivert (5.4, 8.5, 10.2), directx9.0c is fentvan.

Valakinek nincs ötlete mi okozhatja?
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
sajnos nem,telepítésnélNewman
Kár, mert arra nem nagyon van megoldás. :/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
CRC hiba,EZAZ!
Csak a játékok 70%-át nem tudom felrakni emiatt....Newman
Fájlösszeillesztésnél? Mert ha erről van szó, filmeknél működik az, hogy az összeillesztett fájl kiterjesztéséből TC-vel kiveszed a '.out'-ot, és működik is, nincs szükség a CRC-fájlra; vagy ugyanez a megoldás, ha az összeillesztés után egy darab tömörített fájlt kapsz.vassadi27
sajnos nem,telepítésnél

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
CRC hiba,EZAZ!
Csak a játékok 70%-át nem tudom felrakni emiatt....Newman
Fájlösszeillesztésnél? Mert ha erről van szó, filmeknél működik az, hogy az összeillesztett fájl kiterjesztéséből TC-vel kiveszed a '.out'-ot, és működik is, nincs szükség a CRC-fájlra; vagy ugyanez a megoldás, ha az összeillesztés után egy darab tömörített fájlt kapsz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
CRC hiba,EZAZ!
Csak a játékok 70%-át nem tudom felrakni emiatt....

több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Érdekelne PS3-ra NCAA Football 11. Csere vagy kp.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Az új szenvedélyem:
http://www.flashgame.hu/game_vegyes_zookeeper.swf.html




több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
eladó XBOX 360 Arcade, eredeti Madden 10-el, akit érdekel PM!

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
a fórumról valaki míveli a minecraft nemes művészetét?favre
Én magam nem játszok vele, de unokatesóm és osztálytársam már mutatták. Beteg egy játék... 😀
több mint 13 éve
favre Green Bay Packers 125
a fórumról valaki míveli a minecraft nemes művészetét?

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
valaki tudja hogy mit kell leszedni academyhez hogy menjen a multi és ne omoljon össze az indítás után?Joci
Nekem sima patch-el ment a multi.vassadi27
írtam privátot


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
valaki tudja hogy mit kell leszedni academyhez hogy menjen a multi és ne omoljon össze az indítás után?Joci
Nekem sima patch-el ment a multi.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem bug, hanem skill 😛shawnka
elég overpower

Boba & Jango pedig megölhetetlen, mert Boba is az volt a JA végén. cserébe én nemtom hogy lehet velük jetpackelni

meg van 1-2 túl erős karakter, pl egy sima jedi hunter Aura Singg nevű picsa, meg Outcast ellenség Desann. utóbbit úgy nyomtam le, hogy belöktem a vízbe naboon és megfulladt 😀konqueror
DeSean is benne van? 😀shawnka
ő az. (igen, jól látjátok, dínófeje van)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
valaki tudja hogy mit kell leszedni academyhez hogy menjen a multi és ne omoljon össze az indítás után?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
KOTF-ban meg Vader ellen fura lenni, igazából nem nehéz ellenfél, de valami bug miatt ha gripel, azonnal meghalok 😕 konqueror
nem bug, hanem skill 😛shawnka
elég overpower

Boba & Jango pedig megölhetetlen, mert Boba is az volt a JA végén. cserébe én nemtom hogy lehet velük jetpackelni

meg van 1-2 túl erős karakter, pl egy sima jedi hunter Aura Singg nevű picsa, meg Outcast ellenség Desann. utóbbit úgy nyomtam le, hogy belöktem a vízbe naboon és megfulladt 😀konqueror
DeSean is benne van? 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
KOTF-ban meg Vader ellen fura lenni, igazából nem nehéz ellenfél, de valami bug miatt ha gripel, azonnal meghalok 😕 konqueror
nem bug, hanem skill 😛shawnka
elég overpower

Boba & Jango pedig megölhetetlen, mert Boba is az volt a JA végén. cserébe én nemtom hogy lehet velük jetpackelni

meg van 1-2 túl erős karakter, pl egy sima jedi hunter Aura Singg nevű picsa, meg Outcast ellenség Desann. utóbbit úgy nyomtam le, hogy belöktem a vízbe naboon és megfulladt 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
KOTF-ban meg Vader ellen fura lenni, igazából nem nehéz ellenfél, de valami bug miatt ha gripel, azonnal meghalok 😕 konqueror
nem bug, hanem skill 😛