Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 939
2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...
Heisman Trophy
Ákos lesérült és kb. el is ment a meccs, sajna nem volt 100%-os... előző meccsen is kb pár percet játszott sérülés miatt, pech hogy pont a vb-re dőlt ki
eaglesmcnabb
o a bunos?
vagy ha o lenne akkor vb-t nyernenk?
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...
Heisman Trophy
Ákos lesérült és kb. el is ment a meccs, sajna nem volt 100%-os... előző meccsen is kb pár percet játszott sérülés miatt, pech hogy pont a vb-re dőlt ki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
U-17 😀
O1G
Oké, hogy megint elszórakozták az előnyt, de ők legalább kijutottak egy vb-re. U 21, U 19 például miket csinált? És ők még hasonló szintű csapatokkal nem is játszottak, mint most az U 17 a vb-n
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 324
U-17 😀
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Kovac Mullernek: köszönöm h megmentetted az állásom Thomas.

2-3 hete még mit mondtál róla te utolsó tuskó???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 704 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
2-0ről megint egyenlít az ellenfél nem hiszem el ezt a csapatot. 70 perc után elszáll minden megint...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kemény mi harc megy a nike és a new balance közt azért, hogy ki legyen a Pool új mezszponzora majd.
Elfogadta a klub a Nike ajánlatát de a NB betámadott egy záradék miatt - perre ment a dolog amit a NB elbukott most viszont viszik az ügyet a fellebbviteli bíróságra. 😀

Száraz számok terén bármi is lesz a MU-s szerződést nem éri el első körben majd az új üzlet, de a pool részesdést kap majd minden egyes eladott mez után (valahány % azt nem tudom mennyi). Így ha azt a bevételt is beleszámoljuk majd közel lesz (akár meg is ugorható) a MU azt hiszem évi 75M eurós dealje.

Elég kemény.
Ki gondolta volna ezt 10 éve vagy akár csak Suarezék érájában is... 😀
alatriste
Maradjunk annyiban, hogy elég sutyerák módon álltak a NB-hez. Pláne úgy, hogy elviekben meccselték volna a Nike ajánlatát, így a záradék alapján meg kellett volna hosszabbítani a szerződést.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 704 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
És Zuigéber büntetőjével kettő, jó hallani az ott volt bazmegeket 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 704 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na U17-esek újra vezetnek most ausztrália ellen, ezt viszont nem kéne elszerencsétlenkedni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kemény mi harc megy a nike és a new balance közt azért, hogy ki legyen a Pool új mezszponzora majd.
Elfogadta a klub a Nike ajánlatát de a NB betámadott egy záradék miatt - perre ment a dolog amit a NB elbukott most viszont viszik az ügyet a fellebbviteli bíróságra. 😀

Száraz számok terén bármi is lesz a MU-s szerződést nem éri el első körben majd az új üzlet, de a pool részesdést kap majd minden egyes eladott mez után (valahány % azt nem tudom mennyi). Így ha azt a bevételt is beleszámoljuk majd közel lesz (akár meg is ugorható) a MU azt hiszem évi 75M eurós dealje.

Elég kemény.
Ki gondolta volna ezt 10 éve vagy akár csak Suarezék érájában is... 😀

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊
flzoli
tanár...
NB2
Az népszerű fantázia szerep úgy hallottam... 😊
flzoli
Egy barátod meselte ? 😊
csebi
Ahogy látom pont a kijutasi eselyeink számolta 😊


több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊
flzoli
tanár...
NB2
Az népszerű fantázia szerep úgy hallottam... 😊
flzoli
Egy barátod meselte ? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊
flzoli
tanár...
NB2
Az népszerű fantázia szerep úgy hallottam... 😊

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊
flzoli
tanár...
NB2
Az csak jó. 😀

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊
flzoli
tanár...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
"A SZÖVETSÉG KB. 27-28 EZER JEGYET TARTHAT FENN A PARTNEREINEK ÉS A SZPONZOROKNAK'"
Egy 68e férőhelyes stadionban a 40% ingyenjegyes.... Persze ilyenkor jön minden döglégy dörgölőzni az ürülék közelébe 😊

 index.hu/sport/futball/2019/10/29/uj_puskas_ferenc_arena_magyar-uruguay_nyitomerkozes_jegyvasarlas_mlsz_szurkoloi_klub_futballkartya/
flzoli
Nem értem a kritikát, biztos sokan dolgoztak az építés körül, tuti ők kapták 😀
Gergőbácsi
Ez egy tét nélküli meccsel megspékelt avatóünnepség.
Teljesen normál a fele-fele arány a notabilitások-plebsz felosztásban.
Pl. egy színház avatóelőadásán sokszor 0% a plebsz, és 100% a szakma, fejes, reprezentációs meghívott.
Sobri Jóska
Ez rendben is van, de egy 68 ezres stadiont azért ne hasonlítsunk egy cca 500 férőhelyes színházhoz.
Gergőbácsi
Arról nem is beszélve, hogy hogyan lehet a magas kultúrát, amiben a magyar kalandozó és virtuóz vér csörgedezz holmi hétvégi libsi időtöltéshez hasonlítani* 😊

*Mármint az első a foci, a második színház gyengébbek kedvéért
flzoli
Dörnernek, Balázs Péternek, Nemcsáknak, Vidnyánszkynak is van színháza.
Nem csak a libsiknek.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nővérem elkezdett nyafogni, de mondtam, hogy ez nem magyar sajátosság, van ilyen a világon máshol is...




NB2
Ilyen bevezetés után a nővéredről kellett volna képeket küldj, csak mondom 😊

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Gondolom azért ezek a helyek szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban jóval olcsóbbak mint a "rendes" helyekre szólok.
Azért ebből a közegből bőven kinézem, hogy itt erre tesznek magasról és nagyon hasonlóan árazzák a kettőt
flzoli
Tévedsz!
Kevesebbért volt àrazva!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gondolom azért ezek a helyek szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban jóval olcsóbbak mint a "rendes" helyekre szólok.
Azért ebből a közegből bőven kinézem, hogy itt erre tesznek magasról és nagyon hasonlóan árazzák a kettőt

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Nővérem elkezdett nyafogni, de mondtam, hogy ez nem magyar sajátosság, van ilyen a világon máshol is...



több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Én azt nem értettem hogy miért csak most szóltak erről, miért nem úgy hirdették hogy az avatásra rendezett gálameccsre csak 40e jegyet értékesítenek. Megdöbbentett amikor tegnap hallottam hogy teltház lett 3 nap alatt, akkor mondtam is az ismerősömnek hogy ez csak úgy lehetett hogy minimum 10-20e jegyet félreraktak, igazam lett.

Még szerencse hogy már pénteken megvettük, ha vártunk volna hétfőig azért elég pipa lennék most...
davemayer
Vhol olvastam hogy olyan jegyeket is aruba bocsatottak ahol a "kilatas" korlatozott 😀
ZoliMP
Trollfocin láttam én is, vkire rákérdeztem MLSZ Fb oldalán h ezek hol vannak, komment: pince 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 939
Indul a hype, ahogy irtam..
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/la-liga-kevesbol-sokat-a-granada-csodajara-jar-a-vilag-2729615

jon meg tobb az biztos.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 939
Én azt nem értettem hogy miért csak most szóltak erről, miért nem úgy hirdették hogy az avatásra rendezett gálameccsre csak 40e jegyet értékesítenek. Megdöbbentett amikor tegnap hallottam hogy teltház lett 3 nap alatt, akkor mondtam is az ismerősömnek hogy ez csak úgy lehetett hogy minimum 10-20e jegyet félreraktak, igazam lett.

Még szerencse hogy már pénteken megvettük, ha vártunk volna hétfőig azért elég pipa lennék most...
davemayer
Vhol olvastam hogy olyan jegyeket is aruba bocsatottak ahol a "kilatas" korlatozott 😀
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
"A SZÖVETSÉG KB. 27-28 EZER JEGYET TARTHAT FENN A PARTNEREINEK ÉS A SZPONZOROKNAK'"
Egy 68e férőhelyes stadionban a 40% ingyenjegyes.... Persze ilyenkor jön minden döglégy dörgölőzni az ürülék közelébe 😊

 index.hu/sport/futball/2019/10/29/uj_puskas_ferenc_arena_magyar-uruguay_nyitomerkozes_jegyvasarlas_mlsz_szurkoloi_klub_futballkartya/
flzoli
Nem értem a kritikát, biztos sokan dolgoztak az építés körül, tuti ők kapták 😀
Gergőbácsi
Ez egy tét nélküli meccsel megspékelt avatóünnepség.
Teljesen normál a fele-fele arány a notabilitások-plebsz felosztásban.
Pl. egy színház avatóelőadásán sokszor 0% a plebsz, és 100% a szakma, fejes, reprezentációs meghívott.
Sobri Jóska
Ez rendben is van, de egy 68 ezres stadiont azért ne hasonlítsunk egy cca 500 férőhelyes színházhoz.
Gergőbácsi
Arról nem is beszélve, hogy hogyan lehet a magas kultúrát, amiben a magyar kalandozó és virtuóz vér csörgedezz holmi hétvégi libsi időtöltéshez hasonlítani* 😊

*Mármint az első a foci, a második színház gyengébbek kedvéért

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
"A SZÖVETSÉG KB. 27-28 EZER JEGYET TARTHAT FENN A PARTNEREINEK ÉS A SZPONZOROKNAK'"
Egy 68e férőhelyes stadionban a 40% ingyenjegyes.... Persze ilyenkor jön minden döglégy dörgölőzni az ürülék közelébe 😊

 index.hu/sport/futball/2019/10/29/uj_puskas_ferenc_arena_magyar-uruguay_nyitomerkozes_jegyvasarlas_mlsz_szurkoloi_klub_futballkartya/
flzoli
Nem értem a kritikát, biztos sokan dolgoztak az építés körül, tuti ők kapták 😀
Gergőbácsi
Ez egy tét nélküli meccsel megspékelt avatóünnepség.
Teljesen normál a fele-fele arány a notabilitások-plebsz felosztásban.
Pl. egy színház avatóelőadásán sokszor 0% a plebsz, és 100% a szakma, fejes, reprezentációs meghívott.
Sobri Jóska
Ez rendben is van, de egy 68 ezres stadiont azért ne hasonlítsunk egy cca 500 férőhelyes színházhoz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.