Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 meccs - 12 pont. Nem ilyen kezdésre számítottam a Honvédtól. Persze a komoly erőpróbák majd most jönnek, de azért nagyon örülök a meglepően jó kezdés miatt.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Első ránézésre mintegy ezren látogattak ki az összecsapásra Mezőkövesdre, ebből nagyjából 300 fő a vendég Honvédnak szurkol. És nem csak csendben: a kispestiek rajongói folyamatos énekkel biztatják csapatukat.nso 2. perc
Befutott a hivatalos nézőszám is, 3248 néző teremt jó hangulatot a Városi Stadionban.nso 47. perc
Kiket akarnak hülyének nézni?
gabokocka
Ugyan kit csaptunk mi be? Magunkat? Mi tudjuk miről van szó. A játékosokat? Azok örülnek, hogy milliós a fizetésük. A széles tömegeket? Azok úgyse mennek el se Mezőkövesdre, se Kispestre, de boldogok, hogy teltházasak a meccsek és jó a hangulat. A magyar futball kritikusait. Nekik alaposan túljártunk az eszükön. Nem szeretnék most a helyükben lenni.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
brutális a sebesség különbség
a félidő végén végre Mané is betalált

2. mané gól les volt ha jól látom
Negritis
második Mané gól les volt, viszont az East Hamnek szinte momentuma nem akadt.
ja de, pár kapu elé ívelés, egy fejes Alisson ölébe, meg az osztrák Ibra pár balfaszkodása.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Fabianszki mit mentett
előtt meg vicces hogy Firminho nem akart elesni mikor alápakoltak, de hálisten befújta a bíró
Salah számára még tart a tavalyi szezon

Miller fején mivan?
Negritis
kötés. megsérült a feje (az elmúlt héten), össze kellett varrni, most ezt óvja a kötés a felnyílástól.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Első ránézésre mintegy ezren látogattak ki az összecsapásra Mezőkövesdre, ebből nagyjából 300 fő a vendég Honvédnak szurkol. És nem csak csendben: a kispestiek rajongói folyamatos énekkel biztatják csapatukat.nso 2. perc
Befutott a hivatalos nézőszám is, 3248 néző teremt jó hangulatot a Városi Stadionban.nso 47. perc
Kiket akarnak hülyének nézni?
gabokocka
Akit csak lehet...úgy 2,8 millió polgárt biztosan 😂
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Első ránézésre mintegy ezren látogattak ki az összecsapásra Mezőkövesdre, ebből nagyjából 300 fő a vendég Honvédnak szurkol. És nem csak csendben: a kispestiek rajongói folyamatos énekkel biztatják csapatukat.nso 2. perc
Befutott a hivatalos nézőszám is, 3248 néző teremt jó hangulatot a Városi Stadionban.nso 47. perc
Kiket akarnak hülyének nézni?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
egyébként ugyanezért van egyre kevesebb magyar külföldön
itthon kevesebb stressz hasonló életszinvonal
akkor meg minek?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 698
Magyar játékosok ára azért ment fel, mert olyan ösztönzők vannak beleépítve a rendszerbe (legyen min. X magyar a pályán és legyen min. Y fiatal magyar a pályán), ami után plusz támogatásban részesülnek a klubok, ha azokat betartják. Mivel nem piaci alapon működnek, így értelmeszerű, h betartják ezeket az ösztönzőket/ajánlásokat, különben súlyos százmillióktóp esnek el.

Mivel kevés magyar minőségi játékos van, így öldöklő harc megy értük. Emlékszünk Véber Gyuri klasszikusára: "azt nézem hol okoz legkevésbé kárt a fiatal játékosom". Mivel külföldiek a világban lényegesen többen vanna, akik hasonló szintet megütnek, mint az átlag magyar nb1-es játékosok, így értelemszerűen olcsóbbak is. Ezért van az, h kb azonos képességű külföldi gyakran 70-80%-át, de lehet még ennél is kevesebbet keresi egy magyar játékos bérének. Amíg nem jön több és jobb játékos ki az utánpótlásból valamint ezekhez az ösztönzőkhöz nem nyúlnak, addig bizony csúnyán túl lesz itt minden magyar fizetve. Plusz korábbiakhoz képest rekord alacsony számú magyar légiósra kell számítani, ami megint csak nem a focink felemelkedéséhez fog vezetni.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
brutális a sebesség különbség
a félidő végén végre Mané is betalált

2. mané gól les volt ha jól látom

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
durvan megfordult a tendencia az MB1-ben, 10 eve a picit jobb nevu kulfoldiek kerestek egesz jol, ma meg kb barki aki odakerul. es mar nem azt van,h nem tudjak megfizteni a kulfoldit es ezert kell a magyar, hanem mar megvannak a kapcsolatok h a kulfoldon szarnak szamitoakat elhozzak. kivancsi vagyok hogy jon ki a matek abbol, hogy egy kulfoldi 3ad annyiba kerul mint egy magyar. tegyuk fel kelet MO, 500k-ba kerulne a magyar, es eljonnek a brazilok havi 200ert mondjuk? vagy tenyleg mindenki 1 misi felett keres, es akk 300-400k-ert hozzak ezeket Vardara?
Borbinho
nem olyan új tendencia ez. 10 éve kb az NB2-ben is ez ment (pl Békéscsabán), hogy román és szerb 2. osztályból olcsóbban hoztál embert, mint magyar futballistát. A magyar játékosok bérigénye azért jó régóta el van rugaszkodva a realitásoktól, erre tett egy lapáttal a tao csak.
Amadeus
ha megkapják a pénzt akkor miért van elrugaszkodva?
pont hogy a külföldi az aki nem él a kapitalizmus lehetőségeivel és ahelyett hogy 95%ra menne csak le, 50%ért elvállalja

az egész rendszer szar ahogy van ez tény, de ha piaci alapon működne a dolog nem pedig állami pénzből menne minden akkor hiába kérnének ennyi pénzt az aranylábú ifjaink
mivel akkor csak a tényleges teljesítményt lehetne díjazni

- tudom hogy most sobriskodtam egyet, valamint azt is tudom hogy a nemzetközi viszonyok sem teljesen piaci alapon mennek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
durvan megfordult a tendencia az MB1-ben, 10 eve a picit jobb nevu kulfoldiek kerestek egesz jol, ma meg kb barki aki odakerul. es mar nem azt van,h nem tudjak megfizteni a kulfoldit es ezert kell a magyar, hanem mar megvannak a kapcsolatok h a kulfoldon szarnak szamitoakat elhozzak. kivancsi vagyok hogy jon ki a matek abbol, hogy egy kulfoldi 3ad annyiba kerul mint egy magyar. tegyuk fel kelet MO, 500k-ba kerulne a magyar, es eljonnek a brazilok havi 200ert mondjuk? vagy tenyleg mindenki 1 misi felett keres, es akk 300-400k-ert hozzak ezeket Vardara?
Borbinho
nem olyan új tendencia ez. 10 éve kb az NB2-ben is ez ment (pl Békéscsabán), hogy román és szerb 2. osztályból olcsóbban hoztál embert, mint magyar futballistát. A magyar játékosok bérigénye azért jó régóta el van rugaszkodva a realitásoktól, erre tett egy lapáttal a tao csak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Fabianszki mit mentett
előtt meg vicces hogy Firminho nem akart elesni mikor alápakoltak, de hálisten befújta a bíró
Salah számára még tart a tavalyi szezon

Miller fején mivan?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Elsőre azt hitem,rosszul hallok, de sajnos nem. 😀
A stadion párját ritkítja, mert színes fallal van körülvéve!
Tony Adams
Én négyszer hallgattam meg, mire elhittem hogy tényleg azt mondja.

S akkor kommentek között: "Teljesen korrekt interjú!" 😀😀😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
durvan megfordult a tendencia az MB1-ben, 10 eve a picit jobb nevu kulfoldiek kerestek egesz jol, ma meg kb barki aki odakerul. es mar nem azt van,h nem tudjak megfizteni a kulfoldit es ezert kell a magyar, hanem mar megvannak a kapcsolatok h a kulfoldon szarnak szamitoakat elhozzak. kivancsi vagyok hogy jon ki a matek abbol, hogy egy kulfoldi 3ad annyiba kerul mint egy magyar. tegyuk fel kelet MO, 500k-ba kerulne a magyar, es eljonnek a brazilok havi 200ert mondjuk? vagy tenyleg mindenki 1 misi felett keres, es akk 300-400k-ert hozzak ezeket Vardara?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Amikor már azt hiszed, már mindent láttál a mennyeiből:



106 oldalas filozófiai leírás!!!!!
Elsőre azt hitem,rosszul hallok, de sajnos nem. 😀
A stadion párját ritkítja, mert színes fallal van körülvéve!
Igen a többi hülye nem kerítés épít, hanem lelátót.
Igazi futballhangulat a kelet végen, ami hiányzott😀 (Loki? Nyíregy? )

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
kisvarda bunda, ti mit mondtok?.http://www.mifocink.com/?p=6388
ZoliMP
Mi volt a bunda? Hogy kikaptak otthon a fraditól vagy idegenben a viditől és az újpesttől? Vagy a sok piros?
a "cikkíró" is csak célozgat.
Szerintem csak simán szar a csapat és a puskással együtt kiesnek a csába
gordon
Talán arra céloz a cikk, hogy a sok ezen a nyáron odahozott noname külföldi inkább hajlamos bundázni, mint a korábbi magyarok.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
kisvarda bunda, ti mit mondtok?.http://www.mifocink.com/?p=6388
ZoliMP
Mi volt a bunda? Hogy kikaptak otthon a fraditól vagy idegenben a viditől és az újpesttől? Vagy a sok piros?
a "cikkíró" is csak célozgat.
Szerintem csak simán szar a csapat és a puskással együtt kiesnek a csába

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meglepodnek ha nem a City nyerne iden is a PL-t. Egyszeruen a keretuk melysege miatt, kb 2 csapattal is top 5-ben vegezhetnenek...A tobbi elcsapatban meg a kezdoben sincs a legtobb helyen 11 kvajo jatekos. 1-2 fiatalt mondjuk probalgat beepiteni Guardiola is, de sztem azoknak az FA + Ligakupa jut. ha a BL-ben (egy izmos csoportba kerulnek es) nyomnak egy nagy menetelest, max akkor bukhatjak el a PL-t. persze serulesek is kozbejohetnek, de pont a keret bosege miatt ok tudjak azt a legjobban athidalni (persze egy KDB fajo lenne ha kiesne, de pl amikor Kun megserult tavaly, jott Jesus aztan ontotta a golokat). ettol fuggetlenul persze lehet ma kikapnak az Arsenaltol, kivancsi vok MRI elso tetmeccsen mit hoznak majd az agyusok.

Mi meccsunkrol meg nagyon szep a 0-3, de lehetett volna joval nyogvenyelosebb is, szerencsere eleg jo szazalekkal rugtuk be a helyzeteket az elso felidoben (2/2 😀), igaz Kante golja eleg szerencses volt, a masik meg tizibol jott (mondjuk ennyire balfasz becsuszast se gyakran latni ilyen szinten, kb eselytelen volt h labdat erjen...)
Kepa CS-el mutatkozott be, Jorginhonak kell majd par meccs az atszokasra a PL-be, de mar most latszik h fontos szerepe van Sarri taktikajaban. Az a tizi meg nagyon pofatlan es higgadt volt 😀. Kante elorebb mozgatasa egesz jol sult el, elejen picit meg kereste a helyet, de utana eleg jol szervezte o is a jatekot. Morata tovabbra is (fejben) gyenge sajnos, Batman ment kolcsonbe a Valenciaba, legalabb Abraham ugy nez ki marad a szezonra, jo lenne ha szerepet is kapna. Giroud nem fogja mindig megmenteni a csapatot a padrol beallva...Hazard kapott 15 percet, azalatt kb olyan formaban tolta mint az EB-n, 6 sikeres csel + 1 golpassz (elotte nem semmi volt ahogy terfelunk kozeperol megindult 😀)

Erdekes lesz az idei PL, csak a szivem miatt azt mondom, h mi erunk oda a 2.helyre, igy City-Chelsea-Pool-MU-Spurs-Arsenal top 6ot tippelek.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
na Richarlison el is kezdte torleszteni a 40misis vetalarat. igaz utana meg is serult. kivancsi vagyok, milyen szezonja lesz az Evertonnak + neki
Borbinho
Remélem kiesnek a picsába. | Egyszer csak bejön. 😅 |
Mikey
Ez olyan kívánság mint a pudlik bajnoki címe, mindig majd jövőre 😁
gabokocka
Viszont kb. 28 éve nem volt ennyire jó esély rá. 😀
Mikey
Dehogynem, minden átigazolási szezon után szinte ki van hirdetve a bajnok 😁
Tisztára mint a Dózsa😂
gabokocka
Szerintem jó ha két-három évben volt az, hogy ha minden klappol -- vagy most kloppol -- akkor akár bajnok is lehet a csapat. 😛 Szerencsével, kevés sérüléssel... és most sem úgy, hogy elsőszámú esélyesei a bajnoki címnek. Olyanra nem is emlékszem, szóval nem tudom miről beszélsz. 😀
Mikey
még jó, hogy a középhátvédeink között nem pusztít kolera és dögvész. oh wait...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
na Richarlison el is kezdte torleszteni a 40misis vetalarat. igaz utana meg is serult. kivancsi vagyok, milyen szezonja lesz az Evertonnak + neki
Borbinho
Remélem kiesnek a picsába. | Egyszer csak bejön. 😅 |
Mikey
Ez olyan kívánság mint a pudlik bajnoki címe, mindig majd jövőre 😁
gabokocka
Viszont kb. 28 éve nem volt ennyire jó esély rá. 😀
Mikey
'14 április közepén?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
kisvarda bunda, ti mit mondtok?.http://www.mifocink.com/?p=6388
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
Még mindig óriási a keverés hol lehet nézni majd itthon a spanyol, olasz bajnokságot. Valaki használ TVGO-t vagy MyTelenorTV-t, mik a tapasztalatok? Spíler miatt kérdezném.
zavi27
En hasznalok TVGo-t, de telekomos vagyok igy ingyenes az alkalmazas nekem. Eddig nem fagyott le nezes kozben. 2 -szer fordult elo, hogy mikor elinditottam az appot akkor nem toltott be rendesen hiba uzi, de utana a masodik app inditassal nem volt gond.
ZoliMP
OK, köszi! Én elsősorban laptopon vagy tvn szeretném nézni a netes alkalmazásukat.
zavi27
en a mobilt hasznalom csak.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Még mindig óriási a keverés hol lehet nézni majd itthon a spanyol, olasz bajnokságot. Valaki használ TVGO-t vagy MyTelenorTV-t, mik a tapasztalatok? Spíler miatt kérdezném.
zavi27
En hasznalok TVGo-t, de telekomos vagyok igy ingyenes az alkalmazas nekem. Eddig nem fagyott le nezes kozben. 2 -szer fordult elo, hogy mikor elinditottam az appot akkor nem toltott be rendesen hiba uzi, de utana a masodik app inditassal nem volt gond.
ZoliMP
OK, köszi! Én elsősorban laptopon vagy tvn szeretném nézni a netes alkalmazásukat.
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
NSO napi sport ajanlat kozott ezt talaltam

"HORVÁT BAJNOKSÁG
3. FORDULÓ
18.30: NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 "
ZoliMP
Szurkolói békebuszokat nem szerveznek véletlenül? Esetleg az eszéki iskolákat megszólították már?

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
na Richarlison el is kezdte torleszteni a 40misis vetalarat. igaz utana meg is serult. kivancsi vagyok, milyen szezonja lesz az Evertonnak + neki
Borbinho
Remélem kiesnek a picsába. | Egyszer csak bejön. 😅 |
Mikey
Ez olyan kívánság mint a pudlik bajnoki címe, mindig majd jövőre 😁
gabokocka
Viszont kb. 28 éve nem volt ennyire jó esély rá. 😀
Mikey
Dehogynem, minden átigazolási szezon után szinte ki van hirdetve a bajnok 😁
Tisztára mint a Dózsa😂
gabokocka
Szerintem jó ha két-három évben volt az, hogy ha minden klappol -- vagy most kloppol -- akkor akár bajnok is lehet a csapat. 😛 Szerencsével, kevés sérüléssel... és most sem úgy, hogy elsőszámú esélyesei a bajnoki címnek. Olyanra nem is emlékszem, szóval nem tudom miről beszélsz. 😀