Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Mindent láttam az interneten: Schiffer András Bayer Zsolt-cikket osztott meg a Facebookján.berger90
Igen, ezt:
 magyarhirlap.hu/iiisemennyi?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_201406
Ezzel a kommentárral: Bayer Zsoltot talán még sohasem lájkoltam, ez a cikk viszont több, mint elgondolkodtató!

Ha elolvastad Bayer cikkét, áruld el, mivel nem értesz benne egyet?
Hogy nem tetszik neki, hogy egy volt ügynök államtitkár lett?
Neked tetszik?!

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Mindent láttam az interneten: Schiffer András Bayer Zsolt-cikket osztott meg a Facebookján.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 444.hu/2014/06/18/a-nemet-elnok-utananez-mekkora-a-nemet-felelosseg-az-origo-ugyben/

megváltozott médiafogyasztási szokások és őőő izé, kapitalista cégvezetési módszer.
több mint 12 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
több mint 12 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Nem is kedvelem a magyar politikusok jelentős részét 😊Gyurma Pappa
És ők se téged. 😊Sobri Jóska
És mindannyian, látványosan jól el vagyunk ezzel a helyzettel 😊Gyurma Pappa
Lázadjunk!
Csak én most nem érek rá. 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Nem is kedvelem a magyar politikusok jelentős részét 😊Gyurma Pappa
És ők se téged. 😊Sobri Jóska
És mindannyian, látványosan jól el vagyunk ezzel a helyzettel 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Most nem trollkodásból, de sajnos az általad felsorolt értékekkel sem rendelkezik sok képviselő nálunk. Sajnos, mert így nem a nemzet meg az átlagember gyarapodik, hanem csak saját maguk a holdudvarukkal.vandeminek
Nem is kedvelem a magyar politikusok jelentős részét 😊Gyurma Pappa
És ők se téged. 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Most nem trollkodásból, de sajnos az általad felsorolt értékekkel sem rendelkezik sok képviselő nálunk. Sajnos, mert így nem a nemzet meg az átlagember gyarapodik, hanem csak saját maguk a holdudvarukkal.vandeminek
Nem is kedvelem a magyar politikusok jelentős részét 😊

több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Hát, ha neked megfelel egy olyan politikus, aki már a karrierje előtt elkövetett valamit, és még egy árva diplomát sem tud megcsinálni, akkor nem szóltam.cartman023
A politikusaink igen nagy százaléka nem lenne alkalmas politikusnak, ha e két dolognak meg kellene felelnie. 😊

Egyébként őszinte leszek veled: nekem tök mindegy, hogy volt-e büntetve, az meg még jobban, hogy van-e diplomája. Jól dolgozik, képviseli a választói érdekeit, jó törvényeket javasol? Ha a válasz igen, akkor jó politikusnak. Ha nem, akkor nem. Hogy Kunhalmi milyen, azt nem tudom, de most már egyre jobban érdekel 😊Gyurma Pappa
Most nem trollkodásból, de sajnos az általad felsorolt értékekkel sem rendelkezik sok képviselő nálunk. Sajnos, mert így nem a nemzet meg az átlagember gyarapodik, hanem csak saját maguk a holdudvarukkal.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 hvg.hu/itthon/20140617_Kunhalmi_Agnes_kozokirat_Budapest_valaszt?FullComment=true#comments

Ő lenne az MSZP következő politikusgenerációjának egyik tagja?
Egy diplomát nem tud megszerezni, de "oktatáspolitikusnak" mondja magát, és még szándékosan követett el bűncselekményt is.
cartman023
Most tényleg?

Ezért tartom fontosnak most, és itt elmondani, hogy 2005 novemberében engem például jogerősen pénzbüntetésre ítéltek közokirat-hamisításért, egy diákigazolványos visszaélésértKunhalmi Ágnes
URAMISTEN MAGA AL CAPONE REINKARNÁCIÓJA!!!

Ne hülyíts már, közben az nem zavar, hogy a Jobbiknál meg az oroszoknak kémkednek. Beismert egy diákcsínyt, hogy ezzel is a kifogja a szelet a későbbi karaktergyilkosságok elől, meg hogy ő tündökölhessen az őszinte politikus szerepében. Ez színtiszta PR.

Nem akarom védeni Kunhalmi Ágnest (bár inkább ő mint az Atis, a hölgy legalább egész jól mutat, főleg összehasonlítva elődeivel), de ez az oktatáspolitikus kérdés meg egy vicc: ha ért a területhez nem kurva mindegy, hogy van-e diplomája vagy sem? Nem ért hozzá? Akkor fikázd nyugodtan (én nem tudom hogy ért-e hozzá, nem követem a pályáját), sőt akkor beugrok melléd fikázni. De ha csak az a baj vele, hogy nincs diplomája, akkor hagyjuk is ezt az érvelést.
Gyurma Pappa
Hát, ha neked megfelel egy olyan politikus, aki már a karrierje előtt elkövetett valamit, és még egy árva diplomát sem tud megcsinálni, akkor nem szóltam.cartman023
Novák Előd önéletrajzából is hiányzik az arra vonatkozó rész, hogy melyik felsőoktatási intézményben pallérozódott a roppant veretes érettségi után, de legalább angolul tud, hiszen letette a középfokút belőle.

 www.nyugat.hu/tartalom/cikk/politikusok_diploma_erettsegi_nelkul
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Hát, ha neked megfelel egy olyan politikus, aki már a karrierje előtt elkövetett valamit, és még egy árva diplomát sem tud megcsinálni, akkor nem szóltam.cartman023
A politikusaink igen nagy százaléka nem lenne alkalmas politikusnak, ha e két dolognak meg kellene felelnie. 😊

Egyébként őszinte leszek veled: nekem tök mindegy, hogy volt-e büntetve, az meg még jobban, hogy van-e diplomája. Jól dolgozik, képviseli a választói érdekeit, jó törvényeket javasol? Ha a válasz igen, akkor jó politikusnak. Ha nem, akkor nem. Hogy Kunhalmi milyen, azt nem tudom, de most már egyre jobban érdekel 😊

több mint 12 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
 hvg.hu/itthon/20140617_Kunhalmi_Agnes_kozokirat_Budapest_valaszt?FullComment=true#comments

Ő lenne az MSZP következő politikusgenerációjának egyik tagja?
Egy diplomát nem tud megszerezni, de "oktatáspolitikusnak" mondja magát, és még szándékosan követett el bűncselekményt is.
cartman023
Most tényleg?

Ezért tartom fontosnak most, és itt elmondani, hogy 2005 novemberében engem például jogerősen pénzbüntetésre ítéltek közokirat-hamisításért, egy diákigazolványos visszaélésértKunhalmi Ágnes
URAMISTEN MAGA AL CAPONE REINKARNÁCIÓJA!!!

Ne hülyíts már, közben az nem zavar, hogy a Jobbiknál meg az oroszoknak kémkednek. Beismert egy diákcsínyt, hogy ezzel is a kifogja a szelet a későbbi karaktergyilkosságok elől, meg hogy ő tündökölhessen az őszinte politikus szerepében. Ez színtiszta PR.

Nem akarom védeni Kunhalmi Ágnest (bár inkább ő mint az Atis, a hölgy legalább egész jól mutat, főleg összehasonlítva elődeivel), de ez az oktatáspolitikus kérdés meg egy vicc: ha ért a területhez nem kurva mindegy, hogy van-e diplomája vagy sem? Nem ért hozzá? Akkor fikázd nyugodtan (én nem tudom hogy ért-e hozzá, nem követem a pályáját), sőt akkor beugrok melléd fikázni. De ha csak az a baj vele, hogy nincs diplomája, akkor hagyjuk is ezt az érvelést.
Gyurma Pappa
Hát, ha neked megfelel egy olyan politikus, aki már a karrierje előtt elkövetett valamit, és még egy árva diplomát sem tud megcsinálni, akkor nem szóltam.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Kunhalmi számomra olyan, mint Pelczné volt néhány éve: szépen mosolyognak, de amikor beszélni kezdenek, érzed, hogy valami itt nem frankó.
A gesztusai, a testbeszéde, ahogy artikulál, számomra mind természetellenesnek hat, úgy érzem minden egyes interjújánál, hogy alig várja a végét, azt hogy leereszthessen és önmaga legyen.
Nem is érezni rajta, hogy nagy formátumú, a szocikat a szarból kirántani képes karakter lenne, de ez nem is baj :patapapa
Ja, ezt én nem tudom, és nem is érdekel. Bár felcsigáztál, megnéztem bár interjút, és tényleg nem érdekes különösebben. Valószínűleg ezért sem vettem észre eddig sem.

Egyébként a végével max 😛 mellett értek egyet. Azért nem lenne baj, ha lenne rendes baloldal, és akár hívják ezt MSZP-nek vagy szocdemeknek vagy bánom is én. Mondjuk a Szekeres ne kapjon újra hatalmat, az biztos.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Kunhalmi számomra olyan, mint Pelczné volt néhány éve: szépen mosolyognak, de amikor beszélni kezdenek, érzed, hogy valami itt nem frankó.
A gesztusai, a testbeszéde, ahogy artikulál, számomra mind természetellenesnek hat, úgy érzem minden egyes interjújánál, hogy alig várja a végét, azt hogy leereszthessen és önmaga legyen.
Nem is érezni rajta, hogy nagy formátumú, a szocikat a szarból kirántani képes karakter lenne, de ez nem is baj :p

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 hvg.hu/itthon/20140617_Kunhalmi_Agnes_kozokirat_Budapest_valaszt?FullComment=true#comments

Ő lenne az MSZP következő politikusgenerációjának egyik tagja?
Egy diplomát nem tud megszerezni, de "oktatáspolitikusnak" mondja magát, és még szándékosan követett el bűncselekményt is.
cartman023
Most tényleg?

Ezért tartom fontosnak most, és itt elmondani, hogy 2005 novemberében engem például jogerősen pénzbüntetésre ítéltek közokirat-hamisításért, egy diákigazolványos visszaélésértKunhalmi Ágnes
URAMISTEN MAGA AL CAPONE REINKARNÁCIÓJA!!!

Ne hülyíts már, közben az nem zavar, hogy a Jobbiknál meg az oroszoknak kémkednek. Beismert egy diákcsínyt, hogy ezzel is a kifogja a szelet a későbbi karaktergyilkosságok elől, meg hogy ő tündökölhessen az őszinte politikus szerepében. Ez színtiszta PR.

Nem akarom védeni Kunhalmi Ágnest (bár inkább ő mint az Atis, a hölgy legalább egész jól mutat, főleg összehasonlítva elődeivel), de ez az oktatáspolitikus kérdés meg egy vicc: ha ért a területhez nem kurva mindegy, hogy van-e diplomája vagy sem? Nem ért hozzá? Akkor fikázd nyugodtan (én nem tudom hogy ért-e hozzá, nem követem a pályáját), sőt akkor beugrok melléd fikázni. De ha csak az a baj vele, hogy nincs diplomája, akkor hagyjuk is ezt az érvelést.

A politikának kereteket és lehetőségeket kell teremtenie az oktatás szereplőinek, amiben egyénileg a legjobban ki tudják teljesíteni saját képességeiket.Kunhalmi Ágnes
Ezzel meg teljesen egyetértek vele, legalábbis elvi szinten mindenképp, csak Mo-n szokás "szakértőkre" bízni egy-egy posztot, pedig a világ nyugati felén igen gyakori, hogy egy-egy miniszter, akár 3-4 tárcát is betölt karrierje során, mivel elsősorban menedzserként kell viselkednie. Sokszor jobban járnánk ha nem "szakértők" vinnének egy-egy területet, elvileg erre találták ki az államtitkári szintet.

Amikor a Tomika sportminiszter volt vagy hogy most egy lelkésznek adták a teljes EEFM-t, az nem zavart ennyi embert, ahogy az sem, hogy a Pozsgayt odaengedték az alkotmányozáshoz.

több mint 12 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
 hvg.hu/itthon/20140617_Kunhalmi_Agnes_kozokirat_Budapest_valaszt?FullComment=true#comments

Ő lenne az MSZP következő politikusgenerációjának egyik tagja?
Egy diplomát nem tud megszerezni, de "oktatáspolitikusnak" mondja magát, és még szándékosan követett el bűncselekményt is.

Tényleg süllyed az a bizonyos hajó.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Litván euró
 www.europarl.europa.eu/news/en/news-room/content/20140604STO48906/html/Lithuania-how-the-euro-could-be-gaining-currency


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolkodtam ,hogy ide vagy a viccek topikba rakjam ezt.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 444.hu/2014/06/12/ez-az-eddigi-legviccesebb-legijesztobb-kormanyzati-nyilatkozat-a-norveg-alap-ugyeben/?utm_source=444feed&utm_medium=twitter


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
 hvg.hu/gazdasag/20140612_GfK_Eltunt_a_magyar_kozeposztaly_vagy_tan


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
 vastagbor.atlatszo.hu/2014/06/09/jobbik-iroda-europai-unios-penzbol/

A Tiszta Erő.

"Külön vicces, hogy 2012 januárjában, mikor a balatonalmádi cég már benyújtotta pályázatát az ingatlanvásárlásra, Vona Gábor azzal a szlogennel szervezte az EU-ellenes tüntetést, hogy “El innen rablók, ez a mi hazánk!""

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
A mi kapitalistánk jó kapitalista, a német meg rossz?Lecsó
Elbeszélünk egymás mellett.
Te erkölcsileg közelítesz, én racionálisan.
Te belekeversz ilyen szavakat, hogy pl. "jó", miközben én nem ezen a síkon kommunikálok.
Egy markáns példa:
Nem, nem jó a deportálás, se emberek megsemmisítése faji alapon, DE ha egy birodalomban embereket deportálnak és semmisítenek meg faji alapon, és ezt tudod, akkor megdöbbenni, hogy van egy ehhez kapcsolódó infrastruktúra, létesítményegyüttes, kiszolgálószemélyzet, logisztika, stb., elég naív dolog.
Itt most kb. ez történik.
Mindenki tudja (na jó, talán Amadeus91, és pár fiatal, gimnazista fórumtársunk kivételével), hogy működik a kapitalizmus, a politika, az üzlet, és amikor folyamatában tényleg épp működik, akkor felesleges és fura azt kiabálni: működik a kapitalizmus! tevékeny a politika! zúz az üzlet!
A te vitád arról szól, hogy vajh' egy ideális világban jó lenne e, ha a dolgok így mennének.
Az enyém meg arról, ha van ez a nem ideális világ, ahol az erősebb kutya baszik, a nagy hal megeszi a kicsit, stb. akkor amikor ez épp demonstrálódik, mit kell úgy tenni, mintha eddig nem így történt volna, és nem ez lenne az életszerű?
(És most a Fidesz az erősebb kutya, majd' 20 évig az MSZP volt, meg kis hazánk első privatizátorai, de az elmúlt időben a Fidesz belehúzott, és neki is megvan már az állami pénzből csinált oligarchiája. Nekem mindegyik neutrális, se jó, se rossz, és nem az enyém egyik se.)
Összegezve: Van egy rossz, de bevett, életképes, működőképes gyakorlat, ami épp működik.
Ez rossz? Igen az.
Lehetne másként? Nem, nem lehetne.
És nagyjából ennyi.Sobri Jóska
Magyarul, ha te egy olyan országban élsz, ahol a köz tudomása mellett megy az emberek deportálása, akkor te nem szólalsz fel ellene az erősebb kutya elve mentén; ez van, shit happens? Úgy sem lehet jobb? Nem jó, de nem tudok rajta változtatni, akkor hallgatok inkább? Oszt, ha egy nap téged visznek? Akkor is "ez van"? Sztoikus nyugalommal odaállsz a falhoz, mormolod magadban a dumát az erősebb kutyáról vagy te is kinyitod akkor már a szád? Majd amikor Sobri Jóska kap golyót a fejébe akkor is legyintsünk, hogy "hát ez van, ilyen ez, nem kell meglepődni"? Mert na püff, nem ideális a világ?

mert oké, hogy így állsz hozzá, de ez csak addig működik, amig a fasznak a szebbik felén vagy.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Mindenki tudja (na jó, talán Amadeus91, és pár fiatal, gimnazista fórumtársunk kivételével), hogy működik a kapitalizmus, a politika, az üzlet, és amikor folyamatában tényleg épp működik, akkor felesleges és fura azt kiabálni: működik a kapitalizmus! tevékeny a politika! zúz az üzlet!
Sobri Jóska
Az ilyen idealistáknak le kell pörgetnie pár nap alatt a House of cards két évadját, aztán jobban lesznek 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
A mi kapitalistánk jó kapitalista, a német meg rossz?Lecsó
Elbeszélünk egymás mellett.
Te erkölcsileg közelítesz, én racionálisan.
Te belekeversz ilyen szavakat, hogy pl. "jó", miközben én nem ezen a síkon kommunikálok.
Egy markáns példa:
Nem, nem jó a deportálás, se emberek megsemmisítése faji alapon, DE ha egy birodalomban embereket deportálnak és semmisítenek meg faji alapon, és ezt tudod, akkor megdöbbenni, hogy van egy ehhez kapcsolódó infrastruktúra, létesítményegyüttes, kiszolgálószemélyzet, logisztika, stb., elég naív dolog.
Itt most kb. ez történik.
Mindenki tudja (na jó, talán Amadeus91, és pár fiatal, gimnazista fórumtársunk kivételével), hogy működik a kapitalizmus, a politika, az üzlet, és amikor folyamatában tényleg épp működik, akkor felesleges és fura azt kiabálni: működik a kapitalizmus! tevékeny a politika! zúz az üzlet!
A te vitád arról szól, hogy vajh' egy ideális világban jó lenne e, ha a dolgok így mennének.
Az enyém meg arról, ha van ez a nem ideális világ, ahol az erősebb kutya baszik, a nagy hal megeszi a kicsit, stb. akkor amikor ez épp demonstrálódik, mit kell úgy tenni, mintha eddig nem így történt volna, és nem ez lenne az életszerű?
(És most a Fidesz az erősebb kutya, majd' 20 évig az MSZP volt, meg kis hazánk első privatizátorai, de az elmúlt időben a Fidesz belehúzott, és neki is megvan már az állami pénzből csinált oligarchiája. Nekem mindegyik neutrális, se jó, se rossz, és nem az enyém egyik se.)
Összegezve: Van egy rossz, de bevett, életképes, működőképes gyakorlat, ami épp működik.
Ez rossz? Igen az.
Lehetne másként? Nem, nem lehetne.
És nagyjából ennyi.