Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Fel nem ismertem, de fixen még Igor se ismerné fel.

Sixo
Ez Sneijder?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Góóól


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Fel nem ismertem, de fixen még Igor se ismerné fel.

több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
Azért ebben az Estupiñán-ban van egy kis fantázia.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 456 — Lucas Scott
 telex.hu/sport/2022/11/25/megtiltotta-a-fifa-hogy-az-angol-drukkerek-kereszteslovagnak-oltozzenek-katarban

azert ez pfffff ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
De Ligt serult?
csebi
nem
Sixo
akkor sima rotacio vagy nem volt megelgedve vele Gaal?
csebi
A posztján eddig is Timber volt az alap kezdő van Gaalnál, az előző forduló volt a meglepetés ,hogy kezdett.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 456 — Lucas Scott
De Ligt serult?
csebi
nem
Sixo
akkor sima rotacio vagy nem volt megelgedve vele Gaal?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Mélyen optimista voltam a 2-1-es tippemmel, úgy látom.
Kampman
Egyutterzek a szinten 2-1es tippemmel, de meg nem adtam fel, hogy meglehet. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
De Ligt serult?
csebi
nem

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 456 — Lucas Scott
De Ligt serult?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Mélyen optimista voltam a 2-1-es tippemmel, úgy látom.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 835 — beers & Packers
egyenlítőiek más fokozatba kapcsoltak
NB2
Egyenlíteni szeretnének.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
egyenlítőiek más fokozatba kapcsoltak
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 961 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Eléggé adja magát itt a 0-0, mindkét csapatnak tökéletes lenne
r.baggio
Ettol tartok en is, a hollandok csukott szemmel megverik Katart, Ecuadornak meg akkor eleg lenne az x Szenegal ellen. En azert jo mereszen beirtam egy 2-1et.
Zsellértelkes Vrij
Én beírtam az 1-0t úgyhogy maradhat is így 😄

több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Nyáron Gakpo 30 millió volt, a united megvette inkább a balhéscigány Antonyt 100ért... akkor is vicc volt, de így pláne, és a fizikuma alapján eleve jobb fit a plbe Gakpo.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
csipkelli 3 966
A 0-0-kat betiltották! Még időben.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Eléggé adja magát itt a 0-0, mindkét csapatnak tökéletes lenne
r.baggio
Ettol tartok en is, a hollandok csukott szemmel megverik Katart, Ecuadornak meg akkor eleg lenne az x Szenegal ellen. En azert jo mereszen beirtam egy 2-1et.
Zsellértelkes Vrij
Szerencsére már nem fogadok 0:0-ra 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
kis gól is gól
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Eléggé adja magát itt a 0-0, mindkét csapatnak tökéletes lenne
r.baggio
Ettol tartok en is, a hollandok csukott szemmel megverik Katart, Ecuadornak meg akkor eleg lenne az x Szenegal ellen. En azert jo mereszen beirtam egy 2-1et.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ki a szagértő Bozsik mellett? Tiszta felüdülés Korsós Gyurihoz képest
mustaine
valami MLSZ-es videóelemző csávó. De annyira vágja a témát, hogy tuti Igor az csak álruhában.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Eléggé adja magát itt a 0-0, mindkét csapatnak tökéletes lenne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Ki a szagértő Bozsik mellett? Tiszta felüdülés Korsós Gyurihoz képest

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
Akkor csak hat pont a tíz helyett.
Amúgy jó fej ez a tipper, három különböző csoportban tippelek ott a vb-re, egyedül a bowl.hu-sban nem vette be a győztes+gólkirály tippet, pedig mindháromban ugyanakkor írtam be...
warr_b
haver szimplán azon nyafogott napokig hogy milyen szar a lista ahonna a gólkirályt lehet választani
végül meguntam és így nem választott 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!