Soccer EB 2021

19 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
EB2020 Tippelde:

Olaszország: Toto21, MC12, csi77, steelwolf, zemanla, Chargers LT, Sixo, ozibozi, Shilkor



Anglia: Tony Adams, tüsi91, Hanni, Willie Parker, Bruschi85, empty taxi, adam8, nando89
Dánia: fattyu, NB2, alatriste
Spanyolország: Heisman, Kenny
Ukrajna: VvAlekosz
Belgium: Sobri Jóska, ulpianus, nagir, Vrij6, Wester, peach, Löfli, topin
Svájc: Gabesz92

Svédország: dande
Németország: dancogo, csebi, briareos, iktriad, ervinator, beltazor
Franciaország: warr_b, eaglesmcnabb, YoungZeeZee, zavi27, gordon, davemayer, bcsarli, gamerkr, Kampman, Nandito, Drip
Horvátország: zinedine5, Jan
Portugália: Matthew99, miilann, undisputedly
Hollandia: Borbinho, deyell
Magyarország: kaszo
Finnország: Negritis
Lengyelország: KoporShow
Skócia: #JC6
Oroszország: kristof
Törökország: r.baggio
Észak-Macedónia: Stez

tipper.io tippjáték csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-xflttgdt?join=ea7qo5xplxrbun00

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Ui: ki mit gondol érdemes felmenni vidékről már hétfőn h kiváltsuk a karszallagokat ?
nando89
Mi a (franciák elleni) meccs napján hajnalban indulunk, szerintem elég annyi a karszalag kiváltására és a sörözésre is. Pedig ugye ez délutáni meccs, nem esti.
Szokol
Rühelled hogy stadionok épültek, de azért kijársz meccsre és élvezed a megvetett politikai oldal tevékenységének gyümölcsét. Ezt így hogy? 😊
davemayer
A Rákosi-korszakban is kimentek a Népstadionba 😀
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ui: ki mit gondol érdemes felmenni vidékről már hétfőn h kiváltsuk a karszallagokat ?
nando89
Mi a (franciák elleni) meccs napján hajnalban indulunk, szerintem elég annyi a karszalag kiváltására és a sörözésre is. Pedig ugye ez délutáni meccs, nem esti.
Szokol
Rühelled hogy stadionok épültek, de azért kijársz meccsre és élvezed a megvetett politikai oldal tevékenységének gyümölcsét. Ezt így hogy? 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 779 — Cowboys fan
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm
deyell
pozitív irányba sztem a skótok
negatívba meg hollandia
Negritis
skótok fognak egyáltalán gólt lőni? 😊
csebi
aha. a vébé-selejtezőkön.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
hova kell beírni, hogy az olaszok nyernek ?
Sixo
Viccek topic
r.baggio
ott már voltam, onnan elzavartak, azt mondták oda csak a törököket lehet

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
hova kell beírni, hogy az olaszok nyernek ?
Sixo
Viccek topic


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
hova kell beírni, hogy az olaszok nyernek ?

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
a tipper játékban végül kell /lehet végső győztest tippelni?
tegnap nekem csak eredményeket dobott ki...
yooker
ahogy nézem lehet, de nekem se mutatja se a firefox se a chrome hol lenne

 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548145933844541/unknown.png?width=1188&height=635
 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548250229800980/unknown.png?width=848&height=635
itt van két kép ha valaki nem értené
Negritis
ezen én csak a meccseket látom továbbra is...

ezt külön be lehet állítani annak aki a csoportot csinálja hogy akarja-e ....
itt úgy látom hogy nem lett csak a meccs tippelés
yooker
A BAJNOKSÁGRA VONATKOZÓ TIPPEK
A győztes csapat eltalálása 100 p
A gólkirály eltalálása 100 p

ott van hogy lehetne rá tippelni, ha nem lehetne akkor így néz ki
A BAJNOKSÁGRA VONATKOZÓ TIPPEK
A győztes csapat eltalálása 0 p
A gólkirály eltalálása 0 p
Negritis
basszus én semmi ilyesmit nem látok...😊
benne vagyok egy másik csoportban is ott teljesen egyértelműen ott van hogy ezekre tippelni lehet a plussz pontokért...
na mindegy !
azért köszi!
yooker
Én sem látok se gólkirályt, se végső győztest. Amúgy döntetlent nem lehet tippelni?
peach
Miért ne lehetne, én már egyik meccsre írtam X-et

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
a tipper játékban végül kell /lehet végső győztest tippelni?
tegnap nekem csak eredményeket dobott ki...
yooker
ahogy nézem lehet, de nekem se mutatja se a firefox se a chrome hol lenne

 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548145933844541/unknown.png?width=1188&height=635
 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548250229800980/unknown.png?width=848&height=635
itt van két kép ha valaki nem értené
Negritis
ezen én csak a meccseket látom továbbra is...

ezt külön be lehet állítani annak aki a csoportot csinálja hogy akarja-e ....
itt úgy látom hogy nem lett csak a meccs tippelés
yooker
A BAJNOKSÁGRA VONATKOZÓ TIPPEK
A győztes csapat eltalálása 100 p
A gólkirály eltalálása 100 p

ott van hogy lehetne rá tippelni, ha nem lehetne akkor így néz ki
A BAJNOKSÁGRA VONATKOZÓ TIPPEK
A győztes csapat eltalálása 0 p
A gólkirály eltalálása 0 p
Negritis
basszus én semmi ilyesmit nem látok...😊
benne vagyok egy másik csoportban is ott teljesen egyértelműen ott van hogy ezekre tippelni lehet a plussz pontokért...
na mindegy !
azért köszi!
yooker
Én sem látok se gólkirályt, se végső győztest. Amúgy döntetlent nem lehet tippelni?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
a tipper játékban végül kell /lehet végső győztest tippelni?
tegnap nekem csak eredményeket dobott ki...
yooker
ahogy nézem lehet, de nekem se mutatja se a firefox se a chrome hol lenne

 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548145933844541/unknown.png?width=1188&height=635
 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548250229800980/unknown.png?width=848&height=635
itt van két kép ha valaki nem értené
Negritis
ezen én csak a meccseket látom továbbra is...

ezt külön be lehet állítani annak aki a csoportot csinálja hogy akarja-e ....
itt úgy látom hogy nem lett csak a meccs tippelés
yooker
A BAJNOKSÁGRA VONATKOZÓ TIPPEK
A győztes csapat eltalálása 100 p
A gólkirály eltalálása 100 p

ott van hogy lehetne rá tippelni, ha nem lehetne akkor így néz ki
A BAJNOKSÁGRA VONATKOZÓ TIPPEK
A győztes csapat eltalálása 0 p
A gólkirály eltalálása 0 p
Negritis
basszus én semmi ilyesmit nem látok...😊
benne vagyok egy másik csoportban is ott teljesen egyértelműen ott van hogy ezekre tippelni lehet a plussz pontokért...
na mindegy !
azért köszi!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
a tipper játékban végül kell /lehet végső győztest tippelni?
tegnap nekem csak eredményeket dobott ki...
yooker
ahogy nézem lehet, de nekem se mutatja se a firefox se a chrome hol lenne

 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548145933844541/unknown.png?width=1188&height=635
 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548250229800980/unknown.png?width=848&height=635
itt van két kép ha valaki nem értené
Negritis
ezen én csak a meccseket látom továbbra is...

ezt külön be lehet állítani annak aki a csoportot csinálja hogy akarja-e ....
itt úgy látom hogy nem lett csak a meccs tippelés
yooker
A BAJNOKSÁGRA VONATKOZÓ TIPPEK
A győztes csapat eltalálása 100 p
A gólkirály eltalálása 100 p

ott van hogy lehetne rá tippelni, ha nem lehetne akkor így néz ki
A BAJNOKSÁGRA VONATKOZÓ TIPPEK
A győztes csapat eltalálása 0 p
A gólkirály eltalálása 0 p

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
a tipper játékban végül kell /lehet végső győztest tippelni?
tegnap nekem csak eredményeket dobott ki...
yooker
ahogy nézem lehet, de nekem se mutatja se a firefox se a chrome hol lenne

 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548145933844541/unknown.png?width=1188&height=635
 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548250229800980/unknown.png?width=848&height=635
itt van két kép ha valaki nem értené
Negritis
ezen én csak a meccseket látom továbbra is...

ezt külön be lehet állítani annak aki a csoportot csinálja hogy akarja-e ....
itt úgy látom hogy nem lett csak a meccs tippelés
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
a tipper játékban végül kell /lehet végső győztest tippelni?
tegnap nekem csak eredményeket dobott ki...
yooker
ahogy nézem lehet, de nekem se mutatja se a firefox se a chrome hol lenne

 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548145933844541/unknown.png?width=1188&height=635
 media.discordapp.net/attachments/320300991285166080/852548250229800980/unknown.png?width=848&height=635
itt van két kép ha valaki nem értené

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Olyan vicces hogy itt a Margitszigeten már 13 órakor felszerelték a futópálya mellett a kameraállványokat a tv csatornák és várják a portugál csapatot 😁😁 Igaz ők csak este 8 körül érnek ide a szállodába!!
Nem is értem minek állnak már most oda 6-7 órával előbb 🤣🤣🤣

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hétfőn kapom második ottást , nagyon remélem nem lesz bajom a kedd esti meccsre, mert akkor tökön szúrom magam.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
 444.hu/2021/06/10/az-uefa-felszolitotta-az-ukranokat-hogy-valtoztassanak-a-politizalo-mezukon
Vrij6
Meglepő, sportdiplomácia terén az oroszokot szinte mindenhol szopatták az utóbbi időben, mondjuk tény, hogy még az UEFA/FIFA párosnál a legkevésbé.
Kampman
Na ja, de ebben speciel igazuk van.
Nekünk se engednének egy Nagy-Magyarországos mezt, vagy a szerbeknek egy jugoszlávosat, de még az osztrákoknak se egy monarchiásat.
Sobri Jóska
A cikk azt írja, hogy az UEFÁ-nak nem volt kifogása a 2014 előtti határok ábrázolásával, mivel az ENSZ ma is ezeket ismeri el, a szlogenekkel volt bajuk.
Kampman
Mármint az oroszoknak van igazuk.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
 444.hu/2021/06/10/az-uefa-felszolitotta-az-ukranokat-hogy-valtoztassanak-a-politizalo-mezukon
Vrij6
Meglepő, sportdiplomácia terén az oroszokot szinte mindenhol szopatták az utóbbi időben, mondjuk tény, hogy még az UEFA/FIFA párosnál a legkevésbé.
Kampman
Na ja, de ebben speciel igazuk van.
Nekünk se engednének egy Nagy-Magyarországos mezt, vagy a szerbeknek egy jugoszlávosat, de még az osztrákoknak se egy monarchiásat.
Sobri Jóska
A cikk azt írja, hogy az UEFÁ-nak nem volt kifogása a 2014 előtti határok ábrázolásával, mivel az ENSZ ma is ezeket ismeri el, a szlogenekkel volt bajuk.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ui: ki mit gondol érdemes felmenni vidékről már hétfőn h kiváltsuk a karszallagokat ?
nando89
Mi a (franciák elleni) meccs napján hajnalban indulunk, szerintem elég annyi a karszalag kiváltására és a sörözésre is. Pedig ugye ez délutáni meccs, nem esti.
Szokol
Portugálok ellen én is hajlok az az napra mert az csak 6kor kezdődik , Francia meccs már 3 kor ..meglátjuk kedden mennyire pörög majd az átvétel .
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
 444.hu/2021/06/10/az-uefa-felszolitotta-az-ukranokat-hogy-valtoztassanak-a-politizalo-mezukon
Vrij6
Meglepő, sportdiplomácia terén az oroszokot szinte mindenhol szopatták az utóbbi időben, mondjuk tény, hogy még az UEFA/FIFA párosnál a legkevésbé.
Kampman
Na ja, de ebben speciel igazuk van.
Nekünk se engednének egy Nagy-Magyarországos mezt, vagy a szerbeknek egy jugoszlávosat, de még az osztrákoknak se egy monarchiásat.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
 444.hu/2021/06/10/az-uefa-felszolitotta-az-ukranokat-hogy-valtoztassanak-a-politizalo-mezukon
Vrij6
Meglepő, sportdiplomácia terén az oroszokat szinte mindenhol szopatták az utóbbi időben, mondjuk tény, hogy még az UEFA/FIFA párosnál a legkevésbé.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
 444.hu/2021/06/10/az-uefa-felszolitotta-az-ukranokat-hogy-valtoztassanak-a-politizalo-mezukon

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Ui: ki mit gondol érdemes felmenni vidékről már hétfőn h kiváltsuk a karszallagokat ?
nando89
Mi a (franciák elleni) meccs napján hajnalban indulunk, szerintem elég annyi a karszalag kiváltására és a sörözésre is. Pedig ugye ez délutáni meccs, nem esti.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Pozitív: A németek hamar kiesnek
Negatív: Nem lesz Közép- és Kelet-európai ország a 8 között
csi77
Szeretlek. 😀 De legalább ha úgy lesz, jól fogod magad érezni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm
deyell
Ukránoktól kiugrást várok az egységes jó keret .
Nagtív meg egyértelműen Spanyolország nálam , az ő szintjükön ilyen gyenge kerettel régen mentek világversenyre .

Ui: ki mit gondol érdemes felmenni vidékről már hétfőn h kiváltsuk a karszallagokat ?
nando89
Szerintem igen, jobb minnél hamarabb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 329 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én egy jó Orosz - Ukrán meccset várnék Ukrán győzelemmel 😊

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
kire tippelnétek, mint a torna meglepetéscsapata? Svájcon kívül persze. én a dánokat mondanàm
deyell
Ukránoktól kiugrást várok az egységes jó keret .
Nagtív meg egyértelműen Spanyolország nálam , az ő szintjükön ilyen gyenge kerettel régen mentek világversenyre .

Ui: ki mit gondol érdemes felmenni vidékről már hétfőn h kiváltsuk a karszallagokat ?