Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Értesültem a nemzetközi szövetség határozatáról – helytelen ítélet született. Szomorú vagyok, a szívem összetört. Mindent elvettek tőlem, amit profi karrierem során felépítettem. by Pogba.

Bátyja, elvettél te magadtól korábban már mindent...
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Gézafiam elmeszelve, egy hónap + két hónap felfüggesztett

 www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/02/megkapta-bunteteset-meszoly-geza-ns-info
warr_b
Sztankoviccsal és Vilivel együtt megy majd finomhangolásra

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/417446602_18418381915053657_9121432097165977767_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=GERyCB_kUg0Q7kNvgGuOiEs&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYCrUrhAgNIZ1MtUx3J0W_FI3ZlFtaAwy1dlYB1kjdDIOA&oe=664D4CBF
Classic Football Shirts
Inter x Teenage Mutant Ninja Turtles 🎞️ Following on from their Transformers shirt a few months ago, next up as part of their deal with Paramount is the Teenage Mutant Ninja Turtles. All three of...
2 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Pogbát 4 évre meszelték el a doppingolás miatt.
Beki
Lehetne nagylelkű az UEFA. 4 éve már úgyse játszik szal bűnti letöltve
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gézafiam elmeszelve, egy hónap + két hónap felfüggesztett

 www.nemzetisport.hu/labdarugo-nb-i/2024/02/megkapta-bunteteset-meszoly-geza-ns-info


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
YoungZeeZee 7 977
mas kategoria..6 meccsre

Yearly tickets are on sale now!

First category: 150€
Second category: 125€

Students, seniors: 100€/75€

Children: 75€/55€
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Pogbát 4 évre meszelték el a doppingolás miatt.
Beki
Úgyse játszana addig a sérülések miatt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Beki New York Jets 357
Pogbát 4 évre meszelték el a doppingolás miatt.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Fradi meg Pool menetrendet összehasonlítani már alapból baromság. Egyik játszik 40 meccset, a másik 70et
garincsa
02.10 Debrecen-Fradi
02.15 Olympiacos-Fradi
*
02.22 Fradi-Olympiacos
02.25 Újpest-Fradi
02.28 Debrecen-Fradi
Az a kérdés, hogy a kurva anyjukat-e, mert a *-gal jelölt 02.18-án halasztották a Diósgyőr-Fradit.
Szerintem nem, elnézést érte.
csipkelli
De most nem bántásból melyik az a távolság ami nem abszolválható 2 óra alatt??? A meccsek meg 3 naponta, közel 30 emberrel röhej kategória. Egyik itthoni meccs sem olyan, amit ne lehetett volna lerendezni 45 perc alatt, hogy utána pihenjenek a játékosok. Egy PL-t ne hasonlítsunk már össze, mert nekem kívülállónak fáj az összehasonlítás. Főleg, hogy a Pool nem igazán halaszt!
És igen nem csak a Fradi K anyját, hanem az összes magyar puhapöcs gárdának!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
kurva jó ez a halasztgatósdi. ha nekünk is 3-4 csapatunk lenne érdekelt évek óta az európai kupákban, szeme se rebbene senkinek, mivel valahogy össze kéne hozni a menetrendet ésszerűen.
de mivel nem vagyunk ehhez hozzászokva, ezért ez tök jó kifogás hogy jaj a fiúknak pihenni kell, mert nem bírják a tempót. 😀 😀 😀 😀

Szolis meg azelnö kúr is ezt szajkózza, hogy azért vernek el milliárdokat, hogy mély legyen a keret az európai küzdelmekre meg a bombaerős mb1-re.

puff halasztunk mert Vargabarni 😀

2 hónapja
csipkelli 3 337
De most miért megint a Fradi?
- JC6
én csak arra reagáltam, hogy pont egy Fradi-szurkoló emelte ezt ki.
a Loki hisztije és a Fradi halasztása is nevetséges.
törölt kristof
Igazából pont a Fradi az aki minden adandó alkalommal halaszt. És érdekes módon egyik ellenfél se mondhat nemet. Covid idején meg Kisvarda(?) kért halasztást mert sok volt a hiányzó a korona miatt de a fradi nem ment bele. Patkányok.
Mondjuk én se értem miért fáj a Lokinak hogy szerda este után szombat délután játszanak.
Nemes samu09
Emlékeim szerint.
Az a Paks volt. És valami olyasmi rémlik, hogy nagyon későn kérték a halasztást.
2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
De most miért megint a Fradi?
- JC6
én csak arra reagáltam, hogy pont egy Fradi-szurkoló emelte ezt ki.
a Loki hisztije és a Fradi halasztása is nevetséges.
törölt kristof
Igazából pont a Fradi az aki minden adandó alkalommal halaszt. És érdekes módon egyik ellenfél se mondhat nemet. Covid idején meg Kisvarda(?) kért halasztást mert sok volt a hiányzó a korona miatt de a fradi nem ment bele. Patkányok.
Mondjuk én se értem miért fáj a Lokinak hogy szerda este után szombat délután játszanak.
2 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 582 — Browns GM
De most miért megint a Fradi?
- JC6
én csak arra reagáltam, hogy pont egy Fradi-szurkoló emelte ezt ki.
a Loki hisztije és a Fradi halasztása is nevetséges.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
01.21 PL @ Bournemouth
01.24 LK @ Fulham
01.28 FA vs Norwich
01.31 PL vs Chelsea
02.04 PL @ Arsenal
02.10 PL vs Burnley
02.17 PL @ Brentford
02.21 PL vs Luton
02.25 LK Chelsea
02.28 FA vs Soton
03.02 PL @ Forest
03.07 EL @ Sparta Praha
03.10 PL vs Man City
03.14 EL vs Sparta Praha

Szegény Fradit mindig báncsák meg elnyomják.
warr_b
Friss interjúk a patkányfejű Kistelekivel, zajos kupasiker tegnap. Érthető, hogy a Vasas-keménymag is igyekszik a legjobb formáját mutatni. De azért lehet, hogy országjárás lesz ebből jövőre is.
csipkelli
😀
Nézd el nekem, valóban megrészegített a tegnapi diadal 😊
Persze vasárnap az otthon mindig veszélyes, jelenleg top3 formát mutató (legyőzték a Barcikát meg a Honvédot is!) Siófok ellen sokkal nehezebb lesz 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 352
De most miért megint a Fradi?
Ne röhögtessetek már, 80 perc emberelőnyben, plusz tizik és helyzetük sincs, hazai pályán 10k ember előtt, kiesnek, oszt az idióta edzőjük meg sirankozik hogy nekik szombaton bajnoki van.
Bezzeg ha 90 perc alatt nyernek, akkor meg kuss
Ez azért szánalmas, mert megint elmismásolja a problémát meg a játékosok és a saját maga felelősséget. Gyalázat
2 hónapja
csipkelli 3 337
01.21 PL @ Bournemouth
01.24 LK @ Fulham
01.28 FA vs Norwich
01.31 PL vs Chelsea
02.04 PL @ Arsenal
02.10 PL vs Burnley
02.17 PL @ Brentford
02.21 PL vs Luton
02.25 LK Chelsea
02.28 FA vs Soton
03.02 PL @ Forest
03.07 EL @ Sparta Praha
03.10 PL vs Man City
03.14 EL vs Sparta Praha

Szegény Fradit mindig báncsák meg elnyomják.
warr_b
Friss interjúk a patkányfejű Kistelekivel, zajos kupasiker tegnap. Érthető, hogy a Vasas-keménymag is igyekszik a legjobb formáját mutatni. De azért lehet, hogy országjárás lesz ebből jövőre is.
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
 coub.com/view/3dvcjr

Ha ez nem 5 meccs akkor semmi.
Szarul fújt Karakó megint ( nem a tizikre gondolok, azok adhatóak voltak), de ez kurva sportszerűtlen volt, érzek egy példastatuálást az MLSZ részéről.
Meg persze listásunk reakcióját.

Szerkesztette: Kenny

2 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Fradi meg Pool menetrendet összehasonlítani már alapból baromság. Egyik játszik 40 meccset, a másik 70et
garincsa
02.10 Debrecen-Fradi
02.15 Olympiacos-Fradi
*
02.22 Fradi-Olympiacos
02.25 Újpest-Fradi
02.28 Debrecen-Fradi
Az a kérdés, hogy a kurva anyjukat-e, mert a *-gal jelölt 02.18-án halasztották a Diósgyőr-Fradit.
Szerintem nem, elnézést érte.
csipkelli
A BL selejtező első köreiben is állandóan megy a halasztás amikor a postások ellen játszanak, de én nem a Fradit kritizálom, mert a Vidi, Loki is halasztgatott amikor ők voltak ilyen helyzetben. Hanem hogy ez ezzel jár, ha jó csapat akarsz lenni és menetelni Európában.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
01.21 PL @ Bournemouth
01.24 LK @ Fulham
01.28 FA vs Norwich
01.31 PL vs Chelsea
02.04 PL @ Arsenal
02.10 PL vs Burnley
02.17 PL @ Brentford
02.21 PL vs Luton
02.25 LK Chelsea
02.28 FA vs Soton
03.02 PL @ Forest
03.07 EL @ Sparta Praha
03.10 PL vs Man City
03.14 EL vs Sparta Praha

Szegény Fradit mindig báncsák meg elnyomják.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 582 — Browns GM
Fradi meg Pool menetrendet összehasonlítani már alapból baromság. Egyik játszik 40 meccset, a másik 70et
garincsa
02.10 Debrecen-Fradi
02.15 Olympiacos-Fradi
*
02.22 Fradi-Olympiacos
02.25 Újpest-Fradi
02.28 Debrecen-Fradi
Az a kérdés, hogy a kurva anyjukat-e, mert a *-gal jelölt 02.18-án halasztották a Diósgyőr-Fradit.
Szerintem nem, elnézést érte.
csipkelli
a fradi kerete a transfermarkt szerint:
3 kapus
4 belső védő
3 balhátvéd
3 jobbhátvéd
3 védekező középpályás
4 középső középpályás
4 támadó középpályás
3 balszélső
3 jobbszélső
4 csatár

nem pont azért ekkora a keret, hogy egy ilyen meccsre a B/C csapatot is ki lehessen küldeni? pl. a bosnyák válogatott Amer Gojak 321 percet játszott idén, ő miért nem tud egy ilyen meccsen pályára lépni?

Szerkesztette: törölt kristof

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
2 hónapja
csipkelli 3 337
Fradi meg Pool menetrendet összehasonlítani már alapból baromság. Egyik játszik 40 meccset, a másik 70et
garincsa
02.10 Debrecen-Fradi
02.15 Olympiacos-Fradi
*
02.22 Fradi-Olympiacos
02.25 Újpest-Fradi
02.28 Debrecen-Fradi
Az a kérdés, hogy a kurva anyjukat-e, mert a *-gal jelölt 02.18-án halasztották a Diósgyőr-Fradit.
Szerintem nem, elnézést érte.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Túlragoztuk, kurva anyját a Fradinak, jutott volna idő mindenre, Miskolc fele a levegő is pihentet.
Ha esetleg Varga Barnabás megint véletlenül megsérül, majd Ádám Martin megoldja az EB-t.
csipkelli
toljuk bele az MNB pénzét is a fradiba hátha lesz még 50 játékos a padra de egy szem varga barnabáson múljon továbbra is a világ
...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Fradi meg Pool menetrendet összehasonlítani már alapból baromság. Egyik játszik 40 meccset, a másik 70et
2 hónapja
csipkelli 3 337
Biztos nem ártott volna. Csak zsúfolt a naptár, szopás.
csipkelli
hova?

egyébként elég sok összevissza pakolt meccs van, pl asszem a luton elleni az előrehozott volt
de ha halasztunk az nem azért van mert jujj pihenni kell, hanem azért hogy le tudjunk játszani egy másik meccset
és sztem ez a normális
a sérülések elkerülését a keret összerakásával és az alapozásával kell kezelni, nem a hisztivel hogy jajj akkor most ne játszunk

arról nem is beszélve hogy ennek a temponak köszönhetően a fiatalok lehetőséget kapnak, és nem csak a poolnál a sotonnál is és még egy csomó másik csapatnál
akkor is mikor nincsenek sérültek, szimplán a pihentetés miatt
nem pedig huszadrangú légiósokat fizetünk a pad végén akik összeszarják magukat mikor egy 3ad rangú csapat ellen kell nemzetközi meccseket játszani
Negritis, a vajda
Túlragoztuk, kurva anyját a Fradinak, jutott volna idő mindenre, Miskolc fele a levegő is pihentet.
Ha esetleg Varga Barnabás megint véletlenül megsérül, majd Ádám Martin megoldja az EB-t.