Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Illetve azért a Dorog volt jóval magasabban is...

"1945 és 1977 között huszonnégy évadban szerepelt az első osztályban. 1952-ben Magyar Kupa döntőt játszott. 1962-ben és 1991-ben két alkalommal nyert rangos nemzetközi kupát, valamint öt alkalommal volt a vidék legjobb csapata. A Dorogot a magyar labdarúgás vidéki fellegváraként jegyezték, amely az 1950-es és 1960-as évek egyik meghatározó klubja volt. A magyar első osztályú labdarúgó csapatok élvonalbeli mérkőzései alapján számított eredményességi listán még jelenleg is a 20. helyet foglalja el."
warr_b
Tatabányaiként nézd el neki, tényleg fura lehet látni, hogy míg a bányász évek óta alsóbb szinteken szenved, még a közeli Dorogba és Csákvárba (ami tulajdonképp a Felcsút tartalékcsapata) is tolják a pénzt

Az is érthetetlen, hogy gyirmóton miért képesek egy relatíve jól működő klubot üzemeltetni 200 nézőnek, az eto-nál meg miért nem
r.baggio
Jó lesz oda a múlt idő is, mert csődbe mentek vagy két éve. 😀 Amúgy semmi köze ehhez, mert a tatabányai foci akkor se hozott lázba, mikor még élvonalban játszottak legutóbb. Ez sokkal inkább a két településnek szólt. 😊

Az amúgy valóban érdekes kérdés lehetne hogy annak ellenére, hogy "ezer éve" fideszes polgármester volt tavalyig nálunk, hogyhogy nem lett telenyomva pénzzel a focicsapat, sőt hagyták is a semmibe veszni.

De kézilabda csarnokunk lesz 6.000-es sokcsilliárdért és Lölö egyik cége viszi el a földet ami nem kell oda. 😀

OFF vége, bocs, kicsit elkalandoztam.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Illetve azért a Dorog volt jóval magasabban is...

"1945 és 1977 között huszonnégy évadban szerepelt az első osztályban. 1952-ben Magyar Kupa döntőt játszott. 1962-ben és 1991-ben két alkalommal nyert rangos nemzetközi kupát, valamint öt alkalommal volt a vidék legjobb csapata. A Dorogot a magyar labdarúgás vidéki fellegváraként jegyezték, amely az 1950-es és 1960-as évek egyik meghatározó klubja volt. A magyar első osztályú labdarúgó csapatok élvonalbeli mérkőzései alapján számított eredményességi listán még jelenleg is a 20. helyet foglalja el."
warr_b
Tatabányaiként nézd el neki, tényleg fura lehet látni, hogy míg a bányász évek óta alsóbb szinteken szenved, még a közeli Dorogba és Csákvárba (ami tulajdonképp a Felcsút tartalékcsapata) is tolják a pénzt

Az is érthetetlen, hogy gyirmóton miért képesek egy relatíve jól működő klubot üzemeltetni 200 nézőnek, az eto-nál meg miért nem

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Ahogy az várható volt...

 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-jatek-nelkul-esett-ki-a-slovan-bratislava-hivatalos-2779815
warr_b
barcelona, liverpool, psg vagy bayernnel is megcsinálnák vajon?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Illetve azért a Dorog volt jóval magasabban is...

"1945 és 1977 között huszonnégy évadban szerepelt az első osztályban. 1952-ben Magyar Kupa döntőt játszott. 1962-ben és 1991-ben két alkalommal nyert rangos nemzetközi kupát, valamint öt alkalommal volt a vidék legjobb csapata. A Dorogot a magyar labdarúgás vidéki fellegváraként jegyezték, amely az 1950-es és 1960-as évek egyik meghatározó klubja volt. A magyar első osztályú labdarúgó csapatok élvonalbeli mérkőzései alapján számított eredményességi listán még jelenleg is a 20. helyet foglalja el."


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ahogy az várható volt...

 m.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-jatek-nelkul-esett-ki-a-slovan-bratislava-hivatalos-2779815


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
Mikey
Pár éve még a Felcsútról meg a Kisvárdáról is ezt mondtuk...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797
warr_b
Azért hogy egy Dorog vagy Csákvár embékettes tud lenni, az nagyon kemény.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-ot-fordulo-utan-tavozott-a-gyor-vezetoedzoje-2779797


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül
FLZOLI
PSG lesz úgyis max City.
Bazzani
Az még csodaszép lenne ha a Man Cityben kötne ki.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül
FLZOLI
PSG lesz úgyis max City.
Bazzani
Vagy vmi arab ország, esetleg Kína.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül
FLZOLI
PSG lesz úgyis max City.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.
Kenny
Simán jöhetne a Realba Benzema mögé, hogy bár kérdés a Katalan fold mennyire tüntette el a jellemét.
Fú mekkora undorító színész tudott lenni... 😊 De még mindig hajt és jó befejező ha odakerül

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Suarez lapát, kicsit sajnálom, de a sérülése óta csak árnyéka önmagának, nem hiszem, hogy hasznunkra válna a jövőben, és nem mellesleg a horribilis bérkerete is felszabadul.
Griezmann így visszakerülhet középre ahol elvileg a legjobb. Dembele(Coutinho)-Griezmann-Messi hármas meg hatékony lehet, kérdés, hol talalnak Fatinak helyet.

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 szegedma.hu/2020/08/ki-kellene-szakadnia-a-golzsaknak

Ez teljesen idióta.
A csapatnak momentuma alig volt.

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
😕
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/koronavirus-nagy-bajban-a-malaga-minden-jatekost-elkuldenek-2779783
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...
empty taxi
Szerintem már erre senki nem gondol. Zsuzsinak sikerült annyira leírnia magát, hogy ez kevéssé hiszem, hogy felmerül. Elhaknizgathat még klubbszinten, de a válogatottból a visszavonuló meccs van hátra bármi is történjen (remélem 😊)A nagyobb baj,hogy nem tudok hirtelen 11magyar játékost felsorolni, aki válogatott lehetne, anélkül,hhogy ránéznék a keretre.....
dande
Tudom, hogy a bal bunko nagy need a valogatottban ,de korhut , hogy ott van nb2-bol. 😕
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...
empty taxi
Szerintem már erre senki nem gondol. Zsuzsinak sikerült annyira leírnia magát, hogy ez kevéssé hiszem, hogy felmerül. Elhaknizgathat még klubbszinten, de a válogatottból a visszavonuló meccs van hátra bármi is történjen (remélem 😊)A nagyobb baj,hogy nem tudok hirtelen 11magyar játékost felsorolni, aki válogatott lehetne, anélkül,hhogy ránéznék a keretre.....
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
Beki
Megvan ennek az a bája h ha kapunk egy zakót a törököktől idegenben plusz otthon nem nyerünk az oroszok ellen, akkor az azért van mert nem játszott Dzsudzsák...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Zsuzsi végre nincs ott a válogatott keretben.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Suarez az egyik biztos távozó a Barcából. Kiváncsi vagyok hova megy, szerintem még van pár kva jó év a tankban nála.
Borbinho
majd megveszi a Real, haha
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Suarez az egyik biztos távozó a Barcából. Kiváncsi vagyok hova megy, szerintem még van pár kva jó év a tankban nála.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen
Negritis
nekem is eszembe jutott amúgy, jó buli lenne. mehetne akár együtt az EL-lel.
csebi
szerintem a rendező város sem bánná hogy ha 1 hétvége helyett már hétközben is többen lennének
tudom a foci szurkolók rombolnak, de a fogyasztással kompenzálják 😀

valamint ha én pl menni akarnék lehet szivesebben utaznék Liszabonba monjduk 5 napra mint 3ra
Negritis
DEHÁT KORONA VAN!!!!!!!!!!!!!!! NÉGY!!!!!!!!!!!! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen
Negritis
nekem is eszembe jutott amúgy, jó buli lenne. mehetne akár együtt az EL-lel.
csebi
szerintem a rendező város sem bánná hogy ha 1 hétvége helyett már hétközben is többen lennének
tudom a foci szurkolók rombolnak, de a fogyasztással kompenzálják 😀

valamint ha én pl menni akarnék lehet szivesebben utaznék Liszabonba monjduk 5 napra mint 3ra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen
Negritis
nekem is eszembe jutott amúgy, jó buli lenne. mehetne akár együtt az EL-lel.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
egyébként szerintem a 4es döntő mint olyan akár maradhatna is
k-sz elődöntő
szombat bronz meccs (mer miért ne, pénz)
vasárnap döntő
és az egész mehet 1 vagy 2 helyszínen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!