Soccer EB 2021

19 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
EB2020 Tippelde:

Olaszország: Toto21, MC12, csi77, steelwolf, zemanla, Chargers LT, Sixo, ozibozi, Shilkor



Anglia: Tony Adams, tüsi91, Hanni, Willie Parker, Bruschi85, empty taxi, adam8, nando89
Dánia: fattyu, NB2, alatriste
Spanyolország: Heisman, Kenny
Ukrajna: VvAlekosz
Belgium: Sobri Jóska, ulpianus, nagir, Vrij6, Wester, peach, Löfli, topin
Svájc: Gabesz92

Svédország: dande
Németország: dancogo, csebi, briareos, iktriad, ervinator, beltazor
Franciaország: warr_b, eaglesmcnabb, YoungZeeZee, zavi27, gordon, davemayer, bcsarli, gamerkr, Kampman, Nandito, Drip
Horvátország: zinedine5, Jan
Portugália: Matthew99, miilann, undisputedly
Hollandia: Borbinho, deyell
Magyarország: kaszo
Finnország: Negritis
Lengyelország: KoporShow
Skócia: #JC6
Oroszország: kristof
Törökország: r.baggio
Észak-Macedónia: Stez

tipper.io tippjáték csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-xflttgdt?join=ea7qo5xplxrbun00

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
De brutál gyenge nevekből áll ez az olasz kezdő, főleg támadó oldalon
kapitnono

Egységesek és ez a lényeg. Legjobb 8 között ott lesznek. Meg a szívük vinni fogja őket.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
De brutál gyenge nevekből áll ez az olasz kezdő, főleg támadó oldalon
kapitnono
Az Immobile-Insigne kettős azért nem hangzik rosszul, oké, már nem 2015 van, de akkor is.
Kampman
Berardi a legjobb 3 közül 😀
Sixo
Igyekeztem azokra is gondolni, akik nem néznek kiscsapatokat
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 482 — LIGHTS OUT!
De brutál gyenge nevekből áll ez az olasz kezdő, főleg támadó oldalon
kapitnono
Az Immobile-Insigne kettős azért nem hangzik rosszul, oké, már nem 2015 van, de akkor is.
Kampman
Berardi a legjobb 3 közül 😀

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
De brutál gyenge nevekből áll ez az olasz kezdő, főleg támadó oldalon
kapitnono
Az Immobile-Insigne kettős azért nem hangzik rosszul, oké, már nem 2015 van, de akkor is.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
végén az egyik funból a másikba még átmegyek
Tegyétek át a tippem a Dánokhoz! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
De brutál gyenge nevekből áll ez az olasz kezdő, főleg támadó oldalon

Szerkesztette: kapitnono


több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Harmadszor irom at fel oran belul a tippem a nyitomeccsre 😀 (hogy utana az elso tipp | (2:2 | ) legyen a legkozelebb a vegeredmenyhez).

Ah, hianyzott mar ez 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nagyon jó, ajánlós cikk. Az sem baj, hogy szerintem az egyik legjobb magyar szakember írta:

 bunteto.com/labdarugas/ciprus-es-irorszag-utan-irany-az-eb-7-pontban-a-magyar-valogatott-felkeszuleserol/
peach
Tényleg jó, Militár Ivánt Twitteren is érdemes követni. Ugye ő az Old Dominionön focizott is, amellett h ledoktorált, anno nem is volt esélytelen h elkel az MLS Drafton.
Ami kicsit fals az a Lovigeri - Botka kapcsolat, elvégre ők általában egymás helyén fociztak a Fradiban, nem egymás mellett.
Nagy Ádámot szokták ekézni, hogy keveset játszik előre, viszont a védővonalnak hatalmas segítség, rengeteget mozog, mindig megjátszható, így könnyebb egy sorral feljebb vinni a támadást.
Schäfer szintén komoly érték lehet, elvégre ő sokáig szélső volt, így az előrejátékban tudtuk h hasznos. Hogy időközben megtanították védekezni is, az nagyon jó, sok ilyen kp van a világban, akit ifista kora után vontak vmivel hátrébb mivel előre- és hátrafele is hasznos tud lenni.
Szalai Attila meg tényleg méltó utódja Juhásznak, ráadásul kevésbé prosztó stílusban nyomja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 202 — Colts Fan
Az olaszoknál ez a Spinazzola/Florenzi/Emerson wingback sor borzasztó gyenge, az olasz topcsapatokban ezeket a posztokat légiósok viszik. Verratti is hiányozni fog ma. Nem lepődnék meg ha becsúszna egy hazai pályás nyítómeccses pofáraesés az olaszoknak
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Svájci, velszi, finn, osztrák ukrán, csehszlovák és svéd drukkereket továbbra is várunk.
Ha nekem 3 éve nem volt ciki beállni a szaúdiak mögé, akkor most se legyetek finnyásak!
Kampman
iktriadot nyugodtan be lehet írni a finnekhez mindig is nagy finn szurkoló volt, meg sem kell kérdezni
Sixo
én nem drukkolok a franciáknak, csak sztem ők fognak nyerni

de ezen ne múljon munkahelyi kötelességből tegyetek be engem a finnekhez 😀
Negritis
most a Nokiát nem vette meg a Microsoft? vagy az csak valamelyik részlegük volt?
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tippernél meg kellene nyitni a gólkirályt meg a végső győztest és akkor lehetne arra tippelni. Sztem le van zárva, mert az az alapértelmezett, nekem is ez volt a családiban, megnyitottam és lehet is egyből. Nemtom ki az admin, Jóska az?
csebi
Én biztos nem.
Szerintem Löfli.
Sobri Jóska
én vagyok, de nem lesz most már ilyen opció 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az olaszok várható felállása a következő:

Donnarumma – Florenzi, Bonucci, Chiellini, Emerson – Jorginho, Barella, Locatelli (a sérült Verrati helyén) – Chiesa, Immobile, Insigne

A törökök várhatóan így fognak kezdeni az olaszok ellen:

Cakir – Meras, Soyuncu, Demiral, Celik – Yokuslu, Tufan, Karaman, Calhanoglu, Yazici – Yilmaz


Szakértők szakérthetnek. 😀
Vrij6
Berardi lesz sztem Chiesa helyén :/
NégerEmerson helyén meg Spinazzola
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Tippernél meg kellene nyitni a gólkirályt meg a végső győztest és akkor lehetne arra tippelni. Sztem le van zárva, mert az az alapértelmezett, nekem is ez volt a családiban, megnyitottam és lehet is egyből. Nemtom ki az admin, Jóska az?
csebi
Én biztos nem.
Szerintem Löfli.

több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Németekre tippelnék

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Tippernél meg kellene nyitni a gólkirályt meg a végső győztest és akkor lehetne arra tippelni. Sztem le van zárva, mert az az alapértelmezett, nekem is ez volt a családiban, megnyitottam és lehet is egyből. Nemtom ki az admin, Jóska az?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Most kezdődött az M4-en egy kétórás dokumentumfilm a válogatott 2020-as évéről
Kampman
Zaj a Csendben ... Nem igen lehet dicsérni semmiért se az m4et de ez egy kimondottan jol sikerült film 😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Most kezdődött az M4-en egy kétórás dokumentumfilm a válogatott 2020-as évéről
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nagyon jó, ajánlós cikk. Az sem baj, hogy szerintem az egyik legjobb magyar szakember írta:

 bunteto.com/labdarugas/ciprus-es-irorszag-utan-irany-az-eb-7-pontban-a-magyar-valogatott-felkeszuleserol/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 482 — LIGHTS OUT!
Az olaszok várható felállása a következő:

Donnarumma – Florenzi, Bonucci, Chiellini, Emerson – Jorginho, Barella, Locatelli (a sérült Verrati helyén) – Chiesa, Immobile, Insigne

A törökök várhatóan így fognak kezdeni az olaszok ellen:

Cakir – Meras, Soyuncu, Demiral, Celik – Yokuslu, Tufan, Karaman, Calhanoglu, Yazici – Yilmaz


Szakértők szakérthetnek. 😀
Vrij6
Tegnap még azt olvastam, hogy Berardi-t teszi be Manchini Chiesa helyére.

Szerkesztette: Sixo

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Apropó, a Copa-ra nem csinálunk tippeldét?
warr_b
sokat vársz
Kampman
Úgy-e? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tippernél mi a deadline az egyes meccsek esetében?
empty taxi
kickoff előtt 5 perc elvileg


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az olaszok várható felállása a következő:

Donnarumma – Florenzi, Bonucci, Chiellini, Emerson – Jorginho, Barella, Locatelli (a sérült Verrati helyén) – Chiesa, Immobile, Insigne

A törökök várhatóan így fognak kezdeni az olaszok ellen:

Cakir – Meras, Soyuncu, Demiral, Celik – Yokuslu, Tufan, Karaman, Calhanoglu, Yazici – Yilmaz


Szakértők szakérthetnek. 😀
Vrij6
Az olaszoknál jó nagy kontraszt van a rohamegerek meg a betonkeverők között.

A széleken kifejezetten gyorsak (Florenzi, Insigne, Chiesa), a belsőik meg csiga lassúak (Bonucci, Chiellini+ Jorginho is lassítja a játékot a sok fényezéssel, Barella sem egy villám). Érdekes lesz, én statikus játékot várok tőlük, sok bepasszal a védelem mögé.

Védekezésben viszont nagyon stabilan fognak állni a lábukon, sztem nehéz lesz ellenük gólt szerezni.

A törököket alig ismerem, a védelem feje nyilván Soyüncü, középen Calhanoglu szervez, Tufan a labdaszerző típus, elől meg Yilmaz és Yazici kreatívkodik, a többieket kb nem ismerem.
Willie Parker
Mint a török foci kedvelője:
A kapus Cakir korrekt
A védelemben a balhátvéd Meras a gyenge pont, Soyuncu ugye a PL egyik legjobb belső védője, Demiral meg pont Bonucci és Chiellini kárára kap játékperceket a Juvéban, Celik tehetséges jobbhátvéd, támadásban talán vmivel jobb, de a védőmunkájával sincs gond.
A két védekező kp Tufan ill. Yokuslu (utóbbit idén ugye a West Bromnak kölcsönözte a Celta), mindketten a legjobb korban vannak. Calhanoglu sztem balról fog indulni, Karamannak a beválogatása sem feltétlen indokolt, nemhogy a kezdőbe állítása. Yazici nagy spíler (mondjuk a jobblábát csak támaszkodásra használja), hármat vágott a Milannak a legutóbbi EL kiírásban, tud Yilmaz mellett és mögött is játszani. Mondjuk Yilmaz is már bőven túl van a csúcson, ő Bonucci meg Chiellini generációja.

Az olaszoknál a védelem nem tetszik, a többi poszton sztem a megfelelő személyeket küldi csatába Mancini.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Apropó, a Copa-ra nem csinálunk tippeldét?
warr_b
sokat vársz
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Horvátokat megtippelném, ha még nem késő, köszi.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Apropó, a Copa-ra nem csinálunk tippeldét?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta