Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 444.hu/2014/07/18/nemeth-miklos-a-hiteles-magyar-ugynoklistat-moszkvaban-kell-keresni/
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
😀
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 www.hvg.hu/itthon/20140717_Orban_Viktor_Rahel_eskuvo_mobillopas_NNI

alatta a komment: "Nem kell az ország legnagyobb tolvajait egy helyre összecsődíteni, akkor nem fognak telefonok eltűnni."
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 www.hvg.hu/itthon/20140711_Navracsics_Szijjarto_kulugy_kulgazdasag

ha annyira haldoklik, akkor ne is zárkózzunk már fel. | (istenem) |


Néhány cím a mai ipari termelési adatokról


Magyar Nemzet: Lendületet adott a hazai járműgyártás
HVG: Nőtt az ipari termelés
Népszava: Húzza a járműgyártás - Folytatódik az ipar erősödése
Mandiner: Dübörög a magyar ipar
Index: Nagyon pörög az ipari termelés
Világgazdaság: Nőtt az ipari termelés - megérkeztek a legfrissebb adatok
Figyelő: Kilenc hónapja tart a növekedés az iparban
Tőzsdefórum: Már nem csak a járműgyártás húz






Népszabadság: Májusban megtorpant az ipari termelésatapapa
444.hu-t kihagytad; YOLO TITANILLA nyerte a Yolovilágot!!!444!!!
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Köztv és rádió híreit véletlenül sem kell hallgatni. Akkora népbutítás folyik belőlük, hogy az már nekem is fáj.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Néhány cím a mai ipari termelési adatokról


Magyar Nemzet: Lendületet adott a hazai járműgyártás
HVG: Nőtt az ipari termelés
Népszava: Húzza a járműgyártás - Folytatódik az ipar erősödése
Mandiner: Dübörög a magyar ipar
Index: Nagyon pörög az ipari termelés
Világgazdaság: Nőtt az ipari termelés - megérkeztek a legfrissebb adatok
Figyelő: Kilenc hónapja tart a növekedés az iparban
Tőzsdefórum: Már nem csak a járműgyártás húz






Népszabadság: Májusban megtorpant az ipari termelés

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Hofi idézte anno Heltai Jenőtől, hogy kis ország vagyunk, egy csőcselékkel ugye....Amadeus91
* Moldovátóldeyell
Hofi Heltait mondta. (lehet rosszul)
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Hofi idézte anno Heltai Jenőtől, hogy kis ország vagyunk, egy csőcselékkel ugye....Amadeus91
* Moldovától

built for this shit

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapa
Kevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
És igen gyorsan eszkalálódott a történet Gulyás Márton megverésével a DK-s tüntetésen. Mesés. 😀Schleck
döbbenet...Amadeus91
Itt egy remek írás TGM-től, évente egyszer tud azért ő is jót:
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140713_TGM_Kizarlak_a_Partbolberger90
Itt egy remek írás TGM-től, évente egyszer tud azért ő is jót:
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140713_TGM_Kizarlak_a_Partbol[/quote]nincs itt már se bal, se jobb oldal, nagyjából ugyanazt tolja mindenki, ki kisebb, ki nagyobb elánnal. Hofi idézte anno Heltai Jenőtől, hogy kis ország vagyunk, egy csőcselékkel ugye....
több mint 11 éve
HanSolo New England Patriots 652
, egy jó kis Guns N Roses-re azért elmennék. 😊 😀peterk2005
+1
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapa
Kevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
És igen gyorsan eszkalálódott a történet Gulyás Márton megverésével a DK-s tüntetésen. Mesés. 😀Schleck
döbbenet...Amadeus91
Itt egy remek írás TGM-től, évente egyszer tud azért ő is jót:
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20140713_TGM_Kizarlak_a_Partbol

Mindig jövőre
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapa
Kevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
És igen gyorsan eszkalálódott a történet Gulyás Márton megverésével a DK-s tüntetésen. Mesés. 😀Schleck
döbbenet...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapa
Kevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
És igen gyorsan eszkalálódott a történet Gulyás Márton megverésével a DK-s tüntetésen. Mesés. 😀

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Amadeus91
Teljes mértékben igaza van.
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Na ez már kicsit átfogóbb kép 😊
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapa
Kevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...Lecsó
én a jobbikkal nem szoktam egyetérteni, de asszem Vona nyilatkozta, ami az utolsó szóig igaz: ezek a mocskok a saját gumigerincüket is eltörnék pár szavazatért. hiteltelen, szar banda.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401


Van benne valami...laccoo74
Igen, van.
A féligazság mellett egy kis demagógia, jó sok szűklátókörűség, és egy nagy adag sarkítás is.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Van benne valami...
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
...ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.atapapa
Kevés dologban értünk egyet, de ez most azok egyike...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem csak szerinted. Mondjuk az az oldal úgy egészében az, feltöltgetés ide vagy oda.

Ezekről a Zagyva féle nemzeti utcarokkerekről egyébként az a családapa jut eszembe, aki a fizetése felét a kocsmában hagyja, naponta mattrészegre issza magát, utána hazamegy és elveri az asszonyt, majd elvárja, hogy vasárnap délben gőzölögjön az asztalon az ebéd, az asszony, a gyerekek, az anyós stb. pedig ünnepélyesen ülje körül az asztalt, mert a család az szent, azzal nem viccelünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 444.hu/2014/07/11/varmegyesek-keresik-a-pride-on-papnak-oltozott-szakallas-olaszt/

ez a kuruc.infora töltögetés, hajtóvadászat csak szerintem hányingerkeltő? (mielőtt megtalálna valamelyik, nem, nem értek egyet a hergeléssel, amit csinált, más kérdés, hogy én nem is vettem magamra)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Engem politikában már elég nehéz meglepni, de ettől a romabűnözéses DK-s vezércseltől a konyhakövön csattant az állam.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennyi
 hvg.hu/w/20140710_Elet_a_fociutanbaggio
Alapvetően igaza van, a foci elvileg tényleg szórakozás. Valahol közröhej nemzeti ügyet, meg diadalt vagy gyászt csinálni belőle attól függően, ha siker van vagy kudarc. De ez kb. olyan, mint az egyházak ügye. Templomba is csak a lakosság kb. 1%-a jár, de ha ki kell tölteni egy kérdőívet, akkor hirtelen 80% vallásos és keresztény lesz. És ha valaki azt találja mondani, hogy nincs szükség az egyházakra, akkor azt felnégyelik. 😀 A focival sincs ez másként.

Mondjuk pénzügyekben némileg kettős a hozzáállásunk, mert a focistától kb. úgy sajnáljuk a pénzt, mint a politikustól, de az új stadionokat azért a szívünk mélyén nem bánjuk, mert jól néznek ki. 😊 Még nekem is tetszik a debreceni meg a fradi stadion is, pedig valószínűleg sose fogom belülről látni őket 😀 Bár ki tudja, egy jó kis Guns N Roses-re azért elmennék. 😊 Na jó, a Nagyember házavégi stadionja az azé külön népmese, az már télleg Ceaucescu aranyklotyójával vetekszik, de hát lassan harminc éve politikus a szentem, tizenöt éve meg celeb is lett, csápolunk neki, a celebek meg mán csak ilyenek. Hiú barmok. De legalább jó az akusztikája, és nincs útban. Egy útkereszteződésben vagy egy iskola helyén sokkal szarabb helyen lenne. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Ennyi

 hvg.hu/w/20140710_Elet_a_fociutanbaggio
kérem vissza azt a 4 percet amit ennek a valaminek az elolvasásával elpazaroltam...