Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Következtetésként le lehet vonni, hogy ez az oka, az új rendszernek és nem az a sok baromság mint amivel hülyítik a parasztot. (A'la regisztráció.)zinedine5
Nyilván tudjuk, hogy ez az oka, de az interjúban ez nem hangzik el, sőt, más indok van felhozva a választási reform mellett. Tehát annyira nem hülye, mint amilyennek az index beállítja, hogy nyíltan nyilatkozik úgy, hogy az ellenzék szivatása a törvénykezés egyik jelentős célja.Rajna
Az a baj, hogy egy politikusnak gondolkodnia kell (Kósa többször bizonyította, hogy nem megy neki), hogy a szavai kiforgathatóak és ha lehetőséget ad ki is fogják forgatni. Lásd: el lehet innen menni, 47 ezerből meg lehet élni stb.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
 hvg.hu/velemeny.nyuzsog/20130111_Orban_Viktor_rosszul_kormanyzunk?fb_action_ids=4235708093835%2C4231998921108&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%224235708093835%22%3A525720020781874%2C%224231998921108%22%3A197203310404433%7D&action_type_map=%7B%224235708093835%22%3A%22og.recommends%22%2C%224231998921108%22%3A%22og.recommends%22%7D&action_ref_map=[]

Mennyire szép. 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Azért Magyarországnak nem ipari országnak kell lennie.
Ha az ipari termelés a felére is esne vissza, még lehetne GDP növekedés, emelkedő életszinvonal, stb. Alapvetően szolgáltató ország vagyunk/kéne lennünk.Sobri Jóska
A felére visszaesés azért túlzás, de alapvetően igazad van.empty taxi
Ja, tudom, azért írtam. 😉

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Azért Magyarországnak nem ipari országnak kell lennie.
Ha az ipari termelés a felére is esne vissza, még lehetne GDP növekedés, emelkedő életszinvonal, stb. Alapvetően szolgáltató ország vagyunk/kéne lennünk.Sobri Jóska
és mit szolgáltatunk? A hölgyeken kívül? (őket exportra is termeljük)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Következtetésként le lehet vonni, hogy ez az oka, az új rendszernek és nem az a sok baromság mint amivel hülyítik a parasztot. (A'la regisztráció.)zinedine5
Nyilván tudjuk, hogy ez az oka, de az interjúban ez nem hangzik el, sőt, más indok van felhozva a választási reform mellett. Tehát annyira nem hülye, mint amilyennek az index beállítja, hogy nyíltan nyilatkozik úgy, hogy az ellenzék szivatása a törvénykezés egyik jelentős célja.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Azért Magyarországnak nem ipari országnak kell lennie.
Ha az ipari termelés a felére is esne vissza, még lehetne GDP növekedés, emelkedő életszinvonal, stb. Alapvetően szolgáltató ország vagyunk/kéne lennünk.Sobri Jóska
A felére visszaesés azért túlzás, de alapvetően igazad van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Azért Magyarországnak nem ipari országnak kell lennie.
Ha az ipari termelés a felére is esne vissza, még lehetne GDP növekedés, emelkedő életszinvonal, stb. Alapvetően szolgáltató ország vagyunk/kéne lennünk.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Ha volt sorry. Az előbb olvastam:

"Novemberben az ipari termelés értéke 6,9 százalékkal maradt el az egy évvel korábbitól."

És ezt még a Merci gyár sem tudta ellensúlyozni. Akkor komoly lesz a 2013-as év...JC6
Az az érdekes ebben, hogy annyira szar volt az előző negyedév, hogy a gyenge bázis miatt, a 2014 elején megjelenő adatok akár jónak is tünhetnek majd.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ha volt sorry. Az előbb olvastam:

"Novemberben az ipari termelés értéke 6,9 százalékkal maradt el az egy évvel korábbitól."

És ezt még a Merci gyár sem tudta ellensúlyozni. Akkor komoly lesz a 2013-as év...JC6
A Merci gyárnak még csak egy kis része van kész, teljes kapacitésát kb. 2017-re éri el és a meglévő gyárcsarnokok javarásze is még csak próbaüzemet tol.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha volt sorry. Az előbb olvastam:

"Novemberben az ipari termelés értéke 6,9 százalékkal maradt el az egy évvel korábbitól."

És ezt még a Merci gyár sem tudta ellensúlyozni. Akkor komoly lesz a 2013-as év...
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Tonyesz is bepálinkázott:

"A Fidesz frakcióvezetője hozzátette: Bajnai Gordon kivételével mindenki egyetért abban, hogy 2013-ban gazdasági növekedés lesz Magyarországon, vita csak ennek mértékéről van."

 index.hu/belfold/2013/01/11/rogan_bajnai_vonja_vissza_a_minimalberes_javaslatat/
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
Na az Index mondjuk most eléggé torzított a címével, nem ezt mondta a lapban Kósa, hanem volt két állítása: 1: nems zereti a kétfordulót, mer visszaélésekre ad okot és korábban szívott vele a Fidesz 2: nem látja az erőt az ellenzékben a sikerre.

Lehet itt vitatkozni ezekkel meg tényleg mond baromságokat, de azt nem mondta, hogy azért vezették be a rendszert, mert nyerni akartak (holott nyilván azért).Rajna
Következtetésként le lehet vonni, hogy ez az oka, az új rendszernek és nem az a sok baromság mint amivel hülyítik a parasztot. (A'la regisztráció.)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
Na az Index mondjuk most eléggé torzított a címével, nem ezt mondta a lapban Kósa, hanem volt két állítása: 1: nems zereti a kétfordulót, mer visszaélésekre ad okot és korábban szívott vele a Fidesz 2: nem látja az erőt az ellenzékben a sikerre.

Lehet itt vitatkozni ezekkel meg tényleg mond baromságokat, de azt nem mondta, hogy azért vezették be a rendszert, mert nyerni akartak (holott nyilván azért).

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Ráadásul hülyeséget beszél, mivel 1998-ban pont a második fordulós kisgazda visszalépések miatt nyertek, 2002-ben pedig a két forduló közötti kampány miatt tudták egyáltalán szorosra hozni az elsőkörös blamát. atapapa
Kósa hülyeségeket? Ugyan már, sose... 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Ráadásul hülyeséget beszél, mivel 1998-ban pont a második fordulós kisgazda visszalépések miatt nyertek, 2002-ben pedig a két forduló közötti kampány miatt tudták egyáltalán szorosra hozni az elsőkörös blamát.

több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni. Amadeus91
Azt már nem éri fel ésszel, hogy a Fidesz pont emiatt a választási rendszer miatt kaphat ki akár 2/3-dal is.Dzsokijuing
De legalább nem kell majd izgulniuk a második fordulóban 😀StormST
Meg minket is békén hagynak a két forduló között.És nem kell vasvillával kihányni a postaládából az ígérethalmazt.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni. Amadeus91
Azt már nem éri fel ésszel, hogy a Fidesz pont emiatt a választási rendszer miatt kaphat ki akár 2/3-dal is.Dzsokijuing
De legalább nem kell majd izgulniuk a második fordulóban 😀

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni. Amadeus91
Azt már nem éri fel ésszel, hogy a Fidesz pont emiatt a választási rendszer miatt kaphat ki akár 2/3-dal is.Dzsokijuing
ők szerintem all in-t hívtak. Nem is gondolnak inkább a vereségre....
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni. Amadeus91
Azt már nem éri fel ésszel, hogy a Fidesz pont emiatt a választási rendszer miatt kaphat ki akár 2/3-dal is.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
 index.hu/gazdasag/2013/01/11/orban_megvolt_a_gazdasagi_rendszervaltas/

Végüli s azt nem mondta, hogy kivel lettünk versenyképesek... 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...zinedine5
tudtuk eddig is, de miért olyan hülye fasz, hogy nyilvánosan kimondja? Mint egy szürreális álom komolyan.
Ezt, ha 2006-ban nyilatkozza egy MSZP-s már tömött buszokban mennének Pestre a vidéki Fideszesek békésdemonstrálni és polgárikörösködni.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2013/01/11/azert_lett_egyfordulos_a_valasztas_hogy_az_ellenzek_ne_nyerhessen/

okosabb ez sem lesz...
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Oké csak azért mert nyilván ironikusan írtam amit írtam, csak vagy nem volt érezhető vagy nem tudom, de azért pm-ben elmagyarázhatod mire gondolsz, hogy ne maradjak szent tudatlanságbandande
az, hogy eredetileg amit képen látsz mszp-s plakát, az 2006ban fideszes volt és fordítva. Ironikus.Amadeus91
Vagy PR szakembert cseréltek egymás között.
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 444 — Patriots fan
 vastagbor.blog.hu/2013/01/11/sikertortenet_146

Sikersztori. Amadeus91
Ezt azzal támasztotta alá, hogy a tanárok megkapták a fizetésüket és az átállásból a pedagógusok és a diákok "úgyszólván semmit nem érzékeltek".

Még szerencse, hogy kaptak fizetést.
Sikersztori, az. . .

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 vastagbor.blog.hu/2013/01/11/sikertortenet_146

Sikersztori.