Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 index.hu/belfold/2014/06/24/kuria_be_kell_jegyezni_a_ketfarku_kutya_partot/

tudom kire szavazok 18-banAmadeus91
Továbbra is nemzetiségi listára?

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 index.hu/belfold/2014/06/24/kuria_be_kell_jegyezni_a_ketfarku_kutya_partot/

tudom kire szavazok 18-ban
több mint 12 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Nem mondtam hogy nem írta meg, csak azt mondtam, hogy a sajtó akkori sejtései és a lengyelek most előkerült lehallgatása szépen egybecseng.
Akkor persze mindenki azzal jött, hogy a szereplők esetleges összejátszása spekuláció...
több mint 12 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Sajnos nagy az esély rá, hogy a lengyelek többet tudnak a mi ügyeinkről, mint mi magunk. A hernádi ügyben például egész szépen beigazolódott a sztori...Lecsó
Ezt a Hernádi "ügyet" már nagyon rég megírta a magyar sajtó:
 nol.hu/gazdasag/20131211-trukkos_eljaras_hernadi_ellen-1431821

Egyébként meg, ha pl Ferencet és Gordont hallgatják le, akkor még cifrábbat hallhattak volna Orbánról....
több mint 12 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Sajnos nagy az esély rá, hogy a lengyelek többet tudnak a mi ügyeinkről, mint mi magunk. A hernádi ügyben például egész szépen beigazolódott a sztori...
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
több mint 12 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
jajjj.... 😀
több mint 12 éve
Amador Los Angeles Rams 273
 m.origo.hu/nagyvilag/20140623-orbanrol-is-megvan-a-velemenyuk-a-lehallgatott-lengyel-vezetoknek.htmlGyurma Pappa
Hálás téma ez a mémgyártóknak. És már el is kezdődött:

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 m.origo.hu/nagyvilag/20140623-orbanrol-is-megvan-a-velemenyuk-a-lehallgatott-lengyel-vezetoknek.html

több mint 12 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Számomra az az igazán hihetetlen, hogy egyáltalán még elolvassa Bayert, ő, akinek rokonai vesztek oda a haláltáborokban, Bayer meg nem egyszer ment át szélsőjobbos stílusba (nem egy kurucinfo, de csak pengevékony a határ)berger90
Nem értem az összefüggést.JayB
zsótika ilyet is írt az 1994-es választások után a népszabiba.
 internetfigyelo.wordpress.com/2010/05/07/jo-ha-nem-feledjuk-bayer-zsolt-adalekok-a-nagy-fidesz-leleplezeshez-reszlet/görcs
Hát igen... Erre mondják, hogy az elv olyan mint a fing. Az ember tartja, amíg tudja.
Most már háborúba is menne ezekkel az emberekkel, ahogy a napokban írta.
Mert azóta megjavultak. Mint a D20?-es ügynök.
több mint 12 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Számomra az az igazán hihetetlen, hogy egyáltalán még elolvassa Bayert, ő, akinek rokonai vesztek oda a haláltáborokban, Bayer meg nem egyszer ment át szélsőjobbos stílusba (nem egy kurucinfo, de csak pengevékony a határ)berger90
Nem értem az összefüggést.JayB
zsótika ilyet is írt az 1994-es választások után a népszabiba.
 internetfigyelo.wordpress.com/2010/05/07/jo-ha-nem-feledjuk-bayer-zsolt-adalekok-a-nagy-fidesz-leleplezeshez-reszlet/görcs
kerek 20 éve, hol van az már!Amadeus91
Ilyen alapon lehet írni azt is, hogy Tasnádi László meg 25 éve volt III/II-es, hol van az már...
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Számomra az az igazán hihetetlen, hogy egyáltalán még elolvassa Bayert, ő, akinek rokonai vesztek oda a haláltáborokban, Bayer meg nem egyszer ment át szélsőjobbos stílusba (nem egy kurucinfo, de csak pengevékony a határ)berger90
Nem értem az összefüggést.JayB
zsótika ilyet is írt az 1994-es választások után a népszabiba.
 internetfigyelo.wordpress.com/2010/05/07/jo-ha-nem-feledjuk-bayer-zsolt-adalekok-a-nagy-fidesz-leleplezeshez-reszlet/görcs
kerek 20 éve, hol van az már!
több mint 12 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Számomra az az igazán hihetetlen, hogy egyáltalán még elolvassa Bayert, ő, akinek rokonai vesztek oda a haláltáborokban, Bayer meg nem egyszer ment át szélsőjobbos stílusba (nem egy kurucinfo, de csak pengevékony a határ)berger90
Nem értem az összefüggést.JayB
zsótika ilyet is írt az 1994-es választások után a népszabiba.
 internetfigyelo.wordpress.com/2010/05/07/jo-ha-nem-feledjuk-bayer-zsolt-adalekok-a-nagy-fidesz-leleplezeshez-reszlet/
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Számomra az az igazán hihetetlen, hogy egyáltalán még elolvassa Bayert, ő, akinek rokonai vesztek oda a haláltáborokban, Bayer meg nem egyszer ment át szélsőjobbos stílusba (nem egy kurucinfo, de csak pengevékony a határ)berger90
Nem értem az összefüggést.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Egyébként annyiban igazat kell adjak berger90-nek, hogy a magyar politika teljesen abszurd, beteg voltát bizonyítja ez is.
Sobri Jóska
Erre van igény.
Ma Magyarországon Orbán Viktor az origo, jelentsen ez bármit, mondjon bármit.

Ha OVI azt hazudja, hogy az ég piros, akkor egymillió ember bégeti, hogy igen, az piros, néhány politikus meg millió ember élén bizonygatja, hogy nem piros. Nem azt bizonygatja, hogy kék, csak azt, hogy nem piros.
Ha Orbán éppen igazat mondva azt mondja, hogy a fű zöld, az ellenzék ráfeszül annak demonstrálására, hogy a fű a zöldön kívül minden más színt tartalmaz, de tényleg.

A számottevő politikai erők közül ebből a kétbites őrületből egyedül Schiffer és pártja nem veszi ki a részét, 5%-nál több embert nem is érdekelnek.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Egyébként annyiban igazat kell adjak berger90-nek, hogy a magyar politika teljesen abszurd, beteg voltát bizonyítja ez is.
Rendesen szekértáborok, kánonok sincsenek, mindenki random, összevissza hülye, egy jogvédő zsidó értelmiségi egy platrformra kerül egy fasisztoid, antiszemita taplóval, a komcsi se rendesen komcsi, a náci se rendesen náci, a teljes összevisszaság, káosz és ostobaság tobzódik minden szinten.

Schiffer meg nekem kb. az a benyomás, mint amikor egy gimis betéved az ovisok közé, akik azon vitáznak üvöltve, egymás haját tépve, hogy Batman vagy Pókember az erősebb, és elmondja nekik, hogy ezek csak kitalált képregény karakterek, mire az ovisok kicsit elcsendesednek, hümmögnek, bólintgatnak, majd fejhangon üvöltik tovább, hogy "de Batman akkoris erősebb", "de a Pókember az erősebb".

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Jelen esetben "tartalmi értelemben" pont nem Schiffer lóg ki a kánonból, hanem a fidesz kinevezési politikáját teljes joggal bíráló Bayer

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
nem gondoltam volna, hogy ezzel a díszsvábbal egyet fogok még egy nap érteni....
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Mert az lmp-s csupán az lmp-s, fideszes a fideszes, mszp-s az mszp-s bértollnok véleményét szajkózhatja, az a rendkívül konstruktívbaggio
ez eddig tényleg így történt, te is tudod, én is tudom. magyarországon politikailag mindenki betokosodott, és nem fogadják el a másik oldal sajtóját. Schiffer most úttörést hajtott végre, követője nem lesz, hát istenem.

Számomra az az igazán hihetetlen, hogy egyáltalán még elolvassa Bayert, ő, akinek rokonai vesztek oda a haláltáborokban, Bayer meg nem egyszer ment át szélsőjobbos stílusba (nem egy kurucinfo, de csak pengevékony a határ)berger90
Vannak gyűjtőoldalak is, mint pl. a mandiner.hu vagy az atlatszo.hu, nem kell külön követni valakit ahhoz, hogy az érdekesebb(nek tűnő) cikkekre ráleljen az ember, politikusként meg pláne felhívhatják az ilyenekre a figyelmét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Mert az lmp-s csupán az lmp-s, fideszes a fideszes, mszp-s az mszp-s bértollnok véleményét szajkózhatja, az a rendkívül konstruktívbaggio
ez eddig tényleg így történt, te is tudod, én is tudom. magyarországon politikailag mindenki betokosodott, és nem fogadják el a másik oldal sajtóját. Schiffer most úttörést hajtott végre, követője nem lesz, hát istenem.

Számomra az az igazán hihetetlen, hogy egyáltalán még elolvassa Bayert, ő, akinek rokonai vesztek oda a haláltáborokban, Bayer meg nem egyszer ment át szélsőjobbos stílusba (nem egy kurucinfo, de csak pengevékony a határ)

Mindig jövőre
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Mert az lmp-s csupán az lmp-s, fideszes a fideszes, mszp-s az mszp-s bértollnok véleményét szajkózhatja, az a rendkívül konstruktív


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Mindent láttam az interneten: Schiffer András Bayer Zsolt-cikket osztott meg a Facebookján.berger90
Igen, ezt:
 magyarhirlap.hu/iiisemennyi?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201406
Ezzel a kommentárral: Bayer Zsoltot talán még sohasem lájkoltam, ez a cikk viszont több, mint elgondolkodtató!

Ha elolvastad Bayer cikkét, áruld el, mivel nem értesz benne egyet?
Hogy nem tetszik neki, hogy egy volt ügynök államtitkár lett?
Neked tetszik?!Sobri Jóska
jaj, dehogy tetszik. ennél már csak az röhejesebb, hogy az mszp Tarlós ellen küldene egy volt komcsit, aki egyszer le bírta nyilatkozni, hogy szerinte tök demokratikus volt a kommunista választási rendszer...

szerintem kurvára groteszk és ellentmondásos, hogy Schiffer Bayer-cikket oszt meg. Még akkor is, ha Zsótifiú ez egyszer fel merte vállalni az általa eddig fényesre nyalt seggek elleni véleményét.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Mindent láttam az interneten: Schiffer András Bayer Zsolt-cikket osztott meg a Facebookján.berger90
Igen, ezt:
 magyarhirlap.hu/iiisemennyi?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201406
Ezzel a kommentárral: Bayer Zsoltot talán még sohasem lájkoltam, ez a cikk viszont több, mint elgondolkodtató!

Ha elolvastad Bayer cikkét, áruld el, mivel nem értesz benne egyet?
Hogy nem tetszik neki, hogy egy volt ügynök államtitkár lett?
Neked tetszik?!

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Mindent láttam az interneten: Schiffer András Bayer Zsolt-cikket osztott meg a Facebookján.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 444.hu/2014/06/18/a-nemet-elnok-utananez-mekkora-a-nemet-felelosseg-az-origo-ugyben/

megváltozott médiafogyasztási szokások és őőő izé, kapitalista cégvezetési módszer.