Politika

44 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Vajon köztársasági elnöknek jó lesz?
Klaci79
Aki még 59 évesen is az ereszcsatornán próbál leereszkedni egy rendőrségi razzia közben, annak bizony van vér a pucájában. (Vagy mdma az ereiben.)
Mindenesetre elismerendő bátorság és lelkesültség, csak rossz taktika és stratégia.
Dehát mindenben nem lehet egyaránt erős.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
asziszitek a kuruc mindig hazudik
 olkt.net/a-kereszteny-tisztesseg-peldakepei-fideszes-kurvak-es-kitartoik/
sutianap
És kurvázni bűn?
Sobri Jóska
annak aki mindenhéten arculpaskol a Bibliáva, igen
pont abba a könyvébe van, amit mindig előránt...
sutianap
Nem lehet valaki egyszerre jó és rossz?
Pont erről szól a Biblia.
Sobri Jóska
Azért vannak benne viszonylag egyértelmű iránymutatások bizonyos témakörökben, mint tízparancsolat, meg ilyesmik, olvasd újra. 😊

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
asziszitek a kuruc mindig hazudik
 olkt.net/a-kereszteny-tisztesseg-peldakepei-fideszes-kurvak-es-kitartoik/
sutianap
És kurvázni bűn?
Sobri Jóska
annak aki mindenhéten arculpaskol a Bibliáva, igen
pont abba a könyvébe van, amit mindig előránt...
sutianap
Nem lehet valaki egyszerre jó és rossz?
Pont erről szól a Biblia.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
Vajon köztársasági elnöknek jó lesz?
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
asziszitek a kuruc mindig hazudik
 olkt.net/a-kereszteny-tisztesseg-peldakepei-fideszes-kurvak-es-kitartoik/
sutianap
És kurvázni bűn?
Sobri Jóska
annak aki mindenhéten arculpaskol a Bibliáva, igen
pont abba a könyvébe van, amit mindig előránt...
sutianap
Valószínű ráborult a fanta a könyvre, aztán pont azoknál a lapoknál ragadt össze, ahol ezeket taglalják... 😀

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
asziszitek a kuruc mindig hazudik
 olkt.net/a-kereszteny-tisztesseg-peldakepei-fideszes-kurvak-es-kitartoik/
sutianap
És kurvázni bűn?
Sobri Jóska
annak aki mindenhéten arculpaskol a Bibliáva, igen
pont abba a könyvébe van, amit mindig előránt...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
 telex.hu/kulfold/2020/12/01/brusszeli-ugyeszseg-szajer-taskajabol-kerult-elo-a-drog

Maradj rajta!
csipkelli
Nyilván nem az övé, csak valaki odacsempészte...nekem Gyurcsány nagyon gyanús...ezért lehet Gyurcsányné Brüsszelben 😉
Klaci79
De mondjuk ahhoz tényleg baromnak kell lenni, hogy valaki ilyen pozícióban, ilyen pénzügyi háttérrel ne tudjon egy helyi nyomorultat leakasztani, aki odaviszi a cuccot, hanem ő szállítja személyesen a saját hátizsákjában...

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
 telex.hu/kulfold/2020/12/01/brusszeli-ugyeszseg-szajer-taskajabol-kerult-elo-a-drog

Maradj rajta!
csipkelli
Nyilván nem az övé, csak valaki odacsempészte...nekem Gyurcsány nagyon gyanús...ezért lehet Gyurcsányné Brüsszelben 😉

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
csipkelli 3 219
 telex.hu/kulfold/2020/12/01/brusszeli-ugyeszseg-szajer-taskajabol-kerult-elo-a-drog

Maradj rajta!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
 444.hu/2020/12/01/szajer-taskajabol-kerulhetett-elo-a-drog-a-brusszeli-ugyeszseg-kozlemenye-szerint

Jóskám, ekizni ésvagy azt birtokolni legális?

Áldás békesség
Amadeus
Amikám, ártatlanság vélelme. mint jogi fogalom mond valamit?
Ha majd bizonyítást nyer egy 444-es cikkben megfogalmazott állítás, hívatkozzanak bárkire is, akkor térjünk rá vissza, jó?

Az Úr áldása kísérjen.
Sobri Jóska
Nem a 444 állítja, hanem a belga ügyészség, ami meg is indította a büntető eljárást kábszerre.
Amadeus
És az, ha egy eljárás megindul, az már bizonyító erejű a bűnösségre?
Várjuk meg a vizsgálatok eredményét, szerintem pont erre az esetre vonatkozik az ártatlanság vélelme.

Illetve én liberálisként a drogokkal szemben is sokkal megengedőbb vagyok ezek szerint, de a fél világ iszik, cuccozik, nem fogok valakire csúnyán nézni mert eltolt egy spanglit, felszippantott egy csíkot, vagy egy bulin, orgián nyomott valami pörgetőt.
Ezen rugózni ugyanolyan álszent dolog, mint ezt keresztény-konzervatív politikuson számonkérni.
Tőlem tolhat heroint is, amíg nem kisiskolásoknak terjeszti, vagy erőszakkal szerzi meg a megvásárlására szükséges pénzt.

Fura, hogy egy liberális ügyvéd ilyen gyorsan csatlakozni tud a "lincseléshez".
Sobri Jóska
Mondtam én, hogy a helyi Parragh László vagy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Amúgy mi van akkor, ha Száj(karat)er József a zsaruknak akart segíteni megakadályozni egy homokos lumpen orgiát és ezért mászott fel az ereszcsatornán? 😊
Mert a fejletlen nyugaton nem mehetnek csak úgy be a rendőrök felszólítás nélkül, így cselekedni kellett!!!

Tudtommal Saul karakterét is róla mintázták a Homeland-ben

FLZOLI
Hat jol beepult az biztos 😀
rokaur
Szerintem a testüreg motozás kijátszása a szakterülete 😊
FLZOLI

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

csak emlékeztetőül | (miután írtam egy 2 oldalas postot Sobrinak, amit inkább kitöröltem 😀) |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy mi van akkor, ha Száj(karat)er József a zsaruknak akart segíteni megakadályozni egy homokos lumpen orgiát és ezért mászott fel az ereszcsatornán? 😊
Mert a fejletlen nyugaton nem mehetnek csak úgy be a rendőrök felszólítás nélkül, így cselekedni kellett!!!

Tudtommal Saul karakterét is róla mintázták a Homeland-ben

FLZOLI
Hat jol beepult az biztos 😀
rokaur
Szerintem a testüreg motozás kijátszása a szakterülete 😊

több mint 3 éve
rokaur 862
Amúgy mi van akkor, ha Száj(karat)er József a zsaruknak akart segíteni megakadályozni egy homokos lumpen orgiát és ezért mászott fel az ereszcsatornán? 😊
Mert a fejletlen nyugaton nem mehetnek csak úgy be a rendőrök felszólítás nélkül, így cselekedni kellett!!!

Tudtommal Saul karakterét is róla mintázták a Homeland-ben

FLZOLI
Hat jol beepult az biztos 😀
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
 444.hu/2020/12/01/szajer-taskajabol-kerulhetett-elo-a-drog-a-brusszeli-ugyeszseg-kozlemenye-szerint

Jóskám, ekizni ésvagy azt birtokolni legális?

Áldás békesség
Amadeus
Amikám, ártatlanság vélelme. mint jogi fogalom mond valamit?
Ha majd bizonyítást nyer egy 444-es cikkben megfogalmazott állítás, hívatkozzanak bárkire is, akkor térjünk rá vissza, jó?

Az Úr áldása kísérjen.
Sobri Jóska
Nem a 444 állítja, hanem a belga ügyészség, ami meg is indította a büntető eljárást kábszerre.
Amadeus
Belga ugyeszseg? Amit Soros iranyit?
Vrij6
És még ha igaz is lenne, csak erre jó a diplomáciai mentesség, hogy kicsit lazábban szórakozhasson az ember, nem? Különben mi értelme van majomruhában járni egész nap?

De ami igazán érdekes, hogy a legfontosabb, leginkább káros tette Szájernek mennyire elsikkad, hogy megszegte a vírusvédekezési előírásokat. Egy világjárvány kellős közepén.
Komolyan az a nagyobb gond, hogy meleg, hogy orgiázik, hogy drogozik?

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy mi van akkor, ha Száj(karat)er József a zsaruknak akart segíteni megakadályozni egy homokos lumpen orgiát és ezért mászott fel az ereszcsatornán? 😊
Mert a fejletlen nyugaton nem mehetnek csak úgy be a rendőrök felszólítás nélkül, így cselekedni kellett!!!

Tudtommal Saul karakterét is róla mintázták a Homeland-ben

több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2020/12/01/szajer-taskajabol-kerulhetett-elo-a-drog-a-brusszeli-ugyeszseg-kozlemenye-szerint

Jóskám, ekizni ésvagy azt birtokolni legális?

Áldás békesség
Amadeus
Amikám, ártatlanság vélelme. mint jogi fogalom mond valamit?
Ha majd bizonyítást nyer egy 444-es cikkben megfogalmazott állítás, hívatkozzanak bárkire is, akkor térjünk rá vissza, jó?

Az Úr áldása kísérjen.
Sobri Jóska
Nem a 444 állítja, hanem a belga ügyészség, ami meg is indította a büntető eljárást kábszerre.
Amadeus
Belga ugyeszseg? Amit Soros iranyit?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
 444.hu/2020/12/01/szajer-taskajabol-kerulhetett-elo-a-drog-a-brusszeli-ugyeszseg-kozlemenye-szerint

Jóskám, ekizni ésvagy azt birtokolni legális?

Áldás békesség
Amadeus
Amikám, ártatlanság vélelme. mint jogi fogalom mond valamit?
Ha majd bizonyítást nyer egy 444-es cikkben megfogalmazott állítás, hívatkozzanak bárkire is, akkor térjünk rá vissza, jó?

Az Úr áldása kísérjen.
Sobri Jóska
Nem a 444 állítja, hanem a belga ügyészség, ami meg is indította a büntető eljárást kábszerre.
Amadeus
És az, ha egy eljárás megindul, az már bizonyító erejű a bűnösségre?
Várjuk meg a vizsgálatok eredményét, szerintem pont erre az esetre vonatkozik az ártatlanság vélelme.

Illetve én liberálisként a drogokkal szemben is sokkal megengedőbb vagyok ezek szerint, de a fél világ iszik, cuccozik, nem fogok valakire csúnyán nézni mert eltolt egy spanglit, felszippantott egy csíkot, vagy egy bulin, orgián nyomott valami pörgetőt.
Ezen rugózni ugyanolyan álszent dolog, mint ezt keresztény-konzervatív politikuson számonkérni.
Tőlem tolhat heroint is, amíg nem kisiskolásoknak terjeszti, vagy erőszakkal szerzi meg a megvásárlására szükséges pénzt.

Fura, hogy egy liberális ügyvéd ilyen gyorsan csatlakozni tud a "lincseléshez".

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Én pont ezért röhögök Jozsi bukásán, nem azért, mert meleg, hanem mert egy újabb álszent görény hullott el.

És pont ezért nem lehet egy lapon emlegetni a Sobri által felvetett Alföldi, Fridi vonallal. Nekem ez fullra a Szegedi Csanád szitu.
somoskovig
Röhejesnek tényleg röhejes, az tény.
Csak egyrészt felesleges kihangsúlyozni, kidomborítani azt, hogy meleg (vagy biszex), és nem a megfelelő irányba viszi a gyűlölködést.
Másrészt ezek a politikusi "elhullások" a gyakorlatban azt jelentik, hogy kicsit lobog a nevük a sajtóban, majd a hátralévő 30-40 évükben jobban élnek, mint mi valaha.
Nem az a klasszikus elhullás.

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
 444.hu/2020/12/01/szajer-taskajabol-kerulhetett-elo-a-drog-a-brusszeli-ugyeszseg-kozlemenye-szerint

Jóskám, ekizni ésvagy azt birtokolni legális?

Áldás békesség
Amadeus
Amikám, ártatlanság vélelme. mint jogi fogalom mond valamit?
Ha majd bizonyítást nyer egy 444-es cikkben megfogalmazott állítás, hívatkozzanak bárkire is, akkor térjünk rá vissza, jó?

Az Úr áldása kísérjen.
Sobri Jóska
Nem a 444 állítja, hanem a belga ügyészség, ami meg is indította a büntető eljárást kábszerre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
 444.hu/2020/12/01/szajer-taskajabol-kerulhetett-elo-a-drog-a-brusszeli-ugyeszseg-kozlemenye-szerint

Jóskám, ekizni ésvagy azt birtokolni legális?

Áldás békesség
Amadeus
Amikám, ártatlanság vélelme. mint jogi fogalom mond valamit?
Ha majd bizonyítást nyer egy 444-es cikkben megfogalmazott állítás, hívatkozzanak bárkire is, akkor térjünk rá vissza, jó?

Az Úr áldása kísérjen.

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
"Nincs mit tenni, ezek tények
Így vagyunk mi keresztények
Szőrös mátkám, eressz kérlek
Én már csak egy ereszt kérek"

- Szájer József
petey
Szájert a melegségével basztatni pont ugyanaz, mintha Alföldit, Fridit vagy Gulyás Marcit karaktergyilkolnák ezzel.
Rengeteg gáz eleme van a helyzetnek is, az embernek is, az, hogy meleg, az pont nem.
Sobri Jóska
Ebben tévedsz, rohadtul nem ugyanaz.
somoskovig
Bármilyen vádba, basztatásba belekeverni a szexuális orientációt mindig ugyanaz.
Én liberálisként így látom.
Mindenki azzal baszik, akivel akar, ha elmúltak 18 évesek. És lehetnek akár 20-an is.
Sobri Jóska
Szerintem is. Csak ha férfiként több fasz van a kezeben (is) valakinek, mint kilincs, akkor talán ne tolja bele gyorsba az iPadjen az alaptörvénybe, hogy apa férfi, anya no, a melegek meg ne hazasodjanak, ne fogadjanak örökbe, maradjanak távol a gyerekeinktol, meg egyébként is inkább bújjanak a föld alá.

Meg egyszerűbben, ha a pártod szerint nem azzal baszol, akivel akarsz, akkor nem szerencsés mégis azzal baszni.
somoskovig
a fidesz nem titlja hogy kivel baszol, ilyen törvény most sincs (azt már szabályozza hogy hány éves vagy hogy mi)
és attól hogy apuka szeret más apukákat is a férfi még lehet apa és a nő lehet anya, még akár ha más szoknyák alá bujkál
álszent dolog az biztos
Negritis
Én pont ezért röhögök Jozsi bukásán, nem azért, mert meleg, hanem mert egy újabb álszent görény hullott el.

És pont ezért nem lehet egy lapon emlegetni a Sobri által felvetett Alföldi, Fridi vonallal. Nekem ez fullra a Szegedi Csanád szitu.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Szerintem Nem a buzulása a felháborodás tárgya, /már akinél/
hanem az álszentség, meg az egész hazugság amit képvisel.
ozibozi
Pontosan. Ha nem égetnének itthon könyveket, ha nem lenne Alaptörvénybe foglalva a melegek elnyomása, akkor nem érdekelne, hogy Szájer mit csinál.

Ő viszont ennek a rendszernek az oszlopos tagja, jogi szempontból szó szerint megalapozója. Ezért bizony ő egy utolsó buzi. Erkölcsi és nem pedig szexuális értelemben.
Amadeus
sőt, Szájernél ez nyílt titok volt, sőt sokan már évek óta kérték, hogy mutasson példát és coming outoljon
r.baggio
Ami szintén egy faszság.
A szexuális életéről mindenki akkor és annak beszél amikor és akinek akar.
A kierőszakolt coming out nem coming out, hanem leleplezés.
Sobri Jóska
akkor nem, ha a pártod nyíltan a melegek ellen uszít
persze Arthur J. Finkelstein után már mindent elbír a tinta
r.baggio
Nalátod.
Ő se keverte össze a munkát meg a magánéletet.
És ő még zsidózó kampányokat is kreált. Zsidóként.
És volt egy tartalmas, boldog élete, ahol azt csinált, amit csak akart.
Így él és gondolkodik egy pragmatikus ember.
Nem hagyja, hogy lehúzza az erkölcs mocsara.
Sobri Jóska
Nem hát, ő maga az erkölcsi mocsár.
Amadeus
Csak akkor van erkölcsi mocsár is ha elhiszed, hogy van erkölcs.
Ilyenek a démonok...
Sobri Jóska
Ilyen sokat mondta a Viktor, hogy van keresztény erkölcs... 😊
Amadeus
És te mindent elhiszel neki?

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
"Nincs mit tenni, ezek tények
Így vagyunk mi keresztények
Szőrös mátkám, eressz kérlek
Én már csak egy ereszt kérek"

- Szájer József
petey
Szájert a melegségével basztatni pont ugyanaz, mintha Alföldit, Fridit vagy Gulyás Marcit karaktergyilkolnák ezzel.
Rengeteg gáz eleme van a helyzetnek is, az embernek is, az, hogy meleg, az pont nem.
Sobri Jóska
Ebben tévedsz, rohadtul nem ugyanaz.
somoskovig
Bármilyen vádba, basztatásba belekeverni a szexuális orientációt mindig ugyanaz.
Én liberálisként így látom.
Mindenki azzal baszik, akivel akar, ha elmúltak 18 évesek. És lehetnek akár 20-an is.
Sobri Jóska
Szerintem is. Csak ha férfiként több fasz van a kezeben (is) valakinek, mint kilincs, akkor talán ne tolja bele gyorsba az iPadjen az alaptörvénybe, hogy apa férfi, anya no, a melegek meg ne hazasodjanak, ne fogadjanak örökbe, maradjanak távol a gyerekeinktol, meg egyébként is inkább bújjanak a föld alá.

Meg egyszerűbben, ha a pártod szerint nem azzal baszol, akivel akarsz, akkor nem szerencsés mégis azzal baszni.
somoskovig
Nem látom az összefüggést, bocs.
Egy meleg nem lehet fasz, álszent, következetlen, szarházi, pénzéhes, ésatöbbi?
Egy melegnek a melegsége miatt másként kell viselkednie ilyen téren, mint egy heteronak?
Ugyan, miért?