PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Sziasztok!
Madden Nfl 08 pc-s verziójában controller-l, hogy lehet az irányitóval a földre dobni a labdát (tudjátok, amikor csak maga elé dobja a disznóbőrt) hogy megállitsam az időt?!GhostLead
Van külön egy olyan play,hogy spike ball,azt hiszem special teamsnél

több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok!
Madden Nfl 08 pc-s verziójában controller-l, hogy lehet az irányitóval a földre dobni a labdát (tudjátok, amikor csak maga elé dobja a disznóbőrt) hogy megállitsam az időt?!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
közeli szám.tech. boltban vettem, meg nem mondom mi a neve a boltnak 9500-ért... most nézem ipon.hu-n 9000-be kerül, de nekem megér 500at hogy már most használhatom 😊 így is spóroltam rajta 1500at hogy nem az elektroba vettem meg
amúgy köszönöm szépen a tippeket srácok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊Divat
köszi a tanácsokat, mindenképp akkor xboxosat veszek, bár a közelben lévő electro Worldben 11 ropi volt, annyiért biztos nem veszek, remélem a Mediában olcsóbb lesz.eaglesmcnabb
ilyen helyeken ne vegyél mert geci drága.

ipon.hu

kb 2-3k-val olcsóbban megúszodharomt
jaja én is szinte mindent ipon-on veszek, de xbox controllert érdemes megnézni konzolshopokban is. ipon 9k amúgy, de mintha vhol láttam volt 7-8k-ért is...én anno tuskóba vettem 7-ért akciósan 😊

|
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
más: 1 hét múlva új call of duty, epic gecinagy kurvajólesz :cool:miilann
még mindig lesznek perkek?Little Jarry
igen, és egyik másik két szintes lesz, szal upgradelhető.

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
más: 1 hét múlva új call of duty, epic gecinagy kurvajólesz :cool:miilann
még mindig lesznek perkek?
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊Divat
köszi a tanácsokat, mindenképp akkor xboxosat veszek, bár a közelben lévő electro Worldben 11 ropi volt, annyiért biztos nem veszek, remélem a Mediában olcsóbb lesz.eaglesmcnabb
ilyen helyeken ne vegyél mert geci drága.

ipon.hu

kb 2-3k-val olcsóbban megúszodharomt
jaja, én a mostani egész konfigomat az iponba raktam össze, hasonlóan jó még a lord.hu szvsz 😉



más: 1 hét múlva új call of duty, epic gecinagy kurvajólesz :cool:

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?eaglesmcnabb
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊Divat
köszi a tanácsokat, mindenképp akkor xboxosat veszek, bár a közelben lévő electro Worldben 11 ropi volt, annyiért biztos nem veszek, remélem a Mediában olcsóbb lesz.eaglesmcnabb
ilyen helyeken ne vegyél mert geci drága.

ipon.hu

kb 2-3k-val olcsóbban megúszod
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Habi:

sajna Phillék klubjába Top az egyetlen menedzser ő meg nem válaszol az üzeneteimre, nyugodtan csatlakozz egy másik klubhoz majd értesítelek ha lesz egy normális klubom! Meg amúgy is lassan jön a Football Manager 2011, ilyenkor sosem fifázok 1 hónapig, most is az FM 2010 -el játszom... 😊Little Jarry
wirágboltba már elérhető 😊Divat
nekem eredetiben kell, megérdemli a Sports Interactive... 😉

valaki nem tudja, csak a cd galaxisnál kapható?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Annyiért szerintem a vezeték nélküli verziót adják, a PC-hez úgy tudom, hogy csak a vezetékes jó, az meg olcsóbb. (bár úgyis kijavítanak, ha tévedek 😊 )
Érdemes körbenézni pl konzol- és számtech-boltokban, olcsóbban megkapod, mint a "nagyoknál".Bálesz
vezeték nélküli is jó pc-hez, de kell hozzá vevőegység is és úgy qrva drága...8-9 körül már lehet kapni újonnan.

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Annyiért szerintem a vezeték nélküli verziót adják, a PC-hez úgy tudom, hogy csak a vezetékes jó, az meg olcsóbb. (bár úgyis kijavítanak, ha tévedek 😊 )
Érdemes körbenézni pl konzol- és számtech-boltokban, olcsóbban megkapod, mint a "nagyoknál".

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?eaglesmcnabb
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊Divat
köszi a tanácsokat, mindenképp akkor xboxosat veszek, bár a közelben lévő electro Worldben 11 ropi volt, annyiért biztos nem veszek, remélem a Mediában olcsóbb lesz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?eaglesmcnabb
ha belefér akkor mképpen xbox controller...olcsóbb kategóriába vmi dual analogos logitech ahogy a kollega írja 😊

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?eaglesmcnabb
Ha a 8-9 ezret nem sokallod érte, akkor én az Xbox-kontrollerre szavaznék 😊

Mondjuk nálam a pc-hez valami saitek okosság van (szintén dual analóg-karos), az se volt rossz vétel, pár évet már lehúzott.

Mielőtt bármelyiket is megveszed, próbáld ki, hogy milyen a fogása, kézre esnek-e a gombok/karok, mert vannak borzasztó suta kreálmányok is 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
gamepad-ot szeretnék vásárolni PC-hez... milyet tudnátok ajánlani, ami ár-érték arányt tekintve a magamfajta emberkének a legideálisabb?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Leszedtem nba 2k11-t, felraktam, minden jó, egy kivétellel: nincs hang. Úgy abszolút.szaba
kapcsold be a hangszórót v vedd le a némítást... 😀Divat
Ezek mellett talán egy DirectX frissítést érdemes megpróbálni.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Leszedtem nba 2k11-t, felraktam, minden jó, egy kivétellel: nincs hang. Úgy abszolút.szaba
kapcsold be a hangszórót v vedd le a némítást... 😀

|
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Leszedtem nba 2k11-t, felraktam, minden jó, egy kivétellel: nincs hang. Úgy abszolút.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Valaki játszik vagy játszott a Mirror's Edge első részével?habib
igen. főleg, hogy csak 1 része van jelenleg 😀shawnka
Én úgy láttam hogy lesz vagy van második része de mind1 😊
Ment PM.habib
azért írtam, hogy jelenleg. 2. készítés alatt 😊
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Valaki játszik vagy játszott a Mirror's Edge első részével?habib
igen. főleg, hogy csak 1 része van jelenleg 😀shawnka
Én úgy láttam hogy lesz vagy van második része de mind1 😊
Ment PM.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
valaki tolja még madden 2008-al PC-n? tolhatnánk 1-2 gémet...

egyébként jó az a facebookos madden játék, én is játszok vele 😊eaglesmcnabb
van mostani roster? 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
valaki tolja még madden 2008-al PC-n? tolhatnánk 1-2 gémet...

egyébként jó az a facebookos madden játék, én is játszok vele 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Star Wars: Force Unleashed II -> nemhiszemel, hogy ezt mondom, de nálam üti az első részt :cool:
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
http://apps.facebook.com/maddennflsuperstars/?pf_ref=sb&ref=bookmarks
Legjobb játék facebookon, gyertek minnél többen 😀
Az ismerőseim közül Szobi meg Ork dominál 😛
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Valaki játszik vagy játszott a Mirror's Edge első részével?habib
igen. főleg, hogy csak 1 része van jelenleg 😀