Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szépe, te vagy az? xD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát a hátvéd se jobb 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hú, ez a katari kapus nagy mágus 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 687 — Pfizer & Moderna fan
Beszeljek meg mar a sporik mi a 11es es mi nem.

több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
ez miért nem 11?

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nem akarnak újabb 2002-es Koreát, ez jó hír.
több mint 1 éve
csipkelli 3 966
Az összes ilyet lefújják a félpályán.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 165 — The Mathematician
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Pont ezert foss a rendszer.
De ezt irtam mar .
Kapsz egy jo sorsolast es nyersz.
6-7 meccs alapjan japan lehet a vikagbajnok.
Ez csak a penzt hozza.egy helyen osszegyujtik a csapatokat.aztan a piolanatnyi forma dont.
A mindenki jatszik mindenkivel 2szer kivitelezhetetlen pedig az tukrozne jobbab ki a jobb csapat.de meg az NL formatum is jobb.
YoungZeeZee
szal az nfl is szar?
Negritis, a vajda
Az amfociban nem lehet döntetlenre játszani...
r.baggio
de itt a kritika nem a döntetlenre vonatkozik hanem arra hogy valaki kivergődik egy gyenge csoportból a vb-re
majd ott 6-7 meccsen bajnok lesz

bemész negatív mérleggel a PO-ba ott hosszabbításban FG-kkel megnyersz minden meccset
az hogy a PO-ban bárki nyerhet mer 1 meccs az általában előnynek van felhozva az nfl-nél és most ugyanaz van számonkérve a VB-n

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
focilap 45
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Pont ezert foss a rendszer.
De ezt irtam mar .
Kapsz egy jo sorsolast es nyersz.
6-7 meccs alapjan japan lehet a vikagbajnok.
Ez csak a penzt hozza.egy helyen osszegyujtik a csapatokat.aztan a piolanatnyi forma dont.
A mindenki jatszik mindenkivel 2szer kivitelezhetetlen pedig az tukrozne jobbab ki a jobb csapat.de meg az NL formatum is jobb.
YoungZeeZee
Itt jön ki hogy ki miért nézi a VB-t. Én nem azért, hogy a legjobb nyerjen, hanem a meglepetésekért. Nekem ezért is tetszik az a rendszer.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Pont ezert foss a rendszer.
De ezt irtam mar .
Kapsz egy jo sorsolast es nyersz.
6-7 meccs alapjan japan lehet a vikagbajnok.
Ez csak a penzt hozza.egy helyen osszegyujtik a csapatokat.aztan a piolanatnyi forma dont.
A mindenki jatszik mindenkivel 2szer kivitelezhetetlen pedig az tukrozne jobbab ki a jobb csapat.de meg az NL formatum is jobb.
YoungZeeZee
szal az nfl is szar?
Negritis, a vajda
Az amfociban nem lehet döntetlenre játszani...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 165 — The Mathematician
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Pont ezert foss a rendszer.
De ezt irtam mar .
Kapsz egy jo sorsolast es nyersz.
6-7 meccs alapjan japan lehet a vikagbajnok.
Ez csak a penzt hozza.egy helyen osszegyujtik a csapatokat.aztan a piolanatnyi forma dont.
A mindenki jatszik mindenkivel 2szer kivitelezhetetlen pedig az tukrozne jobbab ki a jobb csapat.de meg az NL formatum is jobb.
YoungZeeZee
szal az nfl is szar?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Gyönyörű kis 11-es fieszta várható, must see


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 409
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
focilap
Pont ezert foss a rendszer.
De ezt irtam mar .
Kapsz egy jo sorsolast es nyersz.
6-7 meccs alapjan japan lehet a vikagbajnok.
Ez csak a penzt hozza.egy helyen osszegyujtik a csapatokat.aztan a piolanatnyi forma dont.
A mindenki jatszik mindenkivel 2szer kivitelezhetetlen pedig az tukrozne jobbab ki a jobb csapat.de meg az NL formatum is jobb.
több mint 1 éve
focilap 45
Amúgy szerintem a VB bővítés olyan szempontból nem rossz, hogy 32 között már egyenes kieséses lesz és ez a VB is mutatja hogy egy meccsen egy ázsiai csapat is nyerhet akár.
több mint 1 éve
csipkelli 3 966
2.35-ért adták az overt, muszáj volt! Jöhet a gólparádé.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Asszem ilyen a 2002-es nyitómeccsen mondtam utoljára, de hajrá Szenegál!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Szar ez a vb, kiégett csapatokkal, uncsi, harmatgyenge nem EU/Dél-amerikai csapatokkal.

Bocs, nem ide......
csi77
Láttad amúgy a meccset?
r.baggio
Nem elejétől a végéig, de az állításom nem is erre a meccsre korlátozódott.
csi77
Hanem az eddig lejátszott 17 közül mennyire?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Szar ez a vb, kiégett csapatokkal, uncsi, harmatgyenge nem EU/Dél-amerikai csapatokkal.

Bocs, nem ide......
csi77
Láttad amúgy a meccset?
r.baggio
Nem elejétől a végéig, de az állításom nem is erre a meccsre korlátozódott.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 408 — Слава Україні! Героям слава!
12 csapatos eb és 24 csapatos vb bőven elég lenne
Negritis, a vajda
Én nem tartoztam a bővítés miatt siránkozók közé, de egyébként lassan én is hajlok rá.
Kampman
Mindig csak bővítettek a létszámon, én el nem tudom képzelni, hogy megindulnak "visszafelé", és elkezdik szűkíteni a létszámot.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
12 csapatos eb és 24 csapatos vb bőven elég lenne
Negritis, a vajda
Én nem tartoztam a bővítés miatt siránkozók közé, de egyébként lassan én is hajlok rá.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 165 — The Mathematician
12 csapatos eb és 24 csapatos vb bőven elég lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Szar ez a vb, kiégett csapatokkal, uncsi, harmatgyenge nem EU/Dél-amerikai csapatokkal.

Bocs, nem ide......
csi77
Láttad amúgy a meccset?
r.baggio
Az első félidő azért eléggé álmosító volt, ezt meg kell hagyni.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Szar ez a vb, kiégett csapatokkal, uncsi, harmatgyenge nem EU/Dél-amerikai csapatokkal.

Bocs, nem ide......
csi77
Láttad amúgy a meccset?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 649 — Bears & Illinois fan
Szar ez a vb, kiégett csapatokkal, uncsi, harmatgyenge nem EU/Dél-amerikai csapatokkal.

Bocs, nem ide......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 213 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Walesnek a csapat fele angol alsóbb osztályokban játszik, akik meg nem, azok a kiesés ellen küzdenek a PL-ben. A kapus pl a Forest cserekapusa alapból. Leggyengébb európai keret a VB-n, de az elmúlt 10-20 évben se volt ennél rosszabb. Bale varázslat meg eltűnt, simán várható volt hogy kiesnek. Ukránok sokkal szorakoztatobbak voltak az EB-n, kár hogy volt egy nagy villanása a golfosnak.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz