Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, most van vége Kamerun vébéjének.

Lovren keresztneve ugye Csicsgergő?Höri
Ezt most miért??????? 😀 Ennyire jó a meccsdande
Ja. Szerinted miért sztorizgatok Prosinskiről?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lovren keresztneve ugye Csicsgergő?Höri
Ezt most miért??????? 😀 Ennyire jó a meccs
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Főleg hogy Prosinecki 😉dande
Nem szép dolog belekötni, láthatóan Jags játékost akart hypeolni. Herremans miért nincs ott a VB-n?mustaine
Nem hype volt (látom frissíteni kell az emlékeket), csak miután kiválasztottuk Prosinskit, egyből jött egy szavazás, hogy ki lesz a következő draft pick, és minden opció a 98as horvát csapatból volt.

Emlékszem Höri azonnal le is "Proszinecsk"-izte Prosinskit.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ajtó-ablak helyzetben fejelhetett Mezei szerint bazdmeg, de azért majdnem összefejelt a kamerunival és ott volt a seggében egy másik is

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lovren keresztneve ugye Csicsgergő?

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
nem is tudtam, hogy Kamerunban James Harden védHöri
csak 4 fejjel kisebb nála 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Főleg hogy Prosinecki 😉dande
Szerinted nem tudom? Ez inside joke volt a részemről.iktriad
Hát elég nagy hiba volt egy Jax csírával poénkodni egy horvát legendával szemben. 😀Stez
Na, egy interceptionje volt eddig pályája alatt, de az Bradytől!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Főleg hogy Prosinecki 😉dande
Szerinted nem tudom? Ez inside joke volt a részemről.iktriad
Hát elég nagy hiba volt egy Jax csírával poénkodni egy horvát legendával szemben. 😀Stez
Vajon az a másik miért nem jutott eszembe nem is értem 😛
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem is tudtam, hogy Kamerunban James Harden véd

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Főleg hogy Prosinecki 😉dande
Nem szép dolog belekötni, láthatóan Jags játékost akart hypeolni. Herremans miért nincs ott a VB-n?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Az Prosinecki. Nem is értem, hogy nem lehetett elfelejteni a rikító szőke haját. 😀Stez
Na akkor te se voltál itt a 2011es draft (blog)közvetítés 3. napján. 😀😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Főleg hogy Prosinecki 😉dande
Szerinted nem tudom? Ez inside joke volt a részemről.iktriad
Hát elég nagy hiba volt egy Jax csírával poénkodni egy horvát legendával szemben. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Főleg hogy Prosinecki 😉dande
Szerinted nem tudom? Ez inside joke volt a részemről.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Zvonimir Boban volt az egyetlen légiós a Zaccheroni-féle Milanban, akit kamáztam.Höri
Te szinte minden jobb dél-szláv spílert kamázol, szóval ez nagy nem meglepetés. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Főleg hogy Prosinecki 😉
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Az Prosinecki. Nem is értem, hogy nem lehetett elfelejteni a rikító szőke haját. 😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.iktriad
Zvonimir Boban volt az egyetlen légiós a Zaccheroni-féle Milanban, akit kamáztam.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kamerun végleg feladja mire elérünk a szünetigHöri
Hacsak nem jön infó a szövetségtől addig, hogy még hajlandók fizetni némi prémiumot.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fú de szar meccs atyaég.. Mondjuk ez remekül jellemzi kamerun hozzáállását az egészhez, gólt kaptak 20 perce, de azóta is basznak focizni.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kicsit találkozott láb a lábbal=Széttapossák Srna bokáját.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 256 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem szép dolog Mezeitől, hogy kihagyta Bobant a 98as horvát bronzcsapat felsorolásából. Ja és persze Prosinskit.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ez amúgy most honnan jött, hogy Pranjić lesz a balbekk? Már 5 éve is szar volt a Bayernben, Vrsaljko meg teljesen korrekt volt a brazilok ellen.mustaine
Örülök, hogy ez másnak is feltűnt. 😊
Mondjuk én azon is meglepődtem, hogy a történtek után Pletikosa nem repült haza.Schleck
Tuti a séró az oka!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez amúgy most honnan jött, hogy Pranjić lesz a balbekk? Már 5 éve is szar volt a Bayernben, Vrsaljko meg teljesen korrekt volt a brazilok ellen.mustaine
Örülök, hogy ez másnak is feltűnt. 😊
Mondjuk én azon is meglepődtem, hogy a történtek után Pletikosa nem repült haza.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt lehet tudni, hogy a pontpénzüket, a továbbjutásért, vagy csak a részvételért járó pénzüket emelték fel a sztrájkosoknak? ?ozibozi
FECAFOOT, Cameroon’s football federation, eventually yielded [fr] to the players’ demands, giving each player 5,800,000 CFA francs (about 12,000 US dollars) in addition to the 50 million CFA francs (104,000 US dollars) already promised by the Cameroon government.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ez amúgy most honnan jött, hogy Pranjić lesz a balbekk? Már 5 éve is szar volt a Bayernben, Vrsaljko meg teljesen korrekt volt a brazilok ellen.