PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
zseniális egy játék ez az F1 😊 imááááádom
bár van rajta 1-2 javítanivaló, de nagyon ott van a szeren 😊Habi
Azért túlzásokba nem esnék, de valóban jó játék lett. Mondjuk már a 4. bajnokságomat nyerem, kezd kicsit unalmassá válni. 😊
Viszont most először sikerült nyerni, sőt pontot szerezni Monte Carloban, igaz mázlim volt, mert végig esett az eső az edzésen és a futamon is, emiatt tudtam csak jól menni. 😀 Szárazon simán rám vernek 1-2 másodperceket, esőben viszont mindig, mindenhol jobb vagyok a többieknél.
Az viszont zavar, hogy továbbra is vicc szinten mindig csak engem büntetnek meg, ha olyan eset van, illetve az sem tetszik, hogy sose esik ki senki, hozzászoktam már a régebbi F1-ekhez, amikor azért gyakori az is, hogy 12-14-en fejezik csak be a versenyt. Meg a motor se füstöl el, mint a 2006-ban, vagy töröm a kocsit, vagy defektet kapok és szevasz.Stez
milyen segítségekkel tolod?

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Habi:

sajna Phillék klubjába Top az egyetlen menedzser ő meg nem válaszol az üzeneteimre, nyugodtan csatlakozz egy másik klubhoz majd értesítelek ha lesz egy normális klubom! Meg amúgy is lassan jön a Football Manager 2011, ilyenkor sosem fifázok 1 hónapig, most is az FM 2010 -el játszom... 😊Little Jarry
wirágboltba már elérhető 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
zseniális egy játék ez az F1 😊 imááááádom
bár van rajta 1-2 javítanivaló, de nagyon ott van a szeren 😊Habi
Azért túlzásokba nem esnék, de valóban jó játék lett. Mondjuk már a 4. bajnokságomat nyerem, kezd kicsit unalmassá válni. 😊
Viszont most először sikerült nyerni, sőt pontot szerezni Monte Carloban, igaz mázlim volt, mert végig esett az eső az edzésen és a futamon is, emiatt tudtam csak jól menni. 😀 Szárazon simán rám vernek 1-2 másodperceket, esőben viszont mindig, mindenhol jobb vagyok a többieknél.
Az viszont zavar, hogy továbbra is vicc szinten mindig csak engem büntetnek meg, ha olyan eset van, illetve az sem tetszik, hogy sose esik ki senki, hozzászoktam már a régebbi F1-ekhez, amikor azért gyakori az is, hogy 12-14-en fejezik csak be a versenyt. Meg a motor se füstöl el, mint a 2006-ban, vagy töröm a kocsit, vagy defektet kapok és szevasz.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Habi:

sajna Phillék klubjába Top az egyetlen menedzser ő meg nem válaszol az üzeneteimre, nyugodtan csatlakozz egy másik klubhoz majd értesítelek ha lesz egy normális klubom! Meg amúgy is lassan jön a Football Manager 2011, ilyenkor sosem fifázok 1 hónapig, most is az FM 2010 -el játszom... 😊
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tegnaptól el lehet érni engem is madden 11 ügyben,természetesen ps3 😊

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
zseniális egy játék ez az F1 😊 imááááádom
bár van rajta 1-2 javítanivaló, de nagyon ott van a szeren 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
megvettem én is a fifát ps-re,viszont az online kódomat nem fogadja el ez a retek,azt írja hogy vagy hibásan írom be vagy már felhasználták,na már ebből egyik sem igaz,mi a franc lehet vele?Joci
én részegen írtam be a kódomat, és szarul ugyanezt írta ki, de ma azért rápróbálok még1szer, hátha csak elbasztam a kódot
F1 2010 meg most lesz próbálva, kíváncsi vagyok rá
az elkövetkezendő napokban itt lesz velem a játék, szóval szóljon aki szeretne neten játszani
HUNhabi továbbra is a PSN


JT Daniels fan
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
bejelentették az ötödik, és egyben utolsó d3as classt. az 5 class tehát:
barbarian, witch doctor, wizard, monk, demon hunter

child please!
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
http://www.remedygames.com/games/deathrally

Csak próbáljátok ki, az egyik legjobb játék. 😊
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
megvettem én is a fifát ps-re,viszont az online kódomat nem fogadja el ez a retek,azt írja hogy vagy hibásan írom be vagy már felhasználták,na már ebből egyik sem igaz,mi a franc lehet vele?Joci
PES4EVA 😀

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megvettem én is a fifát ps-re,viszont az online kódomat nem fogadja el ez a retek,azt írja hogy vagy hibásan írom be vagy már felhasználták,na már ebből egyik sem igaz,mi a franc lehet vele?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ez a be a pro a FIFA 11-ben nagyon beteg.
Elkezdtem poénból. Gondoltam jó magyarként megyek a Bundesliga 2-be. Random ráböktem egy csapatra, ami a Düsseldorf lett. Elkezdtem, de 8 meccs után felhívtak a Tarcsiból a nagycsapatba és akkor vettem észre hogy SANYI-val kerültem egy csatársorba. Ennek megfelelően 3-3 góllal hazavágtuk az Alemania Aachent.
Nagyon vicces játékharomt
Héten én is elkezdtem egyet az npower championshipbe Cardiffal, engem 3 meccs után felhívtak, azóta meg pár meccs kihagyással(eltiltások+sérülés: 2. percbe lerúgtak 3 hétre, és ráadásul pont mikor bekerültem válogatottba) Bellamyval ontjuk a gólokat, persze Gyepi kompenzálja ezt pár tizenegyeset érő szabálytalansággal... 😊

|
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ez a be a pro a FIFA 11-ben nagyon beteg.
Elkezdtem poénból. Gondoltam jó magyarként megyek a Bundesliga 2-be. Random ráböktem egy csapatra, ami a Düsseldorf lett. Elkezdtem, de 8 meccs után felhívtak a Tarcsiból a nagycsapatba és akkor vettem észre hogy SANYI-val kerültem egy csatársorba. Ennek megfelelően 3-3 góllal hazavágtuk az Alemania Aachent.
Nagyon vicces játékharomt
én fifa10ben nyomom ugyanezt, kicsit visszaolvasol láthatod kalandjaim. én Pápával nyerem rommá magam, bár a Pápa helyett inkább a "szupersztár én + 10 segítőkész balfasz" jelző lenne találóbb

ha fejleszted önmagad akkor csak a speedre tégy amíg nem lesz maximális --> lefutsz bárkit csatárként, lehet szólózni és egyedül meccseket nyerni. közelről alacsony lövési skillel is bebaszod
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a be a pro a FIFA 11-ben nagyon beteg.
Elkezdtem poénból. Gondoltam jó magyarként megyek a Bundesliga 2-be. Random ráböktem egy csapatra, ami a Düsseldorf lett. Elkezdtem, de 8 meccs után felhívtak a Tarcsiból a nagycsapatba és akkor vettem észre hogy SANYI-val kerültem egy csatársorba. Ennek megfelelően 3-3 góllal hazavágtuk az Alemania Aachent.
Nagyon vicces játék
több mint 13 éve
csillag13 Chicago Bears 26
pontosan.
valószínűleg a Madden 11 miatt nincs...Little Jarry
mert kit izgat a madden 11? ha megjelenik az új madden, akkor meghal a madden 10-en minden, rostert sem frissítenek többé hozzá? tényleg eladom a csába akkor a madden 10-em 😀Stez
rihu
Hát, ez sajnos így van. Sajnos ekkora pöcsök. Az új játék megjelenésével nincs rosterfrissítés, sőt a serverek is behalnak fura mód, tehát nagyon online se tudod már mondjuk a 09-el küldeni. Ha komolyan gondolod a 10 eladását és hibátlan állapotban van megírhatnád mennyit kérsz érte.
több mint 13 éve
csillag13 Chicago Bears 26
PS3 tulajokhoz lenne 2 kérdésem.

1. Néhány játékhoz adnak ilyen ugynevezett reedem code-ot, amivel extra tartalmakat tudok letölteni. Eddig van egy csomó, de egyiket sem vette be a gép. Az írja, hogy a kódot vagy használták vagy már lejárt. Nem igaz, hogy használták, mikor van amit újonnan vettem...

2. PS3 Store-ra hogyan tudok pénzt feltölteni? Sokszor próbáltam, de sose engedte.szelim
1.Nekem eddig az összes játékhoz vette a kódot :/

2.Pénzt feltölteni nekem sem engedte,viszont árulnak már ilyen store kártyákat amivel tudsz vásárolni vele ott,nézz szét a jatekaim.hu-n ott van egy csomóJoeyPorter
1. Fontos, hogy ha eu-s a játék akkor mondjuk uk account alól váltsd be a kódot, mert Magyarországnak ugye nincs ps store-ja. Ha usa-s a játék akkor us-es legyen az account értelemszerűen.

2. Igen, így van. A nagyobb konzolboltok árulnak feltöltőket. Pl. a platinumshop is.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PS3 tulajokhoz lenne 2 kérdésem.

1. Néhány játékhoz adnak ilyen ugynevezett reedem code-ot, amivel extra tartalmakat tudok letölteni. Eddig van egy csomó, de egyiket sem vette be a gép. Az írja, hogy a kódot vagy használták vagy már lejárt. Nem igaz, hogy használták, mikor van amit újonnan vettem...

2. PS3 Store-ra hogyan tudok pénzt feltölteni? Sokszor próbáltam, de sose engedte.szelim
1.Nekem eddig az összes játékhoz vette a kódot :/

2.Pénzt feltölteni nekem sem engedte,viszont árulnak már ilyen store kártyákat amivel tudsz vásárolni vele ott,nézz szét a jatekaim.hu-n ott van egy csomó

több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
PS3 tulajokhoz lenne 2 kérdésem.

1. Néhány játékhoz adnak ilyen ugynevezett reedem code-ot, amivel extra tartalmakat tudok letölteni. Eddig van egy csomó, de egyiket sem vette be a gép. Az írja, hogy a kódot vagy használták vagy már lejárt. Nem igaz, hogy használták, mikor van amit újonnan vettem...

2. PS3 Store-ra hogyan tudok pénzt feltölteni? Sokszor próbáltam, de sose engedte.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Ki milyen oldalakat szokott böngészni ebben a témában?Shadowt5
álszent kérdés, gondolom az aláírásodban levőt akarod ajánlgatni 😛konqueror
😀
Amúgy messze nem csak azt szoktam nézni, meg ahogy láttam itt főleg a konzol megy, azzel meg, hogy úgy mondjam mi nemigazán foglalkozunk. 😊

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ki milyen oldalakat szokott böngészni ebben a témában?Shadowt5
Peshungary,Ps3hungary,psphungary 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ki milyen oldalakat szokott böngészni ebben a témában?Shadowt5
álszent kérdés, gondolom az aláírásodban levőt akarod ajánlgatni 😛
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Ki milyen oldalakat szokott böngészni ebben a témában?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Engem a tavalyiba, a válogatottal pótselejtezőn kiharcoltuk a VB-t erre berak olyan csoportba,hogy Angol,Brazil,Spanyol 😐JoeyPorter
igen a PES ben elég érdekes a sorsolási rendszer... :/
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Én is megkezdtem csak a PESes változatával,alá is írtam a Heraclés-hoz,persze egyből kezdő vagyok 😛 2. meccsen játszottunk valami favágókkal,asszem Utrecht,lerugtak 14!!! hétre 😕 :mad:JoeyPorter
Én a St. Pauliban tolom, de vissza kellett tennem professionalra, mert egyszerűen nem ment top playeren. 😕F.Schleck
én egyszer egy meccsen erőszakoltam ki két pirosat 😛 mondjuk FIFA, ergo simán kijátszható a rendszer. minden skillpontot a speedre teszek --> lefutok mindenkit, aztán lehetek akármekkora tufa, kapu közeléből belövöldözök bármit. hibám, hogy meccsenként 18 alkalommal futok lesre

gyakorlatilag a magyar Mario Jardelt teremtettem meg. Pápában nyomom, mégiscsak maradjak megyén belül. imént basztam tizet a Halinak, nem hittem volna, hogy ilyen hamar könnyű lesz az allpro. az a szar amúgy benne, hogy mivel megy a szekér, így a válogatott is tele van pápai játékosokkal, Dlusztus, Heffler, Bárányos, Farkas, Orosz, Szűcs általában kezdők 😂 igen remélem, hogy lehet majd transzferelni valami top csapathoz, jó az NB1 de nem kívánok itt gyökeret verni (mondjuk úgyis megunom előbb)

de irány a VB! 😛konqueror
Engem a tavalyiba, a válogatottal pótselejtezőn kiharcoltuk a VB-t erre berak olyan csoportba,hogy Angol,Brazil,Spanyol 😐

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
hirtelen ötlettől vezérelve FIFA 10ben indítottam ilyen Be A Pro szart, rákaptam 😛 előbb vertem ötöt a Zetének 😀 és már válogatottba is behívtak 😛 csak nem bírok vele sokat játszani mert frusztrál a gép balfaszsága 😛konqueror
Én is megkezdtem csak a PESes változatával,alá is írtam a Heraclés-hoz,persze egyből kezdő vagyok 😛 2. meccsen játszottunk valami favágókkal,asszem Utrecht,lerugtak 14!!! hétre 😕 :mad:JoeyPorter
Én a St. Pauliban tolom, de vissza kellett tennem professionalra, mert egyszerűen nem ment top playeren. 😕F.Schleck
én egyszer egy meccsen erőszakoltam ki két pirosat 😛 mondjuk FIFA, ergo simán kijátszható a rendszer. minden skillpontot a speedre teszek --> lefutok mindenkit, aztán lehetek akármekkora tufa, kapu közeléből belövöldözök bármit. hibám, hogy meccsenként 18 alkalommal futok lesre

gyakorlatilag a magyar Mario Jardelt teremtettem meg. Pápában nyomom, mégiscsak maradjak megyén belül. imént basztam tizet a Halinak, nem hittem volna, hogy ilyen hamar könnyű lesz az allpro. az a szar amúgy benne, hogy mivel megy a szekér, így a válogatott is tele van pápai játékosokkal, Dlusztus, Heffler, Bárányos, Farkas, Orosz, Szűcs általában kezdők 😂 igen remélem, hogy lehet majd transzferelni valami top csapathoz, jó az NB1 de nem kívánok itt gyökeret verni (mondjuk úgyis megunom előbb)

de irány a VB! 😛