NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 726 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
eskü jobb marokkó, nordin már rúgott volna kettőt, sajna melóból nézem úgyhogy nem tudtam felvenni az amrabat mezemet.
eaglesmcnabb
hissam el gerúzs 3at

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet én vagyok az egyetlen de nekem eddig semmi bajom evvel a VB-vel.
Jó a sok VAR faszság nélkül ellennék.
Bazzani
Jobb lenne ha anélkül lenne sokszor annyi rossz ítélet ? Vagy már elfeledtük milyen katasztrófa volt VAR előtt a bíráskodás ?
Sixo
Pont ez a baj vele, hogy ahhoz képest nem èrzèkelem olyan szinten a javulást mint lehetne/kellene...
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
másnál is ilyen fos minőségben jön az m4 online streamje?
deyell
Nekem most jó, tegnap előtt volt 240p auto egész nap, ezért be kellett kapcsolnom a tv-t...
Sixo
nálam 480p-ben ment tegnap is, most is, eddig még nem akadt, és egész jó a kép.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eskü jobb marokkó, nordin már rúgott volna kettőt, sajna melóból nézem úgyhogy nem tudtam felvenni az amrabat mezemet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
másnál is ilyen fos minőségben jön az m4 online streamje?
deyell
Nekem most jó, tegnap előtt volt 240p auto egész nap, ezért be kellett kapcsolnom a tv-t...

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Lehet én vagyok az egyetlen de nekem eddig semmi bajom evvel a VB-vel.
Jó a sok VAR faszság nélkül ellennék.
Bazzani
Jobb lenne ha anélkül lenne sokszor annyi rossz ítélet ? Vagy már elfeledtük milyen katasztrófa volt VAR előtt a bíráskodás ?

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
másnál is ilyen fos minőségben jön az m4 online streamje?

choose life
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Lehet én vagyok az egyetlen de nekem eddig semmi bajom evvel a VB-vel.
Jó a sok VAR faszság nélkül ellennék.
Bazzani
Nem rossz amúgy! A meccsek többsége nézhető, jó időpontokban vannak, már jó pár játékosra felkaptam a fejem (én klubcsapatokat nem nagyon nézek, csak a magyar bajnokságotat követem rendszeresen), vannak jóérzéssel eltöltő sztorik.

Cserébe bosszantó Katar merev hozzáállása apróságokhoz, a FIFA asszisztálása mindehhez. De a legjobban a szurkolói, utcai videók hiányoznak metróból, étteremből, bárhonnan: ebben a csúcs a 2016-os EB volt, főleg az írekkel és a magyarokkal. Mint amilyenek tegnap voltak az szaudi videók.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Jelenleg úgy érzem, hogy jó tipp volt, hogy egy gólt azért beírtam Marokkóhoz. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Lehet én vagyok az egyetlen de nekem eddig semmi bajom evvel a VB-vel.
Jó a sok VAR faszság nélkül ellennék.
Bazzani
engem a hosszabbítások zavarnak, és egyre jobban idegesít a futó óra

a var nem zavar, mert olyan döntések születnek amik esetében rossz döntés lenne nélküle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 145 — Kinek mit intézett a kormánya
a tegnapi iszonyatsok les után a mai mixre ment a német les over 0.5 és a spanyol les over 0.5
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet én vagyok az egyetlen de nekem eddig semmi bajom evvel a VB-vel.
Jó a sok VAR faszság nélkül ellennék.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Jó ez a horvát mez. Először azt hittem portugál-horvát meccs van, mondom az még korai. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A legjobb marokkói padozik.
Sabiri.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
hú de fura most melóhelyen nézni kis monitoron m4sport-ról 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nu lássuk, felüdülés lesz-e valamelyik meccs... 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Egyre erősebbek a hangok, ami szerint hatalmas hibát követettek el a VAR-nál, hogy Lautaro gólját les miatt nem adták meg.
 www.sportbible.com/football/lautaro-martinez-var-argentina-vs-saudi-arabia-offside-20221122
Sixo
Ennek sajna annyi jelentősége van, mint Goedert be nem fújt facemaskjának (no offense for Skins 😉) és gondolom nem is ezen múlt feltétlenül bár 2-0 nyilván más állás mint 1. Illetve sajnos ettől még lesznek hasonló esetek mert nem tudják (akarják??? 😛) a Vart jól használni...
dande2
Jó, de a szabály szerint akkor van les, ha olyan testrésze lóg be, amivel érvényes gólt szerezhet, itt meg a válla belógott. Szerencsétlen dolog, de a szabályok szerint ez les volt.

A les szabályát lehetne módosítani, pl, hogy csak a láb és a fej számítson.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Kb vége lenne az angol vb-jének.

Sixo
ki gondolta volna, hogy ilyen schedule mellett jonnek a serulesek ld Lucas is no contact utan ACL szakadas ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 726 — no es importante
Egyre erősebbek a hangok, ami szerint hatalmas hibát követettek el a VAR-nál, hogy Lautaro gólját les miatt nem adták meg.
 www.sportbible.com/football/lautaro-martinez-var-argentina-vs-saudi-arabia-offside-20221122
Sixo
Ennek sajna annyi jelentősége van, mint Goedert be nem fújt facemaskjának (no offense for Skins 😉) és gondolom nem is ezen múlt feltétlenül bár 2-0 nyilván más állás mint 1. Illetve sajnos ettől még lesznek hasonló esetek mert nem tudják (akarják??? 😛) a Vart jól használni...
dande2
Nem latram a helyzetet: Partjelzo mit itelt a gol utan?
beltazor
gól volt az alap ítélet, de ha még a 11-es után is a bírózás megy, akkor menthetetlen itt mindenki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 678 — Pfizer & Moderna fan
Egyre erősebbek a hangok, ami szerint hatalmas hibát követettek el a VAR-nál, hogy Lautaro gólját les miatt nem adták meg.
 www.sportbible.com/football/lautaro-martinez-var-argentina-vs-saudi-arabia-offside-20221122
Sixo
Ennek sajna annyi jelentősége van, mint Goedert be nem fújt facemaskjának (no offense for Skins 😉) és gondolom nem is ezen múlt feltétlenül bár 2-0 nyilván más állás mint 1. Illetve sajnos ettől még lesznek hasonló esetek mert nem tudják (akarják??? 😛) a Vart jól használni...
dande2
Nem latram a helyzetet: Partjelzo mit itelt a gol utan?

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyre erősebbek a hangok, ami szerint hatalmas hibát követettek el a VAR-nál, hogy Lautaro gólját les miatt nem adták meg.
 www.sportbible.com/football/lautaro-martinez-var-argentina-vs-saudi-arabia-offside-20221122
Sixo
Ennek sajna annyi jelentősége van, mint Goedert be nem fújt facemaskjának (no offense for Skins 😉) és gondolom nem is ezen múlt feltétlenül bár 2-0 nyilván más állás mint 1. Illetve sajnos ettől még lesznek hasonló esetek mert nem tudják (akarják??? 😛) a Vart jól használni...

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 580
@Kampman

a szaúdi maradona:


choose life
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 707 — LIGHTS OUT!
Egyre erősebbek a hangok, ami szerint hatalmas hibát követettek el a VAR-nál, hogy Lautaro gólját les miatt nem adták meg.
 www.sportbible.com/football/lautaro-martinez-var-argentina-vs-saudi-arabia-offside-20221122

több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 402
Engem odairhattok argentina mele hamar ketszer kertem korabban.
Vagy most lehet kedvencet valtani h nics ott a nevem?😀