Soccer EB 2021

19 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
EB2020 Tippelde:

Olaszország: Toto21, MC12, csi77, steelwolf, zemanla, Chargers LT, Sixo, ozibozi, Shilkor



Anglia: Tony Adams, tüsi91, Hanni, Willie Parker, Bruschi85, empty taxi, adam8, nando89
Dánia: fattyu, NB2, alatriste
Spanyolország: Heisman, Kenny
Ukrajna: VvAlekosz
Belgium: Sobri Jóska, ulpianus, nagir, Vrij6, Wester, peach, Löfli, topin
Svájc: Gabesz92

Svédország: dande
Németország: dancogo, csebi, briareos, iktriad, ervinator, beltazor
Franciaország: warr_b, eaglesmcnabb, YoungZeeZee, zavi27, gordon, davemayer, bcsarli, gamerkr, Kampman, Nandito, Drip
Horvátország: zinedine5, Jan
Portugália: Matthew99, miilann, undisputedly
Hollandia: Borbinho, deyell
Magyarország: kaszo
Finnország: Negritis
Lengyelország: KoporShow
Skócia: #JC6
Oroszország: kristof
Törökország: r.baggio
Észak-Macedónia: Stez

tipper.io tippjáték csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-xflttgdt?join=ea7qo5xplxrbun00

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Ez a kezdő sípszó előtti térdeléses dolog komolyan lesz az EB-n is? Nemá.
Mikey
van akinél lesz, van akinél nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Ez a kezdő sípszó előtti térdeléses dolog komolyan lesz az EB-n is? Nemá.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Egye fene beszállok Heisman mellé, úgy látom van még hely. 😛 Bár nem ez a legszimpatikusabb spanyol csapat, pláne ahogy Luis és a szövetség kezelte a kapitányi helyzetet, de nyerjenek ők 😊
dande
Ahol épp nincs Mexikó, a spanyoloknak drukkolok, de én még akkor se lepődnék meg, ha most a csoportból se jutnának tovább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A lengyelek nekem mindig olyan színtelen-szagtalan, kicsit karakter nélküli csapat volt (amennyire én követtem tornákon őket 2002 óta. De ezek az én személyes benyomásaim 😊 ).

Én örülnék, ha nekik kifutna most valami, de túl sok papíron és a gyakorlatban is jobb válogatott van most kint, tehát ez meglepne. Lewa meg akármekkora klasszis, egyedül nem csinál nyarat ő se. Cáfoljanak rám. 😀
Vrij6
amikor berobbant Lewa + Krychowiak meg még valami védő a Dortmundból, akkor egész pofás csapat voltak, de ennyi.
slowmotion
Kuba Blachikowsky. Amúgy állítólag folyamatosan cirkusz volt csapaton belül, ment a klikkesedés, talán az előző eb-n bukott ki, többek között, hogy a csapat x része kurvázni járt az edzőtáborban



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egye fene beszállok Heisman mellé, úgy látom van még hely. 😛 Bár nem ez a legszimpatikusabb spanyol csapat, pláne ahogy Luis és a szövetség kezelte a kapitányi helyzetet, de nyerjenek ők 😊
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
A lengyelek nekem mindig olyan színtelen-szagtalan, kicsit karakter nélküli csapat volt (amennyire én követtem tornákon őket 2002 óta. De ezek az én személyes benyomásaim 😊 ).

Én örülnék, ha nekik kifutna most valami, de túl sok papíron és a gyakorlatban is jobb válogatott van most kint, tehát ez meglepne. Lewa meg akármekkora klasszis, egyedül nem csinál nyarat ő se. Cáfoljanak rám. 😀
Vrij6
amikor berobbant Lewa + Krychowiak meg még valami védő a Dortmundból, akkor egész pofás csapat voltak, de ennyi.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezek mindig nagyon mókásak 😀

 www.uefa.com/uefaeuro-2020/news/0269-1266a0c55a8b-5c82944a95dd-1000--say-the-players-names-properly/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nincs Milik és Piatek, így egyedül Lewával elől fognak rohamozni a lengyelek:  eb2020.24.hu/hirek/2021/06/08/lengyel-valogatott-arkadiusz-milik-serules-foci-eb/
empty taxi
Milik az aki a németek ellen 16-ban orral próbált gólt szerezni. Nem nagy veszteség 😀
Heisman
Nem értünk egyet, Miliknek nagyon jó ballába van, fejjel sem veszélytelen, nem mellesleg képes Lewa mellől és mögüle is indulni.
empty taxi
Tök mindegy, ki játszik a lengyeleknél, meg mennyire simán jutottak ki, magát a tornát úgyis elbalfaszkodják mindig 😀
warr_b
A 2000-es években volt nekik egy ilyen "elsőként jutnak ki, elsőként utaznak haza" sorozatuk, talán 3 nagy tornán is eljátszották.
Kampman
Jaja.
2002-es VB: csoportgyőztesként simán kijutnak (ukránok, norvégok, Wales előtt), a VB-n csoportutolsók, kikapnak Dél-Koreától és a portugáloktól (gólt sem rúgnak), Usát mondjuk megverik.
2006-os VB: könnyedén kijutnak egy ponttal az angolok mögött (8gy, 2v, az osztrák, észak-ír, walesi triót előzve), majd a tornán kikapnak Ecuadortól és a németektől, megintcsak gólt sem lőve, majd a zárófordulóban már tét nélküli meccsen megverik Costa Ricát.
2008-as EB: könnyedén kijutnak (asszem az első EB-jük volt?) csoportgyőztesként a portugálokat, szerbeket, finneket, belgákat előzve, majd az EB-n csoportutolsók, szokás szerint a németektől kikapnak, osztrákokkal egy iksz, majd a horvátoktól is zakó, összessen egy gólt lőnek
2012-es EB-n ugye társ-házigazdátk, így nem kell selejtezniük, de megint csoportutolsók, iksz a görögök és az oroszok ellen, majd vereség a csehektől.
A 2016-os EB-n végre továbbmentek a csoportból, majd Svájcot is búcsúztatták 11-esekkel, aztán a portugáloktól ők kaptak ki büntetőkkel.
A 2018-as VB-n meg a szokásos csoportutolsó hely 😊 Zakó Szenegál és Kolumbia ellen, majd a japánokat azért megverték.
warr_b
Jó összeállítás, röviden összefoglalva, tét nélküli meccsen nyugodtan lehet rájuk fogadni 😀

Egyébként szimpatikusak meg minden, de tényleg alulteljesítenek szinte mindig.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
A lengyelek nekem mindig olyan színtelen-szagtalan, kicsit karakter nélküli csapat volt (amennyire én követtem tornákon őket 2002 óta. De ezek az én személyes benyomásaim 😊 ).

Én örülnék, ha nekik kifutna most valami, de túl sok papíron és a gyakorlatban is jobb válogatott van most kint, tehát ez meglepne. Lewa meg akármekkora klasszis, egyedül nem csinál nyarat ő se. Cáfoljanak rám. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nincs Milik és Piatek, így egyedül Lewával elől fognak rohamozni a lengyelek:  eb2020.24.hu/hirek/2021/06/08/lengyel-valogatott-arkadiusz-milik-serules-foci-eb/
empty taxi
Milik az aki a németek ellen 16-ban orral próbált gólt szerezni. Nem nagy veszteség 😀
Heisman
Nem értünk egyet, Miliknek nagyon jó ballába van, fejjel sem veszélytelen, nem mellesleg képes Lewa mellől és mögüle is indulni.
empty taxi
Tök mindegy, ki játszik a lengyeleknél, meg mennyire simán jutottak ki, magát a tornát úgyis elbalfaszkodják mindig 😀
warr_b
A 2000-es években volt nekik egy ilyen "elsőként jutnak ki, elsőként utaznak haza" sorozatuk, talán 3 nagy tornán is eljátszották.
Kampman
Jaja.
2002-es VB: csoportgyőztesként simán kijutnak (ukránok, norvégok, Wales előtt), a VB-n csoportutolsók, kikapnak Dél-Koreától és a portugáloktól (gólt sem rúgnak), Usát mondjuk megverik.
2006-os VB: könnyedén kijutnak egy ponttal az angolok mögött (8gy, 2v, az osztrák, észak-ír, walesi triót előzve), majd a tornán kikapnak Ecuadortól és a németektől, megintcsak gólt sem lőve, majd a zárófordulóban már tét nélküli meccsen megverik Costa Ricát.
2008-as EB: könnyedén kijutnak (asszem az első EB-jük volt?) csoportgyőztesként a portugálokat, szerbeket, finneket, belgákat előzve, majd az EB-n csoportutolsók, szokás szerint a németektől kikapnak, osztrákokkal egy iksz, majd a horvátoktól is zakó, összessen egy gólt lőnek
2012-es EB-n ugye társ-házigazdátk, így nem kell selejtezniük, de megint csoportutolsók, iksz a görögök és az oroszok ellen, majd vereség a csehektől.
A 2016-os EB-n végre továbbmentek a csoportból, majd Svájcot is búcsúztatták 11-esekkel, aztán a portugáloktól ők kaptak ki büntetőkkel.
A 2018-as VB-n meg a szokásos csoportutolsó hely 😊 Zakó Szenegál és Kolumbia ellen, majd a japánokat azért megverték.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nincs Milik és Piatek, így egyedül Lewával elől fognak rohamozni a lengyelek:  eb2020.24.hu/hirek/2021/06/08/lengyel-valogatott-arkadiusz-milik-serules-foci-eb/
empty taxi
Milik az aki a németek ellen 16-ban orral próbált gólt szerezni. Nem nagy veszteség 😀
Heisman
Nem értünk egyet, Miliknek nagyon jó ballába van, fejjel sem veszélytelen, nem mellesleg képes Lewa mellől és mögüle is indulni.
empty taxi
Tök mindegy, ki játszik a lengyeleknél, meg mennyire simán jutottak ki, magát a tornát úgyis elbalfaszkodják mindig 😀
warr_b
A 2000-es években volt nekik egy ilyen "elsőként jutnak ki, elsőként utaznak haza" sorozatuk, talán 3 nagy tornán is eljátszották.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nincs Milik és Piatek, így egyedül Lewával elől fognak rohamozni a lengyelek:  eb2020.24.hu/hirek/2021/06/08/lengyel-valogatott-arkadiusz-milik-serules-foci-eb/
empty taxi
Milik az aki a németek ellen 16-ban orral próbált gólt szerezni. Nem nagy veszteség 😀
Heisman
Nem értünk egyet, Miliknek nagyon jó ballába van, fejjel sem veszélytelen, nem mellesleg képes Lewa mellől és mögüle is indulni.
empty taxi
Tök mindegy, ki játszik a lengyeleknél, meg mennyire simán jutottak ki, magát a tornát úgyis elbalfaszkodják mindig 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nincs Milik és Piatek, így egyedül Lewával elől fognak rohamozni a lengyelek:  eb2020.24.hu/hirek/2021/06/08/lengyel-valogatott-arkadiusz-milik-serules-foci-eb/
empty taxi
Milik az aki a németek ellen 16-ban orral próbált gólt szerezni. Nem nagy veszteség 😀
Heisman
Nem értünk egyet, Miliknek nagyon jó ballába van, fejjel sem veszélytelen, nem mellesleg képes Lewa mellől és mögüle is indulni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nincs Milik és Piatek, így egyedül Lewával elől fognak rohamozni a lengyelek:  eb2020.24.hu/hirek/2021/06/08/lengyel-valogatott-arkadiusz-milik-serules-foci-eb/
empty taxi
Milik az aki a németek ellen 16-ban orral próbált gólt szerezni. Nem nagy veszteség 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nincs Milik és Piatek, így egyedül Lewával elől fognak rohamozni a lengyelek:  eb2020.24.hu/hirek/2021/06/08/lengyel-valogatott-arkadiusz-milik-serules-foci-eb/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Ma hivatalosan bejelentve :
TAA helyét Ben White veszi át az angoloknál (Ward-Prowse kihagyása hatalmas hiba, és Whitenak Coady helyét kellett volna átvennie)
Az olaszoknál Sensi helyett Matteo Pessina (Atalanta) lesz.
Spanyol meg csak 24 embert visznek… Busquetset is cserélniük kell az már biztos, többieket nem tudjuk. A Marcaban olvastam hogy Albiol, Rodrigo, Fornals, Soler és Brain Méndez a csapattal van. Alapból Braisnak ott lenne a helye, Iago Aspasnak is, valamint csak hogy hazabeszéljek, Moralesnek is a Levantebol.
Ha tippelni kell Busquets helyett Brais lesz a befutó (akinek amúgy jobb szezonja volt), de 2 helyet luxus kihagyni
A portugálok mind negatívra teszteltek közben.
(Forrás mind a Marcatól)
Heisman
Coady angol válogatott, wtf... amikor még a legsötétebb időszakban sem fért a Liverpool keretébe 😀
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Franciák nagyon egyben vannak, de 5 éve is egyben voltak a németek és mégsem nyertek, nem mindig jön a papírforma.
Emellett a portugálok a címvédők, és jobb csapatuk van mint legutóbb 😀, a németek meg mindig minden világversenyen esélyesek.
Az angolokat sosem szerettem, de ez a keret elég erősnek tűnik, a VB-n is nagyot mentek, és talán most még jobbak, a belgákat sem írnám le, bár szerintem a kulcsembereik egytől egyik chokerek, és gyengültek is a VB-hez képest.

Ha bárki más nyerne a felsoroltakon kívül meglepődnék.
eaglesmcnabb
A meglepetésfaktor meg úgyis bejátszik. Kifoghatnak ők is éppen mondjuk az elődöntőben ritka szar napot.

Arról nem is beszélve, hogy mondjuk mi van akkor, ha mondjuk a negyeddöntő előtti napon lesz valaki pozitív véletlenül. Nem kívánok ilyet senkinek, jó lenne minimálisra szorítani ezt, reméljük sikerül. Remélem nem trollkodik bele a vírus a tornába.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Franciák nagyon egyben vannak, de 5 éve is egyben voltak a németek és mégsem nyertek, nem mindig jön a papírforma.
Emellett a portugálok a címvédők, és jobb csapatuk van mint legutóbb 😀, a németek meg mindig minden világversenyen esélyesek.
Az angolokat sosem szerettem, de ez a keret elég erősnek tűnik, a VB-n is nagyot mentek, és talán most még jobbak, a belgákat sem írnám le, bár szerintem a kulcsembereik egytől egyik chokerek, és gyengültek is a VB-hez képest.

Ha bárki más nyerne a felsoroltakon kívül meglepődnék.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Aki igazi drukker, az úgyis a kedvenc csapatát látja végső győztesnek (a magyarokon kívül), aki meg számításból tippel, az így járt, max a végén egy üveg vörösborral vigasztalódik 😊
r.baggio
Ha a franciák nyernek, akkor mindenkinek jut egy felesnyi vörösbor. Meg ne ártson. 😊

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki fog nyerni: németek (remélem legalább a csoportkörből továbbjutnak)
Ki nyerjen: A ROSSI MÁGIA!!!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Aki igazi drukker, az úgyis a kedvenc csapatát látja végső győztesnek (a magyarokon kívül), aki meg számításból tippel, az így járt, max a végén egy üveg vörösborral vigasztalódik 😊
r.baggio
Na szép 😆
Én utálom a franciákat, de sajnos őket látom a legnagyobb esélyesnek.
warr_b
Ennyire egyben lennének a Franciák?
Olasz meccseken kívül semmit se láttam!
steelwolf
Nagyon. Én sem birom őket, de jobbnak tűnnek mindenkinél szvsz.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ma hivatalosan bejelentve :
TAA helyét Ben White veszi át az angoloknál (Ward-Prowse kihagyása hatalmas hiba, és Whitenak Coady helyét kellett volna átvennie)
Az olaszoknál Sensi helyett Matteo Pessina (Atalanta) lesz.
Spanyol meg csak 24 embert visznek… Busquetset is cserélniük kell az már biztos, többieket nem tudjuk. A Marcaban olvastam hogy Albiol, Rodrigo, Fornals, Soler és Brain Méndez a csapattal van. Alapból Braisnak ott lenne a helye, Iago Aspasnak is, valamint csak hogy hazabeszéljek, Moralesnek is a Levantebol.
Ha tippelni kell Busquets helyett Brais lesz a befutó (akinek amúgy jobb szezonja volt), de 2 helyet luxus kihagyni
A portugálok mind negatívra teszteltek közben.
(Forrás mind a Marcatól)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Aki igazi drukker, az úgyis a kedvenc csapatát látja végső győztesnek (a magyarokon kívül), aki meg számításból tippel, az így járt, max a végén egy üveg vörösborral vigasztalódik 😊
r.baggio
Na szép 😆
Én utálom a franciákat, de sajnos őket látom a legnagyobb esélyesnek.
warr_b
Ennyire egyben lennének a Franciák?
Olasz meccseken kívül semmit se láttam!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Aki igazi drukker, az úgyis a kedvenc csapatát látja végső győztesnek (a magyarokon kívül), aki meg számításból tippel, az így járt, max a végén egy üveg vörösborral vigasztalódik 😊
r.baggio
Na szép 😆
Én utálom a franciákat, de sajnos őket látom a legnagyobb esélyesnek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Aki igazi drukker, az úgyis a kedvenc csapatát látja végső győztesnek (a magyarokon kívül), aki meg számításból tippel, az így járt, max a végén egy üveg vörösborral vigasztalódik 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal