Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Ik, ez a Robi nem is volt rossz kapus, miért nem hosszabbítotok vele?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
 index.hu/sport/futball/2020/06/30/egyetlen_magyar_fert_be_az_nb_i._idei_alomcsapataba/
empty taxi
Ebből is csak az derül ki, hogy mekkora marha az aki a magyarokra, vagy ami még rosszabb a magyar fiatalokra épít.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/olaszorszag-filippo-inzaghi-csapata-feljutott-a-serie-a-ba-2770125
warr_b
pár éve a Veneziával egész jól tolták (megnyerték a harmadosztályt és egyből osztályozhattak a feljutásért a Serie A-ba), aztán köcsög Bologna elvitte.
na onnan pár hónap után ki is baszarintották, de legalább a Venezia is annyira leromlott, hogy tavaly csak azért maradtak a Serie B-ben, mert a Palermot kizárták szezon után.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 index.hu/sport/futball/2020/06/30/egyetlen_magyar_fert_be_az_nb_i._idei_alomcsapataba/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 977
Ez azért kemény

 m.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-tajti-matyassal-szerzodest-bontottak-lengyelorszagban-2770119
#JC6
sztem teljesen jól beleillik a felszopott hulladékba
Negritis
Vincze Otto back upja lehetne ebben a spanyol valamiben.mehetne szakerteni is.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Ez azért kemény

 m.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-tajti-matyassal-szerzodest-bontottak-lengyelorszagban-2770119
#JC6
sztem teljesen jól beleillik a felszopott hulladékba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Ez azért kemény

 m.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-tajti-matyassal-szerzodest-bontottak-lengyelorszagban-2770119
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott

Sobri Jóska
sztem nem. monnyonle.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 977
A puskas kiesik jovorw nem?
Vasas el->nb2
Mtk is EL majd nb2
Dvsc EL majd nb2
ZoliMP
Nem egyedi a nagy bajnokságoknál sem
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/mtk-vasas-koln-betis-europabol-a-masodosztalyba-egy-ev-alatt-2639411
Wyatt
celta vigo űzött ebből sportot
Negritis
Tudom h nem ritka, de ha aut nezzuk h ez minden evben megtortenik akkor erdekes.ha jol tudom ez 4 egymast koveto ev🤯🤣
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/olaszorszag-filippo-inzaghi-csapata-feljutott-a-serie-a-ba-2770125


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Az Espanol sem fog idén lemaradni.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
A puskas kiesik jovorw nem?
Vasas el->nb2
Mtk is EL majd nb2
Dvsc EL majd nb2
ZoliMP
Nem egyedi a nagy bajnokságoknál sem
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/mtk-vasas-koln-betis-europabol-a-masodosztalyba-egy-ev-alatt-2639411
Wyatt
celta vigo űzött ebből sportot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A puskas kiesik jovorw nem?
Vasas el->nb2
Mtk is EL majd nb2
Dvsc EL majd nb2
ZoliMP
Nem egyedi a nagy bajnokságoknál sem
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/mtk-vasas-koln-betis-europabol-a-masodosztalyba-egy-ev-alatt-2639411

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ezek tenyleg elcsereltek Arthurt Pjanicra, hat beszarok😃
Kenny
Az hagyján, de a 72 millából amit még adtak Pjanic mellé, visszaadtak 60t.....én is kérek abból a szerből... 😕 😛

Amíg ez a Börtöntahó (értsd Bartimeu) 😊 itt pusztít addig sok jót nem várok... Még Fatit is adjuk el a Realnak ha lehet...

Simán eléri a Canadienses GM Bergevini mélységeit.
dande


Olvassatok vegig a threadet.
Korabban irta meg, mas osszegekkel, de a nagysagrend stimmel.
Kb annyi, h szamvitelileg mindket csapat kb 50-55M profittal jon ki (ha 60m es 72m ment). A bevetelt egyben most konyvelik, de a koltseget egyenlo reszletben irjak le a szerzodes idejere (kb mint NFL-ben az alairasi bonusz).



Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezek tenyleg elcsereltek Arthurt Pjanicra, hat beszarok😃
Kenny
Az hagyján, de a 72 millából amit még adtak Pjanic mellé, visszaadtak 60t.....én is kérek abból a szerből... 😕 😛

Amíg ez a Börtöntahó (értsd Bartimeu) 😊 itt pusztít addig sok jót nem várok... Még Fatit is adjuk el a Realnak ha lehet...

Simán eléri a Canadienses GM Bergevini mélységeit.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Kuttor kétmilliós büntit kapott 😳
warr_b
Jobb, mint egy kétéves eltiltás.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
ezek tenyleg elcsereltek Arthurt Pjanicra, hat beszarok😃

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Mtk új légiós-számláló: ||||
1 kolumbiai // 1 portugál // 1 északmacedón // 1 montenegrói
r.baggio
Leigazoltuk a 2 montenegroi valogatott kapus kozul azt, amelyik meg nem jatszott itt.

Nem tudom mi lesz itt a vege, de egyre szarabbul nez ki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 560
Leírhatja cserébe az adójából.😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kuttor kétmilliós büntit kapott 😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Igazi Black Monday a mennyeiben
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Bocs, utaztam, rosszul írtam, elesnek az MLSZ-pénztől, igen.
Garba meg Babatünde azért nem rosszak, de mivel kell a pénz, két legyet egy csapásra. Eladni mindkettőt és jöhet az MLSZ pénz.
Aranyeső.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
 foci.444.hu/2020/06/29/a-diosgyori-szurkolok-visszahivtak-az-oltozobol-a-csapatot-hogy-megalazzak-oket

kemény. 😀
Vrij6
úgyse értették hát nem beszélni magyar 😀

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Fehervartol tobben is elmennek.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-bodog-es-marton-is-jelolt-a-padra-lanzafame-tavozna-futacs-johet-2769935
ZoliMP
Újpest is takarít, ha igazak a hírek akkor átállnak a magyar vonalra.Novothny simán elférne náluk Sihnevic helyén amúgy.