Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A külföldön szavazók voksai mikorra lesznek megszámolva?
Ott azért szerintem nem sokan voksolnak a mostani kormányra.
Bazzani
mínusz Erdély

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A külföldön szavazók voksai mikorra lesznek megszámolva?
Ott azért szerintem nem sokan voksolnak a mostani kormányra.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A sorban állók még dobhatnak a részvételi arányon, vannak nem kevesen.

Egyébként élvezet olvasni titeket 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lassult, 63.21% - akkor valóban inkább csak 72.5%-73.5% lesz..
Igor
Az a "csak" idézőjeles. Ilyen részvétel egy felzárkozó országban brutálisan magas érték. Itt biza az egész ország véleményt mondott. Vagy együtt húzzuk ki magunkat a sz*rból, vagy együtt lőjük lábon magunkat. Gondolja bárki bármelyik verzió mögé bármelyik oldalt is. 😊
peterk2005
Persze, de az előző 3 órás adatból még 74 fölé is lehetett lőni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lassult, 63.21% - akkor valóban inkább csak 72.5%-73.5% lesz..
Igor
Az a "csak" idézőjeles. Ilyen részvétel egy felzárkozó országban brutálisan magas érték. Itt biza az egész ország véleményt mondott. Vagy együtt húzzuk ki magunkat a sz*rból, vagy együtt lőjük lábon magunkat. Gondolja bárki bármelyik verzió mögé bármelyik oldalt is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lassult, 63.21% - akkor valóban inkább csak 72.5%-73.5% lesz..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Este buli lesz? 😀

 444.hu/2018/04/08/az-m7-esen-es-az-m3-ason-is-a-fovaros-fele-tarto-keszenleti-rendoroket-lattak
apeszos
Ezek teljesen hülyék a 444-nél, de hát ez sem újkeletű
r.baggio
Manapság már nem feltétel az ész újságíráshoz
apeszos
sőt, a szektor nagy részében kifejezetten hátrányos
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Este buli lesz? 😀

 444.hu/2018/04/08/az-m7-esen-es-az-m3-ason-is-a-fovaros-fele-tarto-keszenleti-rendoroket-lattak
apeszos
Nem fog Orbán csak úgy lelépni
Amadeus
viszi az aranytartalékot is? szóval ezért kellett hazahozatni?
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Este buli lesz? 😀

 444.hu/2018/04/08/az-m7-esen-es-az-m3-ason-is-a-fovaros-fele-tarto-keszenleti-rendoroket-lattak
apeszos
Ezek teljesen hülyék a 444-nél, de hát ez sem újkeletű
r.baggio
Manapság már nem feltétel az ész újságíráshoz
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Este buli lesz? 😀

 444.hu/2018/04/08/az-m7-esen-es-az-m3-ason-is-a-fovaros-fele-tarto-keszenleti-rendoroket-lattak
apeszos
Nem fog Orbán csak úgy lelépni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Este buli lesz? 😀

 444.hu/2018/04/08/az-m7-esen-es-az-m3-ason-is-a-fovaros-fele-tarto-keszenleti-rendoroket-lattak
apeszos
Ezek teljesen hülyék a 444-nél, de hát ez sem újkeletű


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Este buli lesz? 😀

 444.hu/2018/04/08/az-m7-esen-es-az-m3-ason-is-a-fovaros-fele-tarto-keszenleti-rendoroket-lattak
apeszos
amikor mentünk haza húsvétkor a hetvennégy-nullanullába, akkor a 67-esen is ment a Balaton felé vagy hat-nyolc rendőrségi kisbusz, mégsem történt semmi különös.

vagy csak a jelmezes főpróbát tartották volna? 😊
slowmotion
Két lehetőséget látok. Vagy buknak, és utolsó erejükkel is a beáramló migráncstömegtől akarják védeni a népet, vagy nyernek, és akkor a 2000 sorosügynököt kell elkapdosni... 😀
apeszos
tegnap a Parlamentnél, a rakparton is kurva sok rendőr volt, transzporterek minden.

több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Este buli lesz? 😀

 444.hu/2018/04/08/az-m7-esen-es-az-m3-ason-is-a-fovaros-fele-tarto-keszenleti-rendoroket-lattak
apeszos
amikor mentünk haza húsvétkor a hetvennégy-nullanullába, akkor a 67-esen is ment a Balaton felé vagy hat-nyolc rendőrségi kisbusz, mégsem történt semmi különös.

vagy csak a jelmezes főpróbát tartották volna? 😊
slowmotion
Két lehetőséget látok. Vagy buknak, és utolsó erejükkel is a beáramló migráncstömegtől akarják védeni a népet, vagy nyernek, és akkor a 2000 sorosügynököt kell elkapdosni... 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Este buli lesz? 😀

 444.hu/2018/04/08/az-m7-esen-es-az-m3-ason-is-a-fovaros-fele-tarto-keszenleti-rendoroket-lattak
apeszos
amikor mentünk haza húsvétkor a hetvennégy-nullanullába, akkor a 67-esen is ment a Balaton felé vagy hat-nyolc rendőrségi kisbusz, mégsem történt semmi különös.

vagy csak a jelmezes főpróbát tartották volna? 😊
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Este buli lesz? 😀

 444.hu/2018/04/08/az-m7-esen-es-az-m3-ason-is-a-fovaros-fele-tarto-keszenleti-rendoroket-lattak
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Az önellentmondás, az irracionalitás, a matematikai törvényszerűségek fogalma nem megítélés kérdése.
Ahogy a 2+2-ből se lesz 13, csak mert te annak gondolod.
Érdekes játék, tippeld meg a lehető legtöbb Jobbik és LMP mandátumot külön külön, majd add össze, és az így kapott számot nézd sokáig, gondolj amire akarsz, és jelezz, ha 99-nél nagyobb szám jön ki.
Sobri Jóska
Megmondom őszintén, elvesztettem a fonalat és nem értem miről beszélsz... bár, nem is nagyon érdekel.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Az EU alapvetően szintén egy nagy cég, amibe a német nagyvállalatok pumpolják bele a gazdagabb országok embereinek pénzét, akik már nem fogyasztanának pluszban, átterelik Kelet-Európa nem annyira gazdagabb embereihez, akik így náluk költődik el, és termel még több profitot, amit már otthon nem tudnának realizálni. Kb. ez az EU röviden.
Az EU-n belül ponthogy gazdaságilag nem lehet bedönteni egy országot a fentiek miatt, lásd Görögország.
Putyinnak addig vagyunk érdekesek, amíg az EU-ban vagyunk, és a geopolitika miatt gyakorlatilag 100 éve orosz befolyás alatt vagyunk, csak ez a befolyás hol erősebb, hol lazább volt. Nem függ a regnáló magyar kormányzattól semennyire sem.
Sobri Jóska
Nálunk ez az EU. Lengyelországban viszont nem. Ők az EU-ba lépés óta 65%-al növelték a GDP-jüket (és vele a reáljövedelmet is), az EU átlag kb. 16%-hoz képest. A szlovákok is. A csehek is (ők valamivel kevesebbel). A románok is. Mi nem. Nekünk kb. 18% jött össze.

Egy országot pedig be lehet dönteni. Nálam legalábbis a 40%-os életszínvonal csökkenés és 25%-os munkanélküliség az bedőlésnek számít.
peterk2005
Persze.
De nem az EU-ban.
Nem hagynák.
Sobri Jóska
azért ne felejtsük el, hogy a görögöket nem a két szép szemük meg a kalamata olajbogyó miatt nem hagyták bedőlni, hanem mert egy ideje drachma helyett ajrót használnak
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az EU alapvetően szintén egy nagy cég, amibe a német nagyvállalatok pumpolják bele a gazdagabb országok embereinek pénzét, akik már nem fogyasztanának pluszban, átterelik Kelet-Európa nem annyira gazdagabb embereihez, akik így náluk költődik el, és termel még több profitot, amit már otthon nem tudnának realizálni. Kb. ez az EU röviden.
Az EU-n belül ponthogy gazdaságilag nem lehet bedönteni egy országot a fentiek miatt, lásd Görögország.
Putyinnak addig vagyunk érdekesek, amíg az EU-ban vagyunk, és a geopolitika miatt gyakorlatilag 100 éve orosz befolyás alatt vagyunk, csak ez a befolyás hol erősebb, hol lazább volt. Nem függ a regnáló magyar kormányzattól semennyire sem.
Sobri Jóska
Nálunk ez az EU. Lengyelországban viszont nem. Ők az EU-ba lépés óta 65%-al növelték a GDP-jüket (és vele a reáljövedelmet is), az EU átlag kb. 16%-hoz képest. A szlovákok is. A csehek is (ők valamivel kevesebbel). A románok is. Mi nem. Nekünk kb. 18% jött össze.

Egy országot pedig be lehet dönteni. Nálam legalábbis a 40%-os életszínvonal csökkenés és 25%-os munkanélküliség az bedőlésnek számít.
peterk2005
Persze.
De nem az EU-ban.
Nem hagynák.
Sobri Jóska
Ezt most nem értem. Amit írtam azok a görög számok. Náluk volt kb. 28%-os GDP visszaesés, 40%-os életszínvonal csökkenés, és 26%-os munkanélküliség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Az EU alapvetően szintén egy nagy cég, amibe a német nagyvállalatok pumpolják bele a gazdagabb országok embereinek pénzét, akik már nem fogyasztanának pluszban, átterelik Kelet-Európa nem annyira gazdagabb embereihez, akik így náluk költődik el, és termel még több profitot, amit már otthon nem tudnának realizálni. Kb. ez az EU röviden.
Az EU-n belül ponthogy gazdaságilag nem lehet bedönteni egy országot a fentiek miatt, lásd Görögország.
Putyinnak addig vagyunk érdekesek, amíg az EU-ban vagyunk, és a geopolitika miatt gyakorlatilag 100 éve orosz befolyás alatt vagyunk, csak ez a befolyás hol erősebb, hol lazább volt. Nem függ a regnáló magyar kormányzattól semennyire sem.
Sobri Jóska
Nálunk ez az EU. Lengyelországban viszont nem. Ők az EU-ba lépés óta 65%-al növelték a GDP-jüket (és vele a reáljövedelmet is), az EU átlag kb. 16%-hoz képest. A szlovákok is. A csehek is (ők valamivel kevesebbel). A románok is. Mi nem. Nekünk kb. 18% jött össze.

Egy országot pedig be lehet dönteni. Nálam legalábbis a 40%-os életszínvonal csökkenés és 25%-os munkanélküliség az bedőlésnek számít.
peterk2005
Persze.
De nem az EU-ban.
Nem hagynák.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az EU alapvetően szintén egy nagy cég, amibe a német nagyvállalatok pumpolják bele a gazdagabb országok embereinek pénzét, akik már nem fogyasztanának pluszban, átterelik Kelet-Európa nem annyira gazdagabb embereihez, akik így náluk költődik el, és termel még több profitot, amit már otthon nem tudnának realizálni. Kb. ez az EU röviden.
Az EU-n belül ponthogy gazdaságilag nem lehet bedönteni egy országot a fentiek miatt, lásd Görögország.
Putyinnak addig vagyunk érdekesek, amíg az EU-ban vagyunk, és a geopolitika miatt gyakorlatilag 100 éve orosz befolyás alatt vagyunk, csak ez a befolyás hol erősebb, hol lazább volt. Nem függ a regnáló magyar kormányzattól semennyire sem.
Sobri Jóska
Nálunk ez az EU. Lengyelországban viszont nem. Ők az EU-ba lépés óta 65%-al növelték a GDP-jüket (és vele a reáljövedelmet is), az EU átlag kb. 16%-hoz képest. A szlovákok is. A csehek is (ők valamivel kevesebbel). A románok is. Mi nem. Nekünk kb. 18% jött össze.

Egy országot pedig be lehet dönteni. Nálam legalábbis a 40%-os életszínvonal csökkenés és 25%-os munkanélküliség az bedőlésnek számít.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Ja, kampánycsend ide vagy oda, lebeszéltem nagyszüleimet, hogy ne menjenek el a fideszre szavazni.
Mondhatni, az én szavazatom most duplát ért.
eaglesmcnabb
Nincs kampánycsend.
Sobri Jóska
Tegnap az volt nem?
eaglesmcnabb
2014-ben eltörölték
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes játék, tippeld meg a lehető legtöbb Jobbik és LMP mandátumot külön külön, majd add össze, és az így kapott számot nézd sokáig, gondolj amire akarsz, és jelezz, ha 99-nél nagyobb szám jön ki.
Sobri Jóska
Nálam 28-3 után nem jött ki a 34-28, oszt mégis az lett a vége. Várjunk még 4 órát és meglátjuk kinek lesz igaza.

Én biztosra mentem: nem tippeltem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ja, kampánycsend ide vagy oda, lebeszéltem nagyszüleimet, hogy ne menjenek el a fideszre szavazni.
Mondhatni, az én szavazatom most duplát ért.
eaglesmcnabb
Nincs kampánycsend.
Sobri Jóska
Tegnap az volt nem?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Szerintem az a trollkodás, hogy.
Sobri Jóska
Így van, ez tényleg trollkodás. Én is beszálltam, mert nyomtam egy ecpeccet, és az MSZP-re és Jobbikra adtam a szavazatot. Mindegyik listára megy, csak az egyik töredék. 😊

Az meg, hogy kinek vannak életszerűtlen ideái, tévképzetei és ki realista, az nézőpont kérdése. Én is menedzsmentnek gondolom a kormányzást. De én meg azt gondolom, hogy itt EU-n belül nácizni úgysem lehet. Akkor sem ha akarna valaki. Viszont gazdaságilag simán be lehet dönteni egy országot. És Putyin befolyási övezetévé is lehet tenni, aminél én jelenleg nem látok nagyobb veszélyt erre a régióra.
peterk2005
Miért ne lehetne nácizni EU- belül?
A lengyeleknek is sikerült.
Az EU alapvetően szintén egy nagy cég, amibe a német nagyvállalatok pumpolják bele a gazdagabb országok embereinek pénzét, akik már nem fogyasztanának pluszban, átterelik Kelet-Európa nem annyira gazdagabb embereihez, akik így náluk költődik el, és termel még több profitot, amit már otthon nem tudnának realizálni. Kb. ez az EU röviden.
Az EU-n belül ponthogy gazdaságilag nem lehet bedönteni egy országot a fentiek miatt, lásd Görögország.
Putyinnak addig vagyunk érdekesek, amíg az EU-ban vagyunk, és a geopolitika miatt gyakorlatilag 100 éve orosz befolyás alatt vagyunk, csak ez a befolyás hol erősebb, hol lazább volt.
Nem függ a regnáló magyar kormányzattól semennyire sem.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Vagy életszerűtlen ideák és valóságtól elrugaszkodott tévképzetek felnőtt emberek fejében. De jóindulatú vagyok, és inkább trollkodásnak látom.
Sobri Jóska
Mert természetesen az az igazság és normális amit te annak gondolsz.
És köszönöm a lehetőséget, de tartsd meg magadnak a jóindulatod, nem vagyok rászorulva.
Solymi
Az önellentmondás, az irracionalitás, a matematikai törvényszerűségek fogalma nem megítélés kérdése.
Ahogy a 2+2-ből se lesz 13, csak mert te annak gondolod.
Érdekes játék, tippeld meg a lehető legtöbb Jobbik és LMP mandátumot külön külön, majd add össze, és az így kapott számot nézd sokáig, gondolj amire akarsz, és jelezz, ha 99-nél nagyobb szám jön ki.