Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
gól?😊
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez a VB meccse eddig??!!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eztveddelköcsööög


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
MEGÉRDEMLIK!!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
Szimpi csapat az ecuadori, de féltem őket, az ilyen fiatalos szimpi csapatok szoktak korán kizúgni.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Na ezt akkor egy szakértő magyarázza el miért nem gól, mert nem értem. Ott áll lesen a csávó, de nem ér bele, nem akadályozza a kapust és nem is tedz mozdulatot a labdára, csak elmegy mellette. Nem èrtem.
davemayer
Ha bármilyen szinten zavarja a kapust, az már játékba avatkozás, és itt egyértelműen takarta a "kilátást"
Bozontron
Na ez az, hogy sztem meg pont ez nem áll fenn ebben a szituban, nem akadályozott senkit. Egy megpattanó lövés volt, a kapus nem azért nem ér át mert a szinte mellette (!) álló támadótól nem lát... ez egy faszság, itt a var-nak szólni kellett volna hogy ez gól.
Mondom ezt úgy hogy megtettem hogy a hollandok lövik a másodikat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Fel nem ismertem, de fixen még Igor se ismerné fel.

Sixo
Már nem így néz ki amúgy, ez közvetlen a visszavonulása után volt. Szokott szakérteni a holland tvben, főleg a bl-ben, ott látom néha. Nincs versenysúlyban, de nem is néz már így ki.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 537 — Csodabogár
de elmegy a lövésre jobbra, ami megpattan és bemegy balra. ha látja akkor is hogy a faszba tudna visszavetődni balra???

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Fel nem ismertem, de fixen még Igor se ismerné fel.

Sixo
Ez Sneijder?
Zsellértelkes Vrij
ja voll
Sixo
Joeg

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy végre valami színvonal, jók az ekik, felüdülés ez a meccs eddig!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Bozontron Denver Broncos 371
Na ezt akkor egy szakértő magyarázza el miért nem gól, mert nem értem. Ott áll lesen a csávó, de nem ér bele, nem akadályozza a kapust és nem is tedz mozdulatot a labdára, csak elmegy mellette. Nem èrtem.
davemayer
Ha bármilyen szinten zavarja a kapust, az már játékba avatkozás, és itt egyértelműen takarta a "kilátást"
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Fel nem ismertem, de fixen még Igor se ismerné fel.

Sixo
Holland, az tuti... Sneijder?
warr_b
12 éve még arany sajtos tál

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
Na ezt akkor egy szakértő magyarázza el miért nem gól, mert nem értem. Ott áll lesen a csávó, de nem ér bele, nem akadályozza a kapust és nem is tedz mozdulatot a labdára, csak elmegy mellette. Nem èrtem.
davemayer
akadályozza a kapust abban hogy lásson

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Na ezt akkor egy szakértő magyarázza el miért nem gól, mert nem értem. Ott áll lesen a csávó, de nem ér bele, nem akadályozza a kapust és nem is tedz mozdulatot a labdára, csak elmegy mellette. Nem èrtem.
davemayer
zavarta a ki- és belátást.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elvették, bazz? 😬


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Na ezt akkor egy szakértő magyarázza el miért nem gól, mert nem értem. Ott áll lesen a csávó, de nem ér bele, nem akadályozza a kapust és nem is tedz mozdulatot a labdára, csak elmegy mellette. Nem èrtem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Fel nem ismertem, de fixen még Igor se ismerné fel.

Sixo
Ez Sneijder?
Zsellértelkes Vrij
nyertél
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 537 — Csodabogár
ezt a faszságot

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fel nem ismertem, de fixen még Igor se ismerné fel.

Sixo
Holland, az tuti... Sneijder?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Fel nem ismertem, de fixen még Igor se ismerné fel.

Sixo
Ez Sneijder?
Zsellértelkes Vrij
ja voll

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 456 — Lucas Scott
Góóól
warr_b
and gone

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Fel nem ismertem, de fixen még Igor se ismerné fel.

Sixo
Mascherano?

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
akkor les

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!