Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 14 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tudjuk: ha valaki nem mondja hozzászólásonként hogy menjenek a picsába, akkor hívőről beszélünk.atapapa
Ettől már csak azok irritálóbbak, akik letagadják, hogy hívők. Akik ilyeneket mondanak: ezzel tulajdonképpen én se értek egyet, mindazonáltal...... Két tisztességben megőszült alkoholistát leszámítva én egy Fidesz szavazóval se találkoztam.füligjimmy
Tehát aki fidesz-szavazó (volt), az csak hívő lehet(ett)?atapapa
Hát az eszükért nem lehetett őket szeretni sose

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
ennyi. Éljen a párt, éljen a vezérünk, előre tovább ezen az úton.

Jobban tetszik? 😊Amadeus91
Tudjuk: ha valaki nem mondja hozzászólásonként hogy menjenek a picsába, akkor hívőről beszélünk.atapapa
Ettől már csak azok irritálóbbak, akik letagadják, hogy hívők. Akik ilyeneket mondanak: ezzel tulajdonképpen én se értek egyet, mindazonáltal...... Két tisztességben megőszült alkoholistát leszámítva én egy Fidesz szavazóval se találkoztam.füligjimmy
Tehát aki fidesz-szavazó (volt), az csak hívő lehet(ett)?

több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
Tapasztalatom szerint a te egyetértéseddel találkozni - legalább is politikai kérdésben - nem túl nehéz. Kormánypárti politikus + néhány alpári jelző és a komment máris "találóvá" nemesül.Szabler
ennyi. Éljen a párt, éljen a vezérünk, előre tovább ezen az úton.

Jobban tetszik? 😊Amadeus91
Tudjuk: ha valaki nem mondja hozzászólásonként hogy menjenek a picsába, akkor hívőről beszélünk.atapapa
Ja igen, te is megszoktad kapni, mi? 😀

Egyébként menjenek a picsába 😀 (igazából majdnem mindegy, hogy ki jön a helyükre, szóval akár maradhatnak is)

több mint 14 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tapasztalatom szerint a te egyetértéseddel találkozni - legalább is politikai kérdésben - nem túl nehéz. Kormánypárti politikus + néhány alpári jelző és a komment máris "találóvá" nemesül.Szabler
ennyi. Éljen a párt, éljen a vezérünk, előre tovább ezen az úton.

Jobban tetszik? 😊Amadeus91
Tudjuk: ha valaki nem mondja hozzászólásonként hogy menjenek a picsába, akkor hívőről beszélünk.atapapa
Ettől már csak azok irritálóbbak, akik letagadják, hogy hívők. Akik ilyeneket mondanak: ezzel tulajdonképpen én se értek egyet, mindazonáltal...... Két tisztességben megőszült alkoholistát leszámítva én egy Fidesz szavazóval se találkoztam. Pedig elvileg vannak vagy 15 millióan.

Remélem Áder lesz a köztársasági elnök, az ő újévi köszöntője lenne az első, amit megnéznék az elejétől a végéig. Nem ajánlom, hogy ismét csalódást okozzanak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Áder jelöléséhez volt egy találó komment (face)

"Odaültetni egy nem,hogy angolul nem beszélő,de magyarul is makogó f...szt elég nagy cinizmus ismét!"Amadeus91
Tapasztalatom szerint a te egyetértéseddel találkozni - legalább is politikai kérdésben - nem túl nehéz. Kormánypárti politikus + néhány alpári jelző és a komment máris "találóvá" nemesül.Szabler
ennyi. Éljen a párt, éljen a vezérünk, előre tovább ezen az úton.

Jobban tetszik? 😊Amadeus91
Tudjuk: ha valaki nem mondja hozzászólásonként hogy menjenek a picsába, akkor hívőről beszélünk.

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Áder jelöléséhez volt egy találó komment (face)

"Odaültetni egy nem,hogy angolul nem beszélő,de magyarul is makogó f...szt elég nagy cinizmus ismét!"Amadeus91
Tapasztalatom szerint a te egyetértéseddel találkozni - legalább is politikai kérdésben - nem túl nehéz. Kormánypárti politikus + néhány alpári jelző és a komment máris "találóvá" nemesül.Szabler
ennyi. Éljen a párt, éljen a vezérünk, előre tovább ezen az úton.

Jobban tetszik? 😊Amadeus91
Akkor nekem is két lehetőségem van: Éljen Amadeus91, örökös elnöknek/kössük fel. Nem tudom, hogy az emberségem vagy az ország iránt érzett felelősségem kerekedjen-e felül 😊

(ez annyit akart kifejezni, hogy kissé szofisztikáltabb véleményeket is meg lehet fogalmazni. Persze ha azt akarod, hogy minden maradjon úgy, ahogy van, akkor lehet szimplán anyázni és bálványozni, ez a rendszer alapja).

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Áder jelöléséhez volt egy találó komment (face)

"Odaültetni egy nem,hogy angolul nem beszélő,de magyarul is makogó f...szt elég nagy cinizmus ismét!"Amadeus91
Tapasztalatom szerint a te egyetértéseddel találkozni - legalább is politikai kérdésben - nem túl nehéz. Kormánypárti politikus + néhány alpári jelző és a komment máris "találóvá" nemesül.Szabler
ennyi. Éljen a párt, éljen a vezérünk, előre tovább ezen az úton.

Jobban tetszik? 😊Amadeus91
Az ötödik ötéves terv még hiányzik.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 833
Áder jelöléséhez volt egy találó komment (face)

"Odaültetni egy nem,hogy angolul nem beszélő,de magyarul is makogó f...szt elég nagy cinizmus ismét!"Amadeus91
Tapasztalatom szerint a te egyetértéseddel találkozni - legalább is politikai kérdésben - nem túl nehéz. Kormánypárti politikus + néhány alpári jelző és a komment máris "találóvá" nemesül.Szabler
ennyi. Éljen a párt, éljen a vezérünk, előre tovább ezen az úton.

Jobban tetszik? 😊
több mint 14 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
A rendszerváltástól a természetes bonapartizmusig: http://apu.blog.hu/2012/04/16/a_iii_magyar_koztarsasag_tiz_legsotetebb_pillanataDzsokijuing
Nagyon jó cikk, szép lenyomata annak a 20 évnyi gyalázatnak, ami itt folyik... Ha hinnék benne, hogy a közeljövőben itt egyszer érdemi változás lesz, akkor tuti kötélgyárat nyitnék, arra ugyanis jó nagy mennyiségben lenne szükség...
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
A rendszerváltástól a természetes bonapartizmusig: http://apu.blog.hu/2012/04/16/a_iii_magyar_koztarsasag_tiz_legsotetebb_pillanata

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem nem cinizmus, inkább csak újabb bizonyíték arra, hogy már a látszatra se akarnak adni...

Ettől függetlenül a jelzők elhagyandók szerintem is... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Áder jelöléséhez volt egy találó komment (face)

"Odaültetni egy nem,hogy angolul nem beszélő,de magyarul is makogó f...szt elég nagy cinizmus ismét!"Amadeus91
Tapasztalatom szerint a te egyetértéseddel találkozni - legalább is politikai kérdésben - nem túl nehéz. Kormánypárti politikus + néhány alpári jelző és a komment máris "találóvá" nemesül.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 833
Áder jelöléséhez volt egy találó komment (face)

"Odaültetni egy nem,hogy angolul nem beszélő,de magyarul is makogó f...szt elég nagy cinizmus ismét!"
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Tétényi akar menni országos politika. Ennyire egyszerű szvsz... feminizmus in da house...Gyurma Pappa
Persze, megválasztása óta csinálja ezt, de még nem látok mögötte pártot. Egyébként nem túl szimpatikus.Rajna
A Meggyest egy beszélő majom legyőzte volna Esztergomban.Gyurma Pappa
A tények nem ezt mutatják, elvégre azért a Fidesz így is simán vitt mindent a közgyűlésben. Nyilván 50% alatti százalékkal, de a maradék paletta teljes összefogása kellett Tétényihez. Azért találhattak volna kevésbé arrogáns embert is, de hát Esztergomban már csak ez dívik.

több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
http://index.hu/video/2012/04/13/zuglo_tuntetes/

Most látom csak, milyen szép kis dzsembori volt a szomszédunkban, kár, hogy erről lemaradtam 😊 persze a beszámoló szokás szerint végtelenül inkorrekt, megszólalhatott az összes DK-s idióta meg a roadshowzó Tétényi, de a valódi szervező és valódi zuglói civil Várnai nem beszélt a videóban, pedig ő nem ez a hőbörgő tömeg, hanem az értelmes alternatíva lenne.Rajna
Tétényi akar menni országos politika. Ennyire egyszerű szvsz... feminizmus in da house...Gyurma Pappa
Persze, megválasztása óta csinálja ezt, de még nem látok mögötte pártot. Egyébként nem túl szimpatikus.Rajna
A Meggyest egy beszélő majom legyőzte volna Esztergomban.

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
http://index.hu/video/2012/04/13/zuglo_tuntetes/

Most látom csak, milyen szép kis dzsembori volt a szomszédunkban, kár, hogy erről lemaradtam 😊 persze a beszámoló szokás szerint végtelenül inkorrekt, megszólalhatott az összes DK-s idióta meg a roadshowzó Tétényi, de a valódi szervező és valódi zuglói civil Várnai nem beszélt a videóban, pedig ő nem ez a hőbörgő tömeg, hanem az értelmes alternatíva lenne.Rajna
Tétényi akar menni országos politika. Ennyire egyszerű szvsz... feminizmus in da house...Gyurma Pappa
Persze, megválasztása óta csinálja ezt, de még nem látok mögötte pártot. Egyébként nem túl szimpatikus.

több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 049 — zászló zászló szív
http://index.hu/video/2012/04/13/zuglo_tuntetes/

Most látom csak, milyen szép kis dzsembori volt a szomszédunkban, kár, hogy erről lemaradtam 😊 persze a beszámoló szokás szerint végtelenül inkorrekt, megszólalhatott az összes DK-s idióta meg a roadshowzó Tétényi, de a valódi szervező és valódi zuglói civil Várnai nem beszélt a videóban, pedig ő nem ez a hőbörgő tömeg, hanem az értelmes alternatíva lenne.Rajna
Tétényi akar menni országos politika. Ennyire egyszerű szvsz... feminizmus in da house...

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
http://index.hu/video/2012/04/13/zuglo_tuntetes/

Most látom csak, milyen szép kis dzsembori volt a szomszédunkban, kár, hogy erről lemaradtam 😊 persze a beszámoló szokás szerint végtelenül inkorrekt, megszólalhatott az összes DK-s idióta meg a roadshowzó Tétényi, de a valódi szervező és valódi zuglói civil Várnai nem beszélt a videóban, pedig ő nem ez a hőbörgő tömeg, hanem az értelmes alternatíva lenne.

több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Szánalom...

Leváltanak egy (a botránya előtt még lenyelhető) elnököt, hogy jöjjön helyette egy totál vállalhatatlan pártkatona...

Gratula, Észak-Kórea here we come.....

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hát úgy tűnik Áder lesz a befutó. Erre nem is tudom, mit mondjak. Bennem ez nagyon mély nyomot hagyott: http://www.youtube.com/watch?v=1qRpLY14lkU :/Schleck
hosszú percek óta nevetek, simán a vicc topikban a helye.
viszont, ha ő lesz a king, akkor lehet sírni fogok...
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát úgy tűnik Áder lesz a befutó. Erre nem is tudom, mit mondjak. Bennem ez nagyon mély nyomot hagyott: http://www.youtube.com/watch?v=1qRpLY14lkU :/

több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
A külföldinél fellépnek plusz költségek a behozatalnál ugye. Ha még így is bírja az árversenyt, akkor feltehetően szarabb a minősége.

Persze ezt az előállítás eltérő költségei módosíthatják (pl. mennyire támogatják a gazdákat a különböző országokban).Rajna
Vám nincs, Szlovákiából bevinni egy pesti központi raktárba pedig olcsóbb fuvar, mint Békésből felcuccolni ugyanoda.somoskovig
Közeli EU-s országoknál ez még áll, de kicsit messzebb már nem.Rajna
Jó, ne hasonlítsuk már össze a nyugati hatalmas gazdaságok hatékonyságát és termelékenységét (ebből fakadóan költségszintjét) az átlag magyar mezőgazdasági termeléssel...

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Aha...

Hát nem tudom, hogy mennyivel biztosítja ez jobban a magyar élelmiszert, de értem... 😊StormST
A külföldinél fellépnek plusz költségek a behozatalnál ugye. Ha még így is bírja az árversenyt, akkor feltehetően szarabb a minősége.

Persze ezt az előállítás eltérő költségei módosíthatják (pl. mennyire támogatják a gazdákat a különböző országokban).Rajna
Vám nincs, Szlovákiából bevinni egy pesti központi raktárba pedig olcsóbb fuvar, mint Békésből felcuccolni ugyanoda.somoskovig
Közeli EU-s országoknál ez még áll, de kicsit messzebb már nem.

több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
a magyar élelmiszert a magyar hatóságok ellenőrzik, míg az importot a külföldiek, ergo abban lehetsz biztos, ami elméletileg a te hatáskörödjjncaa
Aha...

Hát nem tudom, hogy mennyivel biztosítja ez jobban a magyar élelmiszert, de értem... 😊StormST
A külföldinél fellépnek plusz költségek a behozatalnál ugye. Ha még így is bírja az árversenyt, akkor feltehetően szarabb a minősége.

Persze ezt az előállítás eltérő költségei módosíthatják (pl. mennyire támogatják a gazdákat a különböző országokban).Rajna
Vám nincs, Szlovákiából bevinni egy pesti központi raktárba pedig olcsóbb fuvar, mint Békésből felcuccolni ugyanoda.

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Én nem akarok bunkó lenni, de mitől "megbízható" egy magyar élelmiszer?

Nem vagyok én magyarellenes meg ilyenek, de ezt sose értettem...StormST
a magyar élelmiszert a magyar hatóságok ellenőrzik, míg az importot a külföldiek, ergo abban lehetsz biztos, ami elméletileg a te hatáskörödjjncaa
Aha...

Hát nem tudom, hogy mennyivel biztosítja ez jobban a magyar élelmiszert, de értem... 😊StormST
A külföldinél fellépnek plusz költségek a behozatalnál ugye. Ha még így is bírja az árversenyt, akkor feltehetően szarabb a minősége.

Persze ezt az előállítás eltérő költségei módosíthatják (pl. mennyire támogatják a gazdákat a különböző országokban).