Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 426 — The Mathematician
Klopp úgy néz ki elhozza Ben Daviest CB-nek a Prestonból 4 millió fontért.
Heisman
valaki kell, vvd áprilisra várható
gomez majd augusztus
matip állandóan sérült
philips sztem kevés, rhys meg nagyon fiatal
az pedig hogy henderson/fabinho folyamat ott van rohadtul nem segít a középpálya stabilitásában

közbe a brighton lenyomta a buszt


edit:
nem 4 hanem 2 😀
 www.skysports.com/football/news/11669/12204919/ben-davies-liverpool-agree-2m-fee-with-preston-for-defender
és kölcsönbe küldjük sepp van der berget

Liverpool's 19-year-old centre-back Sepp van den Berg is set to move to Preston on Deadline Day to help cover the loss of Davies.
Negritis
Kényszerigazolás de egy valami aggaszt. Nem túl magas védő és csak 50% körül nyeri a fejpárbajait. Más kvalitásaival még hamar segítség is lehet, de félek, hogy a levegőben szögletek után pl lehet a gyengepont.
alatriste
a tegnapi philips teljesítmény után nekem tetszik
és pont egy ilyen low cost megoldást vártam volna már korábban is

persze egy high profile igazolás is jöhetett volna aki VVD párja lesz, mer én abban a témában Gomezről és Matipról letettem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Klopp úgy néz ki elhozza Ben Daviest CB-nek a Prestonból 4 millió fontért.
Heisman
valaki kell, vvd áprilisra várható
gomez majd augusztus
matip állandóan sérült
philips sztem kevés, rhys meg nagyon fiatal
az pedig hogy henderson/fabinho folyamat ott van rohadtul nem segít a középpálya stabilitásában

közbe a brighton lenyomta a buszt


edit:
nem 4 hanem 2 😀
 www.skysports.com/football/news/11669/12204919/ben-davies-liverpool-agree-2m-fee-with-preston-for-defender
és kölcsönbe küldjük sepp van der berget

Liverpool's 19-year-old centre-back Sepp van den Berg is set to move to Preston on Deadline Day to help cover the loss of Davies.
Negritis
Kényszerigazolás de egy valami aggaszt. Nem túl magas védő és csak 50% körül nyeri a fejpárbajait. Más kvalitásaival még hamar segítség is lehet, de félek, hogy a levegőben szögletek után pl lehet a gyengepont.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 426 — The Mathematician
Klopp úgy néz ki elhozza Ben Daviest CB-nek a Prestonból 4 millió fontért.
Heisman
valaki kell, vvd áprilisra várható
gomez majd augusztus
matip állandóan sérült
philips sztem kevés, rhys meg nagyon fiatal
az pedig hogy henderson/fabinho folyamat ott van rohadtul nem segít a középpálya stabilitásában

közbe a brighton lenyomta a buszt


edit:
nem 4 hanem 2 😀
 www.skysports.com/football/news/11669/12204919/ben-davies-liverpool-agree-2m-fee-with-preston-for-defender
és kölcsönbe küldjük sepp van der berget

Liverpool's 19-year-old centre-back Sepp van den Berg is set to move to Preston on Deadline Day to help cover the loss of Davies.


Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Klopp úgy néz ki elhozza Ben Daviest CB-nek a Prestonból 4 millió fontért.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Azért az nagyon beteg, hogy visszatértek a régi idők, amikor minden csókosnak volt csapata.. oligarchák játszótere lett az NB1:

FTC - Kubatov
Vidi - Garancsi
Felcsút/Dió - Lölö (Vitya)
Kövesd - Tállai
Honvéd - Bozó/Mendelényi
Kisvárda - Seszták/Révész
ZTE - Végh/Sallói
Paks - MVM
Budafok - Bélteky Róbert, bár neki még kérdéses a kötődése
MTK - Zakor/Deutch

Újpest - Dugjatokel, de ő rengeteg pénzt vesz ki az UP-ból

Az mellett sem lehet szó nélkül elmenni, hogy számolatlanul öntik a magyar adófizetők milliárdjait határon túli csapatokra, amiből semmi haszna az országnak:
Sepsi, Csík, DAC, Eszék, Lendva, Komárom, Topolya, pusmogják még Munkácson, Kassát és Rimaszombatot.

 atlatszo.hu/2018/12/11/megszereztuk-feldolgoztuk-es-nyilvanossagra-hozzuk-a-hataron-tuli-fociakademiak-tamogatasarol-szolo-szerzodeseket/

Ez 2018-as cikk. Azóta megháromszorozódott a támogatásuk....

BORZALOM.

Szerkesztette: - JC6
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Ezekkel kb még a Felcsút ellen is hosszúcici.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Kopasz lila maki takarodj vissza Újpestre!
petey
Mit gondolsz Márton meddig maradhat?
Kovács meg egy vicc, nekünk addig tökéletes amíg ő ott van 😀
Kenny
Így-így. Remelem Kovács Zoli onnan megy nyugdíjba 80 évesen 😊
csebi
nektek sem kell fosni, amíg marad a tacskóhorthy, lesz pénz dögivel ifjú magyar tehetségekre 😀
petey
Mintha a pénz hozzatok nem ugyanonnan jönne 😊
csebi
nem látom, hogy a mi igazolásaink ugyanolyan vagy drágábbak lennének.
petey
Kiadás
Év Mol
2015 500.000
2016 2.15 M
2017 630.000
2018 1.5 M
2019 3 M
2020 1.22 M

Összesen 9M

Év FTC
2015 760.000
2016 900.000
2017 1.3 M
2018 3.19 M
2019 2.4 M
2020 5.37 M


Összesen 13, 9 M

Bevétel Mol
2015 250.000
2016 1 M
2017 600.000
2018 650.000
2019 1.25 M
2020 400.000
Összesen: 4.15 M


Év: FTC
2015 2.8 M
2016 4.3 M
2017 0
2018 0
2019 2.6 M
2020 700.000 (és ha Tokmac elmegy még holnap Belgiumba akkor ez nagyon nő)
Összesen: 10.4 M


Ti az utóbbi 6 átigazolási szezonban jóval nagyobb mínuszt toltatok az átigazolási piacon mint mi szóval összességében drágábban igazoltok, ráadásul nekünk csak volt egy EL és BL csoportkörünk is ebben az időben, nektek meg egy EL tehát versenypénzből is több jött be nekünk.
Ráadásul volt 7 edzőtök ebben az időben, nekünk 2, és vmennyire tisztában vagyok azzal, hogy pl Carrillo is mekkora bánatpénzt kapott szóval ne tegyünk úgy, hogy olyan jól bánnátok a pénzzel ...
csebi
félreértesz, én nem faszt akarok méregetni, csak arra akartam utalni, hogy igaz, hogy a Kopasz nem kevés pénzt szór el, nálatok meg szinte évente volt játékoscserebere ha nem jött be a dolog. Nálunk már forradalom van lassan, mert pl. egy Pinto, Funsho, Zivzivadze helyett belső védőket kellett volna igazolni mert Juhász, Vinicius helyére 0 ember jött, Nikolov, Milanov is elmet, Hodzic is....
A másik meg az edzőfizetés, amiben csúnyán égetik a pénzt, nem is állítottam, hogy jól bánunk, csak mintha be lenne húzva kissé a fék nekem úgy tűnik.

Amúgy én kurvára örülnék, ha eltakarodna ez a slepp, mert szívesebben néznék egy Kovácsik, Dárdai, Nyári, Szabó Levi, Kokó, Niko, Bolla kezdőt....na jó Négó Lajost is.
petey
Ok de ezzel a kezdovel tuti nem rúgnátok labdába nemzetközi porondon, ezt azért remélem elismered.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Kopasz lila maki takarodj vissza Újpestre!
petey
Mit gondolsz Márton meddig maradhat?
Kovács meg egy vicc, nekünk addig tökéletes amíg ő ott van 😀
Kenny
Így-így. Remelem Kovács Zoli onnan megy nyugdíjba 80 évesen 😊
csebi
nektek sem kell fosni, amíg marad a tacskóhorthy, lesz pénz dögivel ifjú magyar tehetségekre 😀
petey
Mintha a pénz hozzatok nem ugyanonnan jönne 😊
csebi
nem látom, hogy a mi igazolásaink ugyanolyan vagy drágábbak lennének.
petey
Kiadás
Év Mol
2015 500.000
2016 2.15 M
2017 630.000
2018 1.5 M
2019 3 M
2020 1.22 M

Összesen 9M

Év FTC
2015 760.000
2016 900.000
2017 1.3 M
2018 3.19 M
2019 2.4 M
2020 5.37 M


Összesen 13, 9 M

Bevétel Mol
2015 250.000
2016 1 M
2017 600.000
2018 650.000
2019 1.25 M
2020 400.000
Összesen: 4.15 M


Év: FTC
2015 2.8 M
2016 4.3 M
2017 0
2018 0
2019 2.6 M
2020 700.000 (és ha Tokmac elmegy még holnap Belgiumba akkor ez nagyon nő)
Összesen: 10.4 M


Ti az utóbbi 6 átigazolási szezonban jóval nagyobb mínuszt toltatok az átigazolási piacon mint mi szóval összességében drágábban igazoltok, ráadásul nekünk csak volt egy EL és BL csoportkörünk is ebben az időben, nektek meg egy EL tehát versenypénzből is több jött be nekünk.
Ráadásul volt 7 edzőtök ebben az időben, nekünk 2, és vmennyire tisztában vagyok azzal, hogy pl Carrillo is mekkora bánatpénzt kapott szóval ne tegyünk úgy, hogy olyan jól bánnátok a pénzzel ...
csebi
félreértesz, én nem faszt akarok méregetni, csak arra akartam utalni, hogy igaz, hogy a Kopasz nem kevés pénzt szór el, nálatok meg szinte évente volt játékoscserebere ha nem jött be a dolog. Nálunk már forradalom van lassan, mert pl. egy Pinto, Funsho, Zivzivadze helyett belső védőket kellett volna igazolni mert Juhász, Vinicius helyére 0 ember jött, Nikolov, Milanov is elmet, Hodzic is....
A másik meg az edzőfizetés, amiben csúnyán égetik a pénzt, nem is állítottam, hogy jól bánunk, csak mintha be lenne húzva kissé a fék nekem úgy tűnik.

Amúgy én kurvára örülnék, ha eltakarodna ez a slepp, mert szívesebben néznék egy Kovácsik, Dárdai, Nyári, Szabó Levi, Kokó, Niko, Bolla kezdőt....na jó Négó Lajost is.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Aztán az ultimate érv mellette az volt, hogy az EÜ-re meg oktatásra úgy is sokat költünk, ez a pár 10 milliárd ami a bohócképzőknek jár semmiség... 😊
FLZOLI
tőlem aztán biztosan nem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pf amikor két elkényeztetett kisgyerek vitatkozik kit szeretnek kevésbé a szülei 😊 Én még várnám ide a Puskás fanokat is, velük hogy cseszett ki az élet
FLZOLI
ne érts félre kérlek. én alapvetően hányok ettől, ami itthon megy. sokkal jobban szeretnék egy olyan fradit, ami nem így épül fel.

csak arra a részre reagáltam, hogy a vidi nem szórja annyira a pénzt igazolásokra, mint mi, mert ez nem igaz. most mind2 csapat szórja a pénzt, mint Leo a jachtról, aztán ha jön egy kormányváltás akkor azért ez vicces lesz hacsak nem kap majd a váltás előtt egyik csapat Mol részvényeket a másik meg pl Richtert a kormánytól mint a Corvinus. sajnos, már mindent el tudok képzelni.
csebi
Oks, érthető ez így.
Sokszor előjött ez mint téma már, hogy mégis milyen haszna van ennek, ha tulfizetett külföldiekkel ér el bármelyik csapat eredményt.
Aztán az ultimate érv mellette az volt, hogy az EÜ-re meg oktatásra úgy is sokat költünk, ez a pár 10 milliárd ami a bohócképzőknek jár semmiség... 😊

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
vannak puskás fanok?
Negritis
 www.facebook.com/Pusk%C3%A1s-Akad%C3%A9mia-FC-Szurkol%C3%B3i-Oldal-972891016136828/

itt megtalálod a társaidat, ha keresnéd őket
csebi
474 követő, reális 😊
FLZOLI
hát gondolom az, hogy az utolsó post 2016ban volt, a régi több tízezer követőnek elvette a kedvét így lemorzsolódtak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
vannak puskás fanok?
Negritis
 www.facebook.com/Pusk%C3%A1s-Akad%C3%A9mia-FC-Szurkol%C3%B3i-Oldal-972891016136828/

itt megtalálod a társaidat, ha keresnéd őket
csebi
474 követő, reális 😊

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
vannak puskás fanok?
Negritis
 www.facebook.com/Pusk%C3%A1s-Akad%C3%A9mia-FC-Szurkol%C3%B3i-Oldal-972891016136828/

itt megtalálod a társaidat, ha keresnéd őket

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 426 — The Mathematician
vannak puskás fanok?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Pf amikor két elkényeztetett kisgyerek vitatkozik kit szeretnek kevésbé a szülei 😊 Én még várnám ide a Puskás fanokat is, velük hogy cseszett ki az élet
FLZOLI
ne érts félre kérlek. én alapvetően hányok ettől, ami itthon megy. sokkal jobban szeretnék egy olyan fradit, ami nem így épül fel.

csak arra a részre reagáltam, hogy a vidi nem szórja annyira a pénzt igazolásokra, mint mi, mert ez nem igaz. most mind2 csapat szórja a pénzt, mint Leo a jachtról, aztán ha jön egy kormányváltás akkor azért ez vicces lesz hacsak nem kap majd a váltás előtt egyik csapat Mol részvényeket a másik meg pl Richtert a kormánytól mint a Corvinus. sajnos, már mindent el tudok képzelni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pf amikor két elkényeztetett kisgyerek vitatkozik kit szeretnek kevésbé a szülei 😊 Én még várnám ide a Puskás fanokat is, velük hogy cseszett ki az élet

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kopasz lila maki takarodj vissza Újpestre!
petey
Mit gondolsz Márton meddig maradhat?
Kovács meg egy vicc, nekünk addig tökéletes amíg ő ott van 😀
Kenny
Így-így. Remelem Kovács Zoli onnan megy nyugdíjba 80 évesen 😊
csebi
nektek sem kell fosni, amíg marad a tacskóhorthy, lesz pénz dögivel ifjú magyar tehetségekre 😀
petey
Mintha a pénz hozzatok nem ugyanonnan jönne 😊
csebi
nem látom, hogy a mi igazolásaink ugyanolyan vagy drágábbak lennének.
petey
Kiadás
Év Mol
2015 500.000
2016 2.15 M
2017 630.000
2018 1.5 M
2019 3 M
2020 1.22 M

Összesen 9M

Év FTC
2015 760.000
2016 900.000
2017 1.3 M
2018 3.19 M
2019 2.4 M
2020 5.37 M


Összesen 13, 9 M

Bevétel Mol
2015 250.000
2016 1 M
2017 600.000
2018 650.000
2019 1.25 M
2020 400.000
Összesen: 4.15 M


Év: FTC
2015 2.8 M
2016 4.3 M
2017 0
2018 0
2019 2.6 M
2020 700.000 (és ha Tokmac elmegy még holnap Belgiumba akkor ez nagyon nő)
Összesen: 10.4 M


Ti az utóbbi 6 átigazolási szezonban jóval nagyobb mínuszt toltatok az átigazolási piacon mint mi szóval összességében drágábban igazoltok, ráadásul nekünk csak volt egy EL és BL csoportkörünk is ebben az időben, nektek meg egy EL tehát versenypénzből is több jött be nekünk.
Ráadásul volt 7 edzőtök ebben az időben, nekünk 2, és vmennyire tisztában vagyok azzal, hogy pl Carrillo is mekkora bánatpénzt kapott szóval ne tegyünk úgy, hogy olyan jól bánnátok a pénzzel ...
csebi
Ez kemény kritika
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Kopasz lila maki takarodj vissza Újpestre!
petey
Mit gondolsz Márton meddig maradhat?
Kovács meg egy vicc, nekünk addig tökéletes amíg ő ott van 😀
Kenny
Így-így. Remelem Kovács Zoli onnan megy nyugdíjba 80 évesen 😊
csebi
nektek sem kell fosni, amíg marad a tacskóhorthy, lesz pénz dögivel ifjú magyar tehetségekre 😀
petey
Mintha a pénz hozzatok nem ugyanonnan jönne 😊
csebi
nem látom, hogy a mi igazolásaink ugyanolyan vagy drágábbak lennének.
petey
Kiadás
Év Mol
2015 500.000
2016 2.15 M
2017 630.000
2018 1.5 M
2019 3 M
2020 1.22 M

Összesen 9M

Év FTC
2015 760.000
2016 900.000
2017 1.3 M
2018 3.19 M
2019 2.4 M
2020 5.37 M


Összesen 13, 9 M

Bevétel Mol
2015 250.000
2016 1 M
2017 600.000
2018 650.000
2019 1.25 M
2020 400.000
Összesen: 4.15 M


Év: FTC
2015 2.8 M
2016 4.3 M
2017 0
2018 0
2019 2.6 M
2020 700.000 (és ha Tokmac elmegy még holnap Belgiumba akkor ez nagyon nő)
Összesen: 10.4 M


Ti az utóbbi 6 átigazolási szezonban jóval nagyobb mínuszt toltatok az átigazolási piacon mint mi szóval összességében drágábban igazoltok, ráadásul nekünk csak volt egy EL és BL csoportkörünk is ebben az időben, nektek meg egy EL tehát versenypénzből is több jött be nekünk.
Ráadásul volt 7 edzőtök ebben az időben, nekünk 2, és vmennyire tisztában vagyok azzal, hogy pl Carrillo is mekkora bánatpénzt kapott szóval ne tegyünk úgy, hogy olyan jól bánnátok a pénzzel ...

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Kopasz lila maki takarodj vissza Újpestre!
petey
Mit gondolsz Márton meddig maradhat?
Kovács meg egy vicc, nekünk addig tökéletes amíg ő ott van 😀
Kenny
Így-így. Remelem Kovács Zoli onnan megy nyugdíjba 80 évesen 😊
csebi
nektek sem kell fosni, amíg marad a tacskóhorthy, lesz pénz dögivel ifjú magyar tehetségekre 😀
petey
Mintha a pénz hozzatok nem ugyanonnan jönne 😊
csebi
nem látom, hogy a mi igazolásaink ugyanolyan vagy drágábbak lennének.
petey
Ennek azért nézz utána jobban, kezdve mondjuk attól az időszaktól nézve amikor ti voltatok EL-csoportkörösek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.cbssports.com/soccer/news/lionel-messi-barcelona-contract-details-674-million-earnings-leaked-by-spanish-paper-in-bombshell-report/

Aranyfiú, a szerény géniusz, aki csak a fociért él 😀
Beteg számok ezek, így pumpolni egy csapatot vicc. Pláne, hogy folyamatosan élő szerződés alatt csuklóztatta a csapatot...
FLZOLI
Meg lehet koszonni Bartomeunak ezeket a szamokat. Meg az 1+ milliardos tartozast. Meg az osszes elmebeteg szerzodeskotest. Meg ugy mindent.

Milan-fankent sosem gondoltam volna, hogy lehet Berlunal artalmasabb elnoke egy futballklubnak. Tevedtem.

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Kopasz lila maki takarodj vissza Újpestre!
petey
Mit gondolsz Márton meddig maradhat?
Kovács meg egy vicc, nekünk addig tökéletes amíg ő ott van 😀
Kenny
Így-így. Remelem Kovács Zoli onnan megy nyugdíjba 80 évesen 😊
csebi
nektek sem kell fosni, amíg marad a tacskóhorthy, lesz pénz dögivel ifjú magyar tehetségekre 😀
petey
Mintha a pénz hozzatok nem ugyanonnan jönne 😊
csebi
nem látom, hogy a mi igazolásaink ugyanolyan vagy drágábbak lennének.

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Bobby helyett mondjuk jöhetett volna Minimanó, nem hiszem hogy ez a 20 perc hiányozna neki
Negritis
csak lehet, hogy akkor marad a 2-0, és Dawson fejesétől újra nyílttá válik a meccs
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 426 — The Mathematician
Bobby helyett mondjuk jöhetett volna Minimanó, nem hiszem hogy ez a 20 perc hiányozna neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 426 — The Mathematician
CuJo beállt és gólpassz
és Salah duplázott
brutál tempóban jött a kontra és Shakira zseniális lasztit adott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Höhh, nem gondoltam hogy ütjük a rókákat 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta