NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 720 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
 twitter.com/aib232/status/1594376012808458245?s=20&t=GsY-fg2eDpI1HIN7KPM8EA
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy a FIFA-s játék közben megcsinálta a legundorítóbb dolgot amit csak lehet...

Azok után, hogy 2 napja nem képesek kijavítani, hogy 5 pontot érjen egy MF goal, és ne 7-et (nézzétek meg Bellinghamet) - az volt a megoldás, hogy átírták a játék pontozását, és innentől a MF gólok 7 pontot fognak érni. És ezt megtették a vb/játék 3. napján......

Nevetséges.

Arra már tettem magasról, hogy a tacklek vagy key passok ki lesznek számolva, abban még reménykedtem, hogy normálisan lekódolják a kapott gólokat (lásd pl Trippier (aki a 2 kapott gól miatt 1-1=0 pont lenne), vagy Souttar (aki 1-3=-2 pont)), meg vannak még más apróbb problémák is....

De ilyet még nem láttam. Mondjuk az, h a FIFA csinálja nem lep meg... de ettől még nonszensz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Melyik F csoport meccs lesz holnap szarabb, a Morocco - Horvát, vagy a Kanada - Belga?
Sixo
marokko 11-kor belga nyóckor
eaglesmcnabb
???
Sixo
úgy olvastam melyik lesz hamarabb 😀

jobb hogy nem ált be camalele, így legalább csak 3 lett közte, nem 4 ahogy Igor tippelte.
eaglesmcnabb
Nem kell aggódni, holnap 40 pontos napot csinálok - beizzítottam a zseniális papírforma tippeket! Bár egyelőre nincs 0-0-m honlapra, valamelyiket át kéne írni rá, még kitalálom melyiket...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Melyik F csoport meccs lesz holnap szarabb, a Morocco - Horvát, vagy a Kanada - Belga?
Sixo
marokko 11-kor belga nyóckor
eaglesmcnabb
???
Sixo
úgy olvastam melyik lesz hamarabb 😀

jobb hogy nem ált be camalele, így legalább csak 3 lett közte, nem 4 ahogy Igor tippelte.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Kb vége lenne az angol vb-jének.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Melyik F csoport meccs lesz holnap szarabb, a Morocco - Horvát, vagy a Kanada - Belga?
Sixo
marokko 11-kor belga nyóckor
eaglesmcnabb
???

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Melyik F csoport meccs lesz holnap szarabb, a Morocco - Horvát, vagy a Kanada - Belga?
Sixo
az a baj, hogy utóbbi lesz 8-kor, amikor már itthon vagyok 😕
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Melyik F csoport meccs lesz holnap szarabb, a Morocco - Horvát, vagy a Kanada - Belga?
Sixo
marokko 11-kor belga nyóckor

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Melyik F csoport meccs lesz holnap szarabb, a Morocco - Horvát, vagy a Kanada - Belga?

több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
ugattam baz, ez a coman minimum 2 polccal van dembele fölött
eaglesmcnabb
de ha mbappé csak minden 10. nagy helyzetét lövi be nem mind1?
Sixo
mbappé a szegény ember obafemi martinsa
eaglesmcnabb
Ugyanakkora overrated fos mint Pogba😃
Kenny
Lehet,de mégis szinte az összes veszély az ő megoldásaiból, ritmusváltásaiból indult.


több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ugattam baz, ez a coman minimum 2 polccal van dembele fölött
eaglesmcnabb
de ha mbappé csak minden 10. nagy helyzetét lövi be nem mind1?
Sixo
mbappé a szegény ember obafemi martinsa
eaglesmcnabb
Ugyanakkora overrated fos mint Pogba😃
Kenny
csak a BL-ben ne jöjjön szembe mi? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Hajdú B azért Giroud meg Rabiot összekeverni ... jó, hogy nem Mbappét mondott, ő legalább a pályán volt.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
ugattam baz, ez a coman minimum 2 polccal van dembele fölött
eaglesmcnabb
de ha mbappé csak minden 10. nagy helyzetét lövi be nem mind1?
Sixo
mbappé a szegény ember obafemi martinsa
eaglesmcnabb
Te nem ismersz értelmes olasz csapatokból játékost? mondhattad volna, hogy csóró ember Ravanellije vagy Insigneje vagy Berardija.

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
ugattam baz, ez a coman minimum 2 polccal van dembele fölött
eaglesmcnabb
de ha mbappé csak minden 10. nagy helyzetét lövi be nem mind1?
Sixo
mbappé a szegény ember obafemi martinsa
eaglesmcnabb
Ugyanakkora overrated fos mint Pogba😃
Kenny
nem, annyira még nem
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 844 — Omar's Coming Yo!
ugattam baz, ez a coman minimum 2 polccal van dembele fölött
eaglesmcnabb
de ha mbappé csak minden 10. nagy helyzetét lövi be nem mind1?
Sixo
mbappé a szegény ember obafemi martinsa
eaglesmcnabb
Ugyanakkora overrated fos mint Pogba😃

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Matt Ryan most nagyot fogott
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ugattam baz, ez a coman minimum 2 polccal van dembele fölött
eaglesmcnabb
de ha mbappé csak minden 10. nagy helyzetét lövi be nem mind1?
Sixo
mbappé a szegény ember obafemi martinsa

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Löfli, a tipper.io-val valami gond van, azt írja negri, igor meg meki az elején vannak ...Nézd meg pls , tuti valami bug lesz.
Sixo
Szegény zemanla....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
jó, hát Coman még nem melegedett be a meccsbe, de vele se vannak sokkal többen
slowmotion
Katarban nem szabad bemelegedni, hé!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
3 gólos difit jól belőttem, úgy érzem holnap szarabb napom lesz. 😀
Zsellértelkes Vrij
úgy legyen, mind azt reméljük

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
3 gólos difit jól belőttem, úgy érzem holnap szarabb napom lesz. 😀
Zsellértelkes Vrij
Nekem betettek ezek a 0-0-ák
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Löfli, a tipper.io-val valami gond van, azt írja negri, igor meg meki az elején vannak ...Nézd meg pls , tuti valami bug lesz.

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
jó, hát Coman még nem melegedett be a meccsbe, de vele se vannak sokkal többen
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
3 gólos difit jól belőttem, úgy érzem holnap szarabb napom lesz. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 844 — Omar's Coming Yo!
Szegeny ausztralok, de nem lehet oket Sydney, ennyit tudnak.