Politika
63 feliratkozó
több mint 11 éve
😀
több mint 11 éve
www.hvg.hu/itthon/20140717_Orban_Viktor_Rahel_eskuvo_mobillopas_NNIalatta a komment: "Nem kell az ország legnagyobb tolvajait egy helyre összecsődíteni, akkor nem fognak telefonok eltűnni."
több mint 11 éve
www.hvg.hu/itthon/20140711_Navracsics_Szijjarto_kulugy_kulgazdasagha annyira haldoklik, akkor ne is zárkózzunk már fel. | (istenem) |
Néhány cím a mai ipari termelési adatokról444.hu-t kihagytad; YOLO TITANILLA nyerte a Yolovilágot!!!444!!!
Magyar Nemzet: Lendületet adott a hazai járműgyártás
HVG: Nőtt az ipari termelés
Népszava: Húzza a járműgyártás - Folytatódik az ipar erősödése
Mandiner: Dübörög a magyar ipar
Index: Nagyon pörög az ipari termelés
Világgazdaság: Nőtt az ipari termelés - megérkeztek a legfrissebb adatok
Figyelő: Kilenc hónapja tart a növekedés az iparban
Tőzsdefórum: Már nem csak a járműgyártás húz
Népszabadság: Májusban megtorpant az ipari termelésatapapa
több mint 11 éve
Köztv és rádió híreit véletlenül sem kell hallgatni. Akkora népbutítás folyik belőlük, hogy az már nekem is fáj.
több mint 11 éve
Néhány cím a mai ipari termelési adatokrólMagyar Nemzet: Lendületet adott a hazai járműgyártás
HVG: Nőtt az ipari termelés
Népszava: Húzza a járműgyártás - Folytatódik az ipar erősödése
Mandiner: Dübörög a magyar ipar
Index: Nagyon pörög az ipari termelés
Világgazdaság: Nőtt az ipari termelés - megérkeztek a legfrissebb adatok
Figyelő: Kilenc hónapja tart a növekedés az iparban
Tőzsdefórum: Már nem csak a járműgyártás húz
Népszabadság: Májusban megtorpant az ipari termelés
több mint 11 éve
Hofi Heltait mondta. (lehet rosszul)Hofi idézte anno Heltai Jenőtől, hogy kis ország vagyunk, egy csőcselékkel ugye....Amadeus91* Moldovátóldeyell
több mint 11 éve
Hofi idézte anno Heltai Jenőtől, hogy kis ország vagyunk, egy csőcselékkel ugye....Amadeus91* Moldovától
built for this shit
több mint 11 éve
Itt egy remek írás TGM-től, évente egyszer tud azért ő is jót:Itt egy remek írás TGM-től, évente egyszer tud azért ő is jót:döbbenet...Amadeus91És igen gyorsan eszkalálódott a történet Gulyás Márton megverésével a DK-s tüntetésen. Mesés. 😀Schleck...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapaKevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140713_TGM_Kizarlak_a_Partbolberger90
hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140713_TGM_Kizarlak_a_Partbol[/quote]nincs itt már se bal, se jobb oldal, nagyjából ugyanazt tolja mindenki, ki kisebb, ki nagyobb elánnal. Hofi idézte anno Heltai Jenőtől, hogy kis ország vagyunk, egy csőcselékkel ugye....
több mint 11 éve
Itt egy remek írás TGM-től, évente egyszer tud azért ő is jót:döbbenet...Amadeus91És igen gyorsan eszkalálódott a történet Gulyás Márton megverésével a DK-s tüntetésen. Mesés. 😀Schleck...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapaKevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140713_TGM_Kizarlak_a_Partbol
Mindig jövőre
több mint 11 éve
döbbenet...És igen gyorsan eszkalálódott a történet Gulyás Márton megverésével a DK-s tüntetésen. Mesés. 😀Schleck...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapaKevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
több mint 11 éve
És igen gyorsan eszkalálódott a történet Gulyás Márton megverésével a DK-s tüntetésen. Mesés. 😀...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapaKevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
több mint 11 éve
Na ez már kicsit átfogóbb kép 😊
több mint 11 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
én a jobbikkal nem szoktam egyetérteni, de asszem Vona nyilatkozta, ami az utolsó szóig igaz: ezek a mocskok a saját gumigerincüket is eltörnék pár szavazatért. hiteltelen, szar banda....ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapaKevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
Mindig jövőre
több mint 11 éve
Igen, van.
Van benne valami...laccoo74
A féligazság mellett egy kis demagógia, jó sok szűklátókörűség, és egy nagy adag sarkítás is.
több mint 11 éve
...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapaKevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...
több mint 11 éve
Nem csak szerinted. Mondjuk az az oldal úgy egészében az, feltöltgetés ide vagy oda.Ezekről a Zagyva féle nemzeti utcarokkerekről egyébként az a családapa jut eszembe, aki a fizetése felét a kocsmában hagyja, naponta mattrészegre issza magát, utána hazamegy és elveri az asszonyt, majd elvárja, hogy vasárnap délben gőzölögjön az asztalon az ebéd, az asszony, a gyerekek, az anyós stb. pedig ünnepélyesen ülje körül az asztalt, mert a család az szent, azzal nem viccelünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
444.hu/2014/07/11/varmegyesek-keresik-a-pride-on-papnak-oltozott-szakallas-olaszt/ez a kuruc.infora töltögetés, hajtóvadászat csak szerintem hányingerkeltő? (mielőtt megtalálna valamelyik, nem, nem értek egyet a hergeléssel, amit csinált, más kérdés, hogy én nem is vettem magamra)
több mint 11 éve
Engem politikában már elég nehéz meglepni, de ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.
több mint 11 éve
EnnyiAlapvetően igaza van, a foci elvileg tényleg szórakozás. Valahol közröhej nemzeti ügyet, meg diadalt vagy gyászt csinálni belőle attól függően, ha siker van vagy kudarc. De ez kb. olyan, mint az egyházak ügye. Templomba is csak a lakosság kb. 1%-a jár, de ha ki kell tölteni egy kérdőívet, akkor hirtelen 80% vallásos és keresztény lesz. És ha valaki azt találja mondani, hogy nincs szükség az egyházakra, akkor azt felnégyelik. 😀 A focival sincs ez másként.
hvg.hu/w/20140710_Elet_a_fociutanbaggio
Mondjuk pénzügyekben némileg kettős a hozzáállásunk, mert a focistától kb. úgy sajnáljuk a pénzt, mint a politikustól, de az új stadionokat azért a szívünk mélyén nem bánjuk, mert jól néznek ki. 😊 Még nekem is tetszik a debreceni meg a fradi stadion is, pedig valószínűleg sose fogom belülről látni őket 😀 Bár ki tudja, egy jó kis Guns N Roses-re azért elmennék. 😊 Na jó, a Nagyember házavégi stadionja az azé külön népmese, az már télleg Ceaucescu aranyklotyójával vetekszik, de hát lassan harminc éve politikus a szentem, tizenöt éve meg celeb is lett, csápolunk neki, a celebek meg mán csak ilyenek. Hiú barmok. De legalább jó az akusztikája, és nincs útban. Egy útkereszteződésben vagy egy iskola helyén sokkal szarabb helyen lenne. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Ennyikérem vissza azt a 4 percet amit ennek a valaminek az elolvasásával elpazaroltam...
hvg.hu/w/20140710_Elet_a_fociutanbaggio

Amadeus91