Politika

44 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
 444.hu/2019/10/28/bayer-zsolt-es-kocsis-mate-arrol-beszelgetnek-a-televizioban-hogy-most-mar-indokolt-lenne-a-fizikai-eroszak-az-ellenzeki-kepviselok-ellen

😀 😀 😀
Vrij6
Eltekintve attól, hogy nem arról beszélgetnek, ami a címben szerepel.
Dehát 444...

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 811 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2019/10/28/bayer-zsolt-es-kocsis-mate-arrol-beszelgetnek-a-televizioban-hogy-most-mar-indokolt-lenne-a-fizikai-eroszak-az-ellenzeki-kepviselok-ellen

😀 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
nem néztél tükörbe.
Amadeus
Ez jo volt.
Kenny
Ugye brexit kapcsán is a polish plumber meg a “Sanyi” az, akire mutogattak. Ezzel a kurva migráns témával az a baj, hogy Hegyeshalomtól 2 percre nyugaton már te vagy az, aki elveszed a munkát, stb.
Amadeus
Tisztában vagyok vele, iróniával túlfűtött hsz volt.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
nem néztél tükörbe.
Amadeus
Ez jo volt.
Kenny
Ugye brexit kapcsán is a polish plumber meg a “Sanyi” az, akire mutogattak. Ezzel a kurva migráns témával az a baj, hogy Hegyeshalomtól 2 percre nyugaton már te vagy az, aki elveszed a munkát, stb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
nem néztél tükörbe.
Amadeus
Ez jo volt.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
Tekintve, hogy Becs lakossaganak tobb mint 40 %-a kulfoldi szarmazasu ( kozel 800.000) a hiba a Te keszulekedben kell hogy legyen. A torok es 3. Vilagbeliek szama 260.000. Ezek a hivatalos kormanyzati, EU altal is elfogadott adatok. Abban az utcankenti 10 Doneresben nem lebarnult stajer parasztok dolgoznak hidd el! Nyisd ki a szemed meglesznek azok😬!
www.gv.at
Ui: utalom a Fidesz es Orban migrans mantrajat, de a tenyek, tenyek

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?
Kenny
nem néztél tükörbe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ket napja Becsben vagyok, de meg egy migranst se lattam.
Mi lehet a baj?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Nem tudom volt-e már, de én nem értem hova ez a nagy hurráoptimista hozzáállás.
Kb a mostani eredményekkel is inkább 100 fölötti mandátumot kapna a Fidesz, mint sem. Pontosan nem lehet ugye megmondani.
Másrészt az OGY választásokon szerintem nehezebb mindenhol 1 jelöltet indítani. Kompenzációs listát is nehezebb feladni. Míg a polgi választáson aki nem nyer, az nem fog listán pozíciót fogni.
Ennél sokkal nagyobb változás kellett volna, h a most általánosan uralkodó közérzetet magaménak tudjam tudni.
Örülök annak, h végre nem tudta a párt tovább gyalulni a közéletet. Annyi történt, h az inga nem leng tovább. Ezt visszalökni is brutál nehéz lesz.
dawyd728
az állás 100-0ról 100-2 lett, yay 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 707
Nem tudom volt-e már, de én nem értem hova ez a nagy hurráoptimista hozzáállás.
Kb a mostani eredményekkel is inkább 100 fölötti mandátumot kapna a Fidesz, mint sem. Pontosan nem lehet ugye megmondani.
Másrészt az OGY választásokon szerintem nehezebb mindenhol 1 jelöltet indítani. Kompenzációs listát is nehezebb feladni. Míg a polgi választáson aki nem nyer, az nem fog listán pozíciót fogni.
Ennél sokkal nagyobb változás kellett volna, h a most általánosan uralkodó közérzetet magaménak tudjam tudni.
Örülök annak, h végre nem tudta a párt tovább gyalulni a közéletet. Annyi történt, h az inga nem leng tovább. Ezt visszalökni is brutál nehéz lesz.
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Varju László továbbra is ellenszegült, a földre feküdt, egy biztonsági őr lábát elkapta, majd kihúzta, melynek következtében a férfi a földre esett. A sértett az esés következtében nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.
hol van az a sérülés? az egóján?
slowmotion
Nem tud esni, nincs hozzászokva, hogy bántják, biztos lehorzsolta a kezét... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Varju László továbbra is ellenszegült, a földre feküdt, egy biztonsági őr lábát elkapta, majd kihúzta, melynek következtében a férfi a földre esett. A sértett az esés következtében nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.
hol van az a sérülés? az egóján?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Orbán elvesztette a választást (illetve Budapestet, tudom), majd egyből megjelennek az ultraradikalis jobb oldali csoportok. Értem.

Tudom, gumicsont, tudom. 😀
Vrij6
Majd Karácsony megoldja. 😉

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 811 — Слава Україні! Героям слава!
Orbán elvesztette a választást (illetve Budapestet, tudom), majd egyből megjelennek az ultraradikalis jobb oldali csoportok. Értem.

Tudom, gumicsont, tudom. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Viki Pont vagy 30 éve folyamatosan hazudik, tök mindegy, hogy ellenzékben van vagy kormányon. Több száz újsÁgcikk, tv felvétel bizonyítja ezt, közte a saját nyilatkozata, miszerint: nem érdekes mit mondok, az a fontos mit cselekszem.
Csinálni meg össze-vissza csinál bármit, de még annak az ellenkezőjét is simán megteszi gondolkozás nélkül, ha szükséges.
ozibozi
Ha szükseges.
Vitázni 2010-ben, 14-ben, 18-ban nem volt szükséges.
Ha majd az lesz, vitázik.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Viki Pont vagy 30 éve folyamatosan hazudik, tök mindegy, hogy ellenzékben van vagy kormányon. Több száz újsÁgcikk, tv felvétel bizonyítja ezt, közte a saját nyilatkozata, miszerint: nem érdekes mit mondok, az a fontos mit cselekszem.
Csinálni meg össze-vissza csinál bármit, de még annak az ellenkezőjét is simán megteszi gondolkozás nélkül, ha szükséges.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
 index.hu/belfold/2019/10/23/kover_laszlo_valasztas_ellenzek_rendszervaltas/
Úgy látom bedobták Kövér Lacát a népnek amíg fent megy az agyalás mi a fasz van 😀.
Egyébként ha az ellenzék köv választásokon nem Gyurcsányt indítaná akár még el is érhetnének valamit.
De a végén úgyis bohózat összeveszés lesz.
Toca
Klárát fogja Feri, nem saját magát.


...
On:
Csak én érzem hogy Vitya először kezdi elveszteni a türelmét és kicsit kizökkent ?
Toca
Olyan helyzetbe csöppent, amiben nem volt régóta.
A választás előtt azt mondogatták a szakértők, hogy nem szabad túlságosan belefolynia a kampányba, mert akkor az ellenzék egy kormány elleni népszavazásként adná el a választást. Most ugyanők azt mondogatják, hogy hiba volt távol maradnia. 😊

Plusz -amit régóta mondunk- ezt a tábort addig tudja összetartani, addig lesz ő a az egyszemélyi vezető, amíg siker van. Ez a választás azért nem egyértelmű vereség, mert alapjában azért megmaradt a többségük - de szimbolikus helyeken vereségeket szenvedtek.
És máris történt egy olyasmi, ami évek óta nem: nyilvánosan kritizálták a táboron belülről. A bayerzsóti műsorában hangzott el: "Orbánnak változtatnia kell!" Azt hittem ehhez minimum egy brutális választási vereség kell, de már ez a mostani "félsiker" is elég volt hozzá... engem meglepett.

Plusz kijöttek az általa kiépített döntési mechanizmus gyengeségei, több ponton is: egyrészt amikor nem volt itthon, és sürgősen lépni kellett volna valamit a Borkai ügyben, senki nem volt a pártban, aki felvállalt volna egy ilyen döntést.
Az a felfogás, hogy nála a szakértelem < lojalitás, azt eredményezte, hogy gyakorlatilag a fideszben most nincs egy önálló döntésekre képes második vonal.

Amikor hazajött, ő is csak sumákolt, nem mondott egyértelműen A-t vagy B-t,és szvsz ezzel kiverte a biztosítékot sok szavazójánál. Hibás döntés volt. Nyilvánvalóan a pártban már korábban tudtak erről a videóról, tehát valamilyen szinten készülhettek volna, ehhez képest a teljes tanácstalanság látszatát keltették. (vagy csak követték Sobri mester tanácsát, miszerint ilyen helyzetben a nullkommunikáció a helyes?)

Plusz, amiben eddig bíztak, hogy az ellenzék nem fog egy jelölt mögé beállni, mert jobbikosok sosem fognak dk-sra szavazni, és fordítva, az most megtörtént. Itt is elmatekozták magukat, és ez a helyzet is változtatást igényel.

Plusz az eddigi hívószavaik kifulladtak. Ki kéne találni valami újat, mert a brüsszel-migráns-soros mantra már kevés. Márpedig ehhez kéne egy komolyabb szellemi hátország, de sajnos ott már csak a pártkáderek vannak...

Szóval belülről is érte kritika, kívül is kicsit megbillent a dolog, a tévedhetetlenség is elmúlt, ki kéne találni valami ütős új irányt, ráadásul a cégei buktak a tőzsdén 13 milliárdot...

Te nyugodt lennél? 😊
Jan
Én úgy látom, újra harcolhat Gyurcsány ellen.
Ez azért nevezhető sikernek.
És ennek örül, mert ez egy könnyen nyerhető meccs neki.
(Legalábbis joggal vélheti így.)
Sobri Jóska
Ami alap gyávaság, mer akkor bemenne Fecikével vitázni, s akkor ott Ferencünk megint simán kibeszélné a szárasalsójából. Szóva harco!hatna ha nem köpködni akarna, mer ez csak az, hogy hogyan hárítsuk el a kommunikációt, mer annyira beszariak vagyunk, hogy csak a túlvégről merünk szájalni. Mánpedig most má meccselni kell akár csuti akár nem csuti, gyün a Zaj, s őt ölég főbaszták a Hódtavi csatába, az uccsó emlék szerint rögtön utána kipusztút a árpádház, mögcsinálták.
sutianap
Akkor megy be akárkivel beszélni, ha a felmérések nem mutatnak eleve kétharmadot/győzelmet.
Amúgy miért beszélne?
Amikor utoljára vita volt, akkor Gyurcsány hazudott összevissza, erre akkor még nem jól reagált Orbán, ki is szopott.
Ha majd az ellenzék vezet lesz vita, meglásd. És lehet, hogy hazudni is fog.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezek a masírozó legények kubatov fradiszurkolói lehetnek? Mert fociszurkolók az biztos.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Kicsit mellékvágányra víve a Vallás topicot, remélem nem baj 😀

"Orbán azt mondta, hogy készek együttműködni Budapest felelős vezetőivel, és

NEM FOGNAK OLYAN BERUHÁZÁST BEFEJEZNI, AMIT A BUDAPESTIEK NEM AKARNAK. HA NEM AKARJÁK, NEM LESZ SE LIGET-PROJEKT, SE KÉZILABDA-EB-DÖNTŐ A VELE JÁRÓ CSARNOKÉPÍTÉSSEL, SE 2023-AS ATLÉTIKAI VILÁGBAJNOKSÁG."

Ez most akkor hogy van? Amíg Tarlósra szavaznak a pestiek, addig mindent akarnak automatikusan, ha nem, akkor már megkérdezzük őket, mit nem akarnak esetleg? Mert eddig fel se merült, hogy esetleg valamiről megkérdeznék őket, hogy akarják-e, sőt ha valaki esetleg szavazni akart volna valamiről, azt elkaszálták nagyon gyorsan...

(én egyébként csak itt lakom, nem ide vagyok bejelentve és nem is szavaztam ide most, szóval ezért nem vonom bele magamat is ebbe)
StormST
Ez a reálpolitka.
Mint az RTL műsorszerkesztése; nem akarnak ők Győzike showt, trasht vagy VV-t adni, de ha ez kell a népnek, erre van igény, akkor minden további nélkül. Ha meg másra, akkor mást adnak. Csak őket nézzék legtöbben, jöjjön a reklám, nőjjön a profit.
Orbán dettó.
Csak ami a győzelemhez kell. Semmi más.
Sobri Jóska
Ez is csúsztatás sömmi igény nincs, Työzike egy ingyenhüje így sokkal olcsóbb mint Platinovics Zoltán, így kell növelni a profitot, a igényt köll mögtörömtni, röklámma söndörök!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
...
On:
Csak én érzem hogy Vitya először kezdi elveszteni a türelmét és kicsit kizökkent ?
Toca
Olyan helyzetbe csöppent, amiben nem volt régóta.
A választás előtt azt mondogatták a szakértők, hogy nem szabad túlságosan belefolynia a kampányba, mert akkor az ellenzék egy kormány elleni népszavazásként adná el a választást. Most ugyanők azt mondogatják, hogy hiba volt távol maradnia. 😊

Plusz -amit régóta mondunk- ezt a tábort addig tudja összetartani, addig lesz ő a az egyszemélyi vezető, amíg siker van. Ez a választás azért nem egyértelmű vereség, mert alapjában azért megmaradt a többségük - de szimbolikus helyeken vereségeket szenvedtek.
És máris történt egy olyasmi, ami évek óta nem: nyilvánosan kritizálták a táboron belülről. A bayerzsóti műsorában hangzott el: "Orbánnak változtatnia kell!" Azt hittem ehhez minimum egy brutális választási vereség kell, de már ez a mostani "félsiker" is elég volt hozzá... engem meglepett.

Plusz kijöttek az általa kiépített döntési mechanizmus gyengeségei, több ponton is: egyrészt amikor nem volt itthon, és sürgősen lépni kellett volna valamit a Borkai ügyben, senki nem volt a pártban, aki felvállalt volna egy ilyen döntést.
Az a felfogás, hogy nála a szakértelem < lojalitás, azt eredményezte, hogy gyakorlatilag a fideszben most nincs egy önálló döntésekre képes második vonal.

Amikor hazajött, ő is csak sumákolt, nem mondott egyértelműen A-t vagy B-t,és szvsz ezzel kiverte a biztosítékot sok szavazójánál. Hibás döntés volt. Nyilvánvalóan a pártban már korábban tudtak erről a videóról, tehát valamilyen szinten készülhettek volna, ehhez képest a teljes tanácstalanság látszatát keltették. (vagy csak követték Sobri mester tanácsát, miszerint ilyen helyzetben a nullkommunikáció a helyes?)

Plusz, amiben eddig bíztak, hogy az ellenzék nem fog egy jelölt mögé beállni, mert jobbikosok sosem fognak dk-sra szavazni, és fordítva, az most megtörtént. Itt is elmatekozták magukat, és ez a helyzet is változtatást igényel.

Plusz az eddigi hívószavaik kifulladtak. Ki kéne találni valami újat, mert a brüsszel-migráns-soros mantra már kevés. Márpedig ehhez kéne egy komolyabb szellemi hátország, de sajnos ott már csak a pártkáderek vannak...

Szóval belülről is érte kritika, kívül is kicsit megbillent a dolog, a tévedhetetlenség is elmúlt, ki kéne találni valami ütős új irányt, ráadásul a cégei buktak a tőzsdén 13 milliárdot...

Te nyugodt lennél? 😊
Jan
Én úgy látom, újra harcolhat Gyurcsány ellen.
Ez azért nevezhető sikernek.
És ennek örül, mert ez egy könnyen nyerhető meccs neki.
(Legalábbis joggal vélheti így.)
Sobri Jóska
Ami alap gyávaság, mer akkor bemenne Fecikével vitázni, s akkor ott Ferencünk megint simán kibeszélné a szárasalsójából. Szóva harco!hatna ha nem köpködni akarna, mer ez csak az, hogy hogyan hárítsuk el a kommunikációt, mer annyira beszariak vagyunk, hogy csak a túlvégről merünk szájalni. Mánpedig most má meccselni kell akár csuti akár nem csuti, gyün a Zaj, s őt ölég főbaszták a Hódtavi csatába, az uccsó emlék szerint rögtön utána kipusztút a árpádház, mögcsinálták.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 147 — Lucas Scott
 index.hu/belfold/2019/10/23/kover_laszlo_valasztas_ellenzek_rendszervaltas/
Úgy látom bedobták Kövér Lacát a népnek amíg fent megy az agyalás mi a fasz van 😀.
Egyébként ha az ellenzék köv választásokon nem Gyurcsányt indítaná akár még el is érhetnének valamit.
De a végén úgyis bohózat összeveszés lesz.
Toca
Ja van egy-két érdekes mondat tőle. Amúgy egyszerűen hihetetlenek. Ha vki máshogy lát vmit mint ok akkor egyből annak az embernek szakemberre lesz szüksége. Majd alaptörvénybe vésik h csak úgy lehet gondolkodni ahogy ok teszik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 index.hu/belfold/2019/10/23/kover_laszlo_valasztas_ellenzek_rendszervaltas/
Úgy látom bedobták Kövér Lacát a népnek amíg fent megy az agyalás mi a fasz van 😀.
Egyébként ha az ellenzék köv választásokon nem Gyurcsányt indítaná akár még el is érhetnének valamit.
De a végén úgyis bohózat összeveszés lesz.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
...
On:
Csak én érzem hogy Vitya először kezdi elveszteni a türelmét és kicsit kizökkent ?
Toca
Olyan helyzetbe csöppent, amiben nem volt régóta.
A választás előtt azt mondogatták a szakértők, hogy nem szabad túlságosan belefolynia a kampányba, mert akkor az ellenzék egy kormány elleni népszavazásként adná el a választást. Most ugyanők azt mondogatják, hogy hiba volt távol maradnia. 😊

Plusz -amit régóta mondunk- ezt a tábort addig tudja összetartani, addig lesz ő a az egyszemélyi vezető, amíg siker van. Ez a választás azért nem egyértelmű vereség, mert alapjában azért megmaradt a többségük - de szimbolikus helyeken vereségeket szenvedtek.
És máris történt egy olyasmi, ami évek óta nem: nyilvánosan kritizálták a táboron belülről. A bayerzsóti műsorában hangzott el: "Orbánnak változtatnia kell!" Azt hittem ehhez minimum egy brutális választási vereség kell, de már ez a mostani "félsiker" is elég volt hozzá... engem meglepett.

Plusz kijöttek az általa kiépített döntési mechanizmus gyengeségei, több ponton is: egyrészt amikor nem volt itthon, és sürgősen lépni kellett volna valamit a Borkai ügyben, senki nem volt a pártban, aki felvállalt volna egy ilyen döntést.
Az a felfogás, hogy nála a szakértelem < lojalitás, azt eredményezte, hogy gyakorlatilag a fideszben most nincs egy önálló döntésekre képes második vonal.

Amikor hazajött, ő is csak sumákolt, nem mondott egyértelműen A-t vagy B-t,és szvsz ezzel kiverte a biztosítékot sok szavazójánál. Hibás döntés volt. Nyilvánvalóan a pártban már korábban tudtak erről a videóról, tehát valamilyen szinten készülhettek volna, ehhez képest a teljes tanácstalanság látszatát keltették. (vagy csak követték Sobri mester tanácsát, miszerint ilyen helyzetben a nullkommunikáció a helyes?)

Plusz, amiben eddig bíztak, hogy az ellenzék nem fog egy jelölt mögé beállni, mert jobbikosok sosem fognak dk-sra szavazni, és fordítva, az most megtörtént. Itt is elmatekozták magukat, és ez a helyzet is változtatást igényel.

Plusz az eddigi hívószavaik kifulladtak. Ki kéne találni valami újat, mert a brüsszel-migráns-soros mantra már kevés. Márpedig ehhez kéne egy komolyabb szellemi hátország, de sajnos ott már csak a pártkáderek vannak...

Szóval belülről is érte kritika, kívül is kicsit megbillent a dolog, a tévedhetetlenség is elmúlt, ki kéne találni valami ütős új irányt, ráadásul a cégei buktak a tőzsdén 13 milliárdot...

Te nyugodt lennél? 😊
Jan
Én úgy látom, újra harcolhat Gyurcsány ellen.
Ez azért nevezhető sikernek.
És ennek örül, mert ez egy könnyen nyerhető meccs neki.
(Legalábbis joggal vélheti így.)
Sobri Jóska
Persze, az nagy könnyítés neki, hogy Gyurcsány megint képben van.

Az ő szempontjából azt érzem nagyobb gondnak, hogy most hibás döntéseket hozott, (nem csak a Borkai, volt más is) és ezen bebuktak egy csomó -amúgy nyerhető- helyet. Akik ebben közvetlenül érintettek, azok nyilván most elgondolkodnak, hogy hol csúszott félre a dolog, és hát egyértelmű hogy ki hozta ezeket a döntéseket.
Ha belülről kezd repedezni a fal, az neki sokkal nagyobb gond, mint a balf.sz ellenzék.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
...
On:
Csak én érzem hogy Vitya először kezdi elveszteni a türelmét és kicsit kizökkent ?
Toca
Olyan helyzetbe csöppent, amiben nem volt régóta.
A választás előtt azt mondogatták a szakértők, hogy nem szabad túlságosan belefolynia a kampányba, mert akkor az ellenzék egy kormány elleni népszavazásként adná el a választást. Most ugyanők azt mondogatják, hogy hiba volt távol maradnia. 😊

Plusz -amit régóta mondunk- ezt a tábort addig tudja összetartani, addig lesz ő a az egyszemélyi vezető, amíg siker van. Ez a választás azért nem egyértelmű vereség, mert alapjában azért megmaradt a többségük - de szimbolikus helyeken vereségeket szenvedtek.
És máris történt egy olyasmi, ami évek óta nem: nyilvánosan kritizálták a táboron belülről. A bayerzsóti műsorában hangzott el: "Orbánnak változtatnia kell!" Azt hittem ehhez minimum egy brutális választási vereség kell, de már ez a mostani "félsiker" is elég volt hozzá... engem meglepett.

Plusz kijöttek az általa kiépített döntési mechanizmus gyengeségei, több ponton is: egyrészt amikor nem volt itthon, és sürgősen lépni kellett volna valamit a Borkai ügyben, senki nem volt a pártban, aki felvállalt volna egy ilyen döntést.
Az a felfogás, hogy nála a szakértelem < lojalitás, azt eredményezte, hogy gyakorlatilag a fideszben most nincs egy önálló döntésekre képes második vonal.

Amikor hazajött, ő is csak sumákolt, nem mondott egyértelműen A-t vagy B-t,és szvsz ezzel kiverte a biztosítékot sok szavazójánál. Hibás döntés volt. Nyilvánvalóan a pártban már korábban tudtak erről a videóról, tehát valamilyen szinten készülhettek volna, ehhez képest a teljes tanácstalanság látszatát keltették. (vagy csak követték Sobri mester tanácsát, miszerint ilyen helyzetben a nullkommunikáció a helyes?)

Plusz, amiben eddig bíztak, hogy az ellenzék nem fog egy jelölt mögé beállni, mert jobbikosok sosem fognak dk-sra szavazni, és fordítva, az most megtörtént. Itt is elmatekozták magukat, és ez a helyzet is változtatást igényel.

Plusz az eddigi hívószavaik kifulladtak. Ki kéne találni valami újat, mert a brüsszel-migráns-soros mantra már kevés. Márpedig ehhez kéne egy komolyabb szellemi hátország, de sajnos ott már csak a pártkáderek vannak...

Szóval belülről is érte kritika, kívül is kicsit megbillent a dolog, a tévedhetetlenség is elmúlt, ki kéne találni valami ütős új irányt, ráadásul a cégei buktak a tőzsdén 13 milliárdot...

Te nyugodt lennél? 😊
Jan
Én úgy látom, újra harcolhat Gyurcsány ellen.
Ez azért nevezhető sikernek.
És ennek örül, mert ez egy könnyen nyerhető meccs neki.
(Legalábbis joggal vélheti így.)

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
igazából a jobbik, lmp kiherélésével elérték hogy fidesz vs nem fidesz kérdés lett a szavazás
és így könnyebb összehozni az összefogást
nincs törés vonal ami mentén meglehetne osztani az ellenzéket
szóval most hozni kell valami mást, az hogy nyitotabbak az emberek szavaira egy ilyen irány amivel be lehet verni egy éket
kérdés sikerül-e
az sem segíti hogy Lázárékat háttérbe kellett vonni, így pedig nincs rajta kívül senki akit előre lehet tolni és az emberek szivesen "nézik"

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!