Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
sorozatbambulás helyett normális oktatás kéne, ugye. Mert még mindig évszámokat magoltatunk történelemből és nem ok-okozati összefüggéseket.Amadeus91
tőled kifejezetten vicces és ironikus ilyet olvasni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
ilyen a politikabaggio
az akkor volt, na.
Te nem hiszed el, hogy minden megváltozott azóta? 😀slowmotion
inkább egyszerre csodálom és szánom azokat az embereket, akik naivan (vagy csak szimplán bután, szemüket csukva tartva, egyetlen politikai könyvet sem elolvasva, egyetlen sorozatot sem megnézve) még mindig képesek hinni egy politikusnakbaggio
sorozatbambulás helyett normális oktatás kéne, ugye. Mert még mindig évszámokat magoltatunk történelemből és nem ok-okozati összefüggéseket.

más:  444.hu/2014/07/02/l-simon-laszlo-csak-sajat-kollegainak-cegeit-hivta-meg-egy-tenderre/

"A lap megkérdezte L. Simont is, aki egy percig sem tagadta, hogy mindez így történt:

„A pályázatot a lehető leggyorsabban szerettük volna lebonyolítani, így olyan cégeket akartunk meghívni, akikről nem kell hosszasan referenciákat begyűjteni. Ez pedig valóban csak az ismerősi körünkből volt lehetséges. Szempont volt az is, hogy olyan cégeket hívjunk meg, akik az adott feladatok ellátására alkalmasak lehetnek, s akik már dolgoztak a megyében. Továbbá olyan céggel, illetve személlyel akartam együtt dolgozni, akit jól ismerek, akiben megbízom, és aki mindig minden kérésemet szakszerűen oldotta meg, illetve határidőre teljesített. Természetes, hogy ezek alapja a korábbi vagy jelenlegi munkakapcsolat. A meghívott cégek ilyenek. Egyébként az eljárás mindenben szabályos és törvényes volt.”

legalább őszinte.
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
ilyen a politikabaggio
az akkor volt, na.
Te nem hiszed el, hogy minden megváltozott azóta? 😀slowmotion
inkább egyszerre csodálom és szánom azokat az embereket, akik naivan (vagy csak szimplán bután, szemüket csukva tartva, egyetlen politikai könyvet sem elolvasva, egyetlen sorozatot sem megnézve) még mindig képesek hinni egy politikusnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ilyen a politikabaggio
az akkor volt, na.
Te nem hiszed el, hogy minden megváltozott azóta? 😀
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
ilyen bizony...
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
ilyen a politika

"Az utóbbi időben a kormány hívei nem csupán a nemzeti eszme és a keresztény értékrend egyedüli letéteményeseinek tekintik magukat, hanem hovatovább a tiszta múlt letéteményeseinek is. Nem csupán azért szegülünk szembe ezzel a gondolattal, mert a mögöttünk hagyott évtizedek nem írhatók le a makulátlan tisztaság és a sötét gonoszság küzdelmeként, hanem azért nem fogadjuk el ezt a hamis, primitíven leegyszerűsített beállítást, mert tudjuk, hogy akik az állítólagos tiszta múlt folytatóinak tekintik magukat, legkevésbé sem tartoznak azok közé, akik az első követ vethetnék másokra. A kormánypártok padsoraiból időnként felreppenő autoritárius hangok hallatán gyakran fogalmazódik meg a vád, hogy a kormány urai semmiben sem különbek a kommunistáknál. Hiszen ugyanúgy pártirányítás alá akarják vonni a rádiót, tévét, a sajtót. Hiszen ideológiai komisszárokat akarnak az iskolai tantestületek nyakára ültetni. Ugyanúgy ellenségnek és hazaárulónak bélyegzik ellenfeleiket. Ugyanúgy tévedhetetlennek gondolják magukat, ahogy a kommunisták tették. Ugyanúgy a politikai megbízhatóságot részesítik előnyben a szakértelem helyett s a legutolsó pozícióba is rokonaikat, osztálytársaikat, kormánypárti elvtársaikat szeretnék ültetni, ahogy a kommunisták tették."

| Orbán Viktor, 1992 |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
 index.hu/belfold/2014/06/30/az_mszp_megujulasa_most_mar_tenyleg_megallithatatlan/

nevessünk egy jót újra az MSZP-nGyurma Pappa
elképesztőekzinedine5
ilyen komolyan nincs.berger90
zárójel: Hunvald le is mondott azóta.Amadeus91
mert jogerősen is bűnös, nem azért mert ő vagy a pártja azt gondolja, hogy kínos a jelenlétezinedine5
Még csak ezért se.
Hanem mert kötelező lemondania, mivel a közügyektől is el lett tiltva.
Ha nem így történik, akkor ő lenne az MSZP polgármesterjelöltje.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2014/06/30/az_mszp_megujulasa_most_mar_tenyleg_megallithatatlan/

nevessünk egy jót újra az MSZP-nGyurma Pappa
elképesztőekzinedine5
ilyen komolyan nincs.berger90
zárójel: Hunvald le is mondott azóta.Amadeus91
mert jogerősen is bűnös, nem azért mert ő vagy a pártja azt gondolja, hogy kínos a jelenléte
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 vs.hu/tibor-fischer-hulyesegekrol-nem-orban-tehet-0628
Nagyon fontos interjú, ajánlom mindenkinek.Gyurma Pappa
Mit tartasz benne fontosnak? (Elolvastam, azért kérdezem. 😊)peterk2005
Mert külső személő mondd olyan dolgokat, amiket itthon senki nem mondd ki. És szeretem olvasni, ha valaki azt mondja, amit én is (most Orbánról alkotott véleményét hagyjuk, az a magán dolga).

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 vs.hu/tibor-fischer-hulyesegekrol-nem-orban-tehet-0628

Nagyon fontos interjú, ajánlom mindenkinek.Gyurma Pappa
"Orbán, Fodor és Deutsch voltak akkor a leginkább előtérben. De Orbán okosabb, keményebb és profibb volt már akkor is, mint bárki más a pártjában. "

azért innentől megkérdőjelezem az ipse véleményét.
| bibós, elte-jogász, ős-fideszes körökben azért kimondják, hogy Orbán Fodor tanítása és odafigyelése nélkül már rég a süllyesztőben lenne... |
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 index.hu/belfold/2014/06/30/az_mszp_megujulasa_most_mar_tenyleg_megallithatatlan/

nevessünk egy jót újra az MSZP-nGyurma Pappa
elképesztőekzinedine5
ilyen komolyan nincs.berger90
zárójel: Hunvald le is mondott azóta.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
 vs.hu/tibor-fischer-hulyesegekrol-nem-orban-tehet-0628
Nagyon fontos interjú, ajánlom mindenkinek.Gyurma Pappa
Mit tartasz benne fontosnak? (Elolvastam, azért kérdezem. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
 index.hu/belfold/2014/06/30/az_mszp_megujulasa_most_mar_tenyleg_megallithatatlan/

nevessünk egy jót újra az MSZP-nGyurma Pappa
elképesztőekzinedine5
ilyen komolyan nincs.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 vs.hu/tibor-fischer-hulyesegekrol-nem-orban-tehet-0628

Nagyon fontos interjú, ajánlom mindenkinek.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
 index.hu/kulfold/2014/07/01/orizetbe_vettek_nicolas_sarkozyt/

DIKTATÚRA!!!444!4!!4!!Gyurma Pappa
helyesbítek dicktatúra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 index.hu/kulfold/2014/07/01/orizetbe_vettek_nicolas_sarkozyt/

DIKTATÚRA!!!444!4!!4!!

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2014/06/30/az_mszp_megujulasa_most_mar_tenyleg_megallithatatlan/

nevessünk egy jót újra az MSZP-nGyurma Pappa
elképesztőek
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 index.hu/belfold/2014/06/30/az_mszp_megujulasa_most_mar_tenyleg_megallithatatlan/

nevessünk egy jót újra az MSZP-n

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
időközben az RTL vs. Kormány háborúban robbant az atombomba

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Odáig rendben van, hogy Amadeus tényleg néha lenézően írkál, de ebben a dologban igaza van: ez a nép - tisztelet a többet és jobbat akaró kivételnek, szerencsére egyre több van - bele van gyógyulva abba a kibaszott Kádár-rendszerbe. Megszokták, hogy alig kell mondjuk dolgozni, hogy "okosba" intézünk el dolgokat, hogy a faszunkat verjük, és arra is ad az állam pénzt. Ezeket a szar, hangoskodó trógereket nevezzük gyűjtőnéven prolinak, beleértve azon nyugdíjasokat, akik azt hiszik, kiskirályként minden adófizetőn élősködhetnek. Végigdolgozott élet, ez a kedvencem.berger90
Nem az a kérdés, hogy igaza van-e vagy sem, és a második ha egymás mellé rakod a két hozzászólását, ami egy napon belül a témában megejtett, látszik a különbség, ami abban rejlik hogy miként fogalmazza meg problémát.

Rendszeresen prolizok le egyes embereket, aki úgy viselkednek, ahogy te leírtad, hozzáfűzném, hogy akik abban élik ki magukat, hogy kicsiben csalnak, hogy a nem szólnak ha rosszul ad vissza a pénztáros stb. De arra hivatkozva, hogy valaki 22 évesen minden befizet maga után, leprolizni olyanokat, akik esetleg nem jókedvükben "csalnak", kicsit erősnek éreztem, és érzem ma is. Nyilván nem segített hogy az említett időpontban én még dolgoztam is épp.

Az értelmesebben kifejtett mondandóhoz hozzá sem fűztem semmit, mert amiket írt, azok így vannak, csak más volt a kontextus és a stílus is. Ennyit számít.

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
lehet szar helyre járok, de kapunk számlát a büfében. Fel is hozom a németeket, mivel dolgoztam ott és tudom, hogy kurva keményen le volt minden papirozva, egy kibaszott centet nem kaptam zsebbe, de valószínűleg a Főnök hülyén is nézett volna rám, ha felhozom ezt a témát. Amadeus91
Én dolgozom németeknek, és tényleg mindig minden keményen le van papírozva, ezt aláírom. A papírok mindig rendben vannak. Azok mindig.

Ez így szép és jó, amiket írsz, de az asztal másik oldalát nem látod, és úgy ítéled meg ezt az országot, és az itt élő embereket, hogy a tapasztalatod igen csak szűken szabott. Sosem álltál az "asztal másik oldalán", nem tudod hogy ki mit miért, csak az eredményeket látod, és ítélkezel, mind a huszon-pár éveddel egy társadalom felett.

Egy ideig érdekes volt olvasni, hogy mennyire el vagy telve magadtól, egy idő után vicces, de most már dühítő. Semmi jogod nincs hozzá, hogy leprolizz bárkit. Ki ne kérd már magadnak, hogy befizettél egy kisebb középület egy napi villanyszámláját, az feljogosít, hogy bárkit elítélj, de még megítélni se.

Az ilyen mondataiddal elítélsz embereket, akik azért dolgoznak egyeznek bele, hogy kapjanak borítékba pénzt, mert így 5-10-15 ezerrel többet visznek haza egy hónapban. És nem azért mert prolik, hanem azért mert éhesek a kölkök baszd meg. És tudod a köcsög vállalkozó, itthon ott spórol, ahol tud, és nem azért hogy extraprofitot hajtson fel, hanem többnyire azért, mert ő kölkei is éhesek. Ja, hogy vannak akik rajoznak X6-tal, ne csináld már, hogy olyanok nincsenek Németországban, mert elröhögöm magam.

Nem akarok személyeskedni, de eszméletlenül dühít már a sokadik ilyen kiszólásod. Azt nem értem, hogy mit szenvedsz itthon.Gyurma Pappa
Odáig rendben van, hogy Amadeus tényleg néha lenézően írkál, de ebben a dologban igaza van: ez a nép - tisztelet a többet és jobbat akaró kivételnek, szerencsére egyre több van - bele van gyógyulva abba a kibaszott Kádár-rendszerbe. Megszokták, hogy alig kell mondjuk dolgozni, hogy "okosba" intézünk el dolgokat, hogy a faszunkat verjük, és arra is ad az állam pénzt. Ezeket a szar, hangoskodó trógereket nevezzük gyűjtőnéven prolinak, beleértve azon nyugdíjasokat, akik azt hiszik, kiskirályként minden adófizetőn élősködhetnek. Végigdolgozott élet, ez a kedvencem.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Sobri!
Ne gyere már mindig a korrupciós példabeszédeiddel! Már elmondtam, de akkor most elmondom még egyszer, nem a hétköznapi korrupcióról beszéltem. Tudom hogy volt, van és lesz. Másról beszéltem, ezt Te is nagyon jól tudod, de mindig a korrupcióra kanyarodsz vissza, nem tudom miért. Vagy nem akarod, vagy nem tudod megérteni, miről beszélek. Vagy csak nem akarod védeni, amit nem lehet, ezért idehozod mindig a piti szar korrupciós példákat.
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Inkább azt beszéljétek meg ki, mire költi a visszautalt devizahiteltörlesztő pénzét 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Csak a tisztánlátásod érdekében, pár - számodra - ezek szerint új infót megosztok veled a (személyes, ismerősök, barátok, vagy akár saját tapasztalatok alapaján a) korrupcióról, mind 100% versenyszféra.
Sobri Jóska
pff. ez nagyon így van

De nem baj, csak azok jöjjenek a politikába, akik már bizonyítottak a versenyszférában! :p