Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Meglepődtem saját magamon, de egy Anglia-USA meccsen az amcsiknak drukkolok.
nagylaza, főpohárnok
Nálam ez alap.
Kampman
Hogy tudsz egy olyan csapatnak szurkolni ahol Weston McKennie játszik ?
Sixo
Annyira felületesen néztem soccert mostanában, hogy ha azt mondanád, hogy ez az ürge olimpiai aranyérmes lett lólengésben, azt is elhinném.
Kampman
Simán lehetne skót is, csak négernek született
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.
r.baggio
Eddigi két meccse alapján Katarról az az eset jutott eszembe, amikor a gazdag szülők a tehetségtelen gyerekeiket megpróbálják focistaként eladni. Borzasztó védekezés, kapusteljesítmény zéró, támadásban teljes ötlettelenség. Jobb lett volna, ha a VB-k történetében először a házigazdát inkább nem képviseli senki.
Hungarian Bill
És ők is jórészt akadémisták
Willie Parker
Valamiért nekem is a mindenkori magyar U19-es válogatott jutott eszembe.
Kampman
Koman Vologya még el is vállalná a katari válogatottságot
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Meglepődtem saját magamon, de egy Anglia-USA meccsen az amcsiknak drukkolok.
nagylaza, főpohárnok
Nálam ez alap.
Kampman
Hogy tudsz egy olyan csapatnak szurkolni ahol Weston McKennie játszik ?
Sixo
Annyira felületesen néztem soccert mostanában, hogy ha azt mondanád, hogy ez az ürge olimpiai aranyérmes lett lólengésben, azt is elhinném.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.
r.baggio
Eddigi két meccse alapján Katarról az az eset jutott eszembe, amikor a gazdag szülők a tehetségtelen gyerekeiket megpróbálják focistaként eladni. Borzasztó védekezés, kapusteljesítmény zéró, támadásban teljes ötlettelenség. Jobb lett volna, ha a VB-k történetében először a házigazdát inkább nem képviseli senki.
Hungarian Bill
És ők is jórészt akadémisták
Willie Parker
Valamiért nekem is a mindenkori magyar U19-es válogatott jutott eszembe.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Meglepődtem saját magamon, de egy Anglia-USA meccsen az amcsiknak drukkolok.
nagylaza, főpohárnok
Nálam ez alap.
Kampman
Hogy tudsz egy olyan csapatnak szurkolni ahol Weston McKennie játszik ?

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 836 — beers & Packers
Miért, Hajdú B.? Neked milyen a hajad?
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
McKennie ezt túlkente

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.
r.baggio
Eddigi két meccse alapján Katarról az az eset jutott eszembe, amikor a gazdag szülők a tehetségtelen gyerekeiket megpróbálják focistaként eladni. Borzasztó védekezés, kapusteljesítmény zéró, támadásban teljes ötlettelenség. Jobb lett volna, ha a VB-k történetében először a házigazdát inkább nem képviseli senki.
Hungarian Bill
És ők is jórészt akadémisták
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lehet mótvá:
 fb.watch/h0P-I00_Kc/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mindegy ki nyer, csak Saka ne sérüljön meg.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
sterling borzalmas szokás szerint

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Meglepődtem saját magamon, de egy Anglia-USA meccsen az amcsiknak drukkolok.
nagylaza, főpohárnok
Nálam ez alap.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 836 — beers & Packers
Meglepődtem saját magamon, de egy Anglia-USA meccsen az amcsiknak drukkolok.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.
r.baggio
Most jut eszembe, hogy a 2030-ast legalább részben oda kéne adni Uruguaynak, amolyan hagyománytiszteletből, de erre semmi esély nincs.
Kampman
Azt mondják az argentin - uru pályázat elég erős. Vagy te ennyire hiszel a román-szerb-bolgárban?
Sixo
Most néztem csak, hogy milyen potenciális pályázók vannak, de abból indultam ki, hogy mivel 2026-ban az amerikai földrészen lesz a torna, 2030-ban inkább Európa/Ausztrália következhet
Kampman
Spanyol-Portugál nem rossz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Angolok nagyon gyengén hozzák ki a labdát

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
Mostanra sikerült végeznem a Netflix FIFA botrányt feldolgozó sorozatával. Tetszett, hogy szerepelt benne Budapest, mint egy helyszín, a korrupció, ne maradhatunk ki. Nagy kedvencem a párhuzam Blatter és Infantino között, 10 km-re születtek egymástól és ugyanolyan körülmények között kerültek hatalomra.
Sixo
Nekem óriási csalódás volt az a sorozat. Úgy beharangozták, hogy mekkora botrányt fog csapni. Erre mintha kb a wikipedia szócikk lett volna a forgatókönyv.
Hanni
kurvasokan nem tudnak semmit az egészről mer a wikiig se jutnak, és azért a mainstreamben masszívan csúsztatnak a dolgokról
szóval ha csak a wiki cikkejeit felolvassák is botrány

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Pulisic nevét most hallottam először 20 perc után
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mostanra sikerült végeznem a Netflix FIFA botrányt feldolgozó sorozatával. Tetszett, hogy szerepelt benne Budapest, mint egy helyszín, a korrupció, ne maradhatunk ki. Nagy kedvencem a párhuzam Blatter és Infantino között, 10 km-re születtek egymástól és ugyanolyan körülmények között kerültek hatalomra.
Sixo
Nekem óriási csalódás volt az a sorozat. Úgy beharangozták, hogy mekkora botrányt fog csapni. Erre mintha kb a wikipedia szócikk lett volna a forgatókönyv.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Mostanra sikerült végeznem a Netflix FIFA botrányt feldolgozó sorozatával. Tetszett, hogy szerepelt benne Budapest, mint egy helyszín, a korrupció, ne maradhatunk ki. Nagy kedvencem a párhuzam Blatter és Infantino között, 10 km-re születtek egymástól és ugyanolyan körülmények között kerültek hatalomra.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
mindkettőt utálom, de az angolokat jobban 😊
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
Hajrá USA!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nagyon jó ez az amerikai mez.
Bár az angol se rossz.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Anglia-USa, ezt most inkább kihagyom, nem tűnik túl izgalmasnak 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 410
ez a holland csapat vagy altat vagy szimplán kurva gyenge. sajnos szerintem utóbbi.

a fantasy meg minősíthetetlen
peach
van dijk elegge flegman tunik, mindig ilyen?
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 620 — a new hope (again)
ez a holland csapat vagy altat vagy szimplán kurva gyenge. sajnos szerintem utóbbi.

a fantasy meg minősíthetetlen



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...