Darts

20 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
...és Hendry visszavonult. A Steve Davisszel vívott legendás meccsei szerettették meg velem a sportágat. Ők ketten voltak a legnagyobbak, néha Ronnie egy-egy jobb pillanatában közelítette őket.
http://www.youtube.com/watch?v=n5p5k2I5u-kDzsokijuing
Ezt azért sajnálom. 😕
Pedig még csak 43 éves. Davis 53 évesen is aktív , mégha nem is terem már sok babér számukra még is jó volt őket nézni. :/
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
...és Hendry visszavonult. A Steve Davisszel vívott legendás meccsei szerettették meg velem a sportágat. Ők ketten voltak a legnagyobbak, néha Ronnie egy-egy jobb pillanatában közelítette őket.

http://www.youtube.com/watch?v=n5p5k2I5u-k

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hendry után mos Day is nagyot cumizik, pedig jól kezdett. :/
Remélem azért egy Carter - O'sullivan döntőt összehoznak. :rolleyes:
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hendrynek óriási sansz ez, hogy újra döntőbe jusson, nagyon megtisztult az ága.
Jakehomer
Most viszont igen megnehezítette a dolgát...
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Jaj, ez a Trump is mekkora choker, hihetetlen. 😕Schleck
Eddig nem erről volt híres. Tényleg nem játszott túl jól Trump a vb-n, de sose gondoltam volna, hogy 12-9-ről ki tud kapni, főleg Aliről 😊 Hendrynek óriási sansz ez, hogy újra döntőbe jusson, nagyon megtisztult az ága.

Matthew csak behúzta, még ha nehezebben is, mint kellett volna. Day kellemetlen ellenfél, egy időben mindig elverte Matthewt (amikor még mindketten jónak számítottak), most meg igen komolyan nyomja, érdekes lesz.

Perception is reality.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jaj, ez a Trump is mekkora choker, hihetetlen. 😕Schleck
Borzasztó jó meccs volt. Én sose szerettem Trumpot, de most nagyon sajnáltam.
Végén még óriásit küzdött, de csak kiszurkoltam Carternek a győzelmet.
Este remélem Ronnie kevesebb izgalmakkal és hamarabb behúzza.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jaj, ez a Trump is mekkora choker, hihetetlen. 😕

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Nem vagyok egy nagy snooker rajongó, de Hendrynek drukkolok kisfiú kora óta.vadibandi
Nekem is nagyon rég óta ő a kedvencem. Bár én sem követem a snookert, de ha néha odatévedek és ő játszik, akkor azért megnézem 😊
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Hát ha Carter nem, akkor szerintem be is megy a döntőbe Trump, a Higginson/Jones győztese a 8 között azért kimondottan könnyű meccs, Higgins nincs formában, Hendry nem bírja már az ilyen hosszú meccseket, Maguire meg egy lúzer, nem túl erős a felső ág.

Ronnienak viszont a lehető legnehezebb a sorsolása, 2. kör Williams, aztán valószínűleg Robertson és remélhetőleg Matthew.Jakehomer
Csak a végét kaptam el a Trump meccsnek, de úgy láttam elég ócska volt, nem értem, hogy ennyire top favorit lenne. Sztem Higgins/Maguire győztese megy be fölülről.

Alul meg.. nem is tudom.. én egyedül Robertsontól féltem (ő már sokszor elkapta), Williamstől nem; az alsó négyes meg kifejezetten "gyenge" lett így, én ott Cao-nak szurkolok, ha már ilyen szépen menetel.. 😊 (idióta kínai nevek, sosem tudom melyik melyik..)Igor
Volt valami betegsége Trumpnak, de tényleg nem játszik még igazán jól, ezzel együtt Cartert is le fogja nyomni, és az mindig veszélyes, ha egy ilyen játékos, mint ő a b-játékával is menetel. Gondoltam, hogy Higgins ki fog esni, hogy ennyire sima lett, az meglepő, Hendry szerintem Maguire-t is üti, akiben továbbra sem látom, hogy benne lenne a döntő, a nagy meccseken el szokott hasalni.

Robertson jó meg minden, de Ronnie ellen nem fog tudni annyira villogni. Jó látni végre Ronniet újra top formában játszani, egy hisztis picsa, de a kezében minden benne van.

Matthew elég jól játszik, de adott pár frame-et ajándékba, meg a bontásai sosem sikerülnek, ami megakasztja a break építéseit. Azért két centuryt lökött így is, biztató ez, a safety játéka is egész tűrhető.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ronnie nem normális formában van ma. 😊Schleck
Nála azért ez elég gyakran előfordul 😛 na jó, ennyire durván valóban rég nyomta (2-3 éve biztosan nem), de azért tőle láttunk már ilyet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nem vagyok egy nagy snooker rajongó, de Hendrynek drukkolok kisfiú kora óta.




több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ronnie nem normális formában van ma. 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát ha Ronnie így játszik, akkor valóban senki nem tudja megverni... remélem ezt hozza majd Robertson ellen is, tőle azért tartok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amennyire jó volt az első 8 frame Hendry és Higgins meccsén, annyira szar a 2. nyolc... De legalább most kivételesen Hendry jön ki jobban ezekből a csapongó frame-kből, mert Higgins nem szimplán szar most, hanem penetránsan szar.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát ha Carter nem, akkor szerintem be is megy a döntőbe Trump, a Higginson/Jones győztese a 8 között azért kimondottan könnyű meccs, Higgins nincs formában, Hendry nem bírja már az ilyen hosszú meccseket, Maguire meg egy lúzer, nem túl erős a felső ág.

Ronnienak viszont a lehető legnehezebb a sorsolása, 2. kör Williams, aztán valószínűleg Robertson és remélhetőleg Matthew.Jakehomer
Csak a végét kaptam el a Trump meccsnek, de úgy láttam elég ócska volt, nem értem, hogy ennyire top favorit lenne. Sztem Higgins/Maguire győztese megy be fölülről.

Alul meg.. nem is tudom.. én egyedül Robertsontól féltem (ő már sokszor elkapta), Williamstől nem; az alsó négyes meg kifejezetten "gyenge" lett így, én ott Cao-nak szurkolok, ha már ilyen szépen menetel.. 😊 (idióta kínai nevek, sosem tudom melyik melyik..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Hát ha Carter nem, akkor szerintem be is megy a döntőbe Trump, a Higginson/Jones győztese a 8 között azért kimondottan könnyű meccs, Higgins nincs formában, Hendry nem bírja már az ilyen hosszú meccseket, Maguire meg egy lúzer, nem túl erős a felső ág.

Ronnienak viszont a lehető legnehezebb a sorsolása, 2. kör Williams, aztán valószínűleg Robertson és remélhetőleg Matthew.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csájníz csalók rlz! 😊
Trump mi mocskosat mákolt, booo... jobban örültem volna Dale-nek 😕

Na majd Carter kirakja, amilyen formában van.. és alakul a Ronnie-Mark Williams meccs is... sőt az egész alsó ág kb. Ronnie-nak áll, ahogy kezdenek potyogni a nagy nevek onnan.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Nahát, Selby Matthewig sem jutott el, teljesen off volt ma. Nyolc kiemelt esett ki az első körben (több úgy néz ki, nem fog), de igazából Selby mellett csak Ding elhasalása a nagy meglepetés, a többi benne volt a pakliban. Allen egy igazi head case, bárkitől ki tud kapni, szóval az nálam benne volt a pakliban. Főleg egy csaló kínai ellen 😀

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Jó nagy suttyó ez a Mark Allen...Schleck
Kellenek az ilyen arcok is 😊 Valszeg igaza volt egyébként, és azt is elmondta, hogy nem emiatt kapott ki.

Matthew szerencsésen kifogta a teljesen off Fút, pedig ő maga is gyengén kezdett, de sorra kapta az ajándékokat.

Ez a Jones-Murphy meccs nagyon jó, helyén van a szíve a rookienak.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó nagy suttyó ez a Mark Allen...

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Enyhén szólva necces volt ez a meccs Higginsnek, a döntő frame-ben kisegítette a kínai gyerek.Jakehomer
Vagy csak akart pár százezer fontot keresni. 😉

Hajrá Selby amúgy!Schleck
LOL Akkor feleztek Lianggal 😊

Selbyt Matthew elveri a második körben, nem is kérdéses.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Enyhén szólva necces volt ez a meccs Higginsnek, a döntő frame-ben kisegítette a kínai gyerek.Jakehomer
Vagy csak akart pár százezer fontot keresni. 😉

Hajrá Selby amúgy!

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Enyhén szólva necces volt ez a meccs Higginsnek, a döntő frame-ben kisegítette a kínai gyerek.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Elkezdődött a snooker vb 😊Jakehomer
Errer a Brecel srácra érdemes lesz figyelni... nagyon nagy volt már a quali során is.
http://www.youtube.com/watch?v=9wABwCT2MyQIgor
Nagy tehetség, az biztos, de azért itt még underdog mindenki ellen.

Hendry 147 rögtön az első napon, meg egyébként is elég jól játszik, Higginsszel játszhat a második körben, az azért érdekes párosítás még így 2012-ben is. Csak nehogy kiessen Higgins most a kínai srác ellen, nem érzi a játékot.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elkezdődött a snooker vb 😊Jakehomer
Errer a Brecel srácra érdemes lesz figyelni... nagyon nagy volt már a quali során is.
http://www.youtube.com/watch?v=9wABwCT2MyQ

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)