Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Magyar Nemzet-vezércikk, alcím: "A keleti után a nyugati függés fellazítása volt a szabadságharc eredménye", nincs bajom az ostobasággal, csak fizu nélkül, sötét szobában, maguknak motyogják. Ha viszont ország-világnak kikiabálják és még el is hiszik, nagyobb a baj, mint gondoltam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
"Nyirő József nem volt háborús bűnös, nem volt fasiszta és nem volt antiszemita - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke az Elie Wieselnek írt válaszlevelében, amelyet az amerikai Nobel-békedíjas író irodája juttatott el az MTI washingtoni irodájához helyi idő szerint pénteken."
Inkább áldozat volt
ez vicc 😂Boston
Ahogy Kun Béla sem volt kommunista. Ahogy nem volt Rákosi sem bűnös. Szobrot mindkettőnek! Újratemetést!!!!!!444négy!!!44négy!Amadeus91
Ismeritek a véleményemet, de azért Nyirő messze nem egy kategória Rákosival meg Kun Bélával. Egyrészt előbbinek jelentős szerepe nem volt a nagypolitika alakításában, másrészt ő politikusi mivolta nélkül is rendelkezik említésre méltó életművel, az utóbbi kettő nem igazán.

atapapa
csak a nyilas parlament vonalas tagja volt. Kicsit olyan mintha Albert Speer szobrot kapna, mert milyen remek építész volt -tény - és hát amúgy sem volt olyan mint Hitler.

más:
http://www.origo.hu/itthon/20120625-orban-az-egyhazak-a-tamogatottsagukkal-aranyos-szamu-intezmenyt-mukodtessenek.html

éljenek az Ateisták! (mint én)
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
mindemellett kicsinyes baromságnak tartanám, ha az évtizedekig a Magyar Szocialista Munkáspárt lapja és a Világ Proletárjai Egyesüljetek! alcímekkel megjelenő Népszabadság nem viselhetné tovább a nevétatapapa
Plusz valószínűleg kontraproduktív is.zinedine5
Nálunk Csepelen a szocdem és nyilasok által lelőtt Koltói Anna utcanevet változtatták meg, a Ságvári Endre utca átírása Popieluszko utcára pedig már közröhej lett. A lengyel atya mártíriuma persze respekt, de Ságvári is diktatúra-ellenállóként halt meg egy csendőrtűzharcban s bár kommunista volt, de szerencséjére nem élte meg az elvtársai komoly vérengzését. Mivel szegény Popi nevét senki sem tudja kimondani, azóta az utcát csak úgy emlegetik, hogy Ságvárinak már 33 neve van 😀
(A legenda szerint a csendőrök a haldokló Ságvárihoz lépve személyazonosságáról kérdezték, mire a válasz annyi volt: „Harminckét nevem volt, találjátok ki, melyik az igazi.”)

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
mindemellett kicsinyes baromságnak tartanám, ha az évtizedekig a Magyar Szocialista Munkáspárt lapja és a Világ Proletárjai Egyesüljetek! alcímekkel megjelenő Népszabadság nem viselhetné tovább a nevétatapapa
Plusz valószínűleg kontraproduktív is.
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
"Nyirő József nem volt háborús bűnös, nem volt fasiszta és nem volt antiszemita - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke az Elie Wieselnek írt válaszlevelében, amelyet az amerikai Nobel-békedíjas író irodája juttatott el az MTI washingtoni irodájához helyi idő szerint pénteken."
Inkább áldozat volt
ez vicc 😂Boston
Ahogy Kun Béla sem volt kommunista. Ahogy nem volt Rákosi sem bűnös. Szobrot mindkettőnek! Újratemetést!!!!!!444négy!!!44négy!Amadeus91
Ismeritek a véleményemet, de azért Nyirő messze nem egy kategória Rákosival meg Kun Bélával. Egyrészt előbbinek jelentős szerepe nem volt a nagypolitika alakításában, másrészt ő politikusi mivolta nélkül is rendelkezik említésre méltó életművel, az utóbbi kettő nem igazán.

http://fn.hir24.hu/itthon/2012/06/22/elvehetik-a-nepszava-es-a-nepszabadsag-nevet%281%29/

javallanám, hogy amikor énekelni köll, hogy "éljen a magyar szabadság, éljen a haza", akkor a szabadság szót sípoljuk ki. Micsoda komennyista találmány az is.

komolyan emberek... rossz vicc már az egész.Amadeus91
De ha már összehasonlítasz, az milyen vicces lett volna, ha Szálasi után 20 évvel mondjuk Kitartás! címmel jelenhetett volna meg újság. Szerencsére a kommunista diktatúra nem volt olyan slampos a cezúra tekintetében, mint a demokrata rendszerváltás.
(mindemellett kicsinyes baromságnak tartanám, ha az évtizedekig a Magyar Szocialista Munkáspárt lapja és a Világ Proletárjai Egyesüljetek! alcímekkel megjelenő Népszabadság nem viselhetné tovább a nevét)

több mint 14 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 946 — Steelers fan
http://nol.hu/belfold/varolistara_kerulnek_az_infarktusos_betegekAmadeus91
Így kell ölni legálisan.apeszos
Kapok egy infarktust, várólistára kerülök, az ideg és a stressz felb...a az agyam emiatt, elszívok még egy pár doboz cigit mérgemben és már a lenyúlt nyugdíjam hivatalosan is mást boldogít.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://nol.hu/belfold/varolistara_kerulnek_az_infarktusos_betegekAmadeus91
Így kell ölni legálisan.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
http://index.hu/kulfold/2012/06/24/visszamondtak_kover_izraeli_meghivasat/

úgy fest nem mindenki hatódik meg a "válasszuk külön a művészt a nyilastól" dumától.

http://nol.hu/belfold/varolistara_kerulnek_az_infarktusos_betegek
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
http://fn.hir24.hu/itthon/2012/06/22/elvehetik-a-nepszava-es-a-nepszabadsag-nevet%281%29/

javallanám, hogy amikor énekelni köll, hogy "éljen a magyar szabadság, éljen a haza", akkor a szabadság szót sípoljuk ki. Micsoda komennyista találmány az is.

komolyan emberek... rossz vicc már az egész.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Az ő vezetéknevüket legalább ismered.Gogo
hatékonyabb volt a PR-suk.
több mint 14 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az ő vezetéknevüket legalább ismered.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
"Nyirő József nem volt háborús bűnös, nem volt fasiszta és nem volt antiszemita - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke az Elie Wieselnek írt válaszlevelében, amelyet az amerikai Nobel-békedíjas író irodája juttatott el az MTI washingtoni irodájához helyi idő szerint pénteken."
Inkább áldozat volt
ez vicc 😂Boston
Ahogy Kun Béla sem volt kommunista. Ahogy nem volt Rákosi sem bűnös. Szobrot mindkettőnek! Újratemetést!!!!!!444négy!!!44négy!
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
"Nyirő József nem volt háborús bűnös, nem volt fasiszta és nem volt antiszemita - hangsúlyozta Kövér László, az Országgyűlés elnöke az Elie Wieselnek írt válaszlevelében, amelyet az amerikai Nobel-békedíjas író irodája juttatott el az MTI washingtoni irodájához helyi idő szerint pénteken."
Inkább áldozat volt
ez vicc 😂

Do your job
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Az az Ottokár meg szobrot kap Pesten?

Amadeus91
szégyellem magam, hogy itt élek...
nyíltan antiszemita, fasiszta majom...minek írjam... ez okádék...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
...Gyurma Pappa
Pár ismerős volt kitéve "ilyen támadásnak", csak "sajnos" a tettes nem lett meg. Ezek a férgek sötétben másznak elő, a 100 kilójukkal, egy 70 éves bácsi meg hogy tudna pontos személyleírást adni, mikor azt sem tuja melyik testrészét vagy értékét védje?
Oké, ez nem szervezett.

De van egy bennfentes ismerősöm, aki elég komolyan foglalkozik a nemzetbiztonsággal és ő mondta, hogy iszonyat szervezettek a kurucok, több százan polgárháborúra készülnek és fegyverkeznek. Nem tudom, hogy ez igaz vagy sem, de ha rájuk nézek, inkább elhiszem és fontolgatom az elköltözést az országból.JC6
legalább lesz végre valami ürügy szétlőni a seggüket. Csürhe.

Az az Ottokár meg szobrot kap Pesten?

http://index.hu/belfold/2012/06/22/orban_iranyithatna_az_informacios_hivatalt/

mondjon bárki bármit, ez így egyre inkább nem tetszetős...
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Óriási 😀

http://hvg.hu/itthon/20120622_kik_tamadjak_magyarorszagot_es_miert

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Pár ismerős volt kitéve "ilyen támadásnak", csak "sajnos" a tettes nem lett meg. Ezek a férgek sötétben másznak elő, a 100 kilójukkal, egy 70 éves bácsi meg hogy tudna pontos személyleírást adni, mikor azt sem tuja melyik testrészét vagy értékét védje?
Oké, ez nem szervezett.

De van egy bennfentes ismerősöm, aki elég komolyan foglalkozik a nemzetbiztonsággal és ő mondta, hogy iszonyat szervezettek a kurucok, több százan polgárháborúra készülnek és fegyverkeznek. Nem tudom, hogy ez igaz vagy sem, de ha rájuk nézek, inkább elhiszem és fontolgatom az elköltözést az országból.JC6
Hamarabb fognak éhes munkanélküliek meglopni/kirabolni mindenfajta ideológia nélkül.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 045 — zászló zászló szív
A rasszizmus az emberiség egyik legalantasabb ösztönéből fakad, amit fent is írtam: mindig más a hibás, mi soha. Gyurma Pappa
Ezt majdnem eltaláltad. Pöttyösebben ez nem a hibákról szól, hanem arról, hogy aki ismeretlen, nem a tiédbéli, azt ki kell nyírni - főemlőséknél már csak így működik.sutianap
Igen, teljesen igazad van, túl konkretizáltam a dolgot, amit én írtam az már a folyomány folyománya.

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 899 — capitaine du château de Vienne 1487
A rasszizmus az emberiség egyik legalantasabb ösztönéből fakad, amit fent is írtam: mindig más a hibás, mi soha. Gyurma Pappa
Ezt majdnem eltaláltad. Pöttyösebben ez nem a hibákról szól, hanem arról, hogy aki ismeretlen, nem a tiédbéli, azt ki kell nyírni - főemlőséknél már csak így működik.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
...Gyurma Pappa
Pár ismerős volt kitéve "ilyen támadásnak", csak "sajnos" a tettes nem lett meg. Ezek a férgek sötétben másznak elő, a 100 kilójukkal, egy 70 éves bácsi meg hogy tudna pontos személyleírást adni, mikor azt sem tuja melyik testrészét vagy értékét védje?
Oké, ez nem szervezett.

De van egy bennfentes ismerősöm, aki elég komolyan foglalkozik a nemzetbiztonsággal és ő mondta, hogy iszonyat szervezettek a kurucok, több százan polgárháborúra készülnek és fegyverkeznek. Nem tudom, hogy ez igaz vagy sem, de ha rájuk nézek, inkább elhiszem és fontolgatom az elköltözést az országból.
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 899 — capitaine du château de Vienne 1487
Arról meg nem is beszélek, hogy egyetlen egy letartóztatásról nem hallottam, pedig nem egy idős zsidó embert bántalmaztak az utóbbi hetekben, fizikálisan.

Ha most nem lépnek fel ez ellen azok, akik felléphetnének, elég kemény dolgok elé nézünk...JC6
Ebben sajnos nagyon is igazad van. Ezeket az embereket le kell tartóztatni, és be kell zárni őket olyan helyre, ahol nem annyira vidám dolog rasszistának lenni. Ha ez nem történik meg, tényleg elég nagy bajban leszünk. De az ordibálását korlátozni továbbra is csak olaj lenne a tűzre.Gyurma Pappa
Igen, és sem azt mondom, hogy az ordibálást korlátozzák. De amikor ezek a kigyúrt, kopasz, agyatlan barmok felmásznak a kordonra és rángatják, szaggatják, magukból teljesen kivetkőzve üvöltenek (lásd antifasiszta tüntetés), mint egy elmebeteg, köpdösnek és csak pár centi vagy pár másodperc hiányzik, hogy ne fajuljon tettlegességig a helyzet...hát nem tudom. Sok külföldi oldalt/csatornát látogatok, ahol frissek a hírek, de sehol nem látok ilyet. Legutóbb ugye ez a Dániel ügy, amibe nem mennék bele. De ha nincsenek a rendőrök, darabokra, szó szerint darabjaira szedik azt az embert ezek a vérmagyarok, pár perc alatt. Előttem van a kép, hogy ezek a megkövült ősemberek még büszkék is lennének a tetteikre és Dániel darabjait dobálnák fel s le, vonósgábor meg röhögne a markában.

És ebben az a szörnyű, hogy a kurucon buzdítják őket a zsidó verésre, zsidó alázásra, a nyílt rasszizmusra, antiszemitizmusra. Büntetlenül! És az akaszt ki a legjobban, hogy ha valaki nem nekik tetsző dolgot csinál - ahogy fentebb is írtam - kikerül annak a személynek minden elérhetősége a több ezres látogatottságú honlapra... ez micsoda?

Amúgy én nem vagyok zsidó, se roma, de itt rosszabb élni nekik, mint Németországban, ahol ugye tudjuk mik mentek. Tiszta '40-es évek. Jössz ki a zsinagógából, körbevesznek, leköpnek, leverik a fejedről a kipát, megvernek...

Hallottatok valami rendőrségi nyomozást ezen ügyekben?
Ennyit az igazságról, meg az igazságszolgáltatásról. És csodálkozunk, hogy itt tart Magyarország. Lassan még Ukrajna is beelőz...JC6
tessék, látogass többet, máshova
http://www.youtube.com/watch?v=X_x_Yaf9Q64
http://www.youtube.com/watch?v=vJbrScfEDeI
http://www.youtube.com/watch?v=4zPkE5Kuym8
http://www.youtube.com/watch?v=aLUxuq-E9yA
http://www.youtube.com/watch?v=zB7-dB9DW1U&feature=results_main&playnext=1&list=PLBD617C25DE7D08A9
http://www.youtube.com/watch?v=woQO7sUmUhs
http://www.youtube.com/watch?v=zKrnJIIltco
http://www.youtube.com/watch?v=ezXm9jkukBo


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 045 — zászló zászló szív
És ebben az a szörnyű, hogy a kurucon buzdítják őket a zsidó verésre, zsidó alázásra, a nyílt rasszizmusra, antiszemitizmusra. Büntetlenül! És az akaszt ki a legjobban, hogy ha valaki nem nekik tetsző dolgot csinál - ahogy fentebb is írtam - kikerül annak a személynek minden elérhetősége a több ezres látogatottságú honlapra... ez micsoda? JC6
Nézd: ahogy mondtam, fel lehet lépni ezek ellen, az oldal tiltásával stb., de ezzel sajnos nem jutsz messzire, mert nem tudod (technikailag lehet, hogy lehetne) egy egész országnak letiltani a kurucot. Természetesen, a személyes elérhetőségek kirakása büntetendő, el kell kapni őket, de ettől az egész oldal betiltása nem helyes.
Buzdítsák egymást: utáld a zsidót! És akkor együtt utálják. És nekik ettől jó. Ha verésre buzdít, akkor az emberke felbujtóvá válhat, ebben az esetben egyértelmű a büntetése. Amíg erre verik a farkukat, addig hadd tegyék, miközben hajszolják az összeesküvés elméleteiket, mert egyszerűbb azt mondani, hogy a cionista összeesküvés áldozatai ők, mint azt mondani, hogy lusták/szerencsétlenek/alkoholisták/buták/akármik.
Ezek olyanok mint a gomba: ha kiirtod, máshol majd megjelenik megint, kicsit talán másformában, de végleg eltüntetni akkor sem lehet őket.

Amúgy én nem vagyok zsidó, se roma, de itt rosszabb élni nekik, mint Németországban, ahol ugye tudjuk mik mentek. Tiszta '40-es évek. Jössz ki a zsinagógából, körbevesznek, leköpnek, leverik a fejedről a kipát, megvernek...

Hallottatok valami rendőrségi nyomozást ezen ügyekben?
Ennyit az igazságról, meg az igazságszolgáltatásról. És csodálkozunk, hogy itt tart Magyarország. Lassan még Ukrajna is beelőz...JC6
A rasszizmus az emberiség egyik legalantasabb ösztönéből fakad, amit fent is írtam: mindig más a hibás, mi soha. Erős túlzás azért az, amit írsz, és a nyomozások döntő többsége nem zajlik nyilvánosan. Biztosan tudom, hogy a titkosszolgálatok nagyon is foglalkoznak velük, de van egy szint, amit pont azért engedni kell, hogy ne legyen feltűnő, ez főleg az ordibálásra értem. Szerintem nincsen szó szervezett támadásokról, ezek néhány kreténnek a cselekedetei, akik remélem elkapnak.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Arról meg nem is beszélek, hogy egyetlen egy letartóztatásról nem hallottam, pedig nem egy idős zsidó embert bántalmaztak az utóbbi hetekben, fizikálisan.

Ha most nem lépnek fel ez ellen azok, akik felléphetnének, elég kemény dolgok elé nézünk...JC6
Ebben sajnos nagyon is igazad van. Ezeket az embereket le kell tartóztatni, és be kell zárni őket olyan helyre, ahol nem annyira vidám dolog rasszistának lenni. Ha ez nem történik meg, tényleg elég nagy bajban leszünk. De az ordibálását korlátozni továbbra is csak olaj lenne a tűzre.Gyurma Pappa
Igen, és sem azt mondom, hogy az ordibálást korlátozzák. De amikor ezek a kigyúrt, kopasz, agyatlan barmok felmásznak a kordonra és rángatják, szaggatják, magukból teljesen kivetkőzve üvöltenek (lásd antifasiszta tüntetés), mint egy elmebeteg, köpdösnek és csak pár centi vagy pár másodperc hiányzik, hogy ne fajuljon tettlegességig a helyzet...hát nem tudom. Sok külföldi oldalt/csatornát látogatok, ahol frissek a hírek, de sehol nem látok ilyet. Legutóbb ugye ez a Dániel ügy, amibe nem mennék bele. De ha nincsenek a rendőrök, darabokra, szó szerint darabjaira szedik azt az embert ezek a vérmagyarok, pár perc alatt. Előttem van a kép, hogy ezek a megkövült ősemberek még büszkék is lennének a tetteikre és Dániel darabjait dobálnák fel s le, vonósgábor meg röhögne a markában.

És ebben az a szörnyű, hogy a kurucon buzdítják őket a zsidó verésre, zsidó alázásra, a nyílt rasszizmusra, antiszemitizmusra. Büntetlenül! És az akaszt ki a legjobban, hogy ha valaki nem nekik tetsző dolgot csinál - ahogy fentebb is írtam - kikerül annak a személynek minden elérhetősége a több ezres látogatottságú honlapra... ez micsoda?

Amúgy én nem vagyok zsidó, se roma, de itt rosszabb élni nekik, mint Németországban, ahol ugye tudjuk mik mentek. Tiszta '40-es évek. Jössz ki a zsinagógából, körbevesznek, leköpnek, leverik a fejedről a kipát, megvernek...

Hallottatok valami rendőrségi nyomozást ezen ügyekben?
Ennyit az igazságról, meg az igazságszolgáltatásról. És csodálkozunk, hogy itt tart Magyarország. Lassan még Ukrajna is beelőz...
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 045 — zászló zászló szív
Amíg a barmok csak ordibálnak, hagy ordibáljanak. Amikor meg 70 éves zsidókat vernek, akkor meg viseljék a következményeit.Sobri Jóska
Ez mekkora hülyeség, édes Istenem...
Te csak azt hallod, hogy ordibálnak, ellenben eldugott pontokon, távoli helyeken éles lőfegyverrel gyakorlatoznak, kiképeznek, míg a háttérben diktatórikus, terrorista államokkal szövetkeznek és építenek ki kapcsolatokat. Majd a szemed előtt fogják csinálni, nem?JC6
Ezt a rendőrség/titkosszolgálat intézze el. Ezek akkor is gyakorolni fognak, hogy a kurucinfot bezárod. Viszont ha a kurucinfo nem tudják kitombolni magukat, előbb-utóbb máshol fogják. A bennük rejlő feszültséget valahol le kell vezetniük. Inkább egy ronda és tartalom nélküli weblapon, mint a békés utcákon. Mert így legalább, aki csak "látens" erőszakos, virtuális ki tudja adni, és nem bújik elő belőle az állat.

(Mellékszál: de észrevettétek, hogy minden második cikkük címében benne van, hogy IGAZSÁG erről vagy arról? Teljesen vicces, ahogy fél éve cáfolt hoaxokat meg látványosan hamisított képeket, videókat magyaráznak 😀)

Arról meg nem is beszélek, hogy egyetlen egy letartóztatásról nem hallottam, pedig nem egy idős zsidó embert bántalmaztak az utóbbi hetekben, fizikálisan.

Ha most nem lépnek fel ez ellen azok, akik felléphetnének, elég kemény dolgok elé nézünk...JC6
Ebben sajnos nagyon is igazad van. Ezeket az embereket le kell tartóztatni, és be kell zárni őket olyan helyre, ahol nem annyira vidám dolog rasszistának lenni. Ha ez nem történik meg, tényleg elég nagy bajban leszünk. De az ordibálását korlátozni továbbra is csak olaj lenne a tűzre.

több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Mintha erről már lett volna vita a médiatörvény kapcsán, akkor is azt mondtam (leegyszerűsítve), hogy: legyen minden.
Sobri Jóska
Így van, és már akkor eljutottunk oda, hogy még a szólásszabadság se korlátlan, ha más alapjogokba ütközik.

Nemes dolog üvegnek nézni habzószájú barmokat, de a gyűlöletre uszítás olyan folyamatoknak lehet előszobája, amire normális ember nem kíváncsi.

Most a háromszor annyi rendőr lőtt volna a tömegbe?
Vagy mindenkit zavarjanak haza?
Mit kellett volna tenni?
Amíg a barmok csak ordibálnak, hagy ordibáljanak. Amikor meg 70 éves zsidókat vernek, akkor meg viseljék a következményeit.Sobri Jóska
Lövetni aránytalan lett volna. De ha a gyülekezési jog gyakorlása során bűncselekményt valósít meg a tömeg, akkor oszlatni kell, ez nem kérdés.