Soccer EB 2021

19 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
EB2020 Tippelde:

Olaszország: Toto21, MC12, csi77, steelwolf, zemanla, Chargers LT, Sixo, ozibozi, Shilkor



Anglia: Tony Adams, tüsi91, Hanni, Willie Parker, Bruschi85, empty taxi, adam8, nando89
Dánia: fattyu, NB2, alatriste
Spanyolország: Heisman, Kenny
Ukrajna: VvAlekosz
Belgium: Sobri Jóska, ulpianus, nagir, Vrij6, Wester, peach, Löfli, topin
Svájc: Gabesz92

Svédország: dande
Németország: dancogo, csebi, briareos, iktriad, ervinator, beltazor
Franciaország: warr_b, eaglesmcnabb, YoungZeeZee, zavi27, gordon, davemayer, bcsarli, gamerkr, Kampman, Nandito, Drip
Horvátország: zinedine5, Jan
Portugália: Matthew99, miilann, undisputedly
Hollandia: Borbinho, deyell
Magyarország: kaszo
Finnország: Negritis
Lengyelország: KoporShow
Skócia: #JC6
Oroszország: kristof
Törökország: r.baggio
Észak-Macedónia: Stez

tipper.io tippjáték csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-xflttgdt?join=ea7qo5xplxrbun00

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Tehát ki lehet sajátítani a nemzeti válogatottat is, ezt jó tudni.
r.baggio
Nem ezt mondtam, csak máshol pont azt irtam hogy nekem speciel sokat jelent hogy ahhoz képest ahol tartott ez az egész most telt házas eb meccset rendezhet Budapest. Erre ő írta hogy nem kellenek stadionok, így a puskás sem (én eredetileg arról beszéltem ugyanis), mit pofázok amúgy is hiszen már köcsög külföldi vagyok kb. Majd kiderül hogy van jegye lol
davemayer
ha szerinted ez üdvözlendő és támogatandó akkor miért mentél ki?

amúgy nem a puskással van baj, hanem a 15 másik hót felesleges fossal
Negritis
Az én boldogulásom és az ország haladása két külön dolog.
De mind1 ez itt off, elnézést mindenkitől, jó szurkolást.

Ha ő azt mondja amit most te nem is vontam volna kérdőre.
davemayer
az oké, csak az hogy ő mit gondol a politikáról meg a pénz lopásról nem kell hogy összefüggjön azzal hogy szurkolni akar a nemzeti válogatottnak amihez csak ott van lehetősége

annyi pénzt költöttünk stadionokra hogy abból egy VB-t meglehetne rendezni, mégis ez az első és kb az utolsó alkalom hogy itthon világverseny lesz, mert sztem többet nem mennek bele ebbe a szétosztott rendezésbe amúgy meg mindig csak vergődünk de sose sikerült összehozni
Negritis
Igen, de sokat számít hogy nem maketteket kell majd mutogatni ám... szerintem később egy társrendezésben simán részt vehetünk majd, de ha nem is lesz már innentől semmi ezt a stadiont akkor is bőven megérte felépíteni, még ennyiért is. A többiről lehet vitatkozni, csak én jelenleg nem azokról beszéltem.

Ki mehet persze, azt csinál amit akar csak tudod ha én nem értek egyet azzal hogy színház épül (nem azzal hogy mennyiért, hanem hogy egyáltalán épül) akkor nem ölök utána a jegyekért hogy bejussak a legfontosabb eseményre. Nekem ez fura így, de akkor én látom rosszul ezek szerint. Ha egy focit nem szerető ellenzi a Puskás megépítését azt elintézem annyival hogy szegény nem látja az egyéb előnyeit egy ilyen épületnek de olyantól még nehezebben fogadom el akit még érdekel is annyira a sportág (és a rendezvény aminek kapcsán végül épült!) hogy komoly időt szánjon a jegyek megszerzésére (mert gondolom neki sem volt egyszerű, vagy szerencséje lehetett).

Én hazamentem volna ha lenne esélyem oltás nélkül bejutni vagy ha itt megkaptam volna időben az oltást de így esélytelen volt.
davemayer
Hosszú hónapok óta nem tudod értelmezni a leírtakat. Nem nem a Puskás stadionnal van a baj, az kellett , mondjuk én siman kimentem anno a Népstadionba is nem törte a seggem a pad...de ugye ott nem lehetne nemzetközi mérkőzéseket tartani..
Azzal van gond, hogy 100milliárd helyett 200 ba került, túlárazva...és nem azért mert az ott dolgozó ukrán srácoknak időközben megemelték a cafeteriáját.
Az ilyen 100milliardokból lehetne adót/járulékot/áfát csökkenteni nem pedig tovább tőkésíteni az elitet bízva abban, hogy egy következő válság esetén nem leszünk kiszolgáltatva a multiknak/bankoknak.
Aztán jött a covid es a feltőkésített elit még több tamogatást kapott a védelmi alapból..nem is folytatom mert nem ide való...
gordon
Te nem érted: azt megértem ha valaki azt mondja drága volt, meg hogy szétlopták, ez ok. De ő a stadion létjogosultságát kérdőjelezte meg, ha érdekel olvasd vissza a soccer topicot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
Ha valaki lemaradt, vagy variálni akar, ma 21:00-ig még szólhat nyugodtan.

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Angol győzelemmel tartok én is
adam8
Szintén erre a vagonra szállok én is
nando89
sose tanultok

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Angol győzelemmel tartok én is
adam8
Szintén erre a vagonra szállok én is
több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Angol győzelemmel tartok én is

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 735 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha Heisman nem haragszik meg, hogy árván hagyom egye fene írjatok át a svédeknek 😉 😛 Reméljük kéz a kézben tovább megyünk a spanyokokkal.
dande
Támogatom 😊 😉
Minél tovább legyünk fent és bent is 😛

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Tehát ki lehet sajátítani a nemzeti válogatottat is, ezt jó tudni.
r.baggio
Nem ezt mondtam, csak máshol pont azt irtam hogy nekem speciel sokat jelent hogy ahhoz képest ahol tartott ez az egész most telt házas eb meccset rendezhet Budapest. Erre ő írta hogy nem kellenek stadionok, így a puskás sem (én eredetileg arról beszéltem ugyanis), mit pofázok amúgy is hiszen már köcsög külföldi vagyok kb. Majd kiderül hogy van jegye lol
davemayer
ha szerinted ez üdvözlendő és támogatandó akkor miért mentél ki?

amúgy nem a puskással van baj, hanem a 15 másik hót felesleges fossal
Negritis
Az én boldogulásom és az ország haladása két külön dolog.
De mind1 ez itt off, elnézést mindenkitől, jó szurkolást.

Ha ő azt mondja amit most te nem is vontam volna kérdőre.
davemayer
az oké, csak az hogy ő mit gondol a politikáról meg a pénz lopásról nem kell hogy összefüggjön azzal hogy szurkolni akar a nemzeti válogatottnak amihez csak ott van lehetősége

annyi pénzt költöttünk stadionokra hogy abból egy VB-t meglehetne rendezni, mégis ez az első és kb az utolsó alkalom hogy itthon világverseny lesz, mert sztem többet nem mennek bele ebbe a szétosztott rendezésbe amúgy meg mindig csak vergődünk de sose sikerült összehozni
Negritis
Igen, de sokat számít hogy nem maketteket kell majd mutogatni ám... szerintem később egy társrendezésben simán részt vehetünk majd, de ha nem is lesz már innentől semmi ezt a stadiont akkor is bőven megérte felépíteni, még ennyiért is. A többiről lehet vitatkozni, csak én jelenleg nem azokról beszéltem.

Ki mehet persze, azt csinál amit akar csak tudod ha én nem értek egyet azzal hogy színház épül (nem azzal hogy mennyiért, hanem hogy egyáltalán épül) akkor nem ölök utána a jegyekért hogy bejussak a legfontosabb eseményre. Nekem ez fura így, de akkor én látom rosszul ezek szerint. Ha egy focit nem szerető ellenzi a Puskás megépítését azt elintézem annyival hogy szegény nem látja az egyéb előnyeit egy ilyen épületnek de olyantól még nehezebben fogadom el akit még érdekel is annyira a sportág (és a rendezvény aminek kapcsán végül épült!) hogy komoly időt szánjon a jegyek megszerzésére (mert gondolom neki sem volt egyszerű, vagy szerencséje lehetett).

Én hazamentem volna ha lenne esélyem oltás nélkül bejutni vagy ha itt megkaptam volna időben az oltást de így esélytelen volt.
davemayer
Hosszú hónapok óta nem tudod értelmezni a leírtakat. Nem nem a Puskás stadionnal van a baj, az kellett , mondjuk én siman kimentem anno a Népstadionba is nem törte a seggem a pad...de ugye ott nem lehetne nemzetközi mérkőzéseket tartani..
Azzal van gond, hogy 100milliárd helyett 200 ba került, túlárazva...és nem azért mert az ott dolgozó ukrán srácoknak időközben megemelték a cafeteriáját.
Az ilyen 100milliardokból lehetne adót/járulékot/áfát csökkenteni nem pedig tovább tőkésíteni az elitet bízva abban, hogy egy következő válság esetén nem leszünk kiszolgáltatva a multiknak/bankoknak.
Aztán jött a covid es a feltőkésített elit még több tamogatást kapott a védelmi alapból..nem is folytatom mert nem ide való...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Heisman nem haragszik meg, hogy árván hagyom egye fene írjatok át a svédeknek 😉 😛 Reméljük kéz a kézben tovább megyünk a spanyokokkal.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ukránra megy a voks
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Nyugodtan el lehet felejteni a személyes szimpátiákat, a végén úgyis mindenki azt szeretné, hogy a lehető legtovább maradjon fent a kiemelt kommentben, mielőtt Sobri áthúzza/törli a csapatát.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 225 — The Mathematician
Svájci, velszi, finn, osztrák ukrán, csehszlovák és svéd drukkereket továbbra is várunk.
Ha nekem 3 éve nem volt ciki beállni a szaúdiak mögé, akkor most se legyetek finnyásak!
Kampman
iktriadot nyugodtan be lehet írni a finnekhez mindig is nagy finn szurkoló volt, meg sem kell kérdezni
Sixo
én nem drukkolok a franciáknak, csak sztem ők fognak nyerni

de ezen ne múljon munkahelyi kötelességből tegyetek be engem a finnekhez 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Svájci, velszi, finn, osztrák ukrán, csehszlovák és svéd drukkereket továbbra is várunk.
Ha nekem 3 éve nem volt ciki beállni a szaúdiak mögé, akkor most se legyetek finnyásak!
Kampman
iktriadot nyugodtan be lehet írni a finnekhez mindig is nagy finn szurkoló volt, meg sem kell kérdezni

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 735 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Svájci, velszi, finn, osztrák ukrán, csehszlovák és svéd drukkereket továbbra is várunk.
Ha nekem 3 éve nem volt ciki beállni a szaúdiak mögé, akkor most se legyetek finnyásak!
Kampman
Én drukkolok a svédeknek Svaarte Marcus miatt, de a spanyolokat írtam be hamár vettem a Corte Inglésbe egy felére leárazott válogatott mezt 😀 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Svájci, velszi, finn, osztrák ukrán, csehszlovák és svéd drukkereket továbbra is várunk.
Ha nekem 3 éve nem volt ciki beállni a szaúdiak mögé, akkor most se legyetek finnyásak!
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kivettem ezt a gólkirályos, végső tippes dolgot, hiszen még én sem találtam meg 😀, azt mondjátok meg, hogy ez a pontszámítás így okés-e?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ui: ki mit gondol érdemes felmenni vidékről már hétfőn h kiváltsuk a karszallagokat ?
nando89
Mi a (franciák elleni) meccs napján hajnalban indulunk, szerintem elég annyi a karszalag kiváltására és a sörözésre is. Pedig ugye ez délutáni meccs, nem esti.
Szokol
Rühelled hogy stadionok épültek, de azért kijársz meccsre és élvezed a megvetett politikai oldal tevékenységének gyümölcsét. Ezt így hogy? 😊
davemayer
Buta vagy, nem látod át az összefüggéseket, az ok-okozati viszonyokat. De elnézem neked, nincs harag, megbocsátok.

Ott vagyok 25 éve, szeretem az aktuális válogatottat és ezen nem tud változtatni a haverod sem. Sőt, viszem magammal a libernyák nevelésben részesült hatéves fiamat is, hadd szokja a légkört. Hmm, képzavar: baloldali, libernyák, aki válogatott meccsekre jár és kritizálja őket, ha szarok, dicsér, ha jók.

Majd egyszer talán megérted.
Szokol
Csak akkor kritizál ha szarok? Aha, jól van. Köszi hogy butának tartasz, a többiekre bizom ennek eldöntését. Jó szurkolást, gratulálok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Ui: ki mit gondol érdemes felmenni vidékről már hétfőn h kiváltsuk a karszallagokat ?
nando89
Mi a (franciák elleni) meccs napján hajnalban indulunk, szerintem elég annyi a karszalag kiváltására és a sörözésre is. Pedig ugye ez délutáni meccs, nem esti.
Szokol
Rühelled hogy stadionok épültek, de azért kijársz meccsre és élvezed a megvetett politikai oldal tevékenységének gyümölcsét. Ezt így hogy? 😊
davemayer
Buta vagy, nem látod át az összefüggéseket, az ok-okozati viszonyokat. De elnézem neked, nincs harag, megbocsátok.

Ott vagyok 25 éve, szeretem az aktuális válogatottat és ezen nem tud változtatni a haverod sem. Sőt, viszem magammal a libernyák nevelésben részesült hatéves fiamat is, hadd szokja a légkört. Hmm, képzavar: baloldali, libernyák, aki válogatott meccsekre jár és kritizálja őket, ha szarok, dicsér, ha jók.

Majd egyszer talán megérted.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
én is mondok egy Dániát
(egy picit azért, hogy ne a szokásos válogatottak legyenek, de amúgy jó kis csapatuk van)
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Tehát ki lehet sajátítani a nemzeti válogatottat is, ezt jó tudni.
r.baggio
Nem ezt mondtam, csak máshol pont azt irtam hogy nekem speciel sokat jelent hogy ahhoz képest ahol tartott ez az egész most telt házas eb meccset rendezhet Budapest. Erre ő írta hogy nem kellenek stadionok, így a puskás sem (én eredetileg arról beszéltem ugyanis), mit pofázok amúgy is hiszen már köcsög külföldi vagyok kb. Majd kiderül hogy van jegye lol
davemayer
ha szerinted ez üdvözlendő és támogatandó akkor miért mentél ki?

amúgy nem a puskással van baj, hanem a 15 másik hót felesleges fossal
Negritis
Az én boldogulásom és az ország haladása két külön dolog.
De mind1 ez itt off, elnézést mindenkitől, jó szurkolást.

Ha ő azt mondja amit most te nem is vontam volna kérdőre.
davemayer
az oké, csak az hogy ő mit gondol a politikáról meg a pénz lopásról nem kell hogy összefüggjön azzal hogy szurkolni akar a nemzeti válogatottnak amihez csak ott van lehetősége

annyi pénzt költöttünk stadionokra hogy abból egy VB-t meglehetne rendezni, mégis ez az első és kb az utolsó alkalom hogy itthon világverseny lesz, mert sztem többet nem mennek bele ebbe a szétosztott rendezésbe amúgy meg mindig csak vergődünk de sose sikerült összehozni
Negritis
Igen, de sokat számít hogy nem maketteket kell majd mutogatni ám... szerintem később egy társrendezésben simán részt vehetünk majd, de ha nem is lesz már innentől semmi ezt a stadiont akkor is bőven megérte felépíteni, még ennyiért is. A többiről lehet vitatkozni, csak én jelenleg nem azokról beszéltem.

Ki mehet persze, azt csinál amit akar csak tudod ha én nem értek egyet azzal hogy színház épül (nem azzal hogy mennyiért, hanem hogy egyáltalán épül) akkor nem ölök utána a jegyekért hogy bejussak a legfontosabb eseményre. Nekem ez fura így, de akkor én látom rosszul ezek szerint. Ha egy focit nem szerető ellenzi a Puskás megépítését azt elintézem annyival hogy szegény nem látja az egyéb előnyeit egy ilyen épületnek de olyantól még nehezebben fogadom el akit még érdekel is annyira a sportág (és a rendezvény aminek kapcsán végül épült!) hogy komoly időt szánjon a jegyek megszerzésére (mert gondolom neki sem volt egyszerű, vagy szerencséje lehetett).

Én hazamentem volna ha lenne esélyem oltás nélkül bejutni vagy ha itt megkaptam volna időben az oltást de így esélytelen volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 225 — The Mathematician
Tehát ki lehet sajátítani a nemzeti válogatottat is, ezt jó tudni.
r.baggio
Nem ezt mondtam, csak máshol pont azt irtam hogy nekem speciel sokat jelent hogy ahhoz képest ahol tartott ez az egész most telt házas eb meccset rendezhet Budapest. Erre ő írta hogy nem kellenek stadionok, így a puskás sem (én eredetileg arról beszéltem ugyanis), mit pofázok amúgy is hiszen már köcsög külföldi vagyok kb. Majd kiderül hogy van jegye lol
davemayer
ha szerinted ez üdvözlendő és támogatandó akkor miért mentél ki?

amúgy nem a puskással van baj, hanem a 15 másik hót felesleges fossal
Negritis
Az én boldogulásom és az ország haladása két külön dolog.
De mind1 ez itt off, elnézést mindenkitől, jó szurkolást.

Ha ő azt mondja amit most te nem is vontam volna kérdőre.
davemayer
az oké, csak az hogy ő mit gondol a politikáról meg a pénz lopásról nem kell hogy összefüggjön azzal hogy szurkolni akar a nemzeti válogatottnak amihez csak ott van lehetősége

annyi pénzt költöttünk stadionokra hogy abból egy VB-t meglehetne rendezni, mégis ez az első és kb az utolsó alkalom hogy itthon világverseny lesz, mert sztem többet nem mennek bele ebbe a szétosztott rendezésbe amúgy meg mindig csak vergődünk de sose sikerült összehozni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 453
Olaszországhoz feliratkoznék.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Tehát ki lehet sajátítani a nemzeti válogatottat is, ezt jó tudni.
r.baggio
Nem ezt mondtam, csak máshol pont azt irtam hogy nekem speciel sokat jelent hogy ahhoz képest ahol tartott ez az egész most telt házas eb meccset rendezhet Budapest. Erre ő írta hogy nem kellenek stadionok, így a puskás sem (én eredetileg arról beszéltem ugyanis), mit pofázok amúgy is hiszen már köcsög külföldi vagyok kb. Majd kiderül hogy van jegye lol
davemayer
ha szerinted ez üdvözlendő és támogatandó akkor miért mentél ki?

amúgy nem a puskással van baj, hanem a 15 másik hót felesleges fossal
Negritis
Az én boldogulásom és az ország haladása két külön dolog.
De mind1 ez itt off, elnézést mindenkitől, jó szurkolást.

Ha ő azt mondja amit most te nem is vontam volna kérdőre.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 225 — The Mathematician
Tehát ki lehet sajátítani a nemzeti válogatottat is, ezt jó tudni.
r.baggio
Nem ezt mondtam, csak máshol pont azt irtam hogy nekem speciel sokat jelent hogy ahhoz képest ahol tartott ez az egész most telt házas eb meccset rendezhet Budapest. Erre ő írta hogy nem kellenek stadionok, így a puskás sem (én eredetileg arról beszéltem ugyanis), mit pofázok amúgy is hiszen már köcsög külföldi vagyok kb. Majd kiderül hogy van jegye lol
davemayer
ha szerinted ez üdvözlendő és támogatandó akkor miért mentél ki?

amúgy nem a puskással van baj, hanem a 15 másik hót felesleges fossal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Tehát ki lehet sajátítani a nemzeti válogatottat is, ezt jó tudni.
r.baggio
Nem ezt mondtam, csak máshol pont azt irtam hogy nekem speciel sokat jelent hogy ahhoz képest ahol tartott ez az egész most telt házas eb meccset rendezhet Budapest. Erre ő írta hogy nem kellenek stadionok, így a puskás sem (én eredetileg arról beszéltem ugyanis), mit pofázok amúgy is hiszen már köcsög külföldi vagyok kb. Majd kiderül hogy van jegye lol

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Tehát ki lehet sajátítani a nemzeti válogatottat is, ezt jó tudni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal