NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer EB 2021

19 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
EB2020 Tippelde:

Olaszország: Toto21, MC12, csi77, steelwolf, zemanla, Chargers LT, Sixo, ozibozi, Shilkor



Anglia: Tony Adams, tüsi91, Hanni, Willie Parker, Bruschi85, empty taxi, adam8, nando89
Dánia: fattyu, NB2, alatriste
Spanyolország: Heisman, Kenny
Ukrajna: VvAlekosz
Belgium: Sobri Jóska, ulpianus, nagir, Vrij6, Wester, peach, Löfli, topin
Svájc: Gabesz92

Svédország: dande
Németország: dancogo, csebi, briareos, iktriad, ervinator, beltazor
Franciaország: warr_b, eaglesmcnabb, YoungZeeZee, zavi27, gordon, davemayer, bcsarli, gamerkr, Kampman, Nandito, Drip
Horvátország: zinedine5, Jan
Portugália: Matthew99, miilann, undisputedly
Hollandia: Borbinho, deyell
Magyarország: kaszo
Finnország: Negritis
Lengyelország: KoporShow
Skócia: #JC6
Oroszország: kristof
Törökország: r.baggio
Észak-Macedónia: Stez

tipper.io tippjáték csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-xflttgdt?join=ea7qo5xplxrbun00

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
A finnektől várok egy meglepetés nyolcaddöntőt, a németektől pedig azt, hogy rajtunk kívül senkit nem győznek le.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Pozitív: A németek hamar kiesnek
Negatív: Nem lesz Közép- és Kelet-európai ország a 8 között

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
Dánok lesznek a meglepik, a franciák meg a negatív meglepetés



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pozitív: Szerzünk pontot
Negatív: Szokásos francia meltdown az előző siker után
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm
deyell
pozitív irányba sztem a skótok
negatívba meg hollandia
Negritis
skótok fognak egyáltalán gólt lőni? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm
deyell
nálam pozitív dánok esetleg hollandok
negatívum: a horvátok hamar kiesnek, ha pesszimista vagyok akkor a németeket is ide veszem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm
deyell
pozitív irányba sztem a skótok
negatívba meg hollandia
Negritis
negatív értelemben a lengyelekre tippelnék.
deyell
ők hogy tudnak a semminél kevesebbet teljesíteni? 😀
vagy van aki vár tőlük bármit?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 600 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem a svédek és a dánok lesznek a meglepetés pozitívan, az olaszokkal szembe nem tudom kinek mi az elvárása, de ők is szerintem túl fognak teljesíteni
Negatív irányba az angolok.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm
deyell
wales+török nagyot fog menni!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 885 — Big Penix Energy
pozitív: Ukrajna legjobb 4-ig megy, de legalább csoportelső lesz
negatív: Belgium kiesik a legjobb 16 között

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 451
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm
deyell
pozitív irányba sztem a skótok
negatívba meg hollandia
Negritis
negatív értelemben a lengyelekre tippelnék.

choose life
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm
deyell
pozitív irányba sztem a skótok
negatívba meg hollandia

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 451
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm

choose life
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Egye fene tippelek ide egy végső Franciaországot, de őszintén nem tudok (az underdogok kívételével) senkinek drukkolni :/ Ezek a nagy tornák sem a régiek már 😀
Drip
Boomer felfogás, de igaz.....😊
csi77
amúgy ez érdekes mert régen én simán szurkoltam a spanyoloknak vagy az olaszoknak is ha nem az angolokkal játszottak
ma már kb angolok meg underdog
Negritis
Most pont nem, de amúgy igaz

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
Egye fene tippelek ide egy végső Franciaországot, de őszintén nem tudok (az underdogok kívételével) senkinek drukkolni :/ Ezek a nagy tornák sem a régiek már 😀
Drip
Boomer felfogás, de igaz.....😊
csi77
amúgy ez érdekes mert régen én simán szurkoltam a spanyoloknak vagy az olaszoknak is ha nem az angolokkal játszottak
ma már kb angolok meg underdog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Egye fene tippelek ide egy végső Franciaországot, de őszintén nem tudok (az underdogok kívételével) senkinek drukkolni :/ Ezek a nagy tornák sem a régiek már 😀
Drip
Boomer felfogás, de igaz.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
mondjuk a tipper.io-ban az is érdekelne hogy holnap első meccsig kell az összeset leadni
vagy minden meccs előtt van időnk az adott meccsre leadni
Negritis
1 perccel a kezdősípszó előttig lehet leadni a tippeket elméletileg.
Hanni
de az első meccs kezdő sípszója vagy az adott meccsé? 😀

ahogy nézegettem a szabályzatot az utóbbi, de mégis 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
mondjuk a tipper.io-ban az is érdekelne hogy holnap első meccsig kell az összeset leadni
vagy minden meccs előtt van időnk az adott meccsre leadni
Negritis
1 perccel a kezdősípszó előttig lehet leadni a tippeket elméletileg.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
mondjuk a tipper.io-ban az is érdekelne hogy holnap első meccsig kell az összeset leadni
vagy minden meccs előtt van időnk az adott meccsre leadni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 321 — Expect the Best !
a tipper játékban végül kell /lehet végső győztest tippelni?
tegnap nekem csak eredményeket dobott ki...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Na petry zsolt az m4 szakertoje lesz.
YoungZeeZee
szürpríz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 783 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egye fene tippelek ide egy végső Franciaországot, de őszintén nem tudok (az underdogok kívételével) senkinek drukkolni :/ Ezek a nagy tornák sem a régiek már 😀

több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 930
Na petry zsolt az m4 szakertoje lesz.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Heil Hitlerre kartlendíteni elítélendő, szélsőjobbos, náci dolog.
Holott az eredete egy ideológiai tartalomtól mentes tiszteletadás volt.
De átaktuálpolitizálódott, így nem való a sportpályákra.
A BLM miatt letérdelni elítélendő, szélsőbalos, rasszista dolog.
Holott eredetileg egy rasszizmusellenes tiszteletadásnak indult.
De átaktuálpolitizálódott, így nem való a sportpályákra.
Ez a két szélsőség.
És középen van az állva, vagy szívre tett kézzel himnuszhallgatás, ami se ez, se az.
Nem a letérdelés és az állás a két véglet, utóbbi az arany középút.
Kifütyülni, megtapsolni meg mindhármat lehet, mindenkinek kedve és vérmérséklete szerint.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 322 — "Grammar maci"
Mi ez a "nem térdelős "cucc most ?
Janek
Megmondtuk előre hogy nem lesz térdelősdi a meccsek előtt, nehogy meglepje a fejlett nyugatot.
davemayer
de miért kell térdelni avagy miért nem kell ?
Janek
Rasszizmus es kirekesztes elleni megnyilvanulas..de mi magyarok nem terdelunk szinesboruek es mas etnikum elott, mert mi vagyunk a kibaszott vilag kozepe egy uj arja nep kb. Es rengeteg ismerosom facebookon ezt harsogja..mert fogalmuk nincs a vilagrol, csak a szegeny magyart mindenki lenezi, bantja, igaba hajtja.
topin
Az a baj, hogy eddig is volt és ezután is lesz rasszizmus, és ezen egy futballmeccsen való térdelés nem nagyon segít. Ez nem magyar v nem magyar vita, hanem majomkodás. Mert a nyugat kitalálta, nekünk is kell? Közben meg a burkolt rasszizmus ugyanúgy minden képmutató, térdeplős országban jelen van, csak hát jobb a kamerák előtt megmutatni, mint ami igazán mögötte van..
#JC6
Ez szerintem sok válogatottnál nem csak a BLM-mel mutatott szimpátia kifejezése, hanem szolidaritás/szimpátia is a színesbőrű csapattársakkal. Hiszen szinte minden válogatott keretében vannak már nem hófehér spílerek.
dancogo
Csodás. Ezek szerint 2020 előtt szartak a színesbőrű csapattársaikra?
#JC6
Valtoznak az idok..de vannak akik leragadnak es keptelen felvenni a tempot es ebbol fakadoan nem is sikerul tul befogadonak lenni. Van aki a technikai dolgokkal van igy, van aki a tarsadalmi kerdesekben bekovetkezett valtozasokkal.

Gondolom er okostelorol meccset nezni, bar 2000ben nem lehetett. Kb ennyi ertelme van ennek a kerdesednek..
topin
Ne haragudj de ez a hasonlatod nettó hülyeség. Avagy csak azért fogadjuk el hogy ez így van mert haladni kell a korral? Ugyanmár.
Meg kell nézni hogy miből és mikor indult el ez a térdelősdi, aztán meg kell vizsgálni hogy ez minket mennyiben érint. Na ezért nem térdelünk, ez nem a szolidaritásról szól, az azelőtt is megvolt.

A kifütyüléssel én sem értek egyet hiszen illene tolerálni ha valakinek van leróni való "bűne", aki akar térdeljen nyugodtan,semmi közünk hozzá, nekem ezért érthetetlen is hogy miért kellett fütyülni őket.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal