Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
azon gondolkoztam ,h vajon direkt altat-e a Malmo, hogy akkor rugjanak majd golt amikor a Vidi mar nem tud valaszolni, vagy csak ennyit tudnak. mert most meg trebbek mint az 1.meccsen voltak
Borbinho
Jogos lehet a felvetés. Sajnos a svéd Lazio néha bántóan könnyen jutott el a kapu előterébe

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
azon gondolkoztam ,h vajon direkt altat-e a Malmo, hogy akkor rugjanak majd golt amikor a Vidi mar nem tud valaszolni, vagy csak ennyit tudnak. mert most meg trebbek mint az 1.meccsen voltak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
3 másodperc hosszbbítás, nem egy vb 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ez a Malmö nem lógna ki a Mennyeiből sem....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Pisti b+ ne mondd már ennyiszer a 0-0-át, nehogy eljinxeld

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
8 ember rendben van a Vidiben. Akik bekkelnek. De a maradék 3 előrefele bántóan rossz.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezt éri el ez a majom, most már ha agyonvágják, akkor sem eszi meg egy bíró sem.
Wyatt
es kozben semmi se volt 😀 (legalabbis amikor a dereka miatt fetrengett) max respect a sporinak, lehet felkeszult Lazovicbol. nyilvan ha vmi komolyabb eset lett vna (becsuszas, osszefejeles) akkor beengedi a dokikat
Borbinho
Mondjuk könyökkel rendesen rákúrt szerintem a csóka, de ez az ember, ha már ránéznek állandóan meg akar halni, szal igazából csak magának köszönheti ezt...
Wyatt
ja, raadasul kurva idegesito, hogy sokszor megakasztja a tamadast, amikor ahelyett, h passzolna, vagy elore vinne, direkt a vedo fele vezeti, hogy megcsinaljon egy cselt/beborozze...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt éri el ez a majom, most már ha agyonvágják, akkor sem eszi meg egy bíró sem.
Wyatt
es kozben semmi se volt 😀 (legalabbis amikor a dereka miatt fetrengett) max respect a sporinak, lehet felkeszult Lazovicbol. nyilvan ha vmi komolyabb eset lett vna (becsuszas, osszefejeles) akkor beengedi a dokikat
Borbinho
Mondjuk könyökkel rendesen rákúrt szerintem a csóka, de ez az ember, ha már ránéznek állandóan meg akar halni, szal igazából csak magának köszönheti ezt...

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezt éri el ez a majom, most már ha agyonvágják, akkor sem eszi meg egy bíró sem.
Wyatt
es kozben semmi se volt 😀 (legalabbis amikor a dereka miatt fetrengett) max respect a sporinak, lehet felkeszult Lazovicbol. nyilvan ha vmi komolyabb eset lett vna (becsuszas, osszefejeles) akkor beengedi a dokikat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Úgy látom, ez a spanyol bíró alaposan felkészült lazacovicsból 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt éri el ez a majom, most már ha agyonvágják, akkor sem eszi meg egy bíró sem.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
küzdenek, hajtanak a fehérváriak, ráadásul tényleg minimum egy szinten vannak a malmövel, úgyhogy innen rettentő frusztráló lenne kiesni

Huszti amúgy hogy-hogy nem játszik? azt hittem lejárt az eltiltása


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Félidőre inkább
 m.youtube.com/watch?v=b1Fh_4SVibU
Úgyis nemsokára itt a szezon!!!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
felidore

 www.fourfourtwo.com/features/quiz-can-you-name-28-frenchmen-whove-played-arsenal-premier-league

😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Stefan Scepovic nincs a keretben, es nem serules miatt, maradjunk egyelore ennyiben.

LoL Hajdu B mint egy pletykas oregasszony 😀 na vajon mit csinalt a kisebbik Scepovic? vagy eladjak?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Esku szurkolok a fehérvárnak. nagyon kell az a harmadik csillag.
Kenny
én abban reménykedek, hogy bukjátok és aztán fel lesz gyújtva a g.cibe Kubatov meg Orosz Dollal együtt a Grupiban 😀
petey
ja hogy ez a meccs nem Felcsúton lesz? basszameg pedig kimentem volna...
r.baggio
??
Borbinho
oké szövegértelmezés egyes, leülök 😊
hajrá vidi!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Esku szurkolok a fehérvárnak. nagyon kell az a harmadik csillag.
Kenny
én abban reménykedek, hogy bukjátok és aztán fel lesz gyújtva a g.cibe Kubatov meg Orosz Dollal együtt a Grupiban 😀
petey
ja hogy ez a meccs nem Felcsúton lesz? basszameg pedig kimentem volna...
r.baggio
??

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Esku szurkolok a fehérvárnak. nagyon kell az a harmadik csillag.
Kenny
én abban reménykedek, hogy bukjátok és aztán fel lesz gyújtva a g.cibe Kubatov meg Orosz Dollal együtt a Grupiban 😀
petey
ja hogy ez a meccs nem Felcsúton lesz? basszameg pedig kimentem volna...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Esku szurkolok a fehérvárnak. nagyon kell az a harmadik csillag.
Kenny
én abban reménykedek, hogy bukjátok és aztán fel lesz gyújtva a g.cibe Kubatov meg Orosz Dollal együtt a Grupiban 😀

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Esku szurkolok a fehérvárnak. nagyon kell az a harmadik csillag.
Kenny
😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Esku szurkolok a fehérvárnak. nagyon kell az a harmadik csillag.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
A malmo edzoje megint bizonyitott...dikk!
Tanulhatna alazatot a sevillatol, persze ok picit tultoltak de bakker.remelem kiesnek!Hajra parmalat fc vidi mol fehervar!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/sport/futball/2018/08/13/mlsz_produktivitasi_rendszer_nem_az_nb_i.-nek_termel_a_felcsut/

kedvencem:
"Hogy a nagyságrend érzékelhető legyen:
a Csep-Gól SE tavalyi tao-programja akkora összeggel ment át (12 millió forint), amilyen áron az elfogadott Kövesdi programban egy darab fűnyíró szerepel.
"

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Megnéztem a tavalyi NB2-es szezon elején pár "hazai" meccsét a Ceglédnek, Albertirsán (hivatalos, NB2-es stadion és pálya), mert 5 km-re laktunk onnan. Azért kellett ott játszaniuk, mert épült a stadionjuk (na ne, nekik is? 😀) és az irsai pálya 15 km-re van.
Azóta eltelt másfél év kb, de lehet kettő és a CVSE még mindig idegenben játszik, de nem Irsán, hanem az 55 km-re lévő Tiszakécskén 😀 Esküszöm nem értem 😀 Azt sem, hogy nem lehet kész az 1000-1500-as stadionjuk 2 év alatt, úgy hogy 1 éve már megvolt a fedett lelátó, székekkel. De az is talány, hogy a túróba kerülnek Tiszakécskére? 😀 Ki az az elvetemült Vasutas-fan, aki elmegy oda?
Na mindegy, hajrá Újváros! 😀
#JC6
Szijj László (Duna Aszfalt tulajdonos) tiszakécskei illetőségű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Azért Rooney még mindig szeret nyerni:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.