NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

44 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Az alkohol is egyfajta drog, mégha a köznyelvi szóhasználat külön is kezeli az alkoholszármazékokat másfajta drogoktól. De attól még drog.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy személy szerint nem ismerek egy drogfüggőt sem, alkoholistát viszont legalább harmincat. Talán ezzel is kellene foglalkozni. Vagy nem.
füligjimmy
Nálam az arány kb fordított, alkoholista legalábbis a baráti körömbe nincs, drogfüggő viszotn szép számmal. Kor és társaság kérdése, egyik sem bagatell probléma.Rajna
Azért alkesz jóval több van, mint drogfüggő. Talán a drog újkeletűbbsége miatt, valamint sztem a fiatalabb korosztálynál az menőbb.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Amúgy személy szerint nem ismerek egy drogfüggőt sem, alkoholistát viszont legalább harmincat. Talán ezzel is kellene foglalkozni. Vagy nem.
füligjimmy
Nálam az arány kb fordított, alkoholista legalábbis a baráti körömbe nincs, drogfüggő viszotn szép számmal. Kor és társaság kérdése, egyik sem bagatell probléma.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most olvasom az indexen, megkérdeztek valami főfejest a drogpolitikáról:

"a közelmúltban történt személyi változásoknak köszönhetően a nemzeti drogstratégia rövidesen látható eredményeket mutat majd."

Valószínűleg kicserélik a drogfüggő állampolgárokat nemdrogfüggő nemállampolgárokra. Mert néhány vezető leváltása egy sóhivatal élén még sehol nem hozott változásokat. Amúgy személy szerint nem ismerek egy drogfüggőt sem, alkoholistát viszont legalább harmincat. Talán ezzel is kellene foglalkozni. Vagy nem.

Lázár megjegyzésére visszatérve. Az, hogy egy szakmunkás igényes a munkájára, még nem jelenti azt, hogy meg is tud élni a munkájából. Janika itt van kurvára eltévedve. Az ember nem tud ott megélni a munkájából, ahol tíz százalékos a munkanélküliség, ahol egyik napról a másikra elbocsájthatják, ha egyáltalán van szerződése. Az ember nem tud ott még feketén sem dolgozni, ahol az embereknek nincs pénzük számla nélkül megfizessenek egy mesterembert. Ez nem demagógia, ez szimpla tény. Egy közalkalmazott lehet szakmájában a legkiválóbb, 140-160 ezer forint bruttót fog hazavinni. Ebből kuporgasson a Janika, meg építkezzen kockáról kockára.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ezt ma vettem észre. a lényeg azon túl, hogy az öcsém nem küldte vissza, az irányítószám 😛
http://kepfeltoltes.hu/110321/F_nyk_p0187_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 327 — "Grammar maci"
Mikor mondtam tesómnak hogy leszavazták a repülőtér nevének változtatását ennyit mondott: "miért nem Liszt Feri-hegyi Repülőtér, akkor mindenki boldog nem?" 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Na előbújt Lázárból a protestáns etika!
A Lázár-ügyről csak tegnap este hallottam, amikor már ismert volt az is, hogy milyen környezetben és kikre vonatkozott az ominózus megjegyzése.
Leszögezem, hogy Lázár Jánost nagyon nem kedvelem, de kivételesen neki adok igazat.




több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Weber után a pénz gyűjtögetése igenis jókeresztényi dolog lehet 😊Rajna
A dúsgazdag és a szegény Lázár

19Volt egy gazdag ember. Bíborban és patyolatban járt, és mindennap nagy lakomát rendezett. 20Volt egy Lázár nevű koldus is, ez ott feküdt a kapuja előtt, tele fekéllyel. 21Örült volna, ha jóllakhat abból, ami a gazdag ember asztaláról hulladékként lekerült. De csak a kutyák jöttek és nyalogatták a sebeit. 22Történt, hogy a koldus meghalt, és az angyalok Ábrahám kebelére vitték. Meghalt a gazdag ember is, és eltemették. 23Amikor a pokolban kínjai közt feltekintett, meglátta messziről Ábrahámot és kebelén Lázárt. 24Felkiáltott: Atyám, Ábrahám! Könyörülj rajtam! Küldd el Lázárt, hogy ujja hegyét vízbe mártva hűsítse nyelvemet. Iszonyúan gyötrődöm ezekben a lángokban. 25Fiam - felelte Ábrahám -, emlékezzél csak vissza, hogy milyen jó dolgod volt életedben, Lázárnak meg hogy kijutott a rosszból. Most tehát neki itt vigasztalásban van része, a te osztályrészed pedig a gyötrelem. 26Ráadásul köztünk és köztetek nagy szakadék tátong, hogy akik innét át akarnának menni hozzátok, ne tudjanak, se onnét ne tudjon hozzánk átjönni senki. 27Akkor arra kérlek, atyám - mondta újra -, küldd el legalább az atyai házba. 28Van még öt testvérem, hadd figyelmeztesse őket, nehogy ők is ide jussanak a gyötrelmek helyére. 29Ábrahám ezt felelte: Van Mózesük és vannak prófétáik. Azokra hallgassanak. 30De az erősködött: Nem hallgatnak, atyám, Ábrahám! De ha a halottak közül megy el valakit, bűnbánatot tartanak. 31Ő azonban így felelt: Ha Mózesre és a prófétákra nem hallgatnak, ha a halottak közül támad fel valaki, annak sem hisznek."
Lukács evangéliuma 16, 19.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Én mondjuk azt messze nem tekintem ilyen jelentőségűnek, de legyen, elfogadom.

Ettől függetlenül ha egy nyíltan hülye gyerek mond valamit, majd az összes átveszi és szajkózza tovább, csak azt nem hozzámondva, hogy a hülyétől vették az infót, akkor nálam ők is ugyanúgy hibásak.Schleck
és az megoldás, hogy az ilyen infót ellenőrizetlenül átvevő lapokat vegye elő a jog? Járhatatlan út, hiába is okolható gyakran az utánközlők gondatlansága, ne adj Isten tudatossága

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
tartalmilag nem sokat változtat azon, amit lézerjani gondol az értékekről és a pénzről. a fidesz által az utóbbi években gondosan citált keresztényi értékek legalábbis nem a pénzről szólnak. állítólag.
az utolsó félmondat is sokat elárul a gondolkodásmódról.
DiamondsHead44
nem is a pénzről alkotott véleménye csapta ki a biztosítékot általában, hanem amit az emberekről mondott. azt pedig komolyan árnyalja a kihagyott rész, még ha így se túl rokonszenves

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Weber után a pénz gyűjtögetése igenis jókeresztényi dolog lehet 😊

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a hivatkozott szövegrész teljes terjedelmében így hangzik:
"...én azt gondolom, hogy ez nem szégyellnivaló dolog, én soha nem szégyelltem, hogy mim van, én dolgozok keményen, én abba a miliőbe nőttem föl, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét sem kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára, aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Azt gondolom, aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér. Ezt tudom mondani, annak annyi az élete.

Ez az én véleményem egyébként, tehát én ahhoz a mércéhez tartom magam, hogy az ember, ha egyszerű kétkezi munkásember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit. Hogy ha egyetemi ember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit, de akinek a saját társadalmi viszonyaihoz képest semmire nem futotta, semmit nem tudott letenni az asztalra, az ne üljön például a képviselőtestületben. Nagy baj lenne, ha olyan képviselők ülnének, akiknek semmijük nincsen, ezt kell mondjam. Ez helytelen lenne, teszem hozzá, de a jövedelem nyilatkozatok alapján, mint hogy ha érdekes dolgok derülnének ki. Na most még annyit hadd mondjak el Önöknek, hogy ugye én bugyuta módon a nagy átláthatóság jegyében nyilvánosságra hoztam a feleségem vagyon bevallását és a fiam bevallását és az előbb már említettem Önöknek, hogy volt akinek a kampányában ezt fölhasználták, kiszámolták, átváltották az euro betétet, átváltották a svájci betétet, mije van a gyereknek, azt remélem, hogy a hódmezővásárhelyi lányos anyukák ebből a közérdekű tájékoztatásból érzékelték, hogy húsz év múlva jó parti lehet Lázár János Boldizsárból, hogy ha a kamat és a forint árfolyam az jól alakul a következő években. Lesz valami alapbázis megtakarítás, úgy hogy ha másra nem, erre jó volt, de hát az Önök vagyoni viszonyait is nyomni fogják szórólapon. "

tartalmilag nem sokat változtat azon, amit lézerjani gondol az értékekről és a pénzről. a fidesz által az utóbbi években gondosan citált keresztényi értékek legalábbis nem a pénzről szólnak. állítólag.
az utolsó félmondat is sokat elárul a gondolkodásmódról.

mindemellett gyurcsány is megtanulhatná végre befogni a száját...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én mondjuk azt messze nem tekintem ilyen jelentőségűnek, de legyen, elfogadom.

Ettől függetlenül ha egy nyíltan hülye gyerek mond valamit, majd az összes átveszi és szajkózza tovább, csak azt nem hozzámondva, hogy a hülyétől vették az infót, akkor nálam ők is ugyanúgy hibásak.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ez nem a kuruc hibája szerintem. A magát mértéktartónak, meg ki tudja még minek nevező média veszi át egy az egyben annak a kurucnak a hülyeségeit, amit minden szarnak nevez ő maga is. Ráadásul forrásmegjelölés nélkül a legtöbb helyen, ahogy szépen illik.
De az biztos, hogy ez is egy újabb jó nagy égés az index féléknek..Schleck
Elsősorban a kuruc hibája (bár nekik pont ez a lényegük). Ha nem hozza le egy sajtóorgánum se, az internetes közegben akkor is futótűzként terjednek az ilyen "hírek".

Persze az utánközlők se szeplőtelenek.atapapa
Mondj már egy ilyen "hírt" légyszi, ami csak a kurucon volt olvasható, és ugyanígy végigsöpört mindenhol. Én nem nagyon emlékszem ilyenre.Schleck
A kampány idején több is volt, a pár hsz-sal feljebb linkelt hozzászólásomban is írtam ilyet (Vitézy ügye, amit átvett Lendvai)

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Az a szabadság, a demokrácia lényege, hogy legyen nyugodtan kuruc is, és bármi más, akkor el lehet dönteni ki mit akar olvasni.
Sobri Jóska
Még a Sólyom-féle alkotmánybíróság se osztotta ezt a véleményt, amikor e jog korlátait rögzítette a rendszerváltás után.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszönjük meg az EU-nak, hogy sikerült kiszedetniük azt a részt a médiatörvényből, amellyel valahogy el lehetne járni a kuruc ellen
http://mandiner.blog.hu/2011/03/20/a_hirszerzo_kalandja_a_kuruc_infoval?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
karácsony táján pont erről fostam a szót.atapapa
Ez nem a kuruc hibája szerintem. A magát mértéktartónak, meg ki tudja még minek nevező média veszi át egy az egyben annak a kurucnak a hülyeségeit, amit minden szarnak nevez ő maga is. Ráadásul forrásmegjelölés nélkül a legtöbb helyen, ahogy szépen illik.
De az biztos, hogy ez is egy újabb jó nagy égés az index féléknek..Schleck
Elsősorban a kuruc hibája (bár nekik pont ez a lényegük). Ha nem hozza le egy sajtóorgánum se, az internetes közegben akkor is futótűzként terjednek az ilyen "hírek".

Persze az utánközlők se szeplőtelenek.atapapa
Mondj már egy ilyen "hírt" légyszi, ami csak a kurucon volt olvasható, és ugyanígy végigsöpört mindenhol. Én nem nagyon emlékszem ilyenre.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Köszönjük meg az EU-nak, hogy sikerült kiszedetniük azt a részt a médiatörvényből, amellyel valahogy el lehetne járni a kuruc ellen
http://mandiner.blog.hu/2011/03/20/a_hirszerzo_kalandja_a_kuruc_infoval?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
karácsony táján pont erről fostam a szót.atapapa
Ez nem a kuruc hibája szerintem. A magát mértéktartónak, meg ki tudja még minek nevező média veszi át egy az egyben annak a kurucnak a hülyeségeit, amit minden szarnak nevez ő maga is. Ráadásul forrásmegjelölés nélkül a legtöbb helyen, ahogy szépen illik.
De az biztos, hogy ez is egy újabb jó nagy égés az index féléknek..Schleck
Elsősorban a kuruc hibája (bár nekik pont ez a lényegük). Ha nem hozza le egy sajtóorgánum se, az internetes közegben akkor is futótűzként terjednek az ilyen "hírek".

Persze az utánközlők se szeplőtelenek.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Az a szabadság, a demokrácia lényege, hogy legyen nyugodtan kuruc is, és bármi más, akkor el lehet dönteni ki mit akar olvasni.
Aki agyhalott az kurucozzon.
Attól, hogy be lenne tiltva, még ez az elmeroggyant szellemiség jelen van Magyarországon.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszönjük meg az EU-nak, hogy sikerült kiszedetniük azt a részt a médiatörvényből, amellyel valahogy el lehetne járni a kuruc ellen
http://mandiner.blog.hu/2011/03/20/a_hirszerzo_kalandja_a_kuruc_infoval?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
karácsony táján pont erről fostam a szót.atapapa
Ez nem a kuruc hibája szerintem. A magát mértéktartónak, meg ki tudja még minek nevező média veszi át egy az egyben annak a kurucnak a hülyeségeit, amit minden szarnak nevez ő maga is. Ráadásul forrásmegjelölés nélkül a legtöbb helyen, ahogy szépen illik.
De az biztos, hogy ez is egy újabb jó nagy égés az index féléknek..

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
http://index.hu/belfold/2011/03/20/a_kormany_megtorolta_hogy_leszavaztak_ferihegy_uj_nevet/zinedine5
szépharomt
az :/
ráadásul igazuk is volt szvsz


Köszönjük meg az EU-nak, hogy sikerült kiszedetniük azt a részt a médiatörvényből, amellyel valahogy el lehetne járni a kuruc ellen
http://mandiner.blog.hu/2011/03/20/a_hirszerzo_kalandja_a_kuruc_infoval?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
karácsony táján pont erről fostam a szót.

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=153637#p153637

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://index.hu/belfold/2011/03/20/a_kormany_megtorolta_hogy_leszavaztak_ferihegy_uj_nevet/zinedine5
szép
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/belfold/2011/03/20/a_kormany_megtorolta_hogy_leszavaztak_ferihegy_uj_nevet/
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sajnos vicc, ami ebben az országban megy. Itt is valami olyasmi forradalomnak kellene kitörni, mint ami az arab országokban van/volt. Egy füst alatt mindjárt szeretett kisebbségünkkel is le lehetne számolni örökre. Én meg nyitnék egy kötélgyárat, abból ugyis jó sokra lenne szükség. 😊Dub
Remek ötlet. Úgyis túl sok magyar van, egy 5 milióval szűkítsük még a népességet.szaba
Remélem ezt nem a norvégok védelmében írtad...Matthew99
Hazánk (nagyon) megbecsült polgárai. 500/szavazat.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Sajnos vicc, ami ebben az országban megy. Itt is valami olyasmi forradalomnak kellene kitörni, mint ami az arab országokban van/volt. Egy füst alatt mindjárt szeretett kisebbségünkkel is le lehetne számolni örökre. Én meg nyitnék egy kötélgyárat, abból ugyis jó sokra lenne szükség. 😊Dub
Remek ötlet. Úgyis túl sok magyar van, egy 5 milióval szűkítsük még a népességet.szaba
Remélem ezt nem a norvégok védelmében írtad...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sajnos vicc, ami ebben az országban megy. Itt is valami olyasmi forradalomnak kellene kitörni, mint ami az arab országokban van/volt. Egy füst alatt mindjárt szeretett kisebbségünkkel is le lehetne számolni örökre. Én meg nyitnék egy kötélgyárat, abból ugyis jó sokra lenne szükség. 😊Dub
Remek ötlet. Úgyis túl sok magyar van, egy 5 milióval szűkítsük még a népességet.