Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.
r.baggio
Most jut eszembe, hogy a 2030-ast legalább részben oda kéne adni Uruguaynak, amolyan hagyománytiszteletből, de erre semmi esély nincs.
Kampman
Azt mondják az argentin - uru pályázat elég erős. Vagy te ennyire hiszel a román-szerb-bolgárban?
Sixo
Most néztem csak, hogy milyen potenciális pályázók vannak, de abból indultam ki, hogy mivel 2026-ban az amerikai földrészen lesz a torna, 2030-ban inkább Európa/Ausztrália következhet
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.
r.baggio
Most jut eszembe, hogy a 2030-ast legalább részben oda kéne adni Uruguaynak, amolyan hagyománytiszteletből, de erre semmi esély nincs.
Kampman
Azt mondják az argentin - uru pályázat elég erős. Vagy te ennyire hiszel a román-szerb-bolgárban?

több mint 1 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 506
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.
r.baggio
Eddigi két meccse alapján Katarról az az eset jutott eszembe, amikor a gazdag szülők a tehetségtelen gyerekeiket megpróbálják focistaként eladni. Borzasztó védekezés, kapusteljesítmény zéró, támadásban teljes ötlettelenség. Jobb lett volna, ha a VB-k történetében először a házigazdát inkább nem képviseli senki.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Csóri Valencia, remélem nem súlyos a sérülése. Mekkora gyökér lehet amúgy, hogy ekkora tehetséggel nem jutott el egy nagycsapatig. Az ecuadori Balotelli.
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.
r.baggio
Most jut eszembe, hogy a 2030-ast legalább részben oda kéne adni Uruguaynak, amolyan hagyománytiszteletből, de erre semmi esély nincs.
Kampman
Viszont jár a gigalike

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 502 — Colts Fan
Most nézem, az esti meccs bírója Valenzuela, Venezuelából. 😀😀😀
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.
r.baggio
Most jut eszembe, hogy a 2030-ast legalább részben oda kéne adni Uruguaynak, amolyan hagyománytiszteletből, de erre semmi esély nincs.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 729 — no es importante
World Cup host Qatar was eliminated after just six days and two matches into the tournament — the earliest exit by a host nation in the World Cup’s 92-year history.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
ez a mai nap ez nem az enyém.
Wales-Irán 1,5 under, a kilencperces hosszabbítás hatodik percéig másfél góllal belül vagyok, erre a hosszabbítás hosszabbításában elmegy a szelvény.
Hollandia-Ecuador, megteszem hogy a harmadik gólt Ecuador szerzi, két percre rá a csávó telibe lövi a felső lécet.
no, mit szeretnétek, mit tegyek még meg? 😀
slowmotion
Angol nebraskai, és Cal győzelmet
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan
ez a mai nap ez nem az enyém.
Wales-Irán 1,5 under, a kilencperces hosszabbítás hatodik percéig másfél góllal belül vagyok, erre a hosszabbítás hosszabbításában elmegy a szelvény.
Hollandia-Ecuador, megteszem hogy a harmadik gólt Ecuador szerzi, két percre rá a csávó telibe lövi a felső lécet.
no, mit szeretnétek, mit tegyek még meg? 😀
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!
Maradt az iráni csapat

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 751 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ecadornak tehát jó a döntetlen Szenegál ellen.
Hollandiának pedig csak matematikailag nincs még meg a továbbjutás, gyakorlatilag úgy eshetnének ki, ha a 3. fordulóban jobban kikapnak Katartól, mint amennyire Szenegál elveri Ecuadort.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 410
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Pont ezert foss a rendszer.
De ezt irtam mar .
Kapsz egy jo sorsolast es nyersz.
6-7 meccs alapjan japan lehet a vikagbajnok.
Ez csak a penzt hozza.egy helyen osszegyujtik a csapatokat.aztan a piolanatnyi forma dont.
A mindenki jatszik mindenkivel 2szer kivitelezhetetlen pedig az tukrozne jobbab ki a jobb csapat.de meg az NL formatum is jobb.
YoungZeeZee
szal az nfl is szar?
Negritis, a vajda
Az amfociban nem lehet döntetlenre játszani...
r.baggio
Teny de vmilyen szempontbol nem igazsagos az 1 meccses playoff de legalabb a csoportok egyformak es van 2 fordulo.de tobb nem lehet.az nba nhl resze ok best of 7 igazsagos de de az odavisszavago is elmegy mert 2 meccs alapjan dol el.
Szoval nem a legigazsagosabb.
Szerintetek az?jo a vb formatum?az nyer mindig vagy kerul a legjobb 4 koze akik top csapat rendszeresen?
YoungZeeZee
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
M4 sport oldala behalt 😕
Biztos jön most a gol
Heisman nádor
telekom tvgo-n megy az m4
Negritis, a vajda
Én VPN-nel nézem a weboldalt. De valszeg csak a net szarakodott, fél perccel később már ment is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 410
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Pont ezert foss a rendszer.
De ezt irtam mar .
Kapsz egy jo sorsolast es nyersz.
6-7 meccs alapjan japan lehet a vikagbajnok.
Ez csak a penzt hozza.egy helyen osszegyujtik a csapatokat.aztan a piolanatnyi forma dont.
A mindenki jatszik mindenkivel 2szer kivitelezhetetlen pedig az tukrozne jobbab ki a jobb csapat.de meg az NL formatum is jobb.
YoungZeeZee
szal az nfl is szar?
Negritis, a vajda
Az amfociban nem lehet döntetlenre játszani...
r.baggio
de itt a kritika nem a döntetlenre vonatkozik hanem arra hogy valaki kivergődik egy gyenge csoportból a vb-re
majd ott 6-7 meccsen bajnok lesz

bemész negatív mérleggel a PO-ba ott hosszabbításban FG-kkel megnyersz minden meccset
az hogy a PO-ban bárki nyerhet mer 1 meccs az általában előnynek van felhozva az nfl-nél és most ugyanaz van számonkérve a VB-n
Negritis, a vajda
Ja es nfl evente van
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ejj, ez nagy szopó Ecuadornak...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
 www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/botrany-letartoztattak-azt-az-angol-szurkololanyt-aki-melleit-mutogatta-katarban-video/blt848cabe0a1ded32f
Negritis, a vajda
A katari eredményközvetítőket is el tudom képzelni ezek után, biztos nem megy más ott csak az arab mulatós.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 410
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Pont ezert foss a rendszer.
De ezt irtam mar .
Kapsz egy jo sorsolast es nyersz.
6-7 meccs alapjan japan lehet a vikagbajnok.
Ez csak a penzt hozza.egy helyen osszegyujtik a csapatokat.aztan a piolanatnyi forma dont.
A mindenki jatszik mindenkivel 2szer kivitelezhetetlen pedig az tukrozne jobbab ki a jobb csapat.de meg az NL formatum is jobb.
YoungZeeZee
Itt jön ki hogy ki miért nézi a VB-t. Én nem azért, hogy a legjobb nyerjen, hanem a meglepetésekért. Nekem ezért is tetszik az a rendszer.
focilap
En is a meglepetest szeretem de ez a 4 evig viszi a cimet az aki behuzza sztem nem realis cel.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
hordágy, kiskocsi nem létezik???
NB2
nincs benya bele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
hordágy, kiskocsi nem létezik???
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 410
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Pont ezert foss a rendszer.
De ezt irtam mar .
Kapsz egy jo sorsolast es nyersz.
6-7 meccs alapjan japan lehet a vikagbajnok.
Ez csak a penzt hozza.egy helyen osszegyujtik a csapatokat.aztan a piolanatnyi forma dont.
A mindenki jatszik mindenkivel 2szer kivitelezhetetlen pedig az tukrozne jobbab ki a jobb csapat.de meg az NL formatum is jobb.
YoungZeeZee
szal az nfl is szar?
Negritis, a vajda
Az amfociban nem lehet döntetlenre játszani...
r.baggio
Teny de vmilyen szempontbol nem igazsagos az 1 meccses playoff.de tobb nem lehet.az nba nhl resze ok best of 7 igazsagos de de az odavisszavago is elmegy mert 2 meccs alapjan dol el.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
M4 sport oldala behalt 😕
Biztos jön most a gol
Heisman nádor
telekom tvgo-n megy az m4

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 168 — The Mathematician
 www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/botrany-letartoztattak-azt-az-angol-szurkololanyt-aki-melleit-mutogatta-katarban-video/blt848cabe0a1ded32f

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
M4 sport oldala behalt 😕
Biztos jön most a gol

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz