NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

20 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
(elmult ket evben asszem jol tippeltem)

Igor
Nyet. Tavaly Klaasenre tippeltél. Markó, Shilkor, Jakehomer és jómagam találtuk el Garyt.
2 éve valóban te és Löfli találtad el az Anderson-győzelmet.

Szívesen. 😊
empty taxi

És Klaasen nem menetelt nagyot? Mindkétszer telibe lőttem a meglepetésembert.. tavaly nem volt nagy kunszt már Garyre voksolni..
(amúgy úgy rémlik sztem Anderson és közte filóztam, még ha a végén Klaasent írtam be..)

Mindegy, a lényeg az, hogy mindkét bőven tipp jobb volt mint a standard, Taylor-MVG tippek.. 😛
Igor
 www.youtube.com/watch?v=MSy3_XMcxfE
Tito05
Jogos.. úgyhogy akkor emelek 😛

 www.youtube.com/watch?v=TjiEN8PrmzE

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
(elmult ket evben asszem jol tippeltem)

Igor
Nyet. Tavaly Klaasenre tippeltél. Markó, Shilkor, Jakehomer és jómagam találtuk el Garyt.
2 éve valóban te és Löfli találtad el az Anderson-győzelmet.

Szívesen. 😊
empty taxi

És Klaasen nem menetelt nagyot? Mindkétszer telibe lőttem a meglepetésembert.. tavaly nem volt nagy kunszt már Garyre voksolni..
(amúgy úgy rémlik sztem Anderson és közte filóztam, még ha a végén Klaasent írtam be..)

Mindegy, a lényeg az, hogy mindkét bőven tipp jobb volt mint a standard, Taylor-MVG tippek.. 😛
Igor
Klaasen bravúrt először én jövendőltem be, utána jöttél te is a wagonra. Szóval nekem a legnagyobb a péniszem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
(elmult ket evben asszem jol tippeltem)

Igor
Nyet. Tavaly Klaasenre tippeltél. Markó, Shilkor, Jakehomer és jómagam találtuk el Garyt.
2 éve valóban te és Löfli találtad el az Anderson-győzelmet.

Szívesen. 😊
empty taxi

És Klaasen nem menetelt nagyot? Mindkétszer telibe lőttem a meglepetésembert.. tavaly nem volt nagy kunszt már Garyre voksolni..
(amúgy úgy rémlik sztem Anderson és közte filóztam, még ha a végén Klaasent írtam be..)

Mindegy, a lényeg az, hogy mindkét bőven tipp jobb volt mint a standard, Taylor-MVG tippek.. 😛
Igor
 www.youtube.com/watch?v=MSy3_XMcxfE
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
(elmult ket evben asszem jol tippeltem)

Igor
Nyet. Tavaly Klaasenre tippeltél. Markó, Shilkor, Jakehomer és jómagam találtuk el Garyt.
2 éve valóban te és Löfli találtad el az Anderson-győzelmet.

Szívesen. 😊
empty taxi

És Klaasen nem menetelt nagyot? Mindkétszer telibe lőttem a meglepetésembert.. tavaly nem volt nagy kunszt már Garyre voksolni..
(amúgy úgy rémlik sztem Anderson és közte filóztam, még ha a végén Klaasent írtam be..)

Mindegy, a lényeg az, hogy mindkét bőven tipp jobb volt mint a standard, Taylor-MVG tippek.. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
(elmult ket evben asszem jol tippeltem)

Igor
Nyet. Tavaly Klaasenre tippeltél. Markó, Shilkor, Jakehomer és jómagam találtuk el Garyt.
2 éve valóban te és Löfli találtad el az Anderson-győzelmet.

Szívesen. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Mai menü:
Jerry Hendriks v Warren Parry (P)
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton
Steve Beaton (27) v Devon Petersen
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry

Szerintem nem lesz ma 9 nyilas 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Orulnek a hattricknek, de szerintem ezt most behuzza MvG (elmult ket evben asszem jol tippeltem)

(very) bold prediction - a Kim Huybrechts/van der Voort meccs gyoztese az eldontoig menetel.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Csakis az "öreg"!!!
The Power

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
+1 szavazat Shrekre Gerwenre, bár nem bánkódnék, ha nem jönne be a tippem...

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Dave Chisnall
több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
DARTS VB TIPPELDE:

Michael van Gerwen: Farky, Sobri Jóska, Löfli
Gary Anderson : peach
Peter Wright: empty
Sobri Jóska
James Wade: H_Marko
H_Marko
Phil Taylor: Tito05
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
DARTS VB TIPPELDE:

Michael van Gerwen: Farky, Sobri Jóska, Löfli
Gary Anderson : peach
Peter Wright: empty
Sobri Jóska
James Wade: H_Marko

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
AKIK JÓL TIPPELTEK:

Michael van Gerwen: Farky, Sobri Jóska, Löfli, Bálesz, Igor, bergerdani, Wardy, Coolearie

GRAT. MINDENKINEK.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
akkor tippverseny:
gary anderson - peach
MvG - farky



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Szerintem Lewis eljut a 4-ig, viszont Taylorban nem vagyok biztos (bár szurkolok neki)
Az én tippem a győztesre MvG (nem örülnék neki)

Szerkesztette: Farky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát nagyon kíváncsi vagyok, MvG idén is szarrá nyerte magát egész évben, mint tavaly, aztán viszonylag hamar kizúgott, idén szerintem elődöntőig simán eljut. Lewis korán ki fog esni, nagyon nem ment neki idén, Taylor - MvG lesz az egyik elődöntő, Wade - Klaasen a másik #boldprediction


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Senki se felejtse el, hogy ma indul a móka:

Darts VB
December 15. 20:00 Sport1

Jamie Caven (29) v Kevin Painter
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan
Gary Anderson (2) v Mark Frost
Michael Smith (11) v Ricky Evans

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Aki szeret dartsozni,de nincs kivel annak ajánlom ezt az oldalt.Nagyon ötletes,gyakorlásnak jó,pláne annál,hogy az ember egyedül vagy a gép ellen dobáljon.
JoeyPorter
csak a link maradt le 😊
Löfli
bowl.one 😛
Bruschi85
Sorry:  www.webcamdarts.com/

több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Aki szeret dartsozni,de nincs kivel annak ajánlom ezt az oldalt.Nagyon ötletes,gyakorlásnak jó,pláne annál,hogy az ember egyedül vagy a gép ellen dobáljon.
JoeyPorter
csak a link maradt le 😊
Löfli
bowl.one 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Aki szeret dartsozni,de nincs kivel annak ajánlom ezt az oldalt.Nagyon ötletes,gyakorlásnak jó,pláne annál,hogy az ember egyedül vagy a gép ellen dobáljon.
JoeyPorter
csak a link maradt le 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Aki szeret dartsozni,de nincs kivel annak ajánlom ezt az oldalt.Nagyon ötletes,gyakorlásnak jó,pláne annál,hogy az ember egyedül vagy a gép ellen dobáljon.

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ma 15:30-tól Négy Nemzet döntő az Anfield Road-on.
Ausztrália vs. Új-Zéland.
Jónak ígérkezik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Végső János kvalifikálta magát a PDC European Tour 10. állomására, Raymond van Barneveldet 6-3-ra legyőzve 😊 Ez azért már elég ütős 😊

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
Köszi a kimerítő és részletes választ!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Amúgy egy ilyen versenyen a közép mezőny milyen átlagot dob kb?
peach
sajna nem tudhatod hogy középmezőnybeli ellenfelet kapsz-e, mert semmilyen kiemelés nincs, bárki kaphat bárkit. pont emiatt viszont kedvező sorsolással egész messzire is el lehet jutni azzal a "közepes" játékkal 😊
egyébként hogy érdemben is válaszoljak a kérdésre, egy 60-70-es átlaggal azért már bőven jó vagy (sőt), igazából stabil 50-essel is érdemes elindulni (ez lehet kb a közepe), mert versenytapasztalatot úgyis csak és kizárólag versenyen tudsz gyűjteni. amiket láttunk, az alapján bőven voltak még ez alatt is, akik ki akarták próbálni magukat ilyen körülmények közt is, és ez jól is van így, mert teljesen más az egész, ha otthon jön 3-4 naponta a 180, akkor is dobhatsz versenyen 26-ot 😊 ezért tökmindegy hogy mit dobálsz otthon egyedül a saját szobádban, muszáj versenyekre járni hogy reális képet kapj magadról. nem kell parázni, NAGYON közvetlen a magyar dartsos közösség, sokkal hamarabb fogsz segítséget kapni a melletted lévőtől mint hogy kinevessen valaki vagy bármi ilyesmi.
ami nagyon fontos az országos amatőr versenyen, hogy sima kiszállóval és csak 2 nyert legig megy az elődöntőig, azt meg gondolom már a bowl-os versenyekről is tudjátok hogy 2 legben BÁRKI verhető. főleg ugye sima kiszállónál, ha behúzol mondjuk két 100+ dobást, onnantól gyakorlatilag nyerted a meccset ha nem bambulod el a kiszállót (persze az izgulás miatt úgyis vannak hibák ott is).
felrakták youtube-ra már a centerpályás meccseket, érdemes megnézni akár a döntőt is ha önbizalomhiányod van, a vigaszágas döntősnek nem is ment annyira, simán verhető játékot dobott. a főágas már más tészta, ő valószínűleg hozta amit tud 😊
mi Egerben most állunk a klubalapítás előtt, és minden vasárnap van versenyünk is (jöjjön aki a közelben lakik!), de még így is voltak (voltunk...) többen is akiknek megremegett a keze Soroksáron, és nem tudta azt dobni, amire amúgy képes.
röviden: télen jöjjön mindenki, mert érdemes! 😊

ja és szerencsére csak feleannyian voltunk mint az előző országoson, így sokkal rövidebb volt a várakozás két meccs között. egyébként az általános tapasztalatunk alapján érezhetően erősödött is a mezőny a fél évvel ezelőttihez képest, látható a fejlődés a magyar dartsmezőnyön folyamatosan 😊 szóval ne maradjatok le, gyertek ti is!