Politika
63 feliratkozó
több mint 11 éve
Ennyihvg.hu/w/20140710_Elet_a_fociutan

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kérek egy kávétAkkor Viktorunk igen hamar lábán egy betontömbbel ugrik a Dunábaberger90Seszták szerződés-stopja is ebben a vonulatba tartozik. Elindult a belső oligarchák letörése. Pintér is sorra fog kerülni.James007444.hu/2014/07/09/orban-viktor-az-uj-kulonadoval-a-kozgepet-szorongatja/Viszonylag régi történet szerint a két nevezett erős ember már régóta nincs túl jóban. De ez egy olyan szint amit már nem látható földi halandónak.Gyurma Pappa
érdekelne a fidesz szakértők véleményeAmadeus91
több mint 11 éve
A Hamásznak ismét sikerült hasznossá tennie magát. A rakétáik nagy részét elfogja a Vaskupola vagy lakatlan területre zuhannak, cserébe másfél nap alatt kaptak több mint 400 tonnányi izraeli vasat, ami néhány ügybuzgó tagjukat átküldte a túlvilágra pár szerencsétlen ártatlannal egyetemben. Ha pedig megindul a szárazföldi offenzíva néhány vállalkozó kedvű dobálhatja kövekkel a Merkavákat, mikor pedig feléjük fordul a lövegtorony, megdönthetik a 100 méteres síkfutás rekordját.
több mint 11 éve
Akkor Viktorunk igen hamar lábán egy betontömbbel ugrik a DunábaSeszták szerződés-stopja is ebben a vonulatba tartozik. Elindult a belső oligarchák letörése. Pintér is sorra fog kerülni.James007444.hu/2014/07/09/orban-viktor-az-uj-kulonadoval-a-kozgepet-szorongatja/Viszonylag régi történet szerint a két nevezett erős ember már régóta nincs túl jóban. De ez egy olyan szint amit már nem látható földi halandónak.Gyurma Pappa
érdekelne a fidesz szakértők véleményeAmadeus91
Mindig jövőre
több mint 11 éve
Nofene, ezek után csak az a kérdés, hogy nem akarnak-e amazok majd bosszút esküdni. Vagy annál bölcsebbek?Seszták szerződés-stopja is ebben a vonulatba tartozik. Elindult a belső oligarchák letörése. Pintér is sorra fog kerülni.James007444.hu/2014/07/09/orban-viktor-az-uj-kulonadoval-a-kozgepet-szorongatja/Viszonylag régi történet szerint a két nevezett erős ember már régóta nincs túl jóban. De ez egy olyan szint amit már nem látható földi halandónak.Gyurma Pappa
érdekelne a fidesz szakértők véleményeAmadeus91
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Seszták szerződés-stopja is ebben a vonulatba tartozik. Elindult a belső oligarchák letörése. Pintér is sorra fog kerülni.444.hu/2014/07/09/orban-viktor-az-uj-kulonadoval-a-kozgepet-szorongatja/Viszonylag régi történet szerint a két nevezett erős ember már régóta nincs túl jóban. De ez egy olyan szint amit már nem látható földi halandónak.Gyurma Pappa
érdekelne a fidesz szakértők véleményeAmadeus91
több mint 11 éve
444.hu/2014/07/09/orban-viktor-az-uj-kulonadoval-a-kozgepet-szorongatja/Viszonylag régi történet szerint a két nevezett erős ember már régóta nincs túl jóban. De ez egy olyan szint amit már nem látható földi halandónak.
érdekelne a fidesz szakértők véleményeAmadeus91

több mint 11 éve
444.hu/2014/07/09/orban-viktor-az-uj-kulonadoval-a-kozgepet-szorongatja/érdekelne a fidesz szakértők véleménye
több mint 11 éve
www.atv.hu/belfold/20140707-gyurcsany-a-hanyingertol-jutott-el-pasztor-albert-tamogatasaigsimán beférne. (Morvai után bárkiből lehet "nemzeti radikális" )
Ha így folytatja Ferenc testvér, lassan a Jobbikba is felvételt fog kérni.cartman023
több mint 11 éve
www.atv.hu/belfold/20140707-gyurcsany-a-hanyingertol-jutott-el-pasztor-albert-tamogatasaigHa így folytatja Ferenc testvér, lassan a Jobbikba is felvételt fog kérni.
több mint 11 éve
Ha pénzről van szó a vezetésnek mindig vannak ötletei:Ma reggel arról volt szó, hogy ez még a foglalkoztatást is növeli! Szóval csak ne akadékoskodjunk itt kérem szépen!
nol.hu/gazdasag/kasszacsere-folytatjak-1472659ulpianus

több mint 11 éve
Ha pénzről van szó a vezetésnek mindig vannak ötletei:nol.hu/gazdasag/kasszacsere-folytatjak-1472659

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve

www.bild.de/politik/inland/nsa/skandal-nsa-u-ausschuss-36674918.bild.html
az NSA balhé után újabb német-amerikai botrány; amcsi kém a BND-ben.
több mint 11 éve
kuruc.info/r/6/129926/Érdekes ez a japán kultúra, az tény. Számunkra már nevetséges szinten képesek a hibáik miatt önvezeklésre, de azért ettől még ők is sikkasztanak zokszó nélkül. 😀
(nem zs-zás, inkább érdekes)NB2


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Áh értem. A "fontos" jelző zavart csak meg, azt hittem valami eddig nem ismert tény derült ki belőle. Ha azt írod "nagyon jó", "érdekes", stb,. nem kérdeztem volna. 😊Mert külső személő mondd olyan dolgokat, amiket itthon senki nem mondd ki. És szeretem olvasni, ha valaki azt mondja, amit én is (most Orbánról alkotott véleményét hagyjuk, az a magán dolga).Gyurma Pappavs.hu/tibor-fischer-hulyesegekrol-nem-orban-tehet-0628Mit tartasz benne fontosnak? (Elolvastam, azért kérdezem. 😊)peterk2005
Nagyon fontos interjú, ajánlom mindenkinek.Gyurma Pappa


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
A Föld teljes népességének szerinted hány százalékáról beszélsz?inkább egyszerre csodálom és szánom azokat az embereket, akik naivan (vagy csak szimplán bután, szemüket csukva tartva, egyetlen politikai könyvet sem elolvasva, egyetlen sorozatot sem megnézve) még mindig képesek hinni egy politikusnakbaggioilyen a politikabaggioaz akkor volt, na.
Te nem hiszed el, hogy minden megváltozott azóta? 😀slowmotion
| Szerintem 98-99%, de ez csak tipp. |
több mint 11 éve
adozona.hu/afa/Szerencsejatekkoncesszio_afamentessege_viha_T4Q7MO.aspx#rssNem olvastam ugye a tv javaslatot, így ez kimaradt, de szerencsére Csobánczy kolléga volt olyan kedves és elolvasta. Szóval igazából még annál is hülyébben jött ki ez az egész, mint ahogy eddig gondoltam.

több mint 11 éve
wow, ez új. Te mit írtál meg Lázár Jánosról? 😀😀Jól látod megint az összefüggést, több mint fél éve nem vagyok admin a bowl.hu-nbaggio😊 izzadtságszagú ez a személyeskedés, azért erősen kilógsz a szerkesztő csapatból ezzel a szinttel.sorozatbambulás helyett normális oktatás kéne, ugye. Mert még mindig évszámokat magoltatunk történelemből és nem ok-okozati összefüggéseket.Amadeus91tőled kifejezetten vicces és ironikus ilyet olvasnibaggio
off.Amadeus91

több mint 11 éve
Jól látod megint az összefüggést, több mint fél éve nem vagyok admin a bowl.hu-n😊 izzadtságszagú ez a személyeskedés, azért erősen kilógsz a szerkesztő csapatból ezzel a szinttel.sorozatbambulás helyett normális oktatás kéne, ugye. Mert még mindig évszámokat magoltatunk történelemből és nem ok-okozati összefüggéseket.Amadeus91tőled kifejezetten vicces és ironikus ilyet olvasnibaggio
off.Amadeus91

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
😊 izzadtságszagú ez a személyeskedés, azért erősen kilógsz a szerkesztő csapatból ezzel a szinttel.sorozatbambulás helyett normális oktatás kéne, ugye. Mert még mindig évszámokat magoltatunk történelemből és nem ok-okozati összefüggéseket.Amadeus91tőled kifejezetten vicces és ironikus ilyet olvasnibaggio
off.
több mint 11 éve
Ide jutottunk...kevéssel is beéri az ember 😀sorozatbambulás helyett normális oktatás kéne, ugye. Mert még mindig évszámokat magoltatunk történelemből és nem ok-okozati összefüggéseket.inkább egyszerre csodálom és szánom azokat az embereket, akik naivan (vagy csak szimplán bután, szemüket csukva tartva, egyetlen politikai könyvet sem elolvasva, egyetlen sorozatot sem megnézve) még mindig képesek hinni egy politikusnakbaggioilyen a politikabaggioaz akkor volt, na.
Te nem hiszed el, hogy minden megváltozott azóta? 😀slowmotion
más: 444.hu/2014/07/02/l-simon-laszlo-csak-sajat-kollegainak-cegeit-hivta-meg-egy-tenderre/
"A lap megkérdezte L. Simont is, aki egy percig sem tagadta, hogy mindez így történt:
„A pályázatot a lehető leggyorsabban szerettük volna lebonyolítani, így olyan cégeket akartunk meghívni, akikről nem kell hosszasan referenciákat begyűjteni. Ez pedig valóban csak az ismerősi körünkből volt lehetséges. Szempont volt az is, hogy olyan cégeket hívjunk meg, akik az adott feladatok ellátására alkalmasak lehetnek, s akik már dolgoztak a megyében. Továbbá olyan céggel, illetve személlyel akartam együtt dolgozni, akit jól ismerek, akiben megbízom, és aki mindig minden kérésemet szakszerűen oldotta meg, illetve határidőre teljesített. Természetes, hogy ezek alapja a korábbi vagy jelenlegi munkakapcsolat. A meghívott cégek ilyenek. Egyébként az eljárás mindenben szabályos és törvényes volt.”
legalább őszinte.Amadeus91