Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kozben kiderult az is, hogy mar juli vegen megkerestuk az Atleticot, de nem voltak hajlandoak targyalni. Ezert volt muszaj kipengetni a kivasarlasi arat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érdekes lesz ha Modric és Marcelo is dobbant még a Real-ból...

Mondjuk ha sikerülne a Bayern-es duóval (Alaba, Thiago) pótolni őket még jól is kijöhetnek a spanyolok belőle. Bár a bajorok se hülyék azért, pedig néha erősen próbálkoznak 😊

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
 www.sebokvili.hu/auto.htm
#JC6
nem ő volt az, hogy pár válogatott csapattársával vmeik EB/VB selejtező meccs előtt elmentek a pesti éjszakába bulizni, inni és a vereség után meg a taxisok feldobták őket, és ment a szembesítés a napkeltében?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.sebokvili.hu/auto.htm
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tnap este kozben mind a Kepa mind a Courtois igazolas hivatalosan is meg lett erositve. Kovacic jon egy evre. Nincs opcio a megvetelere. Kezdobe nemtom be fog-e ferni, nekem picit tul defenziv a Jorginho-Kante-Kovacic kozeppalya. Na nem mintha Barkley akkora erosites lenne, de akkor inkabb Fabregas.
Borbinho
Kovacicban bőven van támadóvéna, ő tudna akár klasszikus 10-esként játszani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tnap este kozben mind a Kepa mind a Courtois igazolas hivatalosan is meg lett erositve. Kovacic jon egy evre. Nincs opcio a megvetelere. Kezdobe nemtom be fog-e ferni, nekem picit tul defenziv a Jorginho-Kante-Kovacic kozeppalya. Na nem mintha Barkley akkora erosites lenne, de akkor inkabb Fabregas.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Itt Courtois illetve a mi vezetosegunk a fo ludas, a Real inkabb csak a haszonelvezo. Leigazoltuk ugye 19 evesen, de akkor meg Cech is csak 29 volt. Utana Atleticoban vedett harom szezont, es csak akkor volt hajlando visszajonni (ami megint csak eros egy 21 eves sractol), ha o kezd Petr elott. Cech elfogadta a 2.szamu kapus posztjat, de teljesen megertettem amikor kovetkezo evben elment. Meg most is van benne par szezon a legjobb szinten szvsz. Thibautnal meg az elso nehezsegek utan jottek egybol a hirek, hogy hat nem tetszik neki London, meg leginkabb hianyik a csaladja (noje + gyereke(i) ), akik Madridban vannak. Btw Londonba is koltozhettek volna. Aztan mar egy evvel ezelott se akart hosszabbitani, ugye azt mondta,h akkor irja ala, ha Hazard is (es vica versa). Azta januarban mar pampogott h o menni akar Madridba. Tavasz ota en mar fixre vettem, h megy. Csak remenykedtem egy 60misi koruli arban, de sajnos a Realnal pontosan tudtak, h nincs valasztasunk. Annak h bomlassza a csapatot v keretbe se keruljon egy evig, sok ertelme nincs.
Soha nem lattam azt a fajta akaratot rajta, ami pl Cech-ben megvolt. Mindig leszarom fejet vag kb sztem 😀
Ettol fuggetlenul sajnalom h lelep mert sztem top 5 kapus, picit inkonzisztens, de meg mindig fiatal, illetve sztem lapos labdaknal nem uti meg a legjobbak szintjet, nem eleg gyors, egyszeruen tul hosszuak a labai, nehez lent tartania a sulypontjat. Ebben nem tom fejlodhet-e. (nem azt mondom h minden lapos lovest bekap, de foleg azokkal gyulik meg a baja).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
igazából globálisan be kéne fejezni az átigazolásokat júl 31el
Negritis
en akkor inkabb augusztus vegere tennem a hataridot. foleg ha van vmi nagy torna nyaron.
Borbinho
eddig kb az volt
viszont sztem jobb ha a bajnokság előtt már kész a keret
csak mivel minden bajnokság máshogy indul így állhat elő hasonló dolog mint most a curtois ügy miatt
Negritis
ja de sztem semi gond nem lenne azzal se, ha mondjuk 4-5.jatekheten venne meg valakit (tegyuk fel MB1-ben pl) egy csapat. Ugy sem 6-8 jatekosrol van szo, hanem 1-2rol per csapat | NFL-ben ugye 6.hetig lehet raadasul csak 16 fordulo van. bar tok mas a ketto, mert az egy orszag ligaja ugye meg keretek is fixek + joval nagyobbak 😀 |
Borbinho
Azert a Kurtoa hiszti egy vicc. Liga szinten buntetnem ezt, sot UEFA szinten kene szankcio erre.
ZoliMP
Ezzel egyetértek. Most azt nem értem, hogy ez tulajdonképpen szerződésszegés. Fel kellene már fogni a játékosoknak, hogy pont azért kapnak hosszú szerzodest, hogy a saját érdekeik is képviselve legyenek. Mondjuk én azokat a csapatokat buntetnem súlyosan akik csábítják ezeket a játékosokat. Akar az atigazolasbol való kizárással vagy pontlevonassal. Ez komolyan vicc. Akar a Barca akar a reál csinálja. Ettől függetlenül a játékos szerzodest szeg, úgyhogy ő se ússza meg olcsón.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
igazából globálisan be kéne fejezni az átigazolásokat júl 31el
Negritis
en akkor inkabb augusztus vegere tennem a hataridot. foleg ha van vmi nagy torna nyaron.
Borbinho
eddig kb az volt
viszont sztem jobb ha a bajnokság előtt már kész a keret
csak mivel minden bajnokság máshogy indul így állhat elő hasonló dolog mint most a curtois ügy miatt
Negritis
ja de sztem semi gond nem lenne azzal se, ha mondjuk 4-5.jatekheten venne meg valakit (tegyuk fel MB1-ben pl) egy csapat. Ugy sem 6-8 jatekosrol van szo, hanem 1-2rol per csapat | NFL-ben ugye 6.hetig lehet raadasul csak 16 fordulo van. bar tok mas a ketto, mert az egy orszag ligaja ugye meg keretek is fixek + joval nagyobbak 😀 |
Borbinho
Azert a Kurtoa hiszti egy vicc. Liga szinten buntetnem ezt, sot UEFA szinten kene szankcio erre.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
A PL csapatok akarták hogy az első forduló előtt lezáródjon az időszak. Szerintem rohadt jó ötlet. Amit szerintem rosszul csináltak, hogy külföldre eladhatnak ugyanúgy aug. 31-ig, ahogy korábban. Szerintem azt se kellene engedni.
Mikey
az olaszok jövő héten zárják le
míg a spanyol, német, francia meg 31

erre mondtam hogy globálisan júl 30 oszt csók

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 598
A PL csapatok akarták hogy az első forduló előtt lezáródjon az időszak. Szerintem rohadt jó ötlet. Amit szerintem rosszul csináltak, hogy külföldre eladhatnak ugyanúgy aug. 31-ig, ahogy korábban. Szerintem azt se kellene engedni.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
igazából globálisan be kéne fejezni az átigazolásokat júl 31el
Negritis
en akkor inkabb augusztus vegere tennem a hataridot. foleg ha van vmi nagy torna nyaron.
Borbinho
eddig kb az volt
viszont sztem jobb ha a bajnokság előtt már kész a keret
csak mivel minden bajnokság máshogy indul így állhat elő hasonló dolog mint most a curtois ügy miatt
Negritis
ja de sztem semi gond nem lenne azzal se, ha mondjuk 4-5.jatekheten venne meg valakit (tegyuk fel MB1-ben pl) egy csapat. Ugy sem 6-8 jatekosrol van szo, hanem 1-2rol per csapat | NFL-ben ugye 6.hetig lehet raadasul csak 16 fordulo van. bar tok mas a ketto, mert az egy orszag ligaja ugye meg keretek is fixek + joval nagyobbak 😀 |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
igazából globálisan be kéne fejezni az átigazolásokat júl 31el
Negritis
en akkor inkabb augusztus vegere tennem a hataridot. foleg ha van vmi nagy torna nyaron.
Borbinho
eddig kb az volt
viszont sztem jobb ha a bajnokság előtt már kész a keret
csak mivel minden bajnokság máshogy indul így állhat elő hasonló dolog mint most a curtois ügy miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
igazából globálisan be kéne fejezni az átigazolásokat júl 31el
Negritis
en akkor inkabb augusztus vegere tennem a hataridot. foleg ha van vmi nagy torna nyaron.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
igazából globálisan be kéne fejezni az átigazolásokat júl 31el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 290 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A Chelsea-nél jól berágtak a Liverpoolra, hogy leigazolták Alisson világrekord összegért, mert most gyorsan kifizetnek még többet valami Kepa Arriakárkiért. 😀
Mikey
a Chelsea inkább Courtoisra rágott be, hogy nem jelent meg edzésen, mert a Realba akar menni. Kepának meg ez a kivásárlási ára, ha nem két nap múlva zárna a piac az angoloknál, tudtak volna a Bilbaoval tárgyalni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Chelsea-nél jól berágtak a Liverpoolra, hogy leigazolták Alisson világrekord összegért, mert most gyorsan kifizetnek még többet valami Kepa Arriakárkiért. 😀
Mikey
Raadasul a FFP-t kijatszva. Elvileg adtunk 80 milliot neki zsebbe, es magat vasarolta ki. Igy pedig kvazi FA-kent jon. Januarban vitte volna a Madrid, de kevesellte az arat a Bilbao (igaz iden nyaron lejart volna a szerzodese), aztan meg akkor hosszabbitott is, csak mar 80 misi lett a kivasarlasi ara. Big Thibaut menni akar, mar jo ideje. Ossz sztem a vezetoseg baszta el h nem igazoltunk korabban.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 598
A Chelsea-nél jól berágtak a Liverpoolra, hogy leigazolták Alisson világrekord összegért, mert most gyorsan kifizetnek még többet valami Kepa Arriakárkiért. 😀
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
már megint az északi pökhendiség...

Az Aftonbladet kiemeli Behrang Safari szavait, a Malmö védője ugyanis azt mondta, soha életében nem találkozott még ennyire rossz játékvezetéssel.
r.baggio
A hollandok is hasonlo pokhendiek. Maradjon is igy.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
már megint az északi pökhendiség...

Az Aftonbladet kiemeli Behrang Safari szavait, a Malmö védője ugyanis azt mondta, soha életében nem találkozott még ennyire rossz játékvezetéssel.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Az azeriek megsértődnek még a végén 😊
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Bírom ezeket a stadionépítéseket, ha építeni kell, akkor UEFA sztenderd, ha be kell számolni a pénzről, akkor Azerbajdzsán sztenderd.
😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Az MTK-nál rosszul számolták ki a méreteket és el kellett forgatni az egészet, így lett belőle az a szörnyűséges betonfal 😀
#JC6
Vágod hogy nem a méretek elszámolása miatt, hanem UEFA előírás miatt kellett elforgatni. Pech hogy a 2 utca közé csak így fért be, máshova viszont nem akarták vinni.
eaglesmcnabb
na de az uefa előírás tervezés előtt, vagy után derült ki?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Olyan statikus előre a Videoton... Ezt a Negot kéne bedobni előre, legalább van benne dinamika. Scepovic bántóan darabos, s a labdákat se tartja meg.
tüsi91
Azért ez így utólag korrekt komment 😀

Az MTK-nál rosszul számolták ki a méreteket és el kellett forgatni az egészet, így lett belőle az a szörnyűséges betonfal 😀
#JC6
Vágod hogy nem a méretek elszámolása miatt, hanem UEFA előírás miatt kellett elforgatni. Pech hogy a 2 utca közé csak így fért be, máshova viszont nem akarták vinni.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Apropó: a Vidi stadionja mióta épül? Lassan előbb lesz kész az új Puskás.
#JC6
Ismerősömék jelenleg pont a Vidi stadionjában dolgoznak, mesélnek érdekes dolgokat, hogy miket művelnek le. Az ő főnökük, az egyik alvállalkozó például a tipikus spórolós, csőbillincsekből olyat vett elsőre, hogy hiába csavarozták össze, másnapra egyszerűen szétugrott annyira gagyi volt (főnökük megmondta a lehető legolcsóbbat vette, ami a boltban volt). Egy ideig ne reménykedjen senki, hogy a Videoton a saját stadionjában játszhat majd.
Tejesember
Azért a magyar stadionépítés is megér egy misét.
Ugye az új Puskás 3x annyiba kerül, mint kellene, igaz ez MO-n nem is olyan fura dolog.
Na de amit leműveltek az MTK vagy a Dió stadionnal, az priceless. És ugye most a Vidié is. Az MTK-nál rosszul számolták ki a méreteket és el kellett forgatni az egészet, így lett belőle az a szörnyűséges betonfal 😀
A diósgyőrin meg konkrétan sírtam, amikor nagy nehezen, hosszú idő - és szurkolói nyomás - után a szemközti oldalt profi mód megépítették a fedett lelátót, majd másfél év múlva lebontották az egészet 😀
A vidié is úgy indult, azt hiszem, hogy a főlelátót meghagyják és köré építik a teljesen új, fedett nézőteret. Le is bontottak mindent, elkezdődött az építkezés majd fél év múlva rájöttek, hogy nem jó és újra kezdték az egészet, lebontva a főlelátót is 😀
Nem tuti, petey majd megerősíti vagy megcáfolja.