Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Annyira tipikus: én dobom be Campos nevét és más kap rá 3 like-t. Legközelebb levédetem a hozzászólást 😉dande
Azért jól vagy? 😕
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Annyira tipikus: én dobom be Campos nevét és más kap rá 3 like-t. Legközelebb levédetem a hozzászólást 😉dande
mekkorákat repkedett, imádtam

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csodás, nem láttam a spanyol meccset, egész nap az összefoglalókat nyomják, de most basznak leadni a kamerun meccs előtt.Stez
 ourmatch.net/videos/18-06-2014-spain-0-2-chile/

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csodás, nem láttam a spanyol meccset, egész nap az összefoglalókat nyomják, de most basznak leadni a kamerun meccs előtt.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira tipikus: én dobom be Campos nevét és más kap rá 3 like-t. Legközelebb levédetem a hozzászólást 😉
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
És Campos remek kapus is volt amúgy! 😊 Zseniális figura! Akkoriban voltak még egyéniségek, mint pl. Valderrama! 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Érdekes egy csoport egyébként ez a B jelű "halál" kvartett. Bármennyire is szimpatikusak a chileiek (és szorítok is nekik) egyszerűen nem tudnám azt mondani, hogy továbbjutnak a nyolcaddöntőn, míg a holland kiesésben gyakorlatilag biztos vagyok. Se a chileieknek, se a hollandoknak, se a spanyoloknak nincs védelmük, amiért előbbi kettő tud nyerni, hogy ők legalább elől tudnak hozni valamit, de nem tudom, nekem az a furcsa érzésem van, hogy halál csoport helyett talán ez lett az egyik legkönnyebb csoport... Az például, hogy egy Ausztrália valszeg mind a 3 meccsen tényező, sőt esélye van az normál esetben egy világbajnoki csoportban nem fordulhatna elő. 😉 A spanyolok gyengélkedése szerintem jelentősen túlértékeli mind a hollandok, mind a chileiek teljesítményét. 😉
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
BL-döntőt 2 spanyol csapat játszotta, gyönyörű logika hogy abból a 22 játékosból 3 kezd. Szép volt barca B 😀eaglesmcnabb
jó de pl a Realban volt a kezdőben összesen 3 spanyol😊NB2
és abból simán játszhatott volna Isco vagy Carvajal. Atletiből meg mondjuk Koke, Adrian, Raul Garcia meg Gabi.
De nem, mert nyilván a Realból is Xabi Alonsohoz meg Ramoshoz ragaszkodik akiket a neve tart a válogatottban annyira lassúak és körülményesek. Iniesta, Pedro, Busquets, Jordi Alba úgyszint. Első meccsen meg Xavi. Mutatott játék alapján egyiknek se kéne ott lenni de a hype nagy úr.

1 országot mondj ahol egy olyan hazai csapat rakja ki a válogatott több mint felét ami nem nyert semmit. Egyet. (magyart nem ér)
NA mindegy, örülök hogy nem nyertek semmit 😊eaglesmcnabb
+ a legjobb formában lévő barcás meg Chilei 😊

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Egy viszont biztosnak tűnik az eddigiek alapján. Az amerikai földrész nagyon belehúzott kapusok terén. Ochoa, Navas, Bravo, mind iszonyat meggyőző eddig.Schleck
Higuita meg Chilavert régen is ott voltak 😀mustaine
Goicoecharól és Camposról nem is beszélve 😀dande
Campos volt a király a maga 170 centijével + a meze


choose life
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
1 országot mondj ahol egy olyan hazai csapat rakja ki a válogatott több mint felét ami nem nyert semmit. Egyet. (magyart nem ér)
NA mindegy, örülök hogy nem nyertek semmit 😊eaglesmcnabb
Anglia - LiverpoolShilkor
ki is szoptak 😀 de ez még mindig csak 4. A Barcából heten játszottak az első meccseneaglesmcnabb
5 az (Johnson, Gerrard, Henderson, Sterling, Sturridge), de egyébként a spanyolokra teljesen jogos amit írsz. Mellesleg a vereség ellenére az angolok most játszottak a leginkább meggyőzően kb '96 óta.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
1 országot mondj ahol egy olyan hazai csapat rakja ki a válogatott több mint felét ami nem nyert semmit. Egyet. (magyart nem ér)
NA mindegy, örülök hogy nem nyertek semmit 😊eaglesmcnabb
Anglia - LiverpoolShilkor
ki is szoptak 😀 de ez még mindig csak 5. A Barcából heten játszottak az első meccsen

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
1 országot mondj ahol egy olyan hazai csapat rakja ki a válogatott több mint felét ami nem nyert semmit. Egyet. (magyart nem ér)
NA mindegy, örülök hogy nem nyertek semmit 😊eaglesmcnabb
Anglia - Liverpool
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyébként szerintem a világon nem nagyon van olyan válogatott ahol a legjobb formában játszó 11 kezdene. Pláne nem egy VBn. Nem csak nálunk divat ez a névből élés, meg jó managerrel való trükközés.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
egyébként ez a nagytudású edző Llorentét miért nem vitte ki? sérült, vagy lemondta a válogatottságot?slowmotion
Állítólag jó edző de szar manager. Pl minek visz ki ilyen játékosokat mint Torres, Piquet, Bosquets vagy Casillas. Legjobb sapnyolt , Casorlát meg alig cseréli be ...Sixo67
Azért ez a ÁLLÍTÓLAG? jó edző de szar menedzser nyert egy EB-t egy VB.-t 2- Bl-t pár spanyol bajnokságot..... ez most így jött össze. Ennyi
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
- hé spanyolkák, mennyi ideig tartott nektek a vb??
- egy hét.
- NEM A GÓLARÁNYOTOKAT KÉRDEZTEM

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
egyébként ez a nagytudású edző Llorentét miért nem vitte ki? sérült, vagy lemondta a válogatottságot?slowmotion
Állítólag jó edző de szar manager. Pl minek visz ki ilyen játékosokat mint Torres, Piquet, Bosquets vagy Casillas. Legjobb sapnyolt , Casorlát meg alig cseréli be ...

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
BL-döntőt 2 spanyol csapat játszotta, gyönyörű logika hogy abból a 22 játékosból 3 kezd. Szép volt barca B 😀eaglesmcnabb
jó de pl a Realban volt a kezdőben összesen 3 spanyol😊NB2
és abból simán játszhatott volna Isco vagy Carvajal. Atletiből meg mondjuk Koke, Adrian, Raul Garcia meg Gabi.
De nem, mert nyilván a Realból is Xabi Alonsohoz meg Ramoshoz ragaszkodik akiket a neve tart a válogatottban annyira lassúak és körülményesek. Iniesta, Pedro, Busquets, Jordi Alba úgyszint. Első meccsen meg Xavi. Mutatott játék alapján egyiknek se kéne ott lenni de a hype nagy úr.

1 országot mondj ahol egy olyan hazai csapat rakja ki a válogatott több mint felét ami nem nyert semmit. Egyet. (magyart nem ér)
NA mindegy, örülök hogy nem nyertek semmit 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3-0 lett a spanyoloknak, megóvják Aranguiz szerelése miatt

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 476 — LIGHTS OUT!
Köcsög Chile, megraktam, hogy 0-2ből nyernek mixen... erre bammeg az egész 2. félidőt elbohóckodták...

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy dolognak kifejezetten örülök, a tiki-takának hivatalosan is leáldozott. (ideje volt :p )Newman
Én sem szerettem sosem, én tiki-tökölésnek hívomulpianus
Azért az nem volt tiki tökölés az elején. Tetszett ám az sokaknak. Főleg az első évben nem. Két tényező találkozott aztán: Hosszú éveken keresztül nem lehet olyan gyorsan játszani, mint ahogy játszották plusz az ellenszer is meglett. Ha tudták volna tartani a tempót akkor azért még mindig az egyik legszebb játék lenne. Vagy gyorsan játszod vagy megfojtanak és kész.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
BL-döntőt 2 spanyol csapat játszotta, gyönyörű logika hogy abból a 22 játékosból 3 kezd. Szép volt barca B 😀eaglesmcnabb
jó de pl a Realban volt a kezdőben összesen 3 spanyol😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilván azért Barca szurkolóként valahol nekem fáj, pláne ahogy alakult, hazudnék ha nem.... de az Argentinokat is hagyni kell nyerni na 😀
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
BL-döntőt 2 spanyol csapat játszotta, gyönyörű logika hogy abból a 22 játékosból 3 kezd. Szép volt barca B 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A teljesség kedvéért az auszik 1-0 nyernek ellenükWester
nyócegymustaine
még egy akkora góllal és Casillas egyszerűen levonul a pályáról, örök élmény lesz az is

Mindig jövőre